Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Предмети гардеробу, які ви вважаєте найбільш непривабливими  (Прочитано 79369 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

І мені практично все одно що носять люди, мене нічого не дратує.У кожного свій смак, і у кожного своя "мода".

Мене лиш дратують люди які не миються і від них штиняє :=) :ganba, невже вони не розуміють що з ними не приємно спілкуватись. :ganba
Що стосується близьких мені, тут я більш прискіплива.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Pretty Woman

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 16:05:16

    Звідки: Івано-Франківськ

Народ, а як вам дівчата на занадто високих каблуках?  :)
Відповідь від: 04 Лютого 2011, 10:30:07
І мені практично все одно що носять люди, мене нічого не дратує.У кожного свій смак, і у кожного своя "мода".

Мене лиш дратують люди які не миються і від них штиняє :=) :ganba, невже вони не розуміють що з ними не приємно спілкуватись. :ganba
Що стосується близьких мені, тут я більш прискіплива.


Звичайно, в кожного свій смак, але в даному випадку йдеться не про "свій смак", а про його очевидну відсутність... :offense
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00


Народ, а як вам дівчата на занадто високих каблуках?
не буває занадто високих каблуків, як і занадто коротких спідниць, як і занадто великих грудей, як і занадто багато пива  :beach
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


не буває занадто високих каблуків, як і занадто коротких спідниць, як і занадто великих грудей, як і занадто багато пива
Буває занадто мало горілки?  :)
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Звичайно, в кожного свій смак, але в даному випадку йдеться не про "свій смак", а про його очевидну відсутність...
Все  відносно
Може мені то дуже стильно, а для Вас несмак  ;)

Щодо підборів, то коли дівчина вміє на них гарно ходити то  :good
А якщо одягнула, а ледве йде, то її шкода  :)

Все має бути відносно ситуації, якщо це вечірка, дискотека і т.д. то  високі підбори і короткі спідниці  навіть дуже доречні  ;)

Ну напевно і в реальному житті коли жінка "на полюванні"  можна тк одягнутись. Полювання в гарному розумінні   ;) Всі ж шукають другу половинку, і тут мабуть каблуки більше стануть у пригоді ніж кросівки, хоч це теж залежить від того кого мають намір "вполювати"
От вписала    :=)

Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш

Мене лиш дратують люди які не миються і від них штиняє

ще більш відштовхує, коли той штин запшикують дезіками (як то називають у селі, а можливо і не тільки в селі), які самі по собі мають відштовхуючий запах. :=)
Відповідь від: 04 Лютого 2011, 15:58:47
а мене дратують (точніше дивують) дівчата-жінки, в яких на високих шпильках-каблучках пооблазила фарба, ще й +бонус: у звязку з давниною обувки каблуки в різні боки стоптані....... ото біда.... краще б боса ходила....


от це вже може бути і наслідком браку коштів. тому.... на це треба зважати.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00


Мене лиш дратують люди які не миються і від них штиняє

читав дослідження  згідно яких запах чоловічого поту збуджує жінку. натуральний АХЕ ефект)

мило і вода не для справжніх чоловіків!

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=I9tWZB7OUSU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=I9tWZB7OUSU</a>
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш

я нічого не маю проти запаху природнього. зауваження стосувалось лише маскування (вже не запаху) поту різного роду ароматичними речовинами.
Відповідь від: 04 Лютого 2011, 16:14:17
ось як раз мило і вода - для справжніх.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00


я нічого не маю проти запаху природнього.

хехе, дослідники таки праві?  ;)
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш

звичайно. до того ж якщо це запах близької приємної для тебе людини. ))))))))
Відповідь від: 04 Лютого 2011, 16:29:02
запах человеческого пота - мощнейший природный афродизиак.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

А мені певне не завжди все рівно :)
Я часто ходжу по судах і так, щоб було зрозуміло навіть законодавством передбачено звернення до судді "Ваша честь" - передбачається що ти маєш повагу до суду...
Але коли на засідання зявляється секретар з оголеною спиною у джинсах з низькою талією розшитих стразами, з-під яких видно стрінги і ямочки на сідничках.....Мене таки це дратує  :unknow
Тобто вбрання не до місця...
У інших випадках відношусь спокійно, можу зауважити, що хтось одягнений без смаку, але мені до того паралельно..
В вересні місяці часто кидається в вічі новобранці - студентки :) прибувші до столиці  :0 Вони наповнюють маршрутки одягненні у випускні сукні, часто дость такого бального гатунку :) зазвичай білих туфлях на вискоих підборах і недорогій біжутерії :)
Але  тут  я чомусь відношусь тепло :) За місяць темп столиці і соціум робить їх такими ж гламурно-сірими столичними штучками :(

Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш

Тоже дуже не люблю ті штани жіночі, які обвисають...
І мені вони дуже не подобаються, як і все, що аж ніяк не підкреслює прекрасну жіночу фігуру. Зараз стараюсь спокійно реагувати на вигляд посторонніх, бо ,як кажуть,"на вкус и цвет товарища нет". Дуже негативно ставлюсь до "природнього акс-ефекту".Це жах!Розумію, коли нема грошей на одяг, але не розумію як можна не випрати те, що маєш, і не помитись самому!?!
А ще, раз уже така тема, то не люблю великі кольорові платмасові сережки і волосся червоного(чи будь-якого ін неприроднього) кольору (особливо у дівчат-чим вони думають?....Не знаю)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

