Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

11 років 10 місяців 25 днів

Автор Тема: Віртуальна приймальня депутата міської ради  (Прочитано 77041 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DJ Kardan

 • Старожил
 • ****
 • Карма +113/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 327
 • Accipe Dee pro medicamento!
 • Останні відвідини:
  02 Липня 2016, 10:32:21

  Звідки: Dzvonars'ka street

Шановні друзі!
Окрім звичайної приймальні депутата міської ради (котра наразі ще створюється), було вирішити створити також і віртуальну приймальню.  :)

У віртуальну приймальню можна звертатися із запитаннями, заявами, проханнями та вимогами. Будь-ласка сформулюйте своє звернення в закінчені логічні речення, з котрих було б зрозуміло зміст самого звернення -  це прискорить вирішення питання. Також додайте ваші конкретні реальні вимоги чи прохання. І на забудьте в листі додати власні адресу, контакти і ПІБ.
Над вашими листами працюватимуть депутати разом із помічниками, - будемо раді допомогти.  :good

Ваші листи направляйте на адреси

deputat@kalush.info

vash.deputat.kalush@gmail.com

deputat@kalush.info

vitaliy.krokhta@gmail.com (додатково номер для SMS-інформування про поставлене запитання на форумі - 050-3380286)

На форумі обговорюватимуться тільки результати розгляду звернень.

На даний час звернення розглядають депутати Лучко В.Б., Полицький В.М. і Крохта В.

Сподіваємося на дієву спільну роботу.  :prapor:
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 08:19:44 від syddia »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

DJ Kardan

 • Старожил
 • ****
 • Карма +113/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 327
 • Accipe Dee pro medicamento!
 • Останні відвідини:
  02 Липня 2016, 10:32:21

  Звідки: Dzvonars'ka street
Віртуальна приймальня депутата міської р
« Прочитано #40 : 18 Лютого 2011, 23:38:26 »

казино бачите надзвичайно важко

Ну то назвіть 1 приклад в Калуші, коли такий заклад вдалося закрити. Це насправді важко, особливо коли ти не прокурор.

cgr

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +168/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 671
 • старый больной человек.
 • Останні відвідини:
  22 Лютого 2011, 18:24:00

Віртуальна приймальня депутата міської р
« Прочитано #41 : 18 Лютого 2011, 23:40:28 »

Ну то назвіть 1 приклад в Калуші, коли такий заклад вдалося закрити. Це насправді важко, особливо коли ти не прокурор.

ну правильно. я не прокурор і я закрити не можу. питання в тому чому їх прокурор не закриває. і це питання йому може поставити міська рада. чи мер. якщо він звісно теж не зацікавлений, щоб вони і далі працювали. питання звісно риторичне, оскільки хіба депутат може не знати чому їх не закриває прокурор, але все ж спитати в нього треба.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

DJ Kardan

 • Старожил
 • ****
 • Карма +113/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 327
 • Accipe Dee pro medicamento!
 • Останні відвідини:
  02 Липня 2016, 10:32:21

  Звідки: Dzvonars'ka street
Віртуальна приймальня депутата міської р
« Прочитано #42 : 18 Лютого 2011, 23:44:16 »

Якщо окремі відео допомогли звільнити кількох хамовитих ДАІшників, то і тут відео могло б свою роль зіграти...

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Віртуальна приймальня депутата міської р
« Прочитано #43 : 18 Лютого 2011, 23:46:28 »

Депутати міської ради вийшли в Інтернет :hot :hot :hot 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Приховано: Показати
Автор: Юлія Баліцька, журналіст
Опубліковано: 18 лютого, 2011

