Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: нова отрава для Калуша  (Прочитано 68163 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

нова отрава для Калуша
« Прочитано #80 : 02 Лютого 2011, 12:55:51 »

все ж Ваша позиція "після" разюче відрізняється від Вашої позиції "до" по питанням діяльності/оцінці діючого мера.
Підтвердіть прикладами цю разючу різницю.
Насправді моє відношення до І.С. не змінилося і він це знає. Я думаю, йому деколи потрібні люди, які не плескають будь-якому слову і не зазирають до рота.

Даже в промышленно развитых странах удаление тех или иных СОЗ осуществляют захоронением на полигонах или сжиганием особым образом.
Дякую, ДВаня.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

нова отрава для Калуша
« Прочитано #81 : 02 Лютого 2011, 13:02:36 »

Цитувати (вибране)
Підтвердіть прикладами цю разючу різницю.

передбачуване прохання. ну підтверджу. ну скажете Ви що це все нормально, що то да сьо. так я і так знаю, що для Вас це нормально і нічого зазорного Ви в цьому не бачите, можете навіть не тратити Ваш час щоб це писати.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Ігорко

  • Початківець
  • *
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2015, 07:13:34

нова отрава для Калуша
« Прочитано #82 : 02 Лютого 2011, 13:04:27 »

Щодо того, що ГХБ возять у Європу і біля заводу тамтешній мер ніякої вілли не будує. По-перше, вілли він не збудує, бо є посадовцем і йому міщани взагалі не дадуть нічого будувати, бо живе не по срєдствам. П-друге, велику хімію у Європі удують далеко за межами не лише міста, але й уілліджа тобто села. Я так собі думаю. Ігор О. може мені заперечити, бо в Європі вивчав якісь економічні питання, будучи про портфелі і виконуючи космічні мерські задумки. Я був на сміттєпереробному заводі у польському місті Карпачі (це у горах). Екологічно чистий завод і місто розділяють 18 кілометрів, хоча й він належить громаді Карпача. Отак.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

нова отрава для Калуша
« Прочитано #83 : 02 Лютого 2011, 13:17:57 »

Цитувати (вибране)
Підтвердіть прикладами цю разючу різницю.

ну раз вже взявся.

ваша думка "до" (одна з, для прикладу):

Цитувати (вибране)
Насалик, як завжди, прикриє галасом і пікетами власний промах - ніякої угоди немає. Причому, саме його стараннями її немає... А борг за очистку стоків - є. Додаймо цей борг до тих 40 з лишком мільйонів гривень боргу ВТС перед ТЕЦ, додамо 3 млн.грн. боргу перед РЕМ і тоді втішимося "рекордним бюджетом розвитку м.Калуша".... Місто впевнено прямує до банкрутства. А винні в цьому, як завжди, виведуть поперед себе фанатіючих бабульок...

Ви продовжуєте так вважати (що місто впевнено прямує до банкрутства)? чи тепер думаєте по-іншому? і тепер місто розцвітає з кожним днем?

Відповідь від: 02 Лютого 2011, 13:14:49
Цитувати (вибране)
Насправді моє відношення до І.С. не змінилося і він це знає.

може відношення залишилось тим же. просто Ви перестали його показувати. якщо раніше в бік мера від Вас було багато критики, то тепер її немає абсолютно. нажаль не можу підтвердити що немає того, чого немає, оскільки його просто немає.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

нова отрава для Калуша
« Прочитано #84 : 02 Лютого 2011, 13:23:07 »

Насправді моє відношення до І.С. не змінилося і він це знає. Я думаю, йому деколи потрібні люди, які не плескають будь-якому слову і не зазирають до рота.
буду чекати, коли Ви вкотре у цьому розчаруєтеся.я  - терпляча :)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

нова отрава для Калуша
« Прочитано #85 : 02 Лютого 2011, 13:31:17 »

Ігор О. може мені заперечити, бо в Європі вивчав якісь економічні питання, будучи про портфелі і виконуючи космічні мерські задумки.
Чого ж заперечити? Навпаки - підтверджую, все так і є!

