Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: Новини виключно міста Калуша  (Прочитано 569874 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #480 : 29 Вересня 2011, 20:02:24 »

виглядає як дрібне підлабузництво.
Ти дуже сильно помиляєшся! Я як правило на Ви звертаюся до малознайомих людей,і до людей які заслуговують поваги,до тебе буду звертатися на ти,хоч навіщо мені до тебе звертатись,все що я хотів дізнатися від тебе я дізнався навіть попри те,що твоя відповідь була як завжди в стилі представників твоєї улюбленої нації.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #481 : 29 Вересня 2011, 20:36:52 »

Ти дуже сильно помиляєшся! Я як правило на Ви звертаюся до малознайомих людей,і до людей які заслуговують поваги,до тебе буду звертатися на ти,
яскравий приклад культури :) замість того що б писати "ви" з малої букви переходжу на "ти" .
хоч навіщо мені до тебе звертатись,все що я хотів дізнатися від тебе я дізнався навіть попри те,що твоя відповідь була як завжди в стилі представників твоєї улюбленої нації.
ггг вичерпна відповідь. в стилі злодюлі. це ваше особисте припущення щодо моєї улюбленої нації. не тре видавати його за правду пишіть про себе зрештою я так само можу вам приписати поклоніння тимошенко а в неї далеко не українське коріння. :prapor:
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:07:53

    Звідки: korotka
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #482 : 29 Вересня 2011, 21:35:11 »

bornslippy має чудовий талант зафлудити любу тему,   :) "Усі пі...си  ,він один Дартанян"  :) .Tandylight- а справді чому має коментувати -стріляють в Калуші а не в Кончі Заспі.  :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #483 : 29 Вересня 2011, 21:48:49 »

Ну там було не про Насалика, що він мовчить, а що його партія мовляв мовчить.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #484 : 30 Вересня 2011, 06:09:33 »

bornslippy має чудовий талант зафлудити любу тему,
ваше повідомлення також в тему?! по суті. :D :prapor:
"Усі пі...си  ,він один Дартанян"
ви мені лестите. тільки потім не кажіть що це мої слова.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #485 : 30 Вересня 2011, 09:16:54 »

А він що член "мерської" партії? Чи тепер на кожен злочин, що вчинено в Калуші мерська партія має висловлюватись? ЦЕ ж політична сила, хіба злочин підпадає під політичні репрессії?  Підморгую Партія Регіонів здається прокоментувала щодо свого члена, що не дозволить щоб на її святєйшу репутацію падала тінь її членів Посмішка і пообіцяли що розбиратиметься з цією ситуацією аж САМ Могильов, бо інші державні справи відходять на задній план перед задачами рідної партії Посмішкаі ще й коли така нагода пропіаритись на цій події і показово встановити справедливість Посмішка
Абсолютно не погоджуюся з тим, що УП (та й інші партії!) не повинні коментувати ситуацію зі стріляниною на вул. малицької. Справа - навіть не у Личуку. Справа - у справедливому правосудді та спокої калушан. А от за це, Тенді, безпосередню відповідальність - у частині спокою калушан чи громади, як любить часто говорити мер, а він - лідер УП, несе саме Українська партія. Адже саме вона має більше половини міської ради. І повинна не тільки приймати рішення, які їй вигідні, а й озвучувати позицію по резонаааааааааааааааансних, ох, яких резонансних подій. Мовляв, калушани, спіть спокійно, ми тримаємо руку на пульсі, ситуація виглядає так і так... де ця позиція? де позиція УП?

все місто трусить, потерпілий з родиною заховалися, а влада міська, яка у руках УП, - ні до чого?

ні, така страусяча позиція не робить честі владній партії. Як і всім іншим, присутнім у місті. Бо коли озвучувати всяку байду - про владу у Києві, ой, вони там такі засранці... - то ми тут-як-тут. А висловитися справді про те, що ПЕЧЕ калушан - ми не в курсі? І справа не у тому, щоб засуджувати регіоналів, бо, як свідчить історія, і нардепи від інших партій - не святі. От БЮТівець Лозинський чого ттільки вартий: не тільки стріляв, але і вбив людину, ганяв його, як зайця, по лісу. Справа - у тому, що все відбулося у місті, за яке повну відповідальність несе міський голова, лідер УП...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #486 : 30 Вересня 2011, 09:26:44 »

Ну типу так і є ...  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #487 : 30 Вересня 2011, 11:34:12 »

