Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Що корисного ви особисто зробили для суспільства?  (Прочитано 35512 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #40 : 14 Лютого 2008, 22:15:52 »

для чого доказувати??? невже не можна просто жити????
Не можна
Відповідь від: 14 Лютого 2008, 22:04:48
але мудрі не означає добрі(хороші, правильні, чесні)
Означає
Відповідь від: 14 Лютого 2008, 22:05:46
Я особисто створила громадську організацію
А які акції Ви проводили, наприклад?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #41 : 14 Лютого 2008, 22:41:03 »

А шо за організація? Розкажи побільше
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #42 : 15 Лютого 2008, 10:18:13 »

для чого доказувати??? невже не можна просто жити????
Не можна
Відповідь від: 14 Лютого 2008, 22:04:48
але мудрі не означає добрі(хороші, правильні, чесні)
Означає

гггг аргументи переконливі :D
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #43 : 16 Лютого 2008, 14:53:11 »


А які акції Ви проводили, наприклад?
Наприклад, ми проводили сімейну конференцію у Івано-Франківську. Запрошували спеціалістів, консультували людей – купа проблем в наших українських сім`ях, багато на межі розлучень. Також була акція у будинку для перестарілих (концерт, невеличкі подарунки, консультації) – це особливі люди, вони багато пережили, зробили певні висновки. Є там також інваліди, хворі на голову – їх кидають в таких місцях. Мені дуже сподобався персонал – служать як можуть. Таку любов треба мати, терпіння! Щоб кожен день дивитися на таке. Була акція в будинку для дітей інвалідів – тут ми вже співпрацювали з відділом культури.  А основна наша робота – це реабілітація алко- та наркозалежних, а також їх родичів. Іноді, наркомана легше змінити, ніж родичів. Всяке буває. Організацію зареєстрували, щоб мати вільний доступ до таких людей. З першими ліпшими справу мати мало хто хоче. От ми і вступили у партнерські стосунки з державою.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #44 : 20 Лютого 2008, 22:44:29 »

Є там також інваліди, хворі на голову
Треба казати: розумово відсталі, а не хворі на голову
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #45 : 20 Лютого 2008, 23:40:03 »

Так, точно! Сорі... :)
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #46 : 07 Березня 2008, 11:22:31 »

В суботу 8 березня плануємо святковий вечір з метою поздоровити сліпих жінок.  :present_box:
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #47 : 12 Березня 2008, 10:57:15 »

Провели акцію! Привітали жінок! Я отримала масу задоволення, чудовий настрій - навіть не очікувала! Жінки були задоволені, дякували! Напевно, без цієї акції в мене особисто не було б такого щасливого 8 березня!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #48 : 12 Березня 2008, 13:48:23 »

Каждая професия и её выполнение уже есть пользой для общества!

Я работая юристом приношу пользу огромному предприятию, которое в свою очередь предоставляет услуги населению Украины. Пускай я капля из этого монополиста, которая незаметна но без этой капли не хватало бы чего то!

Даже собрав игрушки дома которыми не играет уже ребёнок и отдав в децкий дом, я привозил просто мешок, пускай и может не совсем новые, но не важно это тоже польза.

Вот не мог не сказать за Ромашкина И Юрка, если взять людей форумчан это тоже маленокое но общество, и благодаря этим людям мы можем свободно общаться в независимости от возраста и статуса, и решать здесь вопросы, знакомиться с интересными людьми, заводить друзей, просто общаться по интересам, вот вам и польза! За что Вам огромное спасибо!  :frend

Да в конце концов, бабушку перевести через дорогу как Тимуровец, вот вам и польза! Помочь дверь открыть у кого сумки в руках вот вам и польза, что угодно! Мы же не говорим о чём то глобальном! Типа построил лично своими руками завод по переработке мусора, нет!

Так что не нужно прибедняться, типа ничего не сделал, каждый делает в меру своих возможностей.

