Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: Російська мова - проблема реальна чи надумана?  (Прочитано 235017 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:48:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #400 : 10 Серпня 2009, 09:23:37 »

і ви нас трохи повеселили, за що - вельми вдячні  :-D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #401 : 10 Серпня 2009, 09:45:37 »

Тим більше, що і лайок не було. Так трішки почубилися.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #402 : 12 Серпня 2009, 18:35:13 »

Тим більше, що і лайок не було. Так трішки почубилися.
Юрко - це як на кого, але сьогодні не про те.
Чи чули ви зверненя Медведева до України (чи до її влади) - після відмови надати свого посла Україні. Там пригадувалась й проблема "утиску" російської мови на наших теренах - а у такому контексті то вже не жарти (коли зважати на тогорічний досвід Грузії, як там РФ захіщала російських громадян).
Як на мене, то є логічним користанням бездарної мовної політики у нашій державі.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Російська мова - проблема реальна чи надум
« Прочитано #403 : 12 Серпня 2009, 19:52:02 »

Як на мене, то є логічним користанням бездарної мовної політики у нашій державі.
А як на мене, то є логічним бездарним манипулюванням та провокацією зі сторони "старшого брата" і мова тут абсолютно ні до чого, проблема, здіється набагато глибша, а мова лише один з приводів  :(
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:48:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #404 : 12 Серпня 2009, 19:54:27 »

Tandylight  +1
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #405 : 12 Серпня 2009, 19:56:27 »

Ми просто занадто, так би мовити, відірвались. Не думали старші брати відпускати нас з гнізда, а тут бац.... що називається
 - "А що, я !?" :unknow
 - "Я сама офігєла" :o
 :prapor: :prapor: :prapor: :prapor: :prapor: :prapor: :prapor:
Відповідь від: 12 Серпня 2009, 19:55:38
Дякую romashkin  :-[
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #406 : 12 Серпня 2009, 21:09:12 »

Дійсно Tandylight  +1 !!!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #407 : 13 Серпня 2009, 11:27:30 »

Пропоную уважно переглянути розділ "мовний склад населення" на офіційному сайті всеукраїнського перепису населення 2001-го року: http://www.ukrcensus.gov.ua/results/general/language/
Зверніть увагу на дві основні групи - українців і росіян.
То яку мову потрібно "рятувати"?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #408 : 13 Серпня 2009, 12:00:02 »

То нічого не доводить. Для таких як ми і доказів не потрібно. А для таких як вони ніякі докази не допоможуть.

Там не було графи "а якою послуговуєтеся більшу частину часу?". Тоді б дані були значно жахливіші, але правдивіші. А то вважати то я собі багато чого можу, а балакою на російській і вдома і на лавочці коло хати і на роботі і у магазиніі у транспорті.
То що з того що я ще поки що вважаю рідною українську? Діти вже мої не вважатимуть. :(
Відповідь від: 13 Серпня 2009, 11:36:41
Тож негативні наслідки ставлення Російської імперії, Радянського Союзу до українського етносу, його культури, звичаїв, побуту, традицій, духовності і мови не вдалося зупинити і в часи незалежності. За часів Радянської влади і в перше десятиріччя незалежності на одвічних українських землях, більшість із яких увійшла в незалежну Українську державу, з 1926 по 2001 рр. питома вага українців серед населення зменшилася з 80 до 77,7%. Внаслідок великодержавницької русифікаторської політики ще більшими були втрати рідної мови українським етносом. Якщо у 1926 р. нею як рідною користувалися 94,1%, то у 2001 р. — лише 85,3%. Як за часів радянської влади, так і в перші роки незалежності спостерігається процес русифікації жителів України — а не їх «українізація», — незалежно від їхнього походження.
http://www.dt.ua/3000/3150/52603/
Відповідь від: 13 Серпня 2009, 11:46:48
У Севастополі є тільки одна українська школа
Приховано: Показати
У Севастополі на сьогодні потреба в навчанні дітей українською мовою становить близько 6%, тимчасом як шкіл і класів, що надають таку можливість, є лише 3%. Про це повідомила заступник начальника управління освіти та науки Севастопольської міської державної адміністрації Жанна Слюсар.