Ви продовжуєте так вважати (що місто впевнено прямує до банкрутства)?
Так. Більше того, так зване об'єднання з районом і інші деякі речі значно пришвидшують цей процес.

раніше в бік мера від Вас було багато критики, то тепер її немає абсолютно
Якби Ви уважно читали мої пости... Коли ми "мирилися" - домовились не "мочити" один одного публічно, а дискутувати зі спірних питань. Я писав про це ще перед виборами.

буду чекати, коли Ви вкотре у цьому розчаруєтеся.я  - терпляча
Поки що причин для розчарування немає :)
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

нова отрава для Калуша
« Прочитано #86 : 02 Лютого 2011, 13:32:35 »

Поки що причин для розчарування немає Посмішка
то Вим гордитеся, що періодично наставляєте мера на путь істинний? :) Розкажете, що скажете йому про нову ідею із заводом?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

нова отрава для Калуша
« Прочитано #87 : 02 Лютого 2011, 13:36:39 »

то Вим гордитеся, що періодично наставляєте мера на путь істинний?
Я не гордий :) Вважаю що значно конструктивніше, коли мою думку почують і (можливо) приймуть до уваги, ніж коли ігнорують виходячи з якихось особисто-ворожих мотивів. Так для всіх краще.
Відповідь від: 02 Лютого 2011, 13:36:08
Розкажете, що скажете йому про нову ідею із заводом?
Звичайно.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

нова отрава для Калуша
« Прочитано #88 : 02 Лютого 2011, 13:36:43 »

Цитувати (вибране)
Коли ми "мирилися" - домовились не "мочити" один одного публічно, а дискутувати зі спірних питань. Я писав про це ще перед виборами.

ну, що одержує від такої угоди мер - очевидно. а що одержали від неї Ви? те що мер до Вас прислухається? думаю до Вашої думки висловленої публічно він прислухався не менше, швидше навіть більше.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

нова отрава для Калуша
« Прочитано #89 : 02 Лютого 2011, 13:44:58 »

те що мер до Вас прислухається? думаю до Вашої думки висловленої публічно він прислухався не менше, швидше навіть більше.
Мій (і лише мій) досвід показує, що якраз навпаки. Я маю що порівнювати.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

нова отрава для Калуша
« Прочитано #90 : 02 Лютого 2011, 13:47:27 »

ну, що одержує від такої угоди мер - очевидно. а що одержали від неї Ви? те що мер до Вас прислухається? думаю до Вашої думки висловленої публічно він прислухався не менше, швидше навіть більше.
я цілком підтримую. крім того, для політика, яким Ви, я надіюся, залишаєтеся, озвучувати свою думку відкрито - необхідність. чи не так? чи коли Ви вже у команді УП - це зайве?
Відповідь від: 02 Лютого 2011, 13:46:46
Мій (і лише мій) досвід показує, що якраз навпаки. Я маю що порівнювати.
ну можна хоча б один пркилад, який не нашкодить Вашому потаємному спілкуванню з головою? :)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

нова отрава для Калуша
« Прочитано #91 : 02 Лютого 2011, 13:54:38 »

для політика, яким Ви, я надіюся, залишаєтеся, озвучувати свою думку відкрито - необхідність.
Це якщо для політика. А для простої людини не конче.

ну можна хоча б один пркилад, який не нашкодить Вашому потаємному спілкуванню з головою?
Можна. Тільки "не нужна" :)
Відповідь від: 02 Лютого 2011, 13:53:20
Ми відійшли від теми.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

нова отрава для Калуша
« Прочитано #92 : 02 Лютого 2011, 13:57:14 »

ок. просто важкувато Вам з аргументами. надіюся, у розмові з головою їх Вам вистачає:) успіхів!
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

нова отрава для Калуша
« Прочитано #93 : 02 Лютого 2011, 13:58:44 »

просто важкувато Вам з аргументами.
Sunny, поговоримо про це при особистій зустрічі колись :)
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
нова отрава для Калуша
« Прочитано #94 : 02 Лютого 2011, 14:00:01 »

Можна. Тільки "не нужна"
Відповідь від: 02 Лютого 2011, 13:53:20
Ми відійшли від теми.