Вот чего не полезного а наоборот вы сделали для общества это уже другой вопрос! Над которым тоже стоит задуматься!
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #49 : 17 Квітня 2008, 09:03:37 »

Я також зробив шось корисне для суспільства

На фото мож побачити сміття в причепі, яке зібрав з узбіччя дороги на смузі довжиною 20 метрів. Звичайно це я робив і з користю для себе, бо дане сміття знаходилось на ділянці якраз навпроти мого городу. Несвідомі водії і пасажири, проїжджаючи по трасі, викидають і склянну тару, і пластикову, і ще багацько всякого "добра". :evil
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #50 : 17 Квітня 2008, 12:34:45 »

Молодець!!!! Продовжуй в тому ж дусі і наші дороги стануть чистими ;), а може це перетвориться на твій власний бізнес і твої машини будуть замовляти власники городів, будинків і т.д.
Якось була така історія: один господар мав у себе на подвір`ї будівництво - стпарий будинок валяв, а новий будував. Йому потрібно було вивезти купу сміття, але не було великої машини. Він пішов по селу і набрів на водія з великою грузовою машиною. Каже до нього: "Мужик, вивези моє сміття (цегла, уламки ...) на вулицю і викину в ту яму, що посеред вулиці, щоб машинам було зручніше їздити і мені не заважало. Грузити є кому ти тільки вивези, я тобі добре заплачу". А той відповідає: "Ні, не можу, вже пора бухати" і показує на пляшку горілки в руці. Наші люди бідні, бо вони не хочуть стати відповіддю на потреби суспільства!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

psyho

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    08 Серпня 2008, 20:40:18

    Звідки: Калуш
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #51 : 25 Липня 2008, 15:36:39 »

Цитувати (вибране)
А той відповідає: "Ні, не можу, вже пора бухати"

Цитувати (вибране)
Наші люди бідні, бо вони не хочуть стати відповіддю на потреби суспільства!

Просто так нічого не буває. За всім стоїть причина, а те, що називається "люди не хочуть стати відповіддю на потреби суспільства" це тільки її наслідок.

На основі зібраних фактів, а також тривалого власного ціленаправленого спостереження та аналізу - можу сміливо підтвердити: одна з головних і самих великих проблем, яка має місце в нашому народі - це проблема алкогольно-наркотична.

Людина, мозок і свідомість якої одурманені наркотичними речовинами, просто не може збудувати здорову націю, багату, самодостатню, велику державу, в якій хочеться жити. Дане явище стосується цілого народу, але все починається з кожного з нас - з прийнятих свідомих рішень, а не через бездумне слідування стереотипам суспільства, а також нав'язаних засобами масової інформації помилкових та зазделегідь неправильних, деструктивно-негативних поглядів на речі, світ, шаблонів мислення.

З цих, так сказати, шаблонів мислення формується масова свідомість. Вона сформована певним чином, так, як це вигідно комусь. Бо одні люди завжди хочуть правити над іншими, отримувати за рахунок інших якусь вигоду, включаючи матеріальну. При цьому останні залишаються в повній неясноті, нездогадливості, дезінформації. Добрий раб той, який сам не здогадується що він раб.

Більше читати, більше думати, робити висновки, після чого діяти, а про телебачення, газети можна забути. В них ви не найдете істини.

Стосовно теми форуму? Мій поки що вклад - подання прикладу тверезого життя. Але очікую на значно більше.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #52 : 29 Липня 2008, 16:15:31 »


алкогольно-наркотична
нажаль це не найбыльша наша проблема!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #53 : 31 Березня 2010, 20:48:50 »

На основі зібраних фактів, а також тривалого власного ціленаправленого спостереження та аналізу - можу сміливо підтвердити: одна з головних і самих великих проблем, яка має місце в нашому народі - це проблема алкогольно-наркотична.
Розкажіть будь-ласка ,дуже цікаво про зібрані факти і ціленаправлене спостереження :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #54 : 31 Березня 2010, 22:22:06 »

О яка тема цікава, не знала що в нас така є.  ;)
Самореклама  Forever.  :=)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #55 : 06 Квітня 2010, 16:47:02 »

нажаль це не найбыльша наша проблема!!!!
по-перше і було сказано, що це тільки одна з найбільши але "найбільших!" проблем. А по-друге - сказав "А",- то скажи "Бе". Яка ж тоді по-твоєму більша проблема суспільства від тої, яка стала причиноюх байдужості до свого життя, до життя суспільства , до життя сім"ї, до звичайних людских цінносчтей? Люди перетворилися на сіру більшість, яка тільки і вміє, що "знімати стрес" алкоголем, батьки стали байдужими до своїх дітей, до всього. Багато людей здорових, молодих, живуть у жахливих умовах, але тільки жаліються на долю і навіть не намагаються щось змінити! І це по-твоєму не найбільша проблема? А яка тоді ще більша?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #56 : 06 Квітня 2010, 17:07:33 »

