Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Від такого очі не відведеш … прикре  (Прочитано 46355 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Нещодавно мені довелося побачити те, що бачити не слід…
Мене шокувало побачене…

Та ЯЯ почну з початку.
Отже – вийшла ЯЯ на зупинку близько другої дня, там стояла дівчинка-підліток. Хотіла було запитати в неї, чи давно вона чекає на автобус та по її розчервонілім від морозу обличчі й без запитання було зрозуміло, що стоїть на зупинці вона вже доволі довго. Певне тому й стрималася від того питання. Як під’їхала до зупинки автівка «дев’ятка», на передньому пасажирському сидінні був один із калуських високо посадовців, який закопошився й не виходячи з машини, а просто розвернувшись до задніх дверей відкрив їх. Дівча підбігло до машини й сіла туди.
ЯЯ подумала – ото ж треба було так дитину виморозити, адже на дворі не травень місяць.
Як побачила, що цей посадовець поцілував дівчинку … ну, не так, як родичок цілують – адже у шийку за вушком, а ні дочку, а ні племінницю цілувати не станеш.
ЯЯ не повірила очам – адже то була дівчинка років 15-ти не більше (статура, шкіра), ще школярка – однозначно, адже в неї з собою навіть сумки не було – незмінного атрибуту кожної дівчини чи жінки – таке враження, що портфель, чи то сумку з зошитами й книжками, у подружки залишила.
Побачене мене шокувало…

ЯЯ маю переконання, що особисте життя людини нате й називається особистим життям, щоб залишатися особистим життям – і ніхто, в чуже особисте життя, вмішуватися немає права. Певне, саме тому знайомі чоловіки не мають нічого проти, коли ЯЯ підтримую дружні стосунки з їх дружинами та коханками водночас.
Проте, коли ведеться про неповнолітніх… тут так просто очей не відведеш, не скажеш, що то не твоя справа. 

Панове, майте коханок і коханців хоч по 10 на день – аби лише на здоров’я – та не чіпайте дітей. 

Тій дівчинці й контрацептиви приймати ще ой як небажано – гормональний фон не сформований. Ні про яке «на здоров’я» тут вестися не може – тому й не сприймаю такого.

Прізвище того посадовця – називати не стану – та він є знаною людиною в місті – гадаю, він почує про те, що тут відкрилася ця тема й впізнає в описаній ситуації себе – й нарешті зрозуміє, що таке в Калуші непоміченим залишитися не може – тому як Калуш, то лише дрібненьке село.
І якщо його не зупинив вік тієї дівчинки, то може його спинить страх перед розголосом.


ЯЯ не помістила це у тему «Калуські пльотки» тому як бачила все на власні очі.
Для зациклених на особі нашого мера окремо повідомляю – це НЕ Ігор Степанович.
« Останнє редагування: 26 Лютого 2011, 09:19:38 від yurko »
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Віт такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #1 : 26 Лютого 2011, 07:59:36 »

коли йдеться про близьки стосунки між однолітками - якось для себе це пояснюєш, хоча й не оправдовуєш і не схвалюєш. але, коли мова про близькість між дівчинкою-підлітком і набагото старшим чоловіком - перша реакція шок (розгубленість).

не можу знайти аргументи в підтримку чоловіка. не вірю, що кохання, а саме в стоунки, яки характеризуються словосполученням "розбещення неповнолітніх".

дехто може заперечити, що, мовляв, зараз такі "малолєткі", що самі спокушають і на такееее і  в ліжку поголжуються без вагань, що той чоловік - то мало не жертва домагань.

попит диктує пропозицію.

а попит є. чоловіки, в більшій мірі, успішні, в яких і в проф. сфері все скалося і тили надійні. і дівчатка - маленікі з несформовані тільця. як люблять смакувати чоловіки в розмовах про ще тугеньке єство і гладеньку шкіру молоденької дівчини. але ж не дитини?

ну не можу, а вірніше сказати, не хочу цього розуміти.

Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #2 : 26 Лютого 2011, 09:31:29 »


 А для чого приховувати прізвище? :o Нехай народ знає "своїх героїв",якщо там справді є те,про що ти думаєш.Та є друга сторона медалі-дівчина якби не хотіла,то.....Хто-зна,що там робиться в сім"ї,і який соціальний рівень.Звісно це не виправдовує обидві сторони,але то є факт. :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #3 : 26 Лютого 2011, 10:25:58 »

.Та є друга сторона медалі-дівчина якби не хотіла,то....
В такому віці дівчинка, ще не свідома.  Тому не варто засуджувати дитину в будь-якому випадку, а от дорослі мають знати границю.  :evil :evil :evil
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #4 : 26 Лютого 2011, 10:50:56 »

А чи не притягнуте то все за вуха ?