Справа - у справедливому правосудді та спокої калушан. А от за це, Тенді, безпосередню відповідальність - у частині спокою калушан чи громади, як любить часто говорити мер, а він - лідер УП, несе саме Українська партія. Адже саме вона має більше половини міської ради.
А хіба винні гуляють по місту? Хіба влада не виконала свій святий обов'язок і не розбирається з цим в порядку закону?
Тобто підозрювані затримані і ведеться слідство.
Місцева влада як  і будь-якого рівня для того, щоб забезпечувати спокій мешканців шляхом налагодження і контролю за тими органами які створенні для забезпечення спокою. Тобто щоб нормально працювала міліція. В данному випадку все здається забезпечено. Цими своїми діями вони і висловили свою позицію як партія, що практично тримає владу в місті.
Впевнена, якби вони робили гучні заяви то звучали б звинувачення в використанні ситуації як піару партії :)
Тому погоджуюсь що реакція мала б бути, але не погоджуюсь що її нема.
Спокій калушан забепеченно, винні затриманні, органи державної влади працюють тому як на мене претензія надумана.
ЦЕ вже придираєтесь вибачте....
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #488 : 30 Вересня 2011, 11:55:41 »

Тому погоджуюсь що реакція мала б бути, але не погоджуюсь що її нема.
Спокій калушан забепеченно, винні затриманні, органи державної влади працюють тому як на мене претензія надумана.
ЦЕ вже придираєтесь вибачте....
видавати бажане за дійсне - це справді вміння :) я розумію твій трепет щодо УП, але жодного відношення УП до затримання не мала. Крім того, я писала не тільки про УП. а ти - ура! у бій! за УП! :)
А органи влади ПОВИННІ працювати, хіба ні? ідеться про позицію самої УП, у місті якої стріляють! Насалик озвучує свою позицію навіть щодо переведення стрілок годинників - а тут мовчок... парируйте, колего :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #489 : 30 Вересня 2011, 13:06:08 »

А чому партії (будь-яка ;)) повинні мати відношення до затримання в підозрі у вчинені злочину? Яка тут взаглі мала бути їх заслуга?
 Цим мають займатися правоохоронні органи, власне, і тому я підкреслила, що вони свою роботу зробили.
Усі кому потрібно було пропіаритись попіарились, і це в першу чергу сама партія регіонів.
МІй трепет перед УП  жодного відношення до УРа в бій не має :) я відповідала на коментар про "мерської парітїю" хіба не так?" (наскільки я зрозуміла, хоч можна було подумати про будь яку.. але наразі це УП :) ) і йшлося про стрілянину в людей - про злочин і як писав Улгур не залежно від того хто стріляв і в кого це залишається злочином.
Далі перевели полеміку в ту площину,  що оскільки, мовляв, стріляв син політика і замішаний політик то усі мали б зробити політичні заяви, і оскільки я писала про УП бо відповідала на коментар про "мерську партію", то відповідно говорилось в першу чергу про партію, що складає більшість в МР а відповідно представляє владу.
І я зовсім не мала на увазі що заслуга УП в тому що були затримані підозрюванні, не виключено що й винні у скоєні цього злочину чи хуліганство, в залежності від того як це кваліфікувати.
Тому я заперечила, що ці події можна коментувати і в політичні площині, але як на мене дуже вже багато честі, а можна і не коментувати бо справу зроблено.
І вважаю що потрібні були коментарі і крики "Ганьба" і УП і усім партіям ( якщо на те твоя ласка) якби правоохоронні органи міста не забезпечували б безпеку її мешканців.
Ну припустимо в загально національних масштабах до яких прагне УП :) перевід стрілок годинника  є більше політичною проблемою як на мене :) Ти вважаєш це не важливим, я вважаю що це було більш доречним :)
Подія з переводом стрілок, це напрямок зовнішньо-політичного руху держави, а не просто стрілок годинника  ( політичне мавпярство) і Рух до Россії що в даному випадку показово продемонстровано,є рухом проти європейської стрілки.
 Тому так, я досі вважаю що той коментар політичної сили як УП був доречнішим ніж переведення в політичну площину елементарного кримінального правопорушення.
Політичні коментарі представників інших політичних сил на кшталт: " Ну... це ж член ПР, то ясно що він злочинець" вже і так ма.ть місце тому власне не усі у Вас мовчать. Інше питання який сенс таких коментарів.
Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #490 : 30 Вересня 2011, 13:43:23 »

Як на мене, на то і є партії, щоб висловлювати свою точку зору на різні події.
Тим більше факт безглуздої стрілянини сколихнув все місто.
Люди відчувають неспокій, беззахистність.
А мер сховався в кущі... Що вирішив промовчати, перечекати момент? Не хоче з Личуком псувати стосунки?
Думаєте люди не розуміють цього?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #491 : 30 Вересня 2011, 16:01:35 »

чесно не розумію що ще треба. був порушений закон. винні затримані проводиться слідство. подія не залишилась не поміченою висвітлювалась у всіх змі. залишилось чекати поки суд винесе рішення. що ще треба?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #492 : 30 Вересня 2011, 16:32:28 »

Мені, наприклад, позиція мера і його партії і без пояснень зрозуміла. Їхнє мовчання є дуже красномовним.

