Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: весілля це атавізм?  (Прочитано 27791 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
весілля це атавізм?
« Прочитано #20 : 11 Лютого 2011, 14:15:04 »

что такое свадьба? торжественное празднование значимого события в вашей жизни, ознаменование начала жизненного пути который пройдется в паре, в поддержке, в понимании (ведь именно на это надеешься). торжество душ - во-первых, а не пышный банкет со всем
прилагающимся. но, у каждой пары и (в большинстве случаев - их родителей, как главных финансистов действа) свое представление. кому-то ближе камерное уютное торжество, а для кого-то помпезно-показательное выступление - дело чести (ми ж ходили - і нам запросити треба; кум своїй Марійці он яке весілля зробив, а ми чим гірші? и т.п.).

феерическая мечта. белое (почему-то в мечтах - именно воздушное) платье, рядом такой близкий и дорогой человек, чьи глаза так близко и смотрят с такой любовью и нежностью. и от этих мыслей становится так тепло и уютно. вот и все.

с годами понимаешь, что без облака кружевных юбок можно и обойтись - дань традициям не соблюсти. главное, чтоб он был рядом.


вот как-то так. :)







Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

весілля це атавізм?
« Прочитано #21 : 11 Лютого 2011, 14:40:06 »

с годами понимаешь, что без облака кружевных юбок можно и обойтись - дань традициям не соблюсти. главное, чтоб он был рядом.

ну вот вот. а то зіграють весілля на запрошують гостей потратять кучу грошей, а через рік розводяться.  :fool
який у нас процент розлучень? 50? більше?
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
весілля це атавізм?
« Прочитано #22 : 11 Лютого 2011, 14:44:16 »

У нас було весілля, і не дуже помпезне, я рада що було біле плаття і що було вінчання :), чесно мені дуже сподобалось, гості були самі рідні і самі близькі :).Ну звсіно гарне фото то відео(яке ми дивились від сили 2 рази :) ).А ще кажуть що молодята дуже замучуються, ми були такі бадьорі до самого ранку, танцювали до останнього, бо це свято тільки для нас. :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
весілля це атавізм?
« Прочитано #23 : 11 Лютого 2011, 14:45:50 »

а то зіграють весілля на запрошують гостей потратять кучу грошей, а через рік розводяться.
Раз закрались такі думки ліпше не одружуватись  :=) Бо далі буде гірше...  ;)
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

весілля це атавізм?
« Прочитано #24 : 11 Лютого 2011, 14:59:40 »

головне про шлюбний контракт не забути)
от тільки Вас бачу і зразу згадую про нього  :)
Відповідь від: 11 Лютого 2011, 14:55:34
Ну звсіно гарне фото то відео

якось мені довірили знімати відео на весіллі.
до тепер слухаю докори що там одні жіночі попи та груди. а я хотів як краще  :unknow
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
весілля це атавізм?
« Прочитано #25 : 11 Лютого 2011, 15:02:55 »

З думками про розлучення і боязню шлюбу велика ймовірність, що він Вам знадобиться.  :-D


Записаний

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
весілля це атавізм?
« Прочитано #26 : 11 Лютого 2011, 19:07:53 »

до тепер слухаю докори що там одні жіночі попи та груди. а я хотів як краще
ось вам приклад дискримінації і егоїстичного предвзятого ставлення до жіноцтва і голубих! Ганьба  :-D А де ж  чоловічі попи?!

Помпезні весілля потрібні швидше за все не молодятам, а їх батькам, "щоб не стидно було іншим в очі дивитись". А молодим не встидно - вони щасливі. Але свято обов"язково повинно бути. Як уже говорилось - плаття, відео, самі найближчі люди, приємні незабутні вчинки...
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

весілля це атавізм?
« Прочитано #27 : 11 Лютого 2011, 21:21:25 »

Помпезні весілля потрібні швидше за все не молодятам, а їх батькам, "щоб не стидно було іншим в очі дивитись".