«Тобто ми навіть не задовольняємо права тієї частини населення, яка хотіла б навчати своїх дітей українською мовою», – зазначила вона.

За інформацією Слюсар, у Севастополі 69 загальноосвітніх навчальних закладів, водночас практично тільки один – школа-інтернат N7 – здійснює навчання повністю українською мовою, з 1-го до 11-го класу.

Кажучи про перспективи розширення мережі «україномовних» шкіл, Слюсар зазначила, що найбільш реально говорити про будівництво школи-колегіуму, яку в Севастополі вже давно називають українською, і підготовчі роботи з її створення вже тривають». «Це буде державна установа, там усе викладання здійснюватиметься українською мовою», – сказала вона.

Коментуючи підсумки «загальноміських батьківських зборів», що відбулися наприкінці минулого тижня, лейтмотивом яких було «неправомірне зменшення кількості годин навчання школярів російською мовою», і що тим самим

В Росії кажуть, що українські школи нікому не потрібні

нібито порушуються права людини та основні свободи, заступник начальника управління, зокрема, зазначила: «Система освіти в місті якраз повністю реалізує всі права та свободи громадян міста Севастополя на навчання рідною, російській мові». За її словами, «нам дорікають тим, що ми, нібито, не сприяємо у створенні рівних умов для вивчення російської мови в Україні. Але, здається, у нас надано рівні можливості для вивчення російської мови, а ось що стосується української мови, то тут з реалізацією прав є проблеми, але чомусь про це на “батьківських зборах” не йшлося».

За словами Слюсар, справді, останнім часом трохи зменшено кількість годин з російської мови та літератури, «оскільки наші діти вивчають три мови: російську, українську і одну з іноземних. Але достатньо порівняти кількість годин на вивчення російської мови з кількістю годин на вивчення української мови, а також загальну кількість годин на вивчення мови та літератури в Російській Федерації, і ми дійдемо цікавих висновків: у нас тижневе навантаження з російської мови та літературі з 1-го по 11-й клас – 56 годин, з української мови – 59 годин. У Російській Федерації на російську мову та літературу відводиться 59 годин. Як бачимо, не набагато більше, аніж на російську мову та літературу в Україні».

Отже, робить висновок заступник начальника управління, «що в севастопольських школах на дві слов'янські мови – дуже близькі за структурою та деякими логічними взаємозв`язками – відводиться удвічі більше часу, аніж, наприклад, у школах РФ. Але чомусь цей факт замовчують, і я хочу, щоб батьки це знали», передає УНІАН.

Джерело: Gazeta.ua

Відповідь від: 13 Серпня 2009, 11:49:12
Українська мова в сучасних умовах

http://www.vox.com.ua/data/publ/2005/03/18/ukrainska-mova-v-suchasnyh-umovah.html
Відповідь від: 13 Серпня 2009, 11:53:37
Особисто для мене лакмусовим папірцем популярності мови є наші "артисти" естради.
Найяскравіший приклад - І. Білик. Коли було майже не можна, то вона розмовляла виключно українською і пісні були теж українською. Зараз - годі сподіватися. Тіна Кароль, Ані Лорак, Тая Повалій і т.д. і т.п.
Лише Кузьма і Пономарьов залишилися із тих давніх.
Артист співає тією мовою якою його хоче слухати більшість його слухачів. Раз вони змінили мову, значить було чому. А от чому нічого не робиться або робиться невдало і без результату то вже інше питання.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #409 : 13 Серпня 2009, 13:38:08 »

Я з тобою згідна, в тому сенсі що ситуація насправді з нашою мовою дуже важка, я також не бачила утисків російської мови які набули такого ажіотажу, зате бачу неабиякі утиски української
Враховуючи, що наші діти читають книжки російською, дивляться море передач на ТБ російською і навіщо гріха таїти в Києві вони спілкуються майже усі російською на перервах і українською на уроках.
Є один момент у мові - він делікатний... Ніхто  з захисників російської мови, чомусь не згадує утиски української мови за часів СРСР чи ще раніше ополячення...
Мене лякає зараз ще один момент, сподіваюсь, що мені вдасться адекватно його пояснити...
Відразу скажу, що я маю на увазі ті регіони, які ніколи не вважали українську своєю , причому настільки, що в них навіть не виписували українськимх газет які "киснули" у кіосках, не дивились українського телебачення і досі його дивляться рідко, це такі наприклад як Крим, Луганськ, Донецьк... Для них те, що ми називаємо справедливим захистом національної мови - є несправедливим утиском, бо вони вважають, що взагалі не повині вчити українську, бо ж спокійно розмовляють російською яку знають усі...
Вони спокійно можуть виписати документ на державному бланці, наприклад Свідоцтво про шлюб і зробити там купу помилок, мовляв я ж стараюсь мені то повинні вибачити :(
Вони на виборах вулицю "Воровського" перекладають як "Бандитську" і при цьому не вважають винними себе, що зробили це електронним перекладачем, а не запросили принаймі в таких справах вчителя укр.мови, а відразу звинувачують "цю кляту державу" яка бачите має наглість їх заставляти робити те що вони не хочуть..
Це люди які дивляться українські новини на каналі РТР...
Не раніше ніж вчора отримала з Криму Позовну заяву, яку мене попросии захистити в суді, перше, що я прочитала "Позовна заява про стягнення довгу"
Це та сама ідеологія росіян яка себе проявляє коли вони в зарубіжжі, наприклад чому анкета про в'їзд у Єгипет не перекладена російською, або при звертанні офіціанта в Каїрі з проханням сплатити за колу, істерична реакція з криками "ты что не можешь мне сказать по-русски?!?!?!"
Тому зрозуміло що незважаючи на те, що люди які живуть на Україні зневажають державу в якій живуть, не ідентифікують себе з нею, потрібно мову захищати в нашому випадку через Закон

Але з іншого боку є притаманний людям дух протиріччя...
Те що ти описуєш з Білик теж містить цей принцип
"Ляпас суспільній думці" з її сторони типу ага це не можна тому я буду діяти навпаки...

Я впевнена, що процес усвідомлення тими людьми які не відчувають себе українцями може проходити лише м'якими методами, наприклад спілкуванням дітей у таборах на прикарпатті з дітьми, що живуть на цій землі і в них немає проблем з усвідомленням того хто вони є...
Це той самий Океан Ельзи пісні якого з задоволенням співають у Луганську і т.п., але основан ангрузка то на Карпати і Київ, які перетирають усі агресивні настрої і таки перемлинають усіх іроблять щось однорідне але українське.
Я поки не написала про табір пластунський, але для мене то найяскравіший приклад метаморфози на прикладі моєї дитини...
Рік назад коли вона черговий раз приїхала з Криму після 3 місячного відпочинку у бабусі вона сказала фразу яка мене збентежила до глибини душі і яскраво показала стан речей
Звучало то приблизно так "Мама что у нас все на украинском, я ненавижу, мне не нравится" ... :o
Чоловік пояснив дочці якій на той момент було 7 років. Ти взагалі зрозуміла, що ти образила маму - для неї українська то рідна, а розмовляє вона зі мною російською, через те що любить...
Зараз як не дивно і думаю не в останню чергу через революційні події 2004 року більший патріот ніж деякі українці що виросли і живуть на Україні...
Другий аргумент був приблизно такий
"Мову не можна не навидіти, ти лише одна зі своїх подруг з Сімферополя знаєш українську, тому можеш спілкуватись і з тими і з тими, ти знаєш більше пісень які можеш проспівати на концертах у дворі, якби ти знала, ще одну мову то могла б спілкуватись з дітками з якими познайомилась на відпочинку ( з Литви)"
Мала вже ввечері після того як я і для ефекту і від шоку не розмовляла з нею весь день прийшла і вибачилась"
Через місяць ми записались у ПЛАСТ, де спілкування виключно українською мовою... І коли вона цього року приїхала з Калуша - вона розмовляла чистою українською мовою з задоволенням....
Тому що це було природньо вона була у середовищі, що було до неї лояльне і дружнє
Але був момент, коли це могло тріснути по швам і він був грубий і психологічно невірний...
Їй голосно з агресією одна з мамочок зробила зауваження, що ти маєш розмовляти українською не тільки на заннятях..
Дитина була ображена і наказним тоном і агресією і могла лише з принципу через емоції і образу ( а вона в мене хоча і маленька, але дуже вперта і коли на неї кричать вона мовчить і навіть може засміятися в обличчя через несправедливість) прирпинити ходити на ПЛАСТ :(

