Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Російська мова - проблема реальна чи надумана?  (Прочитано 232103 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #300 : 27 Травня 2009, 08:50:45 »

Ну а я що казав?  ;)

Майже вгадав. Правда виявилося ще й, що ми маємо комплекс меншовартості до  :moskali

То типу так, як жінки мають комплекс від того, що не мають члена  :-D
Відповідь від: 27 Травня 2009, 08:09:58
Правди заради все ж мушу сказати, що полазивши по форумах харківської області побачив багато тем на українській мові.
Ну але то у містечках, там і так були носії. Маймо надію, що то дійсно ознаки певного поліпшення ситуації.

З нетерпінням чекаю продовження пояснень природи наших бід та фактів жахливих утисків російськомовного населення.
Відповідь від: 27 Травня 2009, 08:13:32
Русский язык один из мировых языков наряду с английским, испанским и китайским по количеству носителей

 :)

Цими носітєлями  є ненці, чукчі, комі, чеченці, інгуші, калмики, а ще татари і купа китайців, що потроху окуповують територію Росії.
На відміну від нас українців вони добре репродукуються і культивують свої традиції, а особливо СВОЮ мову.
Поїдьте у Казань. Побоююся, що там вам буде менш комфортно ніж на заході України. А через років 10-20 ситуація зміниться ще більше.
Є різниця між нами і напр. китайцями і вона не у наших комплексах і не у подібності мов. Просто вони не європейці, а європейці помало вимирають. Так що не там діри латаєте, шановна ЯЯ.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #301 : 27 Травня 2009, 09:41:28 »

Так вот я Вам отвечу с точки зрения российского шовинизма - Да, да, на диалекте русского языка юго-западных регионов российских земель. И попробуйте оспорить такое утверждение.
ЯЯ, я Вам відповім тоді з точки зору українського націоналізму: російська мова, якою Ви послуговуєтесь - є нічим іншим, як угро-мордовсько-татарським діалектом древньокиєвської української мови північно-східних степів Євразії... І спробуйте оспорити!

Русский язык один из мировых языков наряду с английским, испанским и китайским по количеству носителей.
На відміну від Вас, я частіше буваю в Європі ніж в Росії. І практично ніде в Європі російської мови розуміти не хочуть і не можуть, в деяких країнах вживання цієї мови є навіть дискомфортним (Угорщина, наприклад). Тому ця Ваша теза про всесвітнє значення російської мови актуальна лише в межах 3-го кільця МКАД і кількох областей західної Росії (Курськ? Бєлгород?)

Осмелюсь отметить, что к украинскому языку на востоке отношение изменилось в силу ряда причин.
Я знаю. Відношення до нашої мови, як і до України в цілому - значно змінилось на гірше.

Что касается белокаменной, так это же "Третий Рим", где к приезжим относятся так же благожелательно как к туристам в Венеции, это относится ко всем и не имеет значения от куда ты прибыл, а уж коль приехал, будь добр, говори на русском - это факт.
Ви напевно давно не бували у Венеції. Я був минулого червня. Нічого, маса туристів з цілого світу, але всі розмовляють англійською. І офіціанти в кафешках, і гондольєри.... Так що Москві не лише до Риму ще далеко, а й до Венеції....

А Ваше желание просить жену (русского филолога) составить для меня тест на знание русского языка и литературы, у меня вызвал смех
До Вашого відома - про таке своє "желаніє" я не повідомляв, будьте коректними у цитуванні :) І повірте, хоч у мене два дипломи з технічних спеціальностей, моєї ерудиції вистачить для того, щоб загнати і носія російської мови... При бажанні.

Хотя чему здесь удивляться - ведь то, что депутаты гор. совета не знают текста песни "музыки Вербицкого на слова Чубинского" факт известный и доказанный опытным путём и это за десять километров от могилы Стёпы Бандеры.
По-перше, незрозуміло до чого тут депутати міськради. По-друге - я просив би підкріпити Ваше висловлювання відповідним посиланням.

Но хватит мне с Вами пререкаться, в следующей публикации я попытаюсь объяснить Вам природу негативного отношения и неприязни к украинскому языку со стороны русскоязычного населения страны.
Чекаємо з нетерпінням. Дуже вже хочеться у відповідь пояснити Вам (і іншим) природу негативного віношення і неприязні до російської мови україномовного населення країни.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #302 : 27 Травня 2009, 10:11:23 »

Да, да, на диалекте русского языка юго-западных регионов российских земель
 :o
Я бачу, що тут дискусію нема з ким далі вести. Гість у нашому домі вже став розповідати господарям, що це, виявляється, вони у нього дома. От це і є проблема "руського язика", вірніше, це проблема не мови, а її носіїв, бо вони свою хворобу - комплекс "старшого брата" вважають за Божий дар. Лікуйтесь, голубонько! Більше мені нема чого сказати.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #303 : 27 Травня 2009, 10:13:14 »

 :(
то лікується лише так само як мігрень... :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #304 : 27 Травня 2009, 10:28:48 »

от могилы Стёпы Бандеры.
Пропустив я це раніше..... ЯЯ! Тут Ви явно дозволили собі надто вільне висловлювання! Я вимагаю Вашого вибачення за це від імені всіх!
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #305 : 27 Травня 2009, 10:37:28 »