Перед виборами кандидати до місцевих рад активно ходять по домівках своїх потенційних виборців, випитують про проблеми, які їх хвилюють, і, звісно, обіцяють постаратися їх вирішити. Однак, після виборів вони часто  загадково зникають. Хоча депутати Калуської міської ради однозначно стверджують: роблять для налагодження діалогу з виборцями все можливе. Навіть — роздають номери мобільних телефонів і влаштовують віртуальні приймальні.
Передвиборчі методи роботи із виборцями — різноманітні. Так, окрім візуальної реклами, є чималий шанс, що кандидат у депутати прийде до домівки виборця особисто. Раніше практикували ще і зустрічі із виборцями, які часто відбувалися навіть у дворах. Так, перед виборами люди мали більше шансів, що їх почують.
Отримавши мандат, депутат отримує ще й обов’язок тримати зв’язок із громадою і колективом, який його висунув та обрав. При цьому, не потрібно, як народним депутатам України, відкривати постійно діючу громадську приймальню. Зокрема, Закон України "Про статус депутатів місцевих рад" передбачає, що депутат повинен визначити і оприлюднити дні, години та місце прийому виборців та інших громадян, і проводити такий прийом не рідше, ніж раз на місяць, отримуючи, розглядаючи звернення громадян, вживати заходів для того, щоб оперативно вирішувати проблеми виборців. Більше того, не рідше, як раз на півроку, депутат зобов’язаний інформувати виборців про роботу місцевої ради та її органів, а раз на рік — звітувати перед виборцями про свою роботу.
Отже, якщо повноваження депутатів Калуської міської ради шостого демократичного скликання розпочалися на початку листопада цього року, то, відповідно, кожен із них мав би провести вже два чи навіть три прийоми громадян. Однак, вимогу Закону, як виявилося, можна успішно не виконувати, якщо депутат не планує надалі продовжувати політичну кар’єру.
— На одному із нещодавніх засідань сесії Калуської міської ради ми затвердили положення про прийом громадян депутатами Калуської міської ради. Місце прийому кожен депутат визначив особисто. Ми даємо можливість депутатові приймати на своїх округах і навіть виділяємо приміщення комунальних установ для ведення прийому.  Але проконтролювати, чи справно депутати виконують свої обов’язки, ми не можемо. Тут важлива депутатська етика і ставлення до своїх обов’язків. Звичайно, якщо депутат прийшов на один термін, то він може і не проводити такі зустрічі. Якщо людна планує продовжувати політичну діяльність, то громадські прийоми проводити — обов’язково, — вважає секретар Калуської міської ради Олександр Челядин. — Я планував приймати виборців у приміщенні стоматологічної поліклініки (на виборчому окрузі №2, виборці якого обрали Олександра Челядина депутатом-"мажоритарником" від Української партії — Авт.), однак люди не так активно ідуть без нагальної потреби до стоматполіклініки. Тож, як секретар ради, я приймаю громадян у своєму кабінеті у будь-який час. Найбільше скарг від громадян надходить на "комуналку" та сферу благоустрою. Останнім часом чимало калушан скаржаться на відсутність ремонту у під’їздах. Тут повноваження кандидата закінчуються зверненням до відповідної установи та складенням списку об’єктів, які потребують ремонту, та кошторису, необхідного для вирішення проблеми. Часто люди приходять зі зверненнями з приводу труднощів при нарахуванні пенсій, субсидій і виділенні соціальної допомоги. Однак, це — повноваження не депутатів, а відповідних установ.
Як стверджує колишній секретар Калуської міської ради Роман Боднарчук, саме до секретаря звертаються найбільше виборців. А, якщо виборці мають бажання, щоб їхні проблеми вирішили саме депутати від фракції "Батьківщина" у Калуській міській раді, то їм варто звертатися в офіс міської організації ВО "Батьківщина".
— Особисто я веду прийом регулярно. Практично, — щотижня. Люди приходять зі скаргами щодня. Проблеми, що хвилюють наших виборців — традиційні, оскільки не змінювалися впродовж багатьох років: пенсійне та соціальне забезпечення. Останнім часом почастішали звернення "дітей війни" за допомогою та роз’ясненням щодо нарахувань надбавок до пенсій,  які їм передбачені, — каже депутат Калуської міської ради Роман Боднарчук (фракція "Батьківщина"). Загалом, алгоритм роботи зі зверненнями виборців для депутатів Калуської міської ради шостого демократичного скликання залишився незмінним. Однак, маючи досвід праці на посаді секретаря міської ради, можу сказати, що набагато більше виборців звертаються саме до нього. Законодавчо повноваження секретаря та звичайного депутата щодо роботи зі зверненнями виборців — рівні. Однак, секретар має більше можливостей, контактів, і, фактично, може вирішити проблему швидше і більш ефективно.
Багато проблем мають і депутати-"мажоритарники". Чимало з них обрані саме на тих округах, де проживають, і саме з метою поліпшення благоустрою на окрузі, які відчувають проблеми "на власній шкірі". Також чимало з них в агітаційних матеріалах подають номери мобільних телефонів. До декого зі скаргами приходять навіть додому.
— На мій прийом, який відбувається першого вівторка кожного місяця з 16-ї до 18-ї години у Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, приходить небагато калушан. Але чи не щодня виборці звертаються до мене за телефоном або навіть — підходять на вулиці. Насамперед, людей турбують комунальні проблеми: освітлення, ліфти тощо. Усі проблеми я намагаюся вирішити у робочому порядку. Однак, проживаючи на своєму окрузі, я і сам ознайомлений із його проблемами, — зазначив депутат Калуської міської ради Олег Нижник (голова фракції НРУ). — Жителі вул. Сівецької часто скаржаться і на забруднення Сівки. Очистка Сівки — один із пунктів моєї передвиборчої програми. Тому, звичайно, якщо не вдасться вирішити питання фінансування з бюджету, то обов’язково шукатимемо для цього інші джерела. І зараз ми ведемо активні консультації із фахівцями, щоб запропонувати на сесії конструктивний план дії для очищення річки. Також люди звертаються із категоричним запереченням ідеї будівництва заводу з переробки гексахлорбензолу у місті. А буває, що телефонують і питаються, чи буде Центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" улітку знову проводити змагання (Олег Нижник — директор Центру. — Авт.)
Якщо дістатися до депутата, або навіть до його помічника, — важко, то у місті запрацювала віртуальна приймальня депутатів міської ради. Так, усі бажаючі можуть надсилати листи за адресою deputat@kalush.info або ж — vash.deputat.kalush@gmail.com. Поки що ініціативу підтримали депутати від "Фронту змін" — Володимир Полицький, Віталій Лучко та Віталій Крохта від Української партії. Однак, автори ініціативи закликають доєднатися до електронної приймальні більшість депутатів.
Загалом, законодавчо передбачено, що депутати можуть впливати на вирішення проблем своїх виборців, зокрема, відповідь можна дати усно (безпосередньо виборцю. — Авт.), або — письмово. Якщо проблема потребує ширшого розгляду, про неї можна оголосити на сесії чи оформити депутатський запит, який сесія може підтримати або не підтримати. У разі позитивного голосування, запит відправляють до безпосередніх адресатів. Однак, якщо у визначений законом термін для відповіді, її так і не надійшло, або надійшла тільки "відписка", можна звертатися у прокуратуру чи винести справу на громадський розгляд.
Депутати можуть не тільки усно допомагати виборцям, але і  матеріально, виділяючи кошти зі своїх депутатських фондів. Однак, на суттєву матеріальну допомогу від депутатів сподіватися не варто. Цьогорічний депутатський фонд становить 5 тис. гривень на одного депутата. Але навіть для виділення цих грошей механізму поки що не затверджено.
Запитання до депутатів найчастіше стосуються екології і “комуналки”
Віртуальна приймальня депутата вже отримала перші звернення. Перший блок питань стосується заводу чи заводів, які зібралися будувати у Калуші. Тож, виборців цікавить:
1. Який завод зібралися будувати німці у Калуші?