Я як завжди не змогла стисло викласти думки, тому хто терплячий і дочитав сподіваюсь зрозумів мою думку...

Щодо співаків не згідна з тобою, що то показник популярності мови.
Усі співаки яких ти перерахував швиденько почали співати російською, бо поставили за мету завоювати російський простір... Вони мають ширшу професійну можливість у Москві нажаль ніж в Києві... у випадку з Лорак це Кіркоров і його продюсерство, Кароль - Кобзон і його протекторат, Тая Повалій - постійно з цим ідіотом Басковим і т.п. Їх перехід на російську то лише данина коньюнктурі, як на мене. Тобто вони припинили писати українських пісень бо їх публіка у Россії...Бо українські продюсери - бездарні, або масштаб для цих співаків став замалий...А Пономарьов і Кузьма просто ніколи не претендували на той простір тому і продовжують співати для своїх, бо визначились, що їх масштаб то Україна... Хоча сказати що Кузьма співає українською теж важко  ;)

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #410 : 13 Серпня 2009, 16:07:56 »

Ну я відчуваю себе кинутим, коли та хто мені подобалася проміняла мене на Москву. Може то і суб'єктивізм і егоцентризм але саме так я це відчуваю. А на рахунок м'яких методів то думаю з тим усі згідні. Дивно лише чому зараз, коли кордони відкриті і будь-хто може виїхати до Росії, де нікого не утискають, де вищий рівень життя і мудрий президент, а надто прем'єр, оці "люди", що не знають навіть однієї російської мови і так палко ненавидять державу у якій живуть і співгромадян котрі бач захотіли чогось бути українцями і мало того, ще їм захотілося аби інші громадяни володіли мовою держави у котрій живуть, чого ж вони не зберуть манатки і не втечуть із цієї проклятої ними країни і від цієї памаранчевої чуми.
Я розумію, що у мене не державницькі думки і що мабуть для країни добре, коли більше населення, але щось мені дуже здається, що люди мудрі навпаки поважають країну у котрій живуть і таких людей більшість.
І мені не болить від того, що напр. приїхавши до Кривого Рогу чи навіть до Вінниці я буду розмовляти із своїми знайомими чи чужими мені людьми українською, а вони відповідатимуть російською. Ні, я розумію, що можливо то і з дітьми нашими ще так буде, а може і ніколи не зміниться. Але болить мені, коли після звертання українською мовою у звичайному магазинчику в Криму у відповідь зі мною грають у гру "Больной на что жалуетесь?", а люди із сусіднього будинку за очі, але не надто тихо, висловлюються "Панаєхали тут, бандэры!".
Болить від відчуття, що ти чужий у своїй країні, як казав пророк "...на нашій, не своїй землі...".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #411 : 13 Серпня 2009, 16:39:03 »

