Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Новини виключно міста Калуша  (Прочитано 563842 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #460 : 26 Вересня 2011, 08:21:19 »

Мда ,бидло розстрілюючи поодному ,визиває менший резонанс ,як обізвавши образливими словами, усіх представників громади .Дайте лінк на ресурс де покроково описано придбання і регістрація зброі в Украіні.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #461 : 26 Вересня 2011, 08:34:20 »

бидло розстрілюючи поодному ,визиває менший резонанс ,як обізвавши образливими словами, усіх представників громади
А таки дійсно так.
Немиті цигани більший хай підняли.
Може тому, що то була зайда, та ще й вигідно було декому показати мера в "гарному" світлі.
А тут всі бояться зачіпатися.
Хоча могло бути і ще гірше.
Врахуйте, всі газети хоч щось та й написали.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #462 : 26 Вересня 2011, 09:09:53 »

Не треба так узагальнювати... бо можеш нарватися на відповідне - "не суди по  собі". Чогось ти дуже любиш узагальнювати і у всьому звинувачувати лише співвітчизників. Вони з твоїх слів дозволили і заслужили, щоб з ними так поводились. А ти?
А хіба не узагальнення співвідносити все з рагульонами. хто всрався влада. я не захищаю нікого. але якраз ви дивитесь на все однобоко і узагальнено. я вам кажу одне а ви перекручуєте на інше.. і в той же час самі собі суперечите. є відео та його бояться викласти. це повний піпєц... про що далі говорити.
Відповідь від: 26 Вересня 2011, 08:38:19
А таки дійсно так.
Немиті цигани більший хай підняли.
Може тому, що то була зайда, та ще й вигідно було декому показати мера в "гарному" світлі.
А тут всі бояться зачіпатися.
Хоча могло бути і ще гірше.
Вра Цензура те, всі газети хоч щось та й написали.
просто ту даму ніхто не знав і вона реально нічого не рішала. а тут Володимир Іванович наїхав і всі зразу замовкли. насправді відбувається показуха. двох учасників вже перевезли у франківський сізо.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #463 : 26 Вересня 2011, 09:12:05 »

У випадку із ситуацією яку ми маємо, кращою є позиція Люсі.
Не правильнішою, але кращою!

Якщо інше не діє, то хоч постійне махання перед очима червоною шматою "досягнень" влади як мінімум не дасть приспати память тим, у кого є розум, на чергових виборах.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #464 : 26 Вересня 2011, 09:34:26 »

і ви мене звинувачуєте в узагальненні.  :duvno хто винен влада. і так завжди. я веду до того що даний випадок немає ніого спільного з політикою. а ви його політизуєте. на лице просто українське безкультур"я.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #465 : 26 Вересня 2011, 10:50:00 »

Ну, давай-давай, жени ще на українців.
Цим ти себе або виокремлюєш (як не українця) або просто на себе ж і наговорюєш, як Люся писала.
І що в тім доброго?

Цей інцидент не мав би нічого до політики лише в одному випадку - якби він не трапився!
Відповідь від: 26 Вересня 2011, 10:30:08
То так само, як казати, що інцидент із колядником Зваричем абсолютно нічого спільного з продажністю суддів не має  :=)


Відповідь від: 26 Вересня 2011, 10:31:41
хто винен влада

А хіба у нас тут питання "Хто винен?"
У нас питання "Що робити?"

"Чи буде щось зроблено самою владою, чи доведеться таки людям переносити свою хату в центр села"
Відповідь від: 26 Вересня 2011, 10:33:59
Міліція взяла під варту підозрюваних у стрілянині в Калуші

Підозрюваних у хуліганстві зі стріляниною у Калуші взято під варту.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у центрі зв’язків з громадськістю управління МВС України в Івано-Франківській області, в ході проведення оперативно-розшукових заходів встановлені і затримані особи, причетні до хуліганських дій з застосуванням зброї увечері 18 вересня в місті Калуші. Слідчим управлінням Івано-Франківського обласного управління внутрішніх справ розслідується кримінальна справа, порушена за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.4 статті 296 Кримінального кодексу України. За поданням органу досудового слідства стосовно затриманих осіб, двох жителів міста Калуша віком 26 і 29 років, судом обрано міру запобіжного заходу – взяття під варту.

