Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Калуш іде під землю!!!  (Прочитано 81791 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #40 : 16 Лютого 2008, 20:08:21 »

Прикидуєте, не лише у Калуші таке є. Але як гарно можна то свинство сфоткати :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #41 : 16 Лютого 2008, 20:10:50 »

А де то таке?
Записаний


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #42 : 16 Лютого 2008, 20:47:30 »

А коби я знав. Але хто був на нашому карєрі - зацінить подібність.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    17 Січня 2024, 22:34:32

    Звідки: Калуш
Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #43 : 16 Лютого 2008, 20:51:21 »

Може то ї є калуський карєр тільки в фотошопі перемучений :)
Записаний


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #44 : 16 Лютого 2008, 20:58:37 »

Нє, то не наш. І там є підпис. Глянь уважніше. Олаф Роджерс
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


лесик

  • Старожил
  • ****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 289
  • Перемога або смерть
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2021, 21:36:20

Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #45 : 16 Лютого 2008, 21:04:10 »

Красіва знимка, признаю! :drink
Записаний
Терпи, терпець тебе шліфує

Silva

  • Новачoк
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2016, 11:52:41

    Звідки: Київ-Калуш-Василя Стуса
Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #46 : 16 Лютого 2008, 21:57:39 »

Про таку проблему я чула ще в своєму дитинстві...Коли на вул.Пархоменка під землю пішов гараж з машиною і фундамент хати,а вулиця добряче просіла,навіть людей відселяли...Це був початок 80-их...
Тоді ж я чула таку річ: один з жителів Калуша працював над картою підземних пустот,але його праця була нікому непотрібна...Його прізвище-Корінь,як звали-не знаю,жив на вул.Хмельницького або в 30-тому,або в дев"ятиповерхівках поруч...
Кому ДУЖЕ цікаво-знайдіть його і запитайте....
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #47 : 18 Лютого 2008, 09:06:21 »

Цінна інформація, дякую. Хто там поблизу проживає? Може кому прізвище знайоме?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #48 : 19 Лютого 2008, 21:20:20 »

Знаю, що Корінь працював у Кнілі, так, що дійсно міг мати доступ до інфи про шахти. Більше поки не знаю. Може хтось має знайомих маркшейдерів?

А то таке собі російське місто Мирний. Там добувають алмази. Ще б нерівності рельєфу додати і теж би на Калуш схоже було
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #49 : 20 Лютого 2008, 12:38:45 »

Може хтось має знайомих маркшейдерів?
а то шо за таке новомодне слово? :o

Якщо Ти Юра ведеш мову про той радянський КНІЛ (Калушская научно-исслеовательская лабораторія), то моя бабця там колись працювала. Як не забуду, то ввечері розпитаюсь її за того пана. ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #50 : 21 Лютого 2008, 21:52:27 »

То така професія. Вони якраз знають що і де є під землею, як глибоко і де саме.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Silva

  • Новачoк
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 12
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2016, 11:52:41

    Звідки: Київ-Калуш-Василя Стуса
Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #51 : 01 Березня 2008, 11:35:16 »

В Ивано-Франковской области целый город может уйти под землю

[01 марта 2008г. | 10:10]

Приховано: Показати
Ивано-Франковский областной совет просит правительство в проекте изменений в государственный бюджет на 2008 год предусмотреть средства на мероприятия по недопущению экологической катастрофы в городе Калуш.

Как передает УНИАН, об этом говорится в обращении Ивано-Франковского областного совета к Президенту Украины Виктору Ющенко, Кабинету министров, Совету национальной безопасности и обороны Украины, Министерству охраны окружающей природной среды Украины.

Документ был принят на внеочередной сессии облсовета.

Депутаты Ивано-Франковского облсовета отмечают, что в Калуше в результате разработки месторождений калиевых солей образовались крупнообъемные подземные выработки под густозаселенными территориями, что в любой момент может привести к проседанию поверхности и возникновению техногенной катастрофы.

Депутаты обращают внимание руководства государства на то, что "в пределах действия промышленных производств дочернего предприятия "Калиевый завод" ОАО "Ориана" расположены три отработанных рудника, Домбровский карьер, 2 отвала засоленных почв, 2 хвостохранилища и шламонакопитель, которые негативно влияют на экологическое состояние природной среды и вызывают опасные процессы, в частности, проседание земной поверхности, образование провальных воронок, карста, оползней, загрязнения земель, поверхностных и подземных вод".

По словам депутатов Ивано-Франковского облсовета, "особая опасность заключается в том, что на территории шахтных полей отработанных рудников расположены около 100 промышленных объектов и 1145 жилых домов в пределах города Калуша и микрорайона Хотынь, сел Кропивник и Сивка-Калушская, в которых проживает более 5 тыс. человек".

По мнению депутатов, проблему такого масштаба невозможно решить финансированием из местных бюджетов. "Учитывая вышеперечисленное, просим безотлагательно рассмотреть вопрос об угрожающей техногенно-экологической ситуации в г. Калуш и создать межотраслевую рабочую группу для выезда на место с целью разработки соответствующих мероприятий по уменьшению уровня техногенно-экологической опасности и обеспечения их соответствующего финансирования", - отмечают депутаты облсовета.

Также они просят Кабмин предусмотреть отдельной строкой в проекте изменений в государственный бюджет Украины на 2008 год средства на указанные цели.

Источник: "Главред".
КИД
« Останнє редагування: 15 Квітня 2008, 15:16:09 від tywkanchuk »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #52 : 01 Березня 2008, 21:09:57 »

Ну хочаб вже хтось не мовчить. Потім хоч не скажуть шо не знали.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #53 : 02 Березня 2008, 23:26:34 »

Якщо Ти Юра ведеш мову про той радянський КНІЛ (Калушская научно-исслеовательская лабораторія), то моя бабця там колись працювала. Як не забуду, то ввечері розпитаюсь її за того пана. ;)
Моя бабуся каже, що памятає того Коріня. Правда зараз ще пробує звязатись з кимось хто б дав його координати. :unknow

Але якщо я взнаю його дані, то шо просто подзвонити і сказати щоб дав карти підземних порожнини під Калушем? А він мене не пошле?. :(
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #54 : 20 Березня 2008, 20:06:33 »

Потрібно викласти фотографії місць де просів грунт, а ще було б добре побачити карту штольні. Хто має можливість - викладіть.

Щодо шахт у Калуші, то можу сказати (оскільки бачив карту шахтових камер), що є 3 шахтні камери у Калуші.

1-ша у районі озера (вул.Литвина) - від вул.Хмельницького (пром.зона) до гаражів. До речі, озеро утворилось якраз через просідання грунту у шахтну камеру. З багатоповерхівок попадають у цю зону тільки торці будинків у районі озера.

2-га камера - від колишньої бавовно-прядильної фабрики через існуюче провалля, парна частина вул.Євшана (де хати), вул.Чорновола і до Фуршету. З багатоповерхівок над шахтою тільки гуртожиток "Троянда" (вул.Січ.Стрільців).

3-тя камера - район Хотіня і частково Загір'я. Це зараз найбільша загроза, оскільки Лімниця від цієї камери уже на відстані 100-300 м, у одному місці доходить уже близько 50 м.

При бажанні yurko можу йому організувати зустріч з цією картою, я часу її взяти, зісканувати і обробити просто не маю. Останнім часом дуже багато роботи навалилось  :)
Гадаю, що Юра розбереться, хто за цим ніком :)

PS: Калуш не йде під землю... Перші дві камери уже майже заповнені розсолами з хвостосховища. А крім того, великого навантаження на грунт у їхніх районах немає, оскільки там спеціально не будували багатоповерхівок.
« Останнє редагування: 20 Березня 2008, 20:13:29 від WestUA »
Записаний
Свій до свого по своє

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #55 : 21 Березня 2008, 09:55:03 »

Ну трохи заспокоїв. :)

А те, що Лімниця підібралась близько до тої 3-ї камери чим саме грозить? Вода зальє ту кмеру і сама обміліє? Чи підмиє стіни підземної камери і почнеться осідання?

Особисто я сам на власні очі бачив як потроху осідала років 10-15 назад земля посеред Хотіня і валились старенькі хати. Видовище звичайно гнітюче. :(
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #56 : 21 Березня 2008, 18:23:03 »

Мушу всіх розчарувати. На згаданих картах стоїть гриф "секретно", тому не про яку публікацію у неті чи перефотографовування не може бути мови.
Мусимо просити WestUA, який хоч ту карту бачив, розповісти у більших подробицях і про карту і про загрози. Наприклад для мене було незрозуміло, як саме може розгортатися сценарій при попаданні Сівки у карєр, і Тушканчик резонно задав питання про сценарій розвитку подій з підмивом шахти.
А ще, шляхи виходу з ситуації.
Одним словом, на жаль, тема розвиватиметься. :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #57 : 25 Березня 2008, 19:47:23 »

Десь Депутат пропав :unknow
Хотілось би почути його коментар відносно сесії 24 березня по питанню екокатастрофи.
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #58 : 25 Березня 2008, 21:38:06 »

Я знаю лише, що Насалик сесію не відвідав, пославшись на те, що страшенно хворий. Здається наступні таку сесію будуть проводити під міністерством надзвичайних ситуацій. якщо ніяких зрушень.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Калуш іде під землю!!!
« Прочитано #59 : 25 Березня 2008, 22:10:30 »

Десь Депутат пропав
Та бачу, що він сьогодні на форум заходив, правда ніц не писав. Судячи по його статистиці, він переважно заходить на форум в робочий час. Гадаю він ще напише тут.

А щодо самої сесії, то шо вона дійсно відбулась? Гадаєте вони там справді знайшли вихід із загрозливої ституації? :(
Записаний