Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Від такого очі не відведеш … прикре  (Прочитано 46349 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #40 : 28 Лютого 2011, 21:49:35 »

Ги щось тут не то. Кущів біля дороги теж не мало нащо їхати на Лімницю та й ще 30 !!! хвилин чекав.Непоняяятно.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #41 : 28 Лютого 2011, 22:07:13 »

Ги щось тут не то. Кущів біля дороги теж не мало нащо їхати на Лімницю та й ще 30 !!! хвилин чекав.Непоняяятно.
:D Перечитай пост,там найдеш слово осел. :)Джентильмен неміг без  принцеси поіхати, сумочку вона лишила. :=)А на гаку він уже був як вона відкрила двері і сіла в машину,по ідеіі міг нечeкати стаття уже
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #42 : 01 Березня 2011, 12:59:14 »

Цікава тема. Одне не зрозумів - яке тут ключове питання?
1. Статеві стосунки неповнолітніх.
2. Статеві стосунки неповнолітніх з дядьками-високопосадовцями.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #43 : 01 Березня 2011, 13:46:30 »

і не розумію, чому в розділі "Наше місто". ні прізвищ і ні фактів.

Газета "Калуські  пльотки...  від ЯЯ"?
Відповідь від: 01 Березня 2011, 13:04:32
ЯЯ не помістила це у тему «Калуські пльотки» тому як бачила все на власні очі.
не аргумент, для ЯЯ це не плітка, а для інших форумців  - справжнісінька плітка.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

gost

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    31 Грудня 2013, 14:28:03

    Звідки: Сівецька
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #44 : 05 Березня 2011, 17:53:13 »

цікава стаття))
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #45 : 05 Березня 2011, 18:32:03 »

і не розумію, чому в розділі "Наше місто". ні прізвищ і ні фактів.

Газета "Калуські  пльотки...  від ЯЯ"?

напевне наше місто  таке "велике" що і так всі знають хто і чим дихає  :)  особливо сусіди і знайомі , родичі також . тому поки що будемо гадати - так би мовити йдемо до кульмінації :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #46 : 06 Березня 2011, 01:02:30 »

Епілог-5тис американських президентів суд,7тис наівне дівча
Якщо чесно, я не зовсім зрозуміла. Невже просто так можна засудити? Без доказів? Ще не чула, щоб судили за те, що підвозиш неповнолітню, і , наприклад, по дорозі заїжджаєш на річку помити машину. Значить, щось тай мало бути - наприклад "лапав" де не треба.
Цікава тема. Одне не зрозумів - яке тут ключове питання?
1. Статеві стосунки неповнолітніх.
2. Статеві стосунки неповнолітніх з дядьками-високопосадовцями.
Ви правильно помітили - різниця є. У тому, що в першому варіанті люди несуть покарання, а у другому - ні. Навіть від власної совісті.
Але жаль, що Ви не відчули такого сильного акценту через усю тему саме на такому понятті як НЕПОВНОЛІТНЯ і ДИТИНА. А посадовець чи ні  - уже другорядна, але тим не менше - моральна і фізична проблема.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #47 : 06 Березня 2011, 10:22:22 »

наприклад "лапав" де не треба
А то можна якось довести? Чи можна довести що не лапав???  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #48 : 06 Березня 2011, 14:31:28 »

Автор цього сюжету писав, що водій був на гаку вже тоді як  посадив дівча в машину. То могли і зазнімкувати. А якщо ні, то і справді довести це не можливо. То чому з нього здерли ті гроші?  :unknowЧи під ніхтями у "потерпілої" знайшли залишки шкіри "насильника" може  :=)?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #49 : 06 Березня 2011, 15:45:23 »

жаль, що Ви не відчули такого сильного акценту через усю тему саме на такому понятті як НЕПОВНОЛІТНЯ і ДИТИНА
Звідки така категоричність? З чого у Вас така впевненість?

Я задав питання, бо побачив, що різних людей хївилюють різні поняття в даній темі. Тепер я переконаний у цьому на 100%. Топікастера хвилювало одне, а Вас - інше.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #50 : 06 Березня 2011, 16:38:01 »

Якщо чесно, я не зовсім зрозуміла. Невже просто так можна засудити? Без доказів? Ще не чула, щоб судили за те, що підвозиш неповнолітню, і , наприклад, по дорозі заїжджаєш на річку помити машину. Значить, щось тай мало бути - наприклад "лапав" де не треба.
Тій особі було далеко за 18 ,знайомий казав 26-29 ,він як іі взяв то незнаю як написати,ну вона іхала з планом заробити ті гроші -ви ж знаєте що мужики від  компліментів мліють більше від жінок.В тій ситуаціі вона знімала його,і ідея,посил був від дами.дальше все діло техніки подерті колготи,заплакане обличчя і тд і тп.
НЕПОВНОЛІТНЯ і ДИТИНА.
Тут двох думок бути неможе,посадовець,чи сторож скотобази- підвісити за яйця IMHO
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #51 : 10 Березня 2011, 10:13:32 »

Тут двох думок бути неможе,посадовець,чи сторож скотобази- підвісити за яйця IMHO
Всоте переконуюсь, що реальне життя - це не на форумі пописувати...

Переважна більшість в цій темі писала, що такі явища недопустимі і тих, хто розбещує малолітніх треба як мінімум садити в тюрму або підвішувати за одне місце, як максимум. А чи багато сидить за гратами або висить на гілляці? Може хтось згадає такий приклад в Калуші за останні хоч 10 років? Може це через те, що не існує проблеми ранніх статевих відносин? Та ця проблема стара, як світ - вона існувала і 1000, і 100 років назад. У моєму класі двоє дівчат не закінчили школу разом з усіма - а закінчував я у 1985му, ще до "сексуальної революції". І в теперішній час в Калуші випадків вагітності до 17 років - десятки в рік. Є таке поняття - зниження шлюбного віку за рішенням суду. Як відомо, в Україні для дівчат цей вік складає 17 років, інакше ЗАГС не розписує. То у "критичних випадках" батьки дитини звертаються до суду і суд надає дозвіл одружити швидше. І ніхто нікого не садить! А батьки "малолітньої нареченої" замість того, щоб "посадити гада чи підвісити його" - тягнуть "гада" до ЗАГСУ щоб назвати "любимим зятем". Отакі реалії.
Тому, перед тим як заявляти щось категорично - давайте будемо думати. Наперед попереджаю можливі наїзди - я жодним чином не вигороджую чи захищаю це явище! У мене дорослий син і малолітня донька - мені є про що переживати. Не дай Бог нікому бути в таких ситуаціях, але варто моделювати життя і до себе щоб бути готовим до всього. І мати відповідь на питання - а як би я зробив?

Все вищеописане є проблемою в першу чергу БАТЬКІВ. Можна говорити і про відповідальність школи, Церкви чи ще когось, але в першу чергу це батьківське питання.
А от тепер про інше. ЯЯ відписала мені приватно, що вважала ключовим питання поведінки "посадовців". І тут я з нею повністю згідний. На жаль, така проблема існує. І це вже питання для ГРОМАДИ. І відношення тут вже має бути зовсім інакше - ПОВНА відповідальність. Навіть до підвішення за те, що писав Gaar.
Ось чому я би розділяв питання.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #52 : 10 Березня 2011, 10:26:01 »

в Україні для дівчат цей вік складає 17 років, інакше ЗАГС не розписує
І ніхто нікого не садить! А батьки "малолітньої нареченої" замість того, щоб "посадити гада чи підвісити його" - тягнуть "гада" до ЗАГСУ щоб назвати "любимим зятем"

Ігор, норма, що була адекватна 30 років тому зараз вже об'єктивно неадекватна. Акселерація існує об'єктивно, не зважаючи на наше до неї ставлення.
Чим відрізняється розбещення 14-ти і 16-ти річної? Нічим.
Чим відрізняється любов між акселератами у 14 і у 16? Теж нічим.

От і залишилося лише питання РОЗБЕЩЕННЯ і розбещення посадовою особою.
Але і тут потрібно дотримуватися презумпції невинності.
Ну може ж таке бути, що чоловік хоч і старший, а дівчині хоч і 16, а між ними справжні почуття.