Ну я відчуваю себе кинутим, коли та хто мені подобалася проміняла мене на Москву.
Це ти про співачок?
і так палко ненавидять державу у якій живуть і співгромадян котрі бач захотіли чогось бути українцями і мало того, ще їм захотілося аби інші громадяни володіли мовою держави у котрій живуть, чого ж вони не зберуть манатки і не втечуть із цієї проклятої ними країни і від цієї памаранчевої чуми.
Мене це техж дратує
що люди мудрі навпаки поважають країну у котрій живуть і таких людей більшість.
Я теж так думала, поки не побувала на іншій стороні місяця
Панаєхали тут, бандэры!".
Я свого часу була прописана на батьківщині у Хмельницькій області, а жила у Києві, тому коли голосування ( вибори) їхала за місцем прописки.
Якось одного разу я виїхала вранці а до вечора захворіла моя маленька кульбабка... Коли батьки взнали, що я бачите така свідома :censore поїхала за тридев'ять земель голосувати в той час коли хворіє дитина, то чоловік вислухав ті самі слова...
І враховуючи все таки, що мої родичи, хоч іншого світогляду, але неймовірно делікатні, у них все рівно таке вирвалось :(
Тому таке сприйняття нас на нашій Землі на жаль є і цей конфлікт буде щедо поколінь наших дітей, а може й далі  :'( :'(
Але  yurko ми будемо діяти м'яко :evil :evil :evil :evil :evil за когось вийдемо заміж, когось здамо в пластуни  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #412 : 13 Серпня 2009, 16:41:17 »

за когось вийдемо заміж, когось здамо в пластуни
 
 :-D :-D :-D
 :drink
Модно!
з.і.  То я про співачок...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #413 : 13 Серпня 2009, 16:43:23 »

Модно!
Рада, що ти підтримуєш мій підхід  ;)
з.і.  То я про співачок...
А хто з них тобі ТАК подобається  :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #414 : 13 Серпня 2009, 18:38:32 »

Ну, то вже не стосується даної теми  :-[

А якщо чесно то ніхто, але я пам'ятаю перший кліп Білик. Памятаю як я був вражений, як вона мені тоді була сподобалася.
Це частинка моєї юності чи навіть дитинства. А потім її, як би то краще сказати, спаплюжили чи що.
Дівчинка, киянка, що так гарно вчилася і так гарно розмовляла...
Ким вона стала?
Хто вона зараз?
Чи знає вона відповідь на ці питання?
 :!!

Звісно не у мові тут справа, але бодай щось чистого і незайманого мало залишитися...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #415 : 13 Серпня 2009, 18:50:49 »

Ну, то вже не стосується даної теми  Стидно
 Вибач то я крадькома, хотіла ...полегшити тему, а вийшло негарно трішки  :bouquet:
Я більше не буду  :agree
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #416 : 13 Серпня 2009, 19:08:31 »

Та нічо. Твої зізнання куди більш відверті  :-[
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Російська мова - проблема реальна чи надум
« Прочитано #417 : 13 Серпня 2009, 19:22:38 »

Твої зізнання куди більш відверті
Хоч це і флуд, але що ти маєш на увазі? Тільки тихенько в приват
« Останнє редагування: 13 Серпня 2009, 21:56:08 від Tandylight »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #418 : 13 Серпня 2009, 20:14:41 »

Дозвольте,як каже Чайка і я свої 5 копійок вставлю.Через  "українських" співачок Таню Ліберман(Тіна Кароль),Кароліну Куєк(Ані Лорак)не варто  розчаровуватись бо вони не були і не є українками,а єврейками,тому співають тією мовою якою більше можна заробити.А от Білик дійсно з зірки зробилася нічим, і можливо якраз тому що змінила мову.Зараз вже стільки розвелось пікалок пищащих "па рускі",що злегка підстаркувата Ірина вже не може їхнім принадам скласти конкуренцію.А людям які цінували якраз її українські пісні вона з новим репертуаром не цікава.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #419 : 13 Серпня 2009, 21:57:33 »

якраз тому що змінила мову.Зараз вже стільки розвелось пікалок пищащих "па рускі",що злегка підстаркувата Ірина вже не може їхнім принадам скласти конкуренцію.А людям які цінували якраз її українські пісні вона з новим репертуаром не цікава.
Точно
Записаний