2. Який конкурс виграла німецька фірма, щоб будувати у Калуші цей завод?

3. Хто проводив цей тендер?

4. Що будуватимуть німці: сміттєпереробний, сміттєспалювальний, ГХБ-переробний, ГХБ-переробний-з-подальшим-чудодійно-трансформованим-у-сміттє... знову таки незрозуміло — спалювальний чи — переробний завод?

Також виборців непокоїть ще одне питання: чому у Калуші пости ДАІ завжди встановлюються у місцях, де стоянка заборонена: на перехрестях, на поворотах? Там же співробітники ДАІ зупиняють водіїв, примушуючи і їх порушувати правила, ускладнюють рух і створюють аварійно небезпечні ситуації?

Крім того, калушан цікавить:

— як формується економічно обгрунтований тариф на постачання питної води? Яка частка у цьому економічнообгрунтованому тарифі “забито” втрат (% кількості води, яка не доходить до споживача), яка частка заробітньої плати, амортизація і т. д.?  

— за якою ціною закуповували для міста оранжеві пластикові урни для сміття? Скільки було закуплено? Який очікуваний термін  їхнього використання? Скільки цих урн залишилось у нашому місті? Якою є потреба в урнах на даний час, щоб забезпечити чистоту наших тротуарів і узбіч коло них?Зверненя з віртуальної приймальні уже у місцевій прессі :)

Статтю повністю передруковано з сайту онлайн газети ВІКНА

ВІКНАм подяка за внесок у розвиток громадянського суспільства  :bouquet:

« Останнє редагування: 18 Лютого 2011, 23:58:21 від Tandylight »
Записаний

DJ Kardan

 • Старожил
 • ****
 • Карма +113/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 327
 • Accipe Dee pro medicamento!
 • Останні відвідини:
  02 Липня 2016, 10:32:21

  Звідки: Dzvonars'ka street
Віртуальна приймальня депутата міської р
« Прочитано #44 : 18 Лютого 2011, 23:46:55 »

все ж спитати в нього треба.