Якшо ЯЯ впевнена, що то дійсно були "стосунки", то треба називати фамілію і давати розголос цій ситуації, є в нас приймальня депутатів - треба туди написати, нехай коллєги знають. Бо залишати так цю ситуацію не можна.
Відповідь від: 26 Лютого 2011, 10:50:08
В Європі за таке - 5 років як мінімум. Берлусконі самого судять !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #5 : 26 Лютого 2011, 13:00:47 »

дорослі мають знати границю.

Тому і потрібно назвати прізвище  :evil ЯЯ,такими речами не жартують,кажи,а далі розберемось. А дівчина не свідома -то точно,просто вона думає,що свідома і доросла :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #6 : 26 Лютого 2011, 13:01:08 »

Та є друга сторона медалі-дівчина якби не хотіла,то.....
Згідна з Лалією, не можна говорити про можливо 15 річну дівчину, що "якби не хотіла то.." в такому віці, коли встановлюється гормональний фон, ще з ним потрібно вміти справитись і розрізнити чи це почуття чи ігри гормонів.... я вже не кажу про те, що дорослий чоловік знає це краще.
Ну і ЯЯ не зобов'язана називати імена на форумі, в нашій країні цього не роблять навіть журналісти, хоча мали б ...Але є презумпція невинуватості  поки недоведено то ЯЯ може сама стати наклепницею, тому думаю не варто тут оголошувати ім'я
Вона описала побачене, більше того вона пояснила що вважає саме так, бо бачила те що бачила, але кожен з учасників може описати ці самі події з зовсім іншого кута...
Якщо можновладці, чи хтось з них, моніторять цей форум, то можливо самі знайдуть рішення? але перевірити ми це справді не зможемо...
« Останнє редагування: 28 Лютого 2011, 16:47:31 від Tandylight »
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #7 : 26 Лютого 2011, 13:21:13 »


 Тенді,ще раз наголошую-ніхто не знає який соцрівень сім"ї,я про те.Повір,за час роботи бачила всяке-зокрема і 15-ти річних і 14-річних,бачила,як їх брали мєнти ,а потім везли на Лімницю,перед тим попросивши нас припинити зйомки,мовляв робота закінчена(  а діти самі потім   розказували в інтерв"ю,яке так і не потрапило в ефір,бо я не знаю чи досі би ходила по цьому світі).А забирали їх з таких же неблагополучних сімей, і від таких же хороших дядечків.Так, та дівчина не свідома.А яка може бути свідомість і розуміння скоєного,коли та дитина є соціально-незахищена? Та ще й в такому козячому віці? Можливо це жорстоко з моєї сторони,тай як мамі не гоже таке писати,але я впевнена,що з добра ця дівчинка,не сідала б в машину до міського чиновника,не сідала б і тоді,коли б була свідомою,якби її навчили ті,хто повинен вчити.Та й зрештою,хай краще катається з дядьком ніж мають її трахати по під"їздах і підвалах.Чи може такого не було? Чи не буде?  А за прізвище-ти не права-його бачили -і це вже є факт.І хай воно прозвучить.

 Щось мені здається,що ми занадто роздули цю тему-а раптом там не все так,як нам здається? ;)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #8 : 26 Лютого 2011, 13:36:29 »

ги :) та зрозуміли правильно чи ні - це вже таке, але факт залишається фактом, БАБИСКА (бо дівчатами їх назвати не можна) ходять в ОДИН нічний клуб міста, де зависають досить старші ДЯДЬКИ. Коли бибискам по 17-18 років, а дядькам по 30-40 і ще й ці бабиска добре розуміють шо у цих дядьків є дофіга бабло, то бабиска з радістю розставляють ноги чи то заради задоволення чи то заради майбутньої вигоди я хз, бо немаю дофіга бабала і не маю 30-40 років. Зараз минулисі ті часи шо днем не можна було таким займатися (снімати бабисків) - тепер демократія, кожен робить шо хоче! Це проблема в першу чергу БАТЬКІВ , тому що, що це за батьки які не знають в котрій годині йде їхня дитина і в котрій вертається. В майбутньому я буду строгим татом, навіть дуже, (я не говорю шо дитина виросте ботаном), просто буде знати міру і не все їй буде дозволено, і якщо дивитися за нею - то вона не буде сідати в машини калуських чи інших чиновників. А прізвище розголошуй - не розголошуй, всеодно нічого не зміниться, максимум його звільнять з роботи, після чого він перейде на іншу роботу і буде продовжувати займатися розбещенням неповнолітніх, вони вдають вигляд шо боряться із взятками (корупцією) але ВОНИ ж самі давали гроші щоб попасти в міську раду, як не крути - це факт і це викоринити неможливо, по крайній мірі - в цьому житті.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #9 : 26 Лютого 2011, 13:49:25 »

бо я не знаю чи досі би ходила по цьому світі
То як ти собі уявляєш оголошення імені ЯЯ? Тебе, як журналіста принаймі, хоч закон захищає, а її хто у цьому випадку?
І я к ти збираєшся з цим розібратись? Якщо в ефір і цього разу теж не підуть інтерв'ю  дітей з ріки Лімниці...вибач але я щось просто не зрозуміла....????
Щось мені здається,що ми занадто роздули цю тему-а раптом там не все так,як нам здається? Підморгую
Ми роздули тему з самого можливого такого факту,але оскільки там і справді могло бути що завгодно, навіть рідний дядько "промахнувся" ( припустимо) і поцілував не у щічку, а у шийку за вушком..... то в такому разі оголосити його ім'я означало звести на нього наклеп, і ЯЯ власне тоді буде негарно виглядати (це у міншій мірі бо як ЯЯ ( нік) навряд чи для неї були б інші наслідки), а  в цьому випадку вона  намагається надати розголосу, щоб батьки, що на форумі, чи чиновники, що на форумі - звернули на це увагу ну і можливо сам "дядечко" якось опритомнів.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #10 : 26 Лютого 2011, 14:05:13 »

То як ти собі уявляєш оголошення імені ЯЯ? Тебе, як журналіста принаймі, хоч закон захищає, а її хто у цьому випадку?

Це вільний форум,а не державний чи приватний ЗМІ.
"дядечко" якось опритомнів.
Ти впевнена? Якраз, взяв і схаменувся.
Це проблема в першу чергу БАТЬКІВ , тому що, що це за батьки які не знають в котрій годині йде їхня дитина і в котрій вертається. В майбутньому я буду строгим татом, навіть дуже, (я не говорю шо дитина виросте ботаном), просто буде знати міру і не все їй буде дозволено, і якщо дивитися за нею - то вона не буде сідати в машини калуських чи інших чиновників. А прізвище розголошуй - не розголошуй, всеодно нічого не зміниться, максимум його звільнять з роботи, після чого він перейде на іншу роботу і буде продовжувати займатися розбещенням неповнолітніх, вони вдають вигляд шо боряться із взятками (корупцією) але ВОНИ ж самі давали гроші щоб попасти в міську раду, як не крути - це факт і це викоринити неможливо, по крайній мірі - в цьому житті.
 Я до того вела,бо коли батькам начхати,то хто має слідкувати-вчителька,сусід,служба у справах дітей? Він її не тягнув в машину,це по-перше.А по-друге:за те,що він поцілував дівчину в шийку,з роботи звільняти ніхто не буде  :D та навіть якби їх застали на гарячому,то нічого б не змінилося.Радянського Союзу нема.
 Тенді,ми таки роздули тему.Жодного факту не наведено,який б підтвердив розбещення неповнолітньої.Відсутність складу злочину.А тому треба було писати в "пльотки".
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #11 : 26 Лютого 2011, 14:20:29 »

Та Катя, здається ніхто тут нічого не роздував, склад злочину визначається прокуратурою і судом після оцінки доказів, а на форумі обговорюємо просто моральний момент...
Цілувати в шийку неповнолітню - це лише у нас не судять, у нас навіть за гвалтування не судять це не показник...але це є розбещенням неповнолітньої бо має сексуальний характер а не цнотливо батьківську ніжність...
Берлусконі, який на хвилинку премєр міністр країни, теж поки не довели, що мав "близькі" стосунки з леді...але дарував їй коштовні подарунки - як то авто, діамантові кольє, і навіть це вважається розбещенням неповнолітньої..
Для того щоб вважати це розбещенням, не обов'язково щоб її
мають її трахати по під"їздах і підвалах.Чи може такого не було? Чи не буде?
В пльотки не обовязково - бо в новини це ніхто не викладав...
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #12 : 26 Лютого 2011, 14:34:19 »