І мені вони дуже не подобаються, як і все, що аж ніяк не підкреслює прекрасну жіночу фігуру.
не погоджусь , декому вони пасую а  декому і прикривають не досконалість фігури. головне що б все було натуральне і в тєму ну і звичайно в дану пору року одяг має бути теплим.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш


 Я не люблю, коли молоді( і не дуже) дівчата виставляють на показ свої "спасатєльні круги" у верхній частині тіла.Стискуючи бедра і попу на два розміри меншими бедровками,уся підчеревина вилазить на верх.Зато модно і круто :=) Знаю, що зараз практично рідко попадаються штани з високою талією, і важко підібрати гарні на повненьку.Та є вихід- є ж середня посадка, є довгі кофти.А то вбереться, сидить, а заду видко колготи, труси, інколи і розріз на дупі  :=) Не люблю, коли носять занадто короткі спідниці і присідають десь покурити.Зі мною колись вчилася в універі одна Ліда маскалька.Довга,як драбина.Прийшла в такому клаптику матерії,присіла ,курить, і каже-" ой,я вчєра здєлала дєпіляцию восковую".А такий один Ромко з Косова, подивився їй між ноги-а там тюлеві трусики,такі дрібонькі,як щоденна прокладка-і каже-" Ліда,могла не казати,це помітив весь юридичний" :D
 Ще не люблю занадто багато косметики на обличчі, і не подобається мені, коли жінка чи молода дівчина, не доглядає за своїм лицем.Дивишся на неї-а там пікассо віддихає.Плями,прищі, вугрі,якісь лишаї і довгі вуса,а з бороди стирчить два волоски :=)Це для мене пісєц :( Ну не треба ,щоб вона малювалася косметикою, треба очищати ту проблемну шкіру,купити пінцет,коли є такі порушення в організмі,зрештою є тоналки ( і дуже досконалі) пудри, якими не потрібно штукатурити,а ледь накласти, і трохи то прикриє.А в додаток до того жирна голова :=) Як в тому анекдоті-дєвушка, а ви навєрноє із салона красы ідьотє?- Да! Навєрноє закрито было? =))
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки

уся підчеревина вилазить на верх
:D
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Не люблю, коли носять занадто короткі спідниці і присідають десь покурити
взагалі то вони не ради того щоб Вам сподобатись стараються. =)) і багатьом подобається.Мені якщо чесно,також,ну може не надто короткі,а так в міру :-[.А ще додам,фігура при цьому бажано щоб була ідеальна.
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса

Не люблю, коли носять занадто короткі спідниці
взагалі то вони не ради того щоб Вам сподобатись стараються.  і багатьом подобається.Мені якщо чесно,також,
Питання швидше не у довжині спідниці, а у відповідності фасону спідниці до фігури. На гарній фігурі і міні класно виглядає, а на поганій - і максі може бути жахливим. :)
 Згадала, як моїм батькам у далеких 90-тих робили зауваження на рахунок моїх спідниць. Щось на зразок: "як ви таке дозволяєте?".  Мама (вона особисто керувала довжиною спідниць і робила їх значно сміливішими, ніж мені хотілось) зазвичай відповідала:"А хіба їй не личить?". А тато казав:"Добре, що хоч така є!"(Тоді в моді були лосіни і багато хто ходив саме в них - без спідниць). :D
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00


Тоді в моді були лосіни і багато хто ходив саме в них - без спідниць
ага, а зараз такого блєску на вулиці вже не побачиш. деградуємо.. куди котиться світ?  :(
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш

Та не переживайте) лосіни зараз,здається,саме в моді :)
Відповідь від: 08-02-2011, 16:19:10
Згадала ще одну штуку на рахунок довжини спідниць. Це було з моєю подружкою. Вона якось прийшла шити спідницю до однієї жіночки додому (Вона в мене купує на спідницю максимум 45 см тканини :)) і почала розказувати яку вона хоче і якої довжини. тут заходить чоловік отої жіночки і каже: "моя жінка тобі таке коротке (було пристойно,але коротко) шити не буде,куди це ти в такому підеш,ший довшу...Я сказав..." Щось в такому плані. Подружка своє право вибору відстояла.
Я б і не подумала, що у наш час така ситуація можлива... :kulturno
Записаний

Pretty Woman

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 16:05:16

    Звідки: Івано-Франківськ

Щодо занадто високих каблуків: дуже багато дівчат не враховують, що у такому взутті потрібно вміти ходити. Якщо не вмієш, то високі підбори не прикрашатимуть, а навпаки. Мене ще дивують дівчата, вбрані невідповідно до погоди. На вулиці -10, а панянка у колготочках, спідничці коротенькій і куценькій курточці демонструє посинілі ноги і поперек. І куди мами дивляться? Це ж треба взяти ремня і навчити берегти здоров"я!  :=)
Записаний