Водночас правоохоронці не інформують чи серед затриманих є син народного депутата від Партії регіонів, якого очевидці підозрювали у стрілянині.

Довідка УНІАН. В одному зі спальних районів міста Калуш на Прикарпатті увечері 18 вересня стався інцидент зі стріляниною, в якій підозрювався син депутата від Партії регіонів Володимира ЛИЧУКА. За словами завідуючого хірургічним відділом Калуської центральної районної лікарні Ярослава КУЩАКА, 32-річного потерпілого калушанина було доставлено у лікарню у ніч з 18 на 19 вересня. Із трьох влучених у нього гумових куль у тілі застрягла одна, яка лікарями була вилучена. Уже через день, 21 вересня, постраждалий був з лікарні виписаний.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


prostouser

  • Користувач
  • **
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    09 Квітня 2015, 22:39:34

    Звідки: Ніяка
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #466 : 26 Вересня 2011, 11:13:35 »

Я непогоджуюсь з тобо Юрко, колиб Личук чи хто там стріляв в людину яка належить до котроїсь партіїї чи за якісь переконання, неподілили бізнес ще  щось то так це політика, а тут банальна битовуха з гарячу напороли дурниць от тепер мають проблеми....

 
А з судом взагалі не порівнюється  це вже зовсім друга тема ...

А що робити меньше голосувати за таких персон і партії, продаватись за кільо гречки підчас виборів...
По наших селах купу людей голосувало за регіони от маємо..
« Останнє редагування: 26 Вересня 2011, 11:20:00 від prostouser »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #467 : 26 Вересня 2011, 11:52:10 »

колиб Личук чи хто там стріляв в людину яка належить до котроїсь партіїї чи за якісь переконання, неподілили бізнес ще  щось то так це політика

Ну воно так би було, якби Личук не був депутатом.
Звісно юридично немає окремої статті.
Але тут (як ми знаємо з оприлюднених у неті даних) народний депутат б'є по мордам громадянина.
Навіть якби потім і не було ніякої стрільби.
Він не просто посадова особа, він народний обранець, представник партії, що сформувала уряд, представником якої є Президент!

А це накладає купу відповідальності за вчинки.

Простий приклад.

У діях Доменіка Строс-Кана (які пізніше не було доведено) було щось політичне???

Та ніби ні. Чувак (при посаді і то ніби не політичній) просто собі розважився.

І просто не стане президентом Франції.
Останнє вже мабуть визнаєте, трошки політичне.  ;)
Відповідь від: 26 Вересня 2011, 11:41:55
Якщо ви дали по морді другові сусіда - це битовуха. А якщо той гість сусіда посол Зімбабве? Тоді це міжнародний скандал.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #468 : 26 Вересня 2011, 12:47:12 »

сина нардепа і напарника справді арештували - міліція підтвердила

http://vikna.if.ua/news/category/kl/2011/09/26/6279/view
Записаний

Amator

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 84
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2018, 16:13:19

    Звідки: Пушкіна
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #469 : 26 Вересня 2011, 13:01:30 »

сина нардепа і напарника справді арештували - міліція підтвердила

http://vikna.if.ua/news/category/kl/2011/09/26/6279/view

Водночас правоохоронці не інформують чи серед затриманих є син народного депутата від Партії регіонів, якого очевидці підозрювали у стрілянині.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #470 : 26 Вересня 2011, 13:05:10 »

Ну воно так би було, якби Личук не був депутатом.
повністю згідний,"народні обранці мають бути прикладом і як люди публічні повинні б вести себе взірцево" а маємо що?ще маю питання до bornslippy,скажіть будь ласка Ви єврей?Ваше відношення до українців ,до християн і т.і.дуже мені нагадує відношення власне єврейське,і це далеко не в одному пості,це практично системно.Якщо це так ,тоді мені буде зрозумілим таке відношення,якщо ні ,тоді я не зовсім розумію таку українофобію,звичайно не все у нас добре,швидше все погано.Але українець мав би виправляти свої помилки і спонукати інших і бачити не все погане ,але і щось добре,а по Ваших постах всі українці це чуть не якісь недолугі дебіли,це до речі багато хто помітив не один я.Можу Вас запевнити що люди різні є в різних народів і всіх стригти під один гребінець не варто.Тому якщо можна скажіть чесно Ви є українцем?Ви вважаєте себе українцем?чи ця нація є для Вас чужою і Вам приносить задоволення постійно висміювати  людей які живуть поряд з Вами?
« Останнє редагування: 26 Вересня 2011, 15:49:09 від DVania »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #471 : 26 Вересня 2011, 17:47:08 »

Молодий рух прибирав береги Лімниці. Серед сміття найбільше — пивних пляшок
Близько тридцяти активістів молодіжних громадських організацій міста прибирали береги Лімниці у районі колишнього підвісного моста, що у Хотіні. Прибирання проводили не вперше. Проте востаннє вона відбувалася 2008 року.
Відновили акцію її традиційні організатори — Калуська молодіжна громадська організація «Молодий рух». До них доєдналися, зокрема, й активісти Школи лідерів, яка нещодавно почала функціонувати у місті, а також — громадської організації «Карпатські стежки». Обіцяла допомогти транспортом  Калуська міська рада.
Наразі ж небайдужа калуська молодь пройшла кілька кілометрів берега Лімниці по обидва боки від колишнього підвісного моста. У результаті — назбирали чимало мішків, у яких переважно відходи, які чинять чи не найбільш згубний вплив на довкілля, —пластикові пляшки та поліетиленові пакети.
Громадським активістам допомагали і місцеві «зірки». Зокрема, до акції доєдналися музиканти із гурту «Широкий лан». Назбиравши кілька мішків сміття за кілька хвилин, хлопці зробили висновок: смітять переважно нетверезі люди, адже більша частина відходів — пивні пляшки. http://vikna.if.ua/news/category/kl/2011/09/26/6278/view :prapor: молодці.
« Останнє редагування: 26 Вересня 2011, 17:54:20 від DVania »
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #472 : 27 Вересня 2011, 08:05:07 »

Тому якщо можна скажіть чесно
Риторичне питання -відповіді небуде.Що світить тим стрілкам?  І ще питання ,личукова ригаловка на Лімниці ненарушає ніяких санітарних норм?там помиіі ,нечистоти куда дівають і взагалі то неблизько до води?
« Останнє редагування: 27 Вересня 2011, 08:10:37 від gaar »
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #473 : 27 Вересня 2011, 08:38:03 »

Там вроді якісь очисні він робив.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #474 : 28 Вересня 2011, 20:16:28 »

ХеХе правда по інтері сказали за личука хехе значить одержає по вухах ,і мерська партія в писок води набрала.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #475 : 29 Вересня 2011, 09:21:10 »

Ну, давай-давай, жени ще на українців.
Цим ти себе або виокремлюєш (як не українця) або просто на себе ж і наговорюєш, як Люся писала.
І що в тім доброго?
 а ви на кого женете? :duvno ви женете на всіх і на євреїв і на москалів і на тих же українців якщо вони проти тимошенко  :( тре шукати проблеми в собі.
Цей інцидент не мав би нічого до політики лише в одному випадку - якби він не трапився!
цікаво а якби він бу від БЮТ. зрештою то немає ніякого значення. на лице безкультуря депутата, та на його місці запросто може бути міліціонер , лікар бізнесмен. тому це не політична справа.
А хіба у нас тут питання "Хто винен?"
У нас питання "Що робити?"
і що придумали? мені от цікаво якщо є відео то чому воно ще не в мережі?! :duvno оце вихід оце вирішення питання.
Водночас правоохоронці не інформують чи серед затриманих є син народного депутата від Партії регіонів, якого очевидці підозрювали у стрілянині.
є.
повністю згідний,"народні обранці мають бути прикладом і як люди публічні повинні б вести себе взірцево" а маємо що?
а маємо неадекваті як в голубих так і в рожевих .
а маємо що?ще маю питання до bornslippy,скажіть будь ласка Ви єврей?
1. написання "ви" з великої букви в середині речення вважаю признаком поганого тону.
2. ні. хоча багато в чому вони мені імпонують. я вже писав в мене російське , польське німецьке і українське коріння. а ви маєте щось проти євреїв?!
Ваше відношення до українців
для вас є дивним те що я шукаю причину в собі? а не шукаю хто мені що винен?!
до християн і т.і.
вибачте але релігія мені не прийнятна як така. і взагалі це моя особиста справа.
дуже мені нагадує відношення власне єврейське
та ваші повідомлення мені теж нагадують комуно нацистські проповіді. "кто нє с намі тот протів нас".
і це далеко не в одному пості,це практично системно.
стабільність признак майстерності :=)

Якщо це так ,тоді мені буде зрозумілим таке відношення,якщо ні ,тоді я не зовсім розумію таку українофобію,звичайно не все у нас добре,швидше все погано.Але українець мав би виправляти свої помилки і спонукати інших і бачити не все погане ,але і щось добре,
а я що роблю. кажу ж вам наведіть порядок в себе під носом а не кивайте на інших. хто всрався? невістка. ви перечитайте ваші пости. за ними в Україні все хренове церез ,зауважте, тих же українців але рагульонів. а от єдина і біла і пушиста визволителька народу всім зробить добре. я за справедливість а не однобоке ставлення до проблем ви дієте подвійними стандартами. а потім мене ще й звинувачуєте в українофобії . якщо ви за націю двуликих брехунів , то я точно не з вами.
а по Ваших постах всі українці це чуть не якісь недолугі дебіли,це до речі багато хто помітив не один я.
вкажіть хоч один мій пост де я писав українці недолугі чи дебіли. я бачу проблему і чесно говорю про неї а не завертаю в папірці. а ви за для вашої незрозумілої мети будете діяти подвійними стандартами лиш би проти рагульонів.
Тому якщо можна скажіть чесно Ви є українцем?Ви вважаєте себе українцем?чи ця нація є для Вас чужою і Вам приносить задоволення постійно висміювати  людей які живуть поряд з Вами?
повторюю якщо ви про націю яка самостверджується не чесно і не сміливо то я не звами точно. зрештою просто смівшно думати про те як я когось висміюю, читаючи ваші пости практично кожен другий ваш пост висміює українців поганих чи хороших не важливо головне тих хто проти вашого фюрера. скажіть а чому ви досі не під печерським судом. чому не відстоюєте свої права під верховною зрадою. чи ви тільки патріот на форумі. покричати щось тіпа "дєржи вора"?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #476 : 29 Вересня 2011, 09:39:01 »

1. написання "ви" з великої букви в середині речення вважаю признаком поганого тону.
Просто з цікавості - а чому???
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #477 : 29 Вересня 2011, 12:39:06 »

"написання "ви" з великої букви в середині речення вважаю признаком поганого тону."
 Ну і дарма. Це всього лиш правило  граматики. При звертанні на "Ви" ( на відміну від звертання до групи осіб, тобто як множина) займенник пишеться з великої букви. Ти не знав?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #478 : 29 Вересня 2011, 13:01:48 »

і мерська партія в писок води набрала.
А він що член "мерської" партії? Чи тепер на кожен злочин, що вчинено в Калуші мерська партія має висловлюватись? ЦЕ ж політична сила, хіба злочин підпадає під політичні репрессії?  ;) Партія Регіонів здається прокоментувала щодо свого члена, що не дозволить щоб на її святєйшу репутацію падала тінь її членів :) і пообіцяли що розбиратиметься з цією ситуацією аж САМ Могильов, бо інші державні справи відходять на задній план перед задачами рідної партії :)і ще й коли така нагода пропіаритись на цій події і показово встановити справедливість :)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #479 : 29 Вересня 2011, 18:36:24 »

Просто з цікавості - а чому???
виглядає як дрібне підлабузництво.
"написання "ви" з великої букви в середині речення вважаю признаком поганого тону."
 Ну і дарма. Це всього лиш правило  граматики. При звертанні на "Ви" ( на відміну від звертання до групи осіб, тобто як множина) займенник пишеться з великої букви. Ти не знав?
я це знаю. тільки вважаю не правильним. з якої радості писати з великої букви . :duvno
коли така нагода пропіаритись на цій події і показово встановити справедливість Посмішка
хоч хтось розуміє ситуацію правильно.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.