Але ще невідомо чим закінчиться розслідування. І чи винні будуть покаранні...
Записаний

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #493 : 30 Вересня 2011, 17:18:15 »

Мені, наприклад, позиція мера і його партії і без пояснень зрозуміла. Їхнє мовчання є дуже красномовним.
Выдсутність позиції - це також позиція. :)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #494 : 01 Жовтня 2011, 08:43:00 »

Цитата: ksenya від 29 Вересня 2011, 09:39:01
Просто з цікавості - а чому???
виглядає як дрібне підлабузництво.
Цитата: Люся від 29 Вересня 2011, 12:39:06
"написання "ви" з великої букви в середині речення вважаю признаком поганого тону."
 Ну і дарма. Це всього лиш правило  граматики. При звертанні на "Ви" ( на відміну від звертання до групи осіб, тобто як множина) займенник пишеться з великої букви. Ти не знав?
 я це знаю. тільки вважаю не правильним. з якої радості писати з великої букви .
Ну... якщо елементарна чемність (яка має бути безперечною нормою поведінки) і повага до співрозмовника у тебе викликає такі негативні емоції......  :unknow
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #495 : 01 Жовтня 2011, 12:46:45 »

Ну... якщо елементарна чемність (яка має бути безперечною нормою поведінки) і повага до співрозмовника у тебе викликає такі негативні емоції......  :unknow
хіба звичайне звертання на ви не є елментарною безперечною нормою чемності. для чого з великої букви. в російській мові є підходяще слово лєсть . Оце і є та сама лєсть. Я не потребую поваги яка виражається в написанні слова ви з великої букви. краще реальна повага ніж неповага прикрита написанням з великої букви.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #496 : 01 Жовтня 2011, 13:02:44 »

Іноді правила правопису, це просто  правила правопису...    ;)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #497 : 01 Жовтня 2011, 13:27:27 »

хіба це обовязкове правило . хіба буде помилкою написання з малої букви?! впевнений що ні.
Відповідь від: 01 Жовтня 2011, 13:05:49
з.і. доречі нема такого правила. Все умовно і пишеться в залежності від потреб суспільства. а правила такого нема. раніше вроді було а зараз нема.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #498 : 10 Жовтня 2011, 16:15:28 »


Скільки Насалик заплатив за рейтинг, у якому Калуш за якістю життя — перший?

http://pravda.if.ua/news-23851.html
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #499 : 14 Жовтня 2011, 13:38:25 »


 Сьогодні, в приміщенні центральної районної бібліотеки що на вул. Підвальна,6, відбулося урочисте відкриття інтернет-центру.Що це таке ? Відтепер кожен читач бібліотеки,матиме змогу БЕЗКОШТОВНО скористатися інтернетом,а також при необхідності здійснити запис інформації на диск,дискету,флешку,сканувати та роздрукувати необхідний матеріал,поспілкуватися через веб-камеру з рідними чи друзями.Варто наголосити,що такі інтернет-зали з"явилися у бібліотеках сіл Голинь, Новиця та селища Войнилів.Звідки це взялося ? Центральна районна бібліотека,стала однією із переможців проекту "Бібліоміст" за сприяння фундації Біла та Мелінди Гейтс.Значний внесок до участі в даному проекті внесла і районна влада. Вищеназваним  бібліотекам було виділено 115 тисяч гривень на покращення стану приміщення.За словами голови РДА Василя Петріва,зараз продовжується реконструкція сільських бібліотек,яких район налічує 49.Основною метою влади, є забезпечення цих закладів аналогічними інтернет-залами.Варто віддати належне  працівникам бібліотек,директору центральної бібліотеки Світлані Сокульській,сільським головам Голиня,Новиці,Войнилова,начальнику відділу культури і туризму РДА Тетяні Молдавчук, за активну участь у проекті "Бібліоміст".Як нагороду, бібліотеки-переможці отримали 15 комп"ютерів і усі необхідні аксесуари.Вісім з них знаходяться в центральній бібілотеці,два у Войнилові,два в Новиці, і три в Голині. Мета авторів проекту- залучення широкого кола громадськості,зокрема сільського населення не лише до користування світовою мережею,  а й  літературою, що  є основним багатством не  тільки бібліотек а й інтелектуального розвитку людини. :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...