Цілком згоден. Так і буде зроблено.

cgr

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +168/-1
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 671
 • старый больной человек.
 • Останні відвідини:
  22 Лютого 2011, 18:24:00

Віртуальна приймальня депутата міської р
« Прочитано #45 : 18 Лютого 2011, 23:48:14 »

я не заперечую. тільки сам знімати не буду. на відміну від гаішників ці заклади мені нічого поганого не роблять.
та все ж цікаво чому вони невидимі для депутатів. от і питаюсь в депутатській приймальні
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

KATRIN

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +353/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 932
 • Працюю...
 • Останні відвідини:
  10 Квітня 2017, 19:45:33

  Звідки: Калуш
Віртуальна приймальня депутата міської р
« Прочитано #46 : 18 Лютого 2011, 23:53:16 »

 Цим питанням варто зайнятися.У моєму житті є двоє  дуже близьких мені людей.Один тримав такий заклад,інший грав.Я тоді думала,що то просто забавка,дозвілля  :=) В обидвох справи йшли на УРА,гроші не переводилися.Та прийшов тому кінець-фортуна відвернулася від обидвох.Один програв ВСЕ.Продав ВСЕ,щоб віддати борги.Бо ті "братки"( з категорії гральних бізнесменів) погрожували,дійшло і до кредитів в банку,і таке інше.А іншому урвалося,коли цей бізнес закрили-уже не було змоги оплачувати хороми і джипи,і усі забаганки.Грошики то тю-тю...Тепер ходять двоє пішки,живуть в тісних квартирах з батьками,і розказують уже дорослим своїм дітям байки,чому так сталося. :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Лалія

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +964/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3210
 • sol ∞
 • Останні відвідини:
  22 Квітня 2016, 19:30:58

  Звідки: Калуш
Віртуальна приймальня депутата міської р
« Прочитано #47 : 18 Лютого 2011, 23:56:17 »

Депутати міської ради вийшли в Інтернет
Що вперше?  :-D Молодці   :-D

Депутати вийшли в Інтернет, а куди саме ?  :=) Хоча б написали людям де та "Віртуальна приймальня" .  :unknow Бо якось незавершено.  :unknow

Тенді Тобі "Вікна" вже б мали відсоток платити за рекламу.  :bouquet:

Записаний

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Віртуальна приймальня депутата міської р
« Прочитано #48 : 19 Лютого 2011, 00:03:28 »

Дякую за промоут, Лалія :)
Мені позавчора подарували один номер друкованого видання газети :)
То це я відпрацьовую ;)
Записаний

DJ Kardan

 • Старожил
 • ****
 • Карма +113/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 327
 • Accipe Dee pro medicamento!
 • Останні відвідини:
  02 Липня 2016, 10:32:21

  Звідки: Dzvonars'ka street
Віртуальна приймальня депутата міської р
« Прочитано #49 : 19 Лютого 2011, 00:06:10 »

Та прийшов тому кінець-фортуна відвернулася від обидвох

Я таке зустрічав, але стосовно алкоголю... Одна вдова все життя торгувала самогоном, мало-помало трохи навіть  і розбагатіла...
А як померла - син розпустив усе, навіть не має що їсти, отак ходить від хати до хати... хтось щось дасть, десь щось вкраде...
Кажуть, що то все сила прокльонів тих жінок, чиї чоловіки і сини поспивалися тією самогонкою...

Космічний закон відплати ще ніхто не відміняв...

Мілана

 • Старожил
 • ****
 • Карма +146/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 455
 • Останні відвідини:
  15 Грудня 2017, 10:54:34

  Звідки: Стуса
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #50 : 19 Лютого 2011, 00:29:48 »

Можна й самому сісти пограти і крапка     Коли йдем?
В такій справі KATRIN не допоможе - швидше зашкодить - занадто відоме обличчя в Калуші :).
Записаний

Tandylight

 • Глобальний модератор
 • *
 • Карма +1051/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 3130
 • Останні відвідини:
  08 Травня 2019, 21:01:31

  Звідки: Київ
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #51 : 19 Лютого 2011, 00:32:23 »

занадто відоме обличчя в Калуші Посмішка.
Ага уявляю, заходить КАТРІН до клубу а усі шукають де оператор, що з нею зазвичй ходить :) ггг
Юрій Мороз здається?
А вона:  "Та ні, що Ви я Вас не здам :) Я тут, щоб за газ заплатити  :-["
Записаний

Мілана

 • Старожил
 • ****
 • Карма +146/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 455
 • Останні відвідини:
  15 Грудня 2017, 10:54:34

  Звідки: Стуса
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #52 : 19 Лютого 2011, 00:38:19 »

Шановні депутати, чи можете Ви, використовуючи свій статус для добичі достовірної інформації, проінформувати нас на форумі:
- як формується економічно- обгрунтований тариф, ну на приклад, на постачання питної води?
  Яка доля в цьому економічно-обгрунтованому тарифі закладено втрат ,
...
Дуже правильні питання ставить Горець. Мене ще цікавить чому ці питання він не піднімав, коли  сам був депутатом. Чи вони виникли тільки зараз? Чи він вже подавав депутатський запит і результату не було?
Записаний

Gorec

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +232/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 656
 • Трусость это чрезмерное раздумие.
 • Останні відвідини:
  02 Лютого 2014, 18:55:14

  Звідки: Урочише Кам'янка
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #53 : 19 Лютого 2011, 01:14:03 »

Мене ще цікавить чому ці питання він не піднімав, коли  сам був депутатом. Чи вони виникли тільки зараз?
  Ні, Мілано, ці питання і не тільки піднімали постійно і навіть більше - комісію створили по перевірці діяльності Тепловодосервісу. Але,якщо коротко, то робилось все, щоб дана комісія так і повноцінно не запрацювала. І ми, це правда, так і не спромоглися дойти до звіту перед громадою за стан справ на Тепловодосервісі. Одна з мульок для народу, яка гарно працювала проти нас, була в свій час грамотно закинута в маси - все що би не робили депутати того скликання, які би ініціативи не проявляли це все розцінювалось, як заваджання пану Голові. 
  Зараз інакше. Депутати з Головю міста майже, як одна родина і думаю буде їм значно легше працювати на громаду, згідно свого статусу депутата місцевих рад.  А ми поможемо, ти паче ініціативу проявляють діючі громадські обранці. :frend

Відповідь від: 19 Лютого 2011, 01:09:25
А "Вікна ", таки просто молодці. +10   :good   Маленький промінчик світла в темному царстві. :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Мілана

 • Старожил
 • ****
 • Карма +146/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 455
 • Останні відвідини:
  15 Грудня 2017, 10:54:34

  Звідки: Стуса
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #54 : 19 Лютого 2011, 01:18:39 »

Дякую за оперативну відповідь. Щось подібне я і передбачала. Але не розділяю Вашого оптимізму щодо перспектив розгляду таких питаннь у раді цього скликання. Щоб розглянути питання тарифів потрібна політична воля всіх гілок влади, а її як не було так і нема.
Записаний

Gorec

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +232/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 656
 • Трусость это чрезмерное раздумие.
 • Останні відвідини:
  02 Лютого 2014, 18:55:14

  Звідки: Урочише Кам'янка
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #55 : 19 Лютого 2011, 01:30:59 »

Щоб розглянути питання тарифів потрібна політична воля всіх гілок влади, а її як не було так і нема.
 Я думаю трішки не так. Потрібно не політична воля когось, а навчитись нашій громаді користуватись самоврядуванням. Думаю, потенційні платники комунальних послуг, маю право на інформацію, як розраховуються тарифи? Думаю ця інформація не має грифу секретності?
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Мілана

 • Старожил
 • ****
 • Карма +146/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 455
 • Останні відвідини:
  15 Грудня 2017, 10:54:34

  Звідки: Стуса
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #56 : 19 Лютого 2011, 01:49:57 »

Потрібно не політична воля когось, а навчитись нашій громаді користуватись самоврядуванням. Думаю, потенційні платники комунальних послуг, маю право на інформацію, як розраховуються тарифи? Думаю ця інформація не має грифу секретності?
 :D Я колись на свому робочому місці "виходила" на будь-яку теоретично можливу цифру у звіті за годину. Думаю, в наших комунальних підприємствах працюють не гірші спеціалісти. Намалюють таку собівартість послуг, що ми всі дружно запропонуємо підняти тарифи мінімум в 2 рази, щоб наші комунальні підприємства не збанкрутували ще до закінчення  року. :=) Тому я і кажу про політичну волю дізнатись про структуру собівартості наших послуг.
Записаний

KATRIN

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +353/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Жіноча
 • Повідомлень: 932
 • Працюю...
 • Останні відвідини:
  10 Квітня 2017, 19:45:33

  Звідки: Калуш
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #57 : 19 Лютого 2011, 02:46:28 »

занадто відоме обличчя в Калуші

 І це інколи дуже шкодить  ;)
Я тут, щоб за газ заплатити
 :D :D :D А це до речі ідея  ;)  =))
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Gorec

 • Ветеран
 • *****
 • Карма +232/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 656
 • Трусость это чрезмерное раздумие.
 • Останні відвідини:
  02 Лютого 2014, 18:55:14

  Звідки: Урочише Кам'янка
Віртуальна приймальня депутата міської р
« Прочитано #58 : 19 Лютого 2011, 12:52:37 »

Тому я і кажу про політичну волю дізнатись про структуру собівартості наших послуг.
 Вірно, Мілана, вихідні цифри можна намалювати будь як, тому  ми і почали говорити  про природу цих цифр - чи зі стелі (що сумніваюсь, тому що цифри відстоюються перед державною організацією)) чи кінцева цифра таки має реальне наповнення про яке комусь таки не вигідно прозоро повідомити, бо певне почнуть виникати знову запитання: - чому така доля енергоносіїв у тарифі, чому така то доля втрат, чому така то доля з/п і саме цікаво певне виникне слушне питання, що ж зроблено для того щоб мінімізувати хоч одну складову, яка таки впливає на кінцеву цифру, тобто тариф. :frend
Відповідь від: 19 Лютого 2011, 12:42:23
Тому я і кажу про політичну волю дізнатись про структуру собівартості наших послуг.
 Погратись у самоврядування  запропонував не я, створюючи дану тему. Є така ініціатива, то чому не піти на зустріч. І тут, якщо враховувати принципи самоврядування, не політичну волю, а  бажання та волю і спроможність наших посланців громади потрібно мати. Конфігурація ради виглядає так що вона майже у повному складі прийшла домогати Голові міста, значить і Голова мав би бути зацікавлений у сприянні виконання свої обов'язків і діючим депутатам. Судячи по тому,як приймаються рішення, депутати повністю віддаються ідеї допомогати нашому меру, так що і мер думаю посприяє їм проконтролювати якість виконання прийнятих нашими самоврядними органами рішень.  :) :)
« Останнє редагування: 20 Лютого 2011, 08:01:53 від romashkin »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

DJ Kardan

 • Старожил
 • ****
 • Карма +113/-0
 • Offline Offline
 • Стать: Чоловіча
 • Повідомлень: 327
 • Accipe Dee pro medicamento!
 • Останні відвідини:
  02 Липня 2016, 10:32:21

  Звідки: Dzvonars'ka street
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #59 : 19 Лютого 2011, 14:31:35 »

Власне цифри дійсно бувають дуже цікаві.

Якось група журналістів пробувала встановити правду щодо підняття цін за проїзд у Львові, бо перевізники скандували, що їм невигідно здійснювати перевезення через подорожчання палива... А коли почали копати, то виявилось, що в основу розрахунків покладено, що в одній маршрутці у Львові (увага!!!) впородовж маршруту їде 7 (!!!) пасажирів... А в той час маршрутки забиті як консерви, сервісу ніякого, а квитків ніхто вже не бачив роками...
Водії домовляються звечора між собою яку щоденну касу здавати перевізнику, таким чином маршрути стрижуть конкретно (тут я не дивуюся незадоволенням перевізника), я вже не говорю про те, що вони (водії) собі дозволяють курити в салоні, хамити і матюкатися, інколи бувають "після вчорашнього", порушують правила ДР, слухають сумнівного гатунку музику і мають іноді дивний зовнішній вигляд із сервісом ніяк не повязаний... а якщо не дай Бог у вас посвідчення, то тут ціла сцена!...
На жаль, після "просвітлення" усіх цих схем... у Львові підняли ціни на проїзд...

Цікаво як буде в нас після детального вивчення?...
Побачимо.