класні у нас погляди. красти, брати хабарі, відкати - не стидно, а почесно.
а весілля не грати - стидно  :prapor:
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
весілля це атавізм?
« Прочитано #28 : 11 Лютого 2011, 22:03:16 »

класні у нас погляди. красти, брати хабарі, відкати - не стидно, а почесно.
Сгр, навіщо перекручувати? Те, що красти не стидно - то ваші слова. У мене такого ніде не знайдете. І нічого почесного в тому я не бачу  :o  :duvno  :ganba
Весілля не грати - не стидно. Перечитайте уважніше мій пост. Ая-яй, не гарно так відверто перебріхувати. :!!
Я передала слова старших людей, ви не помітили лапок цитати?! Бо чула, як сарші люди між собою хвалились яке вони своїм дітям зробили велике і багате весілля. Тому і стверджую, що помпезність відіграє роль більше для самих батьків, яким не хочеться ні в чому уступати ссусіду. А щодо молодих - читайте мій пост вище.
А, зрозуміла, Ви відносите себе не до молодих, а до їх батьків. А я подумала, що то Ви одружуватись зібрались  :=), а то - ваші майбутні діти, напевно.
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
весілля це атавізм?
« Прочитано #29 : 11 Лютого 2011, 22:04:44 »

а весілля не грати - стидно

а чого тут встидатись, хочуть святкують, гульбанять, а хочуть ні. Це справа кожної пари. Минули ті часи, коли треба було ( бо в сусіда круте вісілє було, і в кума).
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

весілля це атавізм?
« Прочитано #30 : 11 Лютого 2011, 22:09:27 »

Сгр, навіщо перекручувати? Те, що красти не стидно - то ваші слова. У мене такого ніде не знайдете. І нічого почесного в тому я не бачу
ну ну ну я ж не кажу що ваші слова)
я констатую факт, положення речей в українському суспільстві. )
А, зрозуміла, Ви відносите себе не до молодих, а до їх батьків. А я подумала, що то Ви одружуватись зібрались  Крейзі, а то - ваші майбутні діти, напевно.

 =)) =)) =))
я не з тих батьків які будуть дітям робити весілля за свій рахунок. якщо на весілля самі не заробили то і одружуватись нема чого, так я думаю
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

весілля це атавізм?
« Прочитано #31 : 11 Лютого 2011, 22:20:19 »

я не з тих батьків які будуть дітям робити весілля за свій рахунок. якщо на весілля самі не заробили то і одружуватись нема чого
Ти не врахував в якій ми державі живем....
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

весілля це атавізм?
« Прочитано #32 : 11 Лютого 2011, 22:34:34 »

Ти не врахував в якій ми державі живем

ми хіба живемо в державі? ми живемо на території яку контролює опг. 
Відповідь від: 11 Лютого 2011, 22:26:54
це не робить заробіток неможливим. просто заробляєш не завдяки а вопрєкі.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
весілля це атавізм?
« Прочитано #33 : 19 Лютого 2011, 12:41:55 »

весілля з народними традиціями атавізм? це один з найвеселіших і красивіших днів у житті як випускний наприклад. в мене було супер весілля я усім задоволений так гроші потратили але ні про що не шкодую і в подорож теж поїхали. атавізм це зводити все своє життя до банального прокинувся сходив в туалет пережив день і далі ліг спати. весілля це день який запам'ятається на все життя і як цей день вам запам'ятається залежить від вас. хочете сидіти вдома в ліжку з шампанським теж ваше право але не тре називати атавізмом те що вам не подобається. повірте мої родичі з Росії та Білорусі були приємно здивовані від наших традиції і весілля взагалі.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
весілля це атавізм?
« Прочитано #34 : 19 Лютого 2011, 20:24:49 »

повірте мої родичі з Росії та Білорусі були приємно здивовані від наших традиції і весілля взагалі.
От точно В цій Вашій фразі якраз і вся суть українського весілля, здивувати-задовільнити родичів з Білорусії, сусідів, і інших далеких знайомих. ;) А близькі - батьки, родичі для цього мусять пахати-пахати, платити-платити ;).
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
весілля це атавізм?
« Прочитано #35 : 19 Лютого 2011, 23:13:11 »

Я так думаю, що наступне покоління форумчан писатиме вже зовсім інші речі. Типу "як класно, що у нас такі продвинуті батьки, які не справляли наші весілля тільки для того, щоб не образити своїх родичів, друзів, колег по роботі"  :=)
 В основному тема розпочата cgr стосується тих, хто ще не взмозі сам фінансову сторону такого дійства забезпечити. Як то кажуть "хто платить, той і музику замовляє". Не знаю ще жодної пари, яка б сама вирішувала всі фінансові аспекти весілля і була незадоволена.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

весілля це атавізм?
« Прочитано #36 : 20 Лютого 2011, 00:59:03 »

От точно В цій Вашій фразі якраз і вся суть українського весілля, здивувати-задовільнити родичів з Білорусії, сусідів, і інших далеких знайомих. Підморгую А близькі - батьки, родичі для цього мусять пахати-пахати, платити-платити

в яблочко.
Відповідь від: 20 Лютого 2011, 00:58:03
В основному тема розпочата cgr стосується тих, хто ще не взмозі сам фінансову сторону такого дійства забезпечити.

та ні, чому Ви так вирішили? суть питання - який прікол людям в тому щоб розважати п"яний натовп селюків за свої гроші?
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
весілля це атавізм?
« Прочитано #37 : 20 Лютого 2011, 11:41:33 »

А близькі - батьки, родичі для цього мусять пахати-пахати, платити-платити
вибачте ніхто нікого не збирався навмисне дивувати а робилось все так як прийнято. і головне що вам не дає спокою. ми за своє весілля платили самі так нам батьки допомагали але все що ми хотіли ми купували за свої гроші.
Не знаю ще жодної пари, яка б сама вирішувала всі фінансові аспекти весілля і була незадоволена.
оце дійсно
в яблочко.
ми хотіли зробити собі свято і ми робили його за власні гроші а не за гроші батьків. не буду брехати без батьківської допомоги не обійшлось, але мабуть треба бути дурним що б відмовлятись від допомоги. тим більше якщо є звідки, і саме головне що свої захцянки забаганки ми оплачували самі.

та ні, чому Ви так вирішили? суть питання - який прікол людям в тому щоб розважати п"яний натовп селюків за свої гроші?
ойойойой як все серйозно. вибачте а чим вам селяни не вгодили. на селі більше простих доброзичливих людей ніж в місті. і найголовніше вас ніхто не змушує запрошувати тих кого ви не бажаєте бачити. особисто ми з дружиною запрошували тих, кого хотіли бачити в цей день , тих хто веселився з нами і був радий за нас. а ваші слова змахують на мазохізм. чесно. щодо п'яних - звичайно що не без цього але що в цьому поганого? ніхто не ригав і не бився всі веселились розважались і відпочивали. У вас якесь викривлене уявлення про весілля. ви самі робите весілля таким яким хочете. 
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

весілля це атавізм?
« Прочитано #38 : 20 Лютого 2011, 23:08:40 »

вибачте а чим вам селяни не вгодили. на селі більше простих доброзичливих людей ніж в місті.

та, про цих когутів я можу довго розповідати.
наприклад заблукав в одному селі на полтавщині. зупинився карту подивитись, в місцевих попитати шо дочого. підбігає до мене селюк з вилами, очі на викоті і починає кричати що я хочу в нього бичків вкрасти. за ним ще один. кінчилось тим що пропонував мені в нього конопель купити.

чи в лісі раз селюки дорогу перегородили, та сама історія тільки цього разу я приїхав у них вулики красти.
так, просто найнаочніші приклади...без згадування чисто людьских якостей самих по собі.
 приїдьте ввечері до сільского клюбу та й самі на все подивіться... доброзичливі...  :-D

про селючок барменш читали? (слова іншого форумця, не мої)  - читали, Ви ж там і відписували... серйозна доброзичлвість  :D
« Останнє редагування: 20 Лютого 2011, 23:18:28 від cgr »
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
весілля це атавізм?
« Прочитано #39 : 21 Лютого 2011, 00:08:19 »

Таке враження що вам не повезло в житті. Зрештою якщо вам так не пощастило з селянами, то ніхто не змушує вас запрошувати їх на весілля?! чи у вас тільки такі друзі як ви описали? :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.