увилюєте. принаймі таке враження справляють Ваші слова. задали пряме запитання - дайте пряму відповідь.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

нова отрава для Калуша
« Прочитано #95 : 02 Лютого 2011, 14:00:21 »

 Вишиванюк запевняє що не дозволить побудувати завод  :prapor:Власти Ивано-Франковской области против строительства завода по переработке гексахлорбензола в Калуше

16:36

Глава Ивано-Франковской облгосадминистрации Михаил Вышиванюк категорически против строительства завода по переработке гексахлорбензола в Калуше.

"Этого завода в Калуше не будет никогда! Потому что в Карпаты тянуть завод по переработке химических отходов - это преступление. Мы- экологически чистая зона, мы - Карпатская зона и зона туризма", - заявил М.Вышиванюк в понедельник журналистам.
По его словам, если бы речь шла о переработке только тех 20 тыс. тонн гексахлорбензола, которые захоронены на полигоне в Калуше, "то это еще полбеды".
"Но дело в том, что если мы построим этот завод, то к нам поедут тысячи тонн, десятки тысяч тонн, а может, и сотни тысяч тонн тех ядохимикатов, которые еще есть на территории всей Украины", - пояснил М.Вышиванюк.
Глава обладминистрации уточнил, что после переработки гексахлорбензола остаются отходы, которые должны храниться в глубоких шахтах под землей.
"А вот что будет, когда в те шахты прорвется вода, никто не знает", - подчеркнул М.Вышиванюк.
"Я категорически буду возражать предоставлению разрешения. Пока я в области, подписи моей там не будет. Раз не будет подписи, значит, не будет завода", - заверил он.
М.Вышиванюк также уточнил, что область будет продолжать работать над тем, чтобы гексахлорбензол вывозили на переработку в Англию.
Как сообщалось, в Ивано-Франковской области планируют построить завод по переработке гексахлорбензола. С инициативой о строительстве такого завода в Калуше в пятницу, 28 января, выступил городской голова Калуша Игорь Насалик.
В Калуше на полигоне еще находится 22,5 тыс. тонн этого химического вещества первого класса опасности. В 2010 году уже вывезли на переработку в Англию 8,5 тыс. тонн гексахлорбензола. Для этого из госбюджета выделили 298 млн грн.
Ранее предполагали, что на полигоне находится в целом 11,5 тыс. т гексахлорбензола.  А Л Е При этом министр по вопросам МЧС Виктор Балога заметил,что решение по этому вопросу будет позитивным.поскольку вопрос относительно Калуша находится на личном контроле Президента.  Так що мабуть рано радіти.
« Останнє редагування: 02 Лютого 2011, 14:37:05 від DVania »
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

нова отрава для Калуша
« Прочитано #96 : 02 Лютого 2011, 14:04:18 »

Sunny, поговоримо про це при особистій зустрічі колись Посмішка
та "не вопрос" :) просто Ви долучилися до відкритої дискусії. хіба ні? а тут знову кулуари :)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

нова отрава для Калуша
« Прочитано #97 : 02 Лютого 2011, 14:15:50 »

просто Ви долучилися до відкритої дискусії. хіба ні?
Так. До дискусії щодо будівництва заводу, а не наших розмов з мером.

увилюєте. принаймі таке враження справляють Ваші слова. задали пряме запитання - дайте пряму відповідь.
Та я не знаю як відповісти! Остання розмова стосувалася прийняття бюджету міста на 20011-й рік і були деякі питання по кадрах. Вам це цікаво в деталях?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
нова отрава для Калуша
« Прочитано #98 : 02 Лютого 2011, 14:20:11 »

Бачите, якби наш космічний мер не вигадував всякого, то ми б тут так жваво і не спілкувалися б  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

нова отрава для Калуша
« Прочитано #99 : 02 Лютого 2011, 14:24:24 »

Бачите, якби наш космічний мер не вигадував всякого, то ми б тут так жваво і не спілкувалися б  :=)
Юра розкажи чесно як ти його вмовив піарити форум :drink =))міг би вже і сам  об`явитися,він же так любить громаду.
Записаний