Хто має вирішувати, що є між ними?
Їй може бути 16 але він міг її розбещувати, а формально вона вже повнолітня і його законно не накажеш.
А може їй 15  а йому 25 але вони люблять одне одного. І тут його вже можна засадити по повній програмі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #53 : 10 Березня 2011, 10:33:55 »

Акселерація існує об'єктивно, не зважаючи на наше до неї ставлення.
Чим відрізняється розбещення 14-ти і 16-ти річної? Нічим.
Акселерація тут ні до чого.
Фізична дозрілість зовсім не означає моральної зрілості, здатності взяти на себе вирішення можливих питань повязаних з ризиками небажаної вагітності, "цікавих" хвороб", створення сімї, виховування дітей.... Не думаю, що розум 14 річної сьогодні сильно відрізняється від того ж 50 років тому. Те, що вона більше знає і бачила "це саме" по телевізору і в інтернеті - ще не означає, що вона розумніша і розуміє, ЩО може бути і "як з цим боротися"
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #54 : 10 Березня 2011, 10:43:31 »

Ігор, норма, що була адекватна 30 років тому зараз вже об'єктивно неадекватна. Акселерація існує об'єктивно, не зважаючи на наше до неї ставлення.
Дещо спірно, особливо щодо статевих відносин. Погоджуюсь щодо загальної акселерації - діти (та й взагалі людство) стали фізично розвинутішими.
Проте, ще за князівських часів дівчат видавали заміж у 13-14 років. В мусульманських країнах як 100 років назад, так подекуди і тепер видають у 12 років.
Перечитайте ще раз "Камінну душу" Гната Хоткевича. Там Оришка (якщо пам'ять не зраджує) "залетіла" в 15 років, причому використовуючи замість контрацептива сушені мишачі хвости перетерті ще з чимось, складені в скорлупу горіха і підвішені на мотузку до пояса. Там описана Гуцульщина більше 100 років назад. Думаєте, щось змінилося нині? Ця проблема - вічна!

Чим відрізняється розбещення 14-ти і 16-ти річної? Нічим.
Чим відрізняється любов між акселератами у 14 і у 16? Теж нічим.
Згоден. Я й не вказував на різницю.

От і залишилося лише питання РОЗБЕЩЕННЯ і розбещення посадовою особою.
Але і тут потрібно дотримуватися презумпції невинності.
Ну може ж таке бути, що чоловік хоч і старший, а дівчині хоч і 16, а між ними справжні почуття.

Хто має вирішувати, що є між ними?
Їй може бути 16 але він міг її розбещувати, а формально вона вже повнолітня і його законно не накажеш.
А може їй 15  а йому 25 але вони люблять одне одного. І тут його вже можна засадити по повній програмі.
А ось тут - не згоден. Якщо повнолітня - їх справа. Доречі, впереше чую таке - розбещення повнолітніх. Мова може йти лише про малолітніх. І доросла людина (а високопосадовцем має бути саме така) - повинна розуміти свої дії і відповідальність за них.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #55 : 10 Березня 2011, 10:44:06 »

Я мав на увазі, що шлюбний вік мав би бути 16.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #56 : 10 Березня 2011, 10:46:13 »

Я мав на увазі, що шлюбний вік мав би бути 16.
Може й так. Але це й зараз не заважає через суд розписуватись хоч в 13.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #57 : 10 Березня 2011, 10:47:36 »

Мова може йти лише про малолітніх
Неправильно. Стаття йде за неповнолітніх, а за малолітіх лише потяжчуюча обставина.


Моя прапрабабуся вийшла заміж в 16. Дід їй у стайні гойдалку робив, аби гойдалася  :=)

То все дуже спірно, але...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #58 : 10 Березня 2011, 10:53:25 »

Неправильно. Стаття йде за неповнолітніх, а за малолітіх лише потяжчуюча обставина.
Та я це й мав на увазі.

Моя прапрабабуся вийшла заміж в 16. Дід їй у стайні гойдалку робив, аби гойдал
І моя бабця у 16 вийшла. Мусіла, бо сім'ю вивозили в Сибір за "бандерівку". Так залишилась в селі, а її батьків могили в Красноярському краї. Причини різні бувають.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Від такого очі не відведеш … прикре
« Прочитано #59 : 10 Березня 2011, 11:44:36 »

СТОП!
Коли ви написали цей пост:
Цікава тема. Одне не зрозумів - яке тут ключове питання?
1. Статеві стосунки неповнолітніх.
2. Статеві стосунки неповнолітніх з дядьками-високопосадовцями.

Я відписала Вам у карму - Статеві стосунки неповнолітніх з дядьками

тому, пане Ігоре_О, ви певне мене невірно зрозуміли, бо пишете наступне
А от тепер про інше. ЯЯ відписала мені приватно, що вважала ключовим питання поведінки "посадовців".

Повторюся ще раз - ЯЯ несприймає стосунків поміж неповнолітніми й "дядьками", як Ви виразилися. А те, що той дядько, виявився ще й посадовцем-впізнаваною людиною-давно й надійно одруженим паном - то вже ... мене найбільше вразило.
Записаний