А по-друге - сказав "А",- то скажи "Бе". Яка ж тоді по-твоєму більша проблема суспільства від тої, яка стала причиноюх байдужості до свого життя, до життя суспільства , до життя сім"ї, до звичайних людских цінносчтей?
Жадність нещирість, неповага, хамство , нетерпимість, якби ЦЬОГО не було б то і нарко алко не мало б таких масштабів.
Люди перетворилися на сіру більшість, яка тільки і вміє, що "знімати стрес" алкоголем
люди перетворились на сіру більшість тому що крім роботи і дому нічого не бачать. адже життя таке дороге що не можуть собі дозволити ніяких дорожчих розваг. якби наші місцеві "олігархи" платили б людям гідну зарплату повірте більшість не витратила би їх на пиво чи горілку чи зілля.
батьки стали байдужими до своїх дітей, до всього.
косять бабло. тобто заробляють копійки.
І це по-твоєму не найбільша проблема? А яка тоді ще більша?
алко нарко це тільки наслідок причина в іншому.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #57 : 18 Квітня 2010, 23:07:30 »

Цитувати (вибране)
Що корисного ви особисто зробили для суспільства? Чи подякує Богу суспільство за те, що ви народилися і жили?

Що корисного зробило суспiльство для мене? Чи подякую я Богу за те, що суспiльство народилося i жило?  =))
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #58 : 19 Квітня 2010, 08:19:09 »

Цитувати (вибране)
Що корисного ви особисто зробили для суспільства? Чи подякує Богу суспільство за те, що ви народилися і жили?

Що корисного зробило суспiльство для мене? Чи подякую я Богу за те, що суспiльство народилося i жило?  =))

cgr, можеш пояснити свою позицію і тоді ми всі полахаємо разорм.
Чи можливо Ти один з тих небагатьох, хто живе в суспільтві і водночас являється вільним від нього?
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Що корисного ви особисто зробили для суспільства?
« Прочитано #59 : 19 Квітня 2010, 10:11:22 »

ні я не вільний від суспільства, але питання поставлено таким чином наче я повинен щось робити для суспільства. тим більше робити щось корисне  =))

ось це мене і смішить. звичайно якщо хтось хоче присвятити своє життя службі суспільству - це його вибір і прапор йому в руки. але якщо він буде вважати що і інші повинні чинити так само - я з нього тільки посміюсь.

я от вважаю що суспільство повинне робити щось корисне для мене. воно звичайно щось корисне робить, але при цьому робить і багато поганого. і для дуже багатьох людей поганого воно робить більше ніж корисного.

власне зараз (і завжди) суспільство допомагає сильній меньшості експлуатувати слабку більшість.  що одержує взамін експлуатації слабка більшість крім водки, телевізора і бетонної коробки в спальному районі? (ну якщо пощастить то ще залізну коробку на колесах)

звичайно є не тільки чорне та біле, є ще проміжні кольори, але чорного теж дуже багато - і все завдяки суспільству.
ці бідолашні водії  київських маршруток які працюють по 12 годин в важких умових, а потім їх відвозять ночувати фактично у бараки, несправедливо засуджені, ті хто доросовісно вчився по 10!!! років а потім не може знайти роботу тому що його суспільство вчило чому завгодно (навіть тому що він повинен служити суспільству) але не навчило заробляти гроші, список можна продовжити.

сподіваюсь не даремно це писав і тепер ви можете лахати зі мною  :)


Відповідь від: 19 Квітня 2010, 09:53:09
Цитувати (вибране)
Наші люди бідні, бо вони не хочуть стати відповіддю на потреби суспільства!

ось я не хочу стати відповіддю на потреби суспільства. в той же самий час я б не сказав що я бідний. а зовсім недавно я навіть був багатим )) Цього достатньо щоб оголосити це твердження хибним?
Відповідь від: 19 Квітня 2010, 09:57:36
ну щоб підвести підсумок:
просто щось робити для суспільства це... зусилля на вітер так би мовити.
я люди які відповідають за організацію суспільства - вони повинні цим займатись, у них є для цього необхідні та ефективні важелі.
прості громадяни свій внесок в суспільство роблять ставлячи та забираючи підходящих людей на ці відповідальні місця.

а при потребі - знімаючи їх.

ось в цьому місці найслабкіше місце ) нашого суспільства. і саме тут можна і потрібно робити щось корисне.


Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов