Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Новини виключно міста Калуша  (Прочитано 563496 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #420 : 22 Вересня 2011, 20:04:05 »

Більше до вподоби лозунг,що багаті поділяться з бідними
і тому нормальним дорослим здоровим але бідним  дядькам - татусям нічого не треба робити крім дітей і чекати коли з ними поділяться своїм "багатством" їхні більш успішні співгромадяни, які трохи бдільше працюють. (багаті ж різні бувають - я так розумію ніхто не сподівається, що своїм багатством з вами буде ділитися який олігарх - але чомусь сусіди - підприємці мають бути донорами для всіх) конкретна акція мала показати громаді ЯК ТРЕБА ГУРТУВАТИСЯ І ЗДІЙСНЮВАТИ РАЗОМ СВОЇ МАЛЕНЬКІ МРІЇ. Що - знайти кілька дощок і змайструвати гойдалку  це і справді так важко і дорого? У тому ж дворі запущена клумба. Скопати її навесні і засіяти чорнобривцями - то так дорого? Повиривати з доріжок буряни - то так важко?. І таких дворів - повне місто. 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #421 : 22 Вересня 2011, 20:10:12 »

Ой ще багато таких акцій треба...  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #422 : 22 Вересня 2011, 20:41:32 »

Ой ще багато таких акцій треба..
Нажаль,мабуть, так. Але цеглинка за цеглинкою.... Може колись і у нас виросте громада....
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #423 : 22 Вересня 2011, 21:50:51 »

Нардепу від Партії Регіонів та його синові закидають причетність до стрілянини по людях

 Мені сьогодні не вдалося взяти інтерв"ю в місцевих правоохоронців,щодо недільного інциденту.Обіцяли завтра після третьої години  :=)  Або почекати два-три дні  :=) А всього-навсього просила підтвердити факт інциденту,чи порушена кримінальна справа і чи затриманий підозрюваний  :) Як гадаєте,буде  інтерв"ю завтра чи ні ? :-D Ваші ставки "гаспада"  ;)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #424 : 22 Вересня 2011, 21:58:05 »

Або почекати два-три дні
Ще не було їм вказівки зверху, як відповідати.  :hot
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #425 : 22 Вересня 2011, 22:07:21 »

як відповідати.

 Що такого не було ? І всім "памєрєщілась"  :-D
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #426 : 23 Вересня 2011, 00:12:38 »

Нє,що постраждалий сам в себе стріляв а вони в нього зброю забирали.Короче герої,одним словом спасибо жителям Донбаса .
Записаний

kac

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +106/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1185
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:04:55

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #427 : 23 Вересня 2011, 09:33:27 »

пішов просто політичний резонанс! стріляв син депутата регіонала, опа яка партія хренова. хренова партія - це факт. а іншим політичним партіям це на руку - особливо свободівцям. але на даний момент нема партії за якою б народ пішов як колись. 
Записаний
While (!Life.EOF) {
You.Money+ ;
You.Girls.Add(new Girl(90,60,90));
BeHappy();
}

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #428 : 23 Вересня 2011, 09:35:46 »

нема партії за якою б народ пішов як колись.
і добре шо нема такої партії, за якою б народ пішов як колись. :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #429 : 23 Вересня 2011, 09:45:13 »

 :D

Мдя. Як колись дійсно ліпше не треба  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #430 : 23 Вересня 2011, 14:55:59 »

Ставлю на то шо як ти, КАТРІН, будеш наполеглива, то тобі таки когось дадуть аби поговорити, але у нього будуть повноваження тільки сказати шо факт їм відомий і вони розбираються. Хіба буде резонанс як з ландіком, то тоді синочка "зіллють", щоб ще раз підкреслити, шо нова влада таки справедлива і бореться за справедливість "нє взірая на ліца". От як би ти, КАТРІН знайшла очевидця який би підтвердив хоч би нам тут, хто був в машині Личук чи "батько друга його сина", то можна було б резонанс роздмухати. Згадайте, як було з Радецькою - як би не резонанс, до якого доклали руку і ми, то справедливість би так і не перемогла.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #431 : 23 Вересня 2011, 15:23:47 »

Там було купа очевидців. бо йшли до покійника (мали якраз читати псалтир) і стали мимовідьними свідками.

Але піди тепер дійсно знайди хоч одного охочого дати свідчення.

І то не дивно! Бояться. особливо ті, хто мав справу з Личуком
Відповідь від: 23 Вересня 2011, 15:18:22
Сам би боявся свідчити...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #432 : 23 Вересня 2011, 15:25:47 »

Що - знайти кілька дощок і змайструвати гойдалку  це і справді так важко і дорого? У тому ж дворі запущена клумба. Скопати її навесні і засіяти чорнобривцями - то так дорого? Повиривати з доріжок буряни - то так важко?. І таких дворів - повне місто.
Повністю погоджуюсь! Вигляд нашого міста багато в чому залежить і від кожного зокрема.
П.С. У нас класна прибиральниця - вона ті доріжки так вичищає  :good !
П.С.2 Думаю так само: ніхто зі свідків нічого не скаже..., адже вони, як і лікар, мабуть, боятимуться... :(
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #433 : 23 Вересня 2011, 16:36:03 »

Вибачте умене тут виникло два запитання:
1. А чому ДО покійника йшли опів на десяту вечора...Було сказано що зібрались на похорон. ХІба похорони бувають о такій порі?. ЧИ люди розходились з поминок? Вибачте якщо образила чиїсь почуття, просто деколи в цих питаннях темна, тому й питаю :)
2. Личук говорив що йшлося про батька сина друга, а не те що батько сина друга сидів за кермом його ( Личука авто). Авто Личука за його поясненнями по ТСН, взяв його син, коли поїхав до свого друга захищати разом від нападу батька останнього.

Закиди відразу на партію аж дратують. Я сама дякую щоразу жителям Донбасу, до речі не тільки жителям цього регіону за вірний вибір, але вже не настільки щоб ПР згадувати де треба і де не треба. Мене навіть трохи вразила відповідь в чат конференції Василя Романовича на питання чи йому відомо щось про стрілянину за участю сина Личука чи самого Личука, на що була відповідь приблизно такого змісту: Я власне лише дізнався але оскільки Личук з Партії Регіонів то нічого дивного....Звісно потім як політик він виправився і сказав що слідкуватиме за розслідуванням цієї справи, але..
На мою думку така громадсько активна людина представник партії не мусила б так упереджено ставитись до інформації. Припустимо на мене такий коментар з явним політичним нахилом справив якесь гнітюче враження. Деколи соромно.
Вважаю що кримінальне правопорушення незалежно від того чий це син повинно роглядатися в будь-якому випадку. І що робити якщо якийсь злочин вчинить хтось з членів Партії СВОБОДА? Також приклеїти ярлик і партії?

Але те що цей злочин якщо мав місце і в таких масштабах можуть розкрутити свідчать також заяви Могильова про взятя під контроль цієї справи, а що з іншими? ЦЕ що справа Гонгадзе щоб її брав під контроль МІністр МВС? Немає більше чим займатися лише Піаром ПР.
тепер навіть якби злочин мав меншщі масштаби його розкрутятть до тих розмірів щоб вони були гідними того, бо ж тепер цим займається сам міністр МВС...

І до речі, справа у безкарності таких злочинів не тільки у свавіллі влади , продажності ментів, а ще й в бездіяльності самих жертв.
А бояться вони ( жертви) тому що знають ,що такі випадки як в Зборові (коли жителі стали на захист свого односельчанина і заблокували виїзд авто МВС через підозру в незаконному затриманні) практично одні на сотню, відповідно ніхто їх крім як поговорити на форумі не захистить.

ЦЕ я до чого...до того що резонанс можна створити і його вже в принципі створено але за відсутності доказів можна також на плітках далеко "заїхати" і Лінчувати Личука без суду і допомогти це робити можливо й самій ПР, для  того щоб вона заробила свої бали на цій справі...

Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #434 : 23 Вересня 2011, 20:34:52 »

Взагалі неважливо куда і коли ішов потерпілий,і хто був закермом двох автомобілів важливо що СТРІЛЯЛИ В ЛЮДИНУ,нетак важливо хто ,але якщо це робив син депутата ,резонанс мусить бути .  То снятинський кадр  http://genshtab.info/index.php?title=%D0%9B%D0%B8%D1%87%D1%83%D0%BA,_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
« Останнє редагування: 23 Вересня 2011, 20:43:55 від gaar »
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #435 : 23 Вересня 2011, 21:00:05 »


 Я до Люсі,бо не можу процитувати фразу.Нікого не дали і не збиралися.Хоча просила сказати те,що писала я і ти пишеш.Підтвердити факт інциденту,і чи порушена кримінальна справа.ВСЕ.Сюжет таки був,без них.Хай буде,що сухо,але було.За офіційною інформацією УМВС в ІВ.ФР.області.Хай тепер не думають,що без їхніх коментів,ніхто й не заїкнеться.ФІГУШКІ.
 Зі свідками говорила,двома.Мені кажуть,на камеру-ні.Повідаю вам "конфіденційну" інфу-усі події,які відбулися в дворі Малицької,були відзняті на відео  :-D Але чи то дасть якийсь ефект-не знаю. :unknow
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #436 : 23 Вересня 2011, 22:28:57 »

Хай тепер не думають,що без їхніх коментів,ніхто й не заїкнеться.ФІГУШКІ.
KATRIN молодець.Міліція  :ganba окрема тема.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #437 : 23 Вересня 2011, 22:51:36 »

Хіба буде резонанс як з ландіком, то тоді синочка "зіллють", щоб ще раз підкреслити, шо нова влада таки справедлива і бореться за справедливість "нє взірая на ліца"
Ну "нашому" Личукові до Ландика ще дуже далеко у всіх планах.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #438 : 24 Вересня 2011, 08:38:09 »

А чому ДО покійника йшли опів на десяту вечора...Було сказано що зібрались на похорон. Хіба похорони бувають о такій порі?. ЧИ люди розходились з поминок?
Як я зрозумів, мали читати псалтир. Принаймні у нас прийнято йти не лише на похорон, а ще й перед похороном приходити до покійного, особливо коли читають псалтир. Тим самим прощатися з покійним та засвідчити свою повагу та жаль родичам.
Тому не дивно, що там було багато людей і ввечері. ТСН же просто упустило деталі, тому вийшло незрозуміло. Я сам спершу ніяк не розумів.

2. Про ПР. Ти сама запитала, сама й відповіла. З одного боку дійсно не можна налітати просто так. з іншого боку вони вже ТАК себе всюди показують, що реакція стає просто підсвідомою.

Ну і про Личука.
Те що він там городив з гарячки, взагалі не слід розглядати. Чоловік просто не встиг вигадати і обсмоктати легенду  :=).

Є свідки, є відео. Там все зрозуміло і доступно. Питання тепер лише у тому, чи люди, які були свідками зберуться з сміливістю, щоб свідчити разом. Бо поодинці всім заткнуть рота точно. Ну а відео вже давно треба було викласти в інтернет, передавши його через якнайбільшу кількість рук, а як варіант анонімно підкинувши ЗМІ.

Відповідь від: 24 Вересня 2011, 08:34:49
Бачу відео поки нема, але є повний опис події:
За словами співрозмовника, Личук їхав по кільцю у Калуші на BMW.

"В авто з ним сидів Михайло Чепель. Були сутінки. Раптом перед ними від заправки виїхала машина, повна вінків. Її водій просто не побачив Личука і виїхав на дорогу не за правилами".

Депутат обігнав його і зупинив. Вони вийшли з машини. Личук почав виховувати неуважного водія і наприкінці розмови дав йому долонею ляпаса по обличчю. Нардеп під час розмови казав: "Ти, не знаєш, хто я?! Я тобі покажу!" Чоловік, не знаючи справді, хто перед ним, вдарив депутата у відповідь".

Як розповіли у ДАІ, Личук подзвонив своєму сину і повідомив, що його б'ють. Син є його ж депутатським помічником. Личук-молодший разом із Петром Чепелем (сином Михайла Чепеля, який сидів в авто Личука - ред.) приїхав з мигалками на своїй машині. Вони наздогнали чоловіка, витягнули його з машини і почали стріляти.

"У Личука вчора були урочистості з нагоди розширення його відпочинкового комплексу "Князь Святослав", який збудований на території села Вістова під Калушем", - додало джерело у правоохоронних органах.

http://paralleli.if.ua/news/15100.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Новини виключно міста Калуша
« Прочитано #439 : 24 Вересня 2011, 10:16:07 »

Ничего странного в таком поведении нет,машина ведь везла венки!!!а венки это же враги ПР и лично Самого,ха ха теперь еще стоит опасаться и тем кто возит яйца.А если без шуток,то ничегошеньки им не будет в смысле стрелакам,да и вообще об этом скоро забудут.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»