склад злочину визначається прокуратурою і судом після оцінки доказів, а на форумі обговорюємо просто моральний момент...
Я в курсі  ;) Щоб довести отой моральний момент,потрібно задати багато запитань очевидцю побаченого.Я звикла до фактів,та й ти теж. ;)
 Маю бажання посперечатися,та не маю часу.Запізнюся через ту "розбещеність" на роботу. ;) :bouquet:
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #13 : 26 Лютого 2011, 14:46:48 »

Боюсь yuraslim що коли в майбутньому Ви станете батьком, то навряд чи у вас повернеться язик назвати свою дочку "бабиськом яке розставляє ноги"
В майбутньому я буду строгим татом, навіть дуже, (я не говорю шо дитина виросте ботаном), просто буде знати міру і не все їй буде дозволено, і якщо дивитися за нею - то вона не буде сідати в машини калуських чи інших чиновників.
Якщо таки повернеться, то не впевнена що гарний за Вас буде батько. Бо дочка завжди знайде відповідь, де вона є у той чи інший момент, поки Ви на роботі чи у справах, а не водите її у 15 років за руку зі школи і принижуєте її недовірою...Якщо звісно Вам зараз самому не 20 і Ви не ображені на "бабисьок" за неувагу до себе...
І одна справа хабарі, які кожен другий дає тим самим чиновникам сам, а інша справа - власна дочка у 15 років...Таке при підтвердженні навряд чи простять...
Вона навіть і з добра до нього могла сісти, але не знати, що у них абсолютно полюсні погляди на кохання і секс в тому числі, :) що власне і робить одного "непонолітньою з гарним тілом до якого ласі дядечки", а іншого "дядечком", що її просто розбещує у свої 60, чи 50, чи в тому числі 30 років.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #14 : 26 Лютого 2011, 15:23:02 »

Як у нас все люблять перекидати на жіночу (навіть не повнолітню половину). Щоб вони там "не розставляли", де б не ходили, на скільки б були не захищені, але дорослі дядечки мають знати - "зась" на неповнолітню - бо тюрма. І все.   :evil :evil

І ніяких "або" "може" і т.д.  Все чітко і зрозуміло.  Відповідальність несе Доросла Повнолітня людина, навіть якщо була провокація з боку неповнолітньої, чи вона сама запропонувала якісь стосунки і т.д.

А як не вмієш керувати своїми, бажаннями, захцянками і т.д. -  пряма дорога в відповідні установи "пусть тебя научат"  :=)

Така ж думка коли є стосунки повнолітня жінка і неповнолітній.
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #15 : 26 Лютого 2011, 16:03:19 »

Як би не називали це все і чим би не прикривали ( навіть бажанням самої неповнолітньої ) це все вважається збоченством і розбещенням . недаремно і напевне не ідіотами був створений кримінальний кодекс і де вказано як де що і чому це називається злочином ( а люди кажуть збоченством ) . рано чи пізно це призводить до :   

http://svpressa.ru/society/article/39571/
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #16 : 26 Лютого 2011, 16:22:05 »

Ви так страшно пишете, а коли ми з Рибкою почали зустрічатися, то практично таке саме було як із тим дядечком :=)
Мені було 29 а їй лише стукнуло 18, а якби на місяць швидше, то вже мабуть багато хто мене б розбещувачем міг назвати. Чи не так?
В більші дєбрі своєї історії навіть не лізу.
Звісно у тих дєбрях були лише платонічні стосунки, але...

Не завжди те, що нам здається чітко чорним є саме таким  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #17 : 26 Лютого 2011, 16:30:12 »

. Добавати нічого. :agree В мене дві красуні доньки.  Одна вже одружилась і на 50% переживань відпало, що якась ханига спокуситься на них. Але підростає молодша. Слава Богу маю можливість виховувати їх не залежними і самодостаніми. Так що на машини і на інші земні приманки думаю не спокусяться. Але придурків вистачає.  :(Так що все потрібно тримати на пульсі руку, але якось так що діти не відчували обмеження у свободі вибору.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #18 : 26 Лютого 2011, 16:31:40 »

їй лише стукнуло 18
Так але ж їй вжек стукнуло 18 ;)і ти не почав з нею зістрічатись, коли їй лише стукнуло 15 ?
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #19 : 26 Лютого 2011, 16:33:44 »

Не завжди те, що нам здається чітко чорним є саме таким

  Теж згідний. Може таки ЯЯ гіперболізує.  Я теж у цьому випадку ще нічого такого не вбачаю, але випадки таки такі є.
 :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»