Ну чого ж. Просто показала справжнє лице. То те, про що я говорив. проблема не у мов, а у відсутності будь-якої поваги. Ми ж для них тоті, як їх, а, рагулі, а вони представники великої нації.
Від кого вимагати вибачень??? Від людини яка вважає себе вищою?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Російська мова - проблема реальна чи надум
« Прочитано #306 : 27 Травня 2009, 11:02:27 »

http://www.newsru.com/russia/03mar2008/language.html  а ще пригадались "русские"слова "башка""сарай" все таки 300 років поневолення дались взнаки.Думаю монголо-татари можуть сміло об'явити російську суржиком.))))
Відповідь від: 27 Травня 2009, 10:43:19
Ну чого ж. Просто показала справжнє лице. То те, про що я говорив. проблема не у мов, а у відсутності будь-якої поваги. Ми ж для них тоті, як їх, а, рагулі, а вони представники великої нації.
Від кого вимагати вибачень??? Від людини яка вважає себе вищою?

Ой надивився я на тих представників"великої нації" хоть справедливості ради скажу ,є у них представники і добрі і розумні,як і в інших народів.Але пам'ятаю як в д.Лубошево на брянщині біля "магазина"проводились дискусії на тему"А че ж б...ь,нас все не любят"зробили висновок"А зато ми всем п...ы дадим".Є Москва,є Пітер є інші великі міста,де представники різних націй прилучились до створення того,що тепер називається"великим наследием"Але є велика,величезна територія де народ бідний і нещасний і про чистоту мови взагалі не йдеться,часто "кушать нечего".Зато водки вдосталь,благо Вовка Путін про це дбає. 
« Останнє редагування: 27 Травня 2009, 13:49:39 від DVania »
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #307 : 27 Травня 2009, 12:45:47 »

Шановне товариство! Така поведінка п ЯЯ викликала наше справедливе обурення, але ж наше обурення вона знову ж використає на підтвердження своєї "теорії" про те як  в Україні дискримінують носіїв "великого и могучего", пропоную ці провокації ігнорувати. Нема з ким вести бесіду. І нема про що. Хоч у її словах і можна знайти ознаки злочину, але я їй пробачаю, бо слова "обіжених" не варто приймати до уваги, та й негуманно таких судити.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #308 : 27 Травня 2009, 17:08:19 »

Проблема російської мови в Україні є,бо в Україні не розмовляють російською.Бо те що ми чуємо не є російська.То може краще вже вивчати українську,ніж розмовляти на тому дивному симбіозі з англійських,російських,і українських слів.Відомо ж скільки людина знає мов,стільки ж вона людина.Практично кожен українець володіє ще і російською,а росіянин може цим похвалитись?
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #309 : 27 Травня 2009, 17:59:19 »

пригадались "русские"слова "башка""сарай" все таки 300 років поневолення дались взнаки.Думаю монголо-татари можуть сміло об'явити російську суржиком.))))
A мені пригадались "українські" слова: "майдан", "намисто"  ;)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #310 : 27 Травня 2009, 19:14:44 »

Ну дійсно є у будь якій мові багато запозичених слів, але дійсно часто спостерігається елементарна неповага до титульної нації.  І останній Ванін пост більш влучний. Чогось не лякає російськомовних те, що воно не від тих і не так навчилися і тепер говорять "Алє, дєвушка ета Таня звОнит". Та й взагалі з з роками все рідше чути нормальну чисту і літературну російську мову.
Ще гірші справи із граматикою, котра на відміну від української значно важча, а вчити її молодим не хочеться і у результаті виходять перли типу "истчо" чи "проффесор". Чоро ради все це. Чи дійсно не простіше і природніше вивчити бодай письмову українську, а розмовляти собі вдома, з друзями і знайомими хоч на арабській. Зате коли доведеться написати заяву чи інший документ, хоч не доведеться червоніти.
Як на мене, не на стільки важливо котра мова від котрої походить і хто більше може випити. Важливою є повага до людей з якими ти живеш і до землі яка тебе годує. Але коли така повага є, то людина просто вимушена цікавитися історією країни у якій вона живе, її культурою і подвигами її синів. І така людина не напише Стьопка Бандера, бо як людина освідчена буде знати, що будь-який народ прагне до самостійності і самовизначення, а люди котрі ведуть до цього свій народ - вважаються народними героями.
Зараз у Росії її неділимість і унітарність тримаєтьсяя лише на військовій силі і диктатурі Кремля. Але чеченська війна показала, що спроби втекти з "братніх обіймів" будуть продовжуватися і надалі. Потрібно вчитися поважати і рахуватися з іншими народами, поки ще не пізно.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #311 : 28 Травня 2009, 00:01:47 »

DVania  :frend - власне, росіяни не в змозі похизуватися знанням мов.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #312 : 28 Травня 2009, 01:18:52 »

То типу так, як жінки мають комплекс від того, що не мають члена
Юрко, я вже виросла і в мене таких багато.  :-*

Щодо теми, то моє прохання до Вас - ще раз перечитайте текст мого відгуку, що викликав стільки обурення й навіть побажання звернути увагу на власне здоров'я. Коли перечитаєте - запитайте себе, чому я обрала саме російську мову для того відгуку.
З Вашими аргументами в дечому погоджуюсь, дещо можу заперечити - пробачте мені, але на разі мені цікавіше лаятись з іншими форумчанами.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #313 : 28 Травня 2009, 20:49:17 »

Люсю -

Да, да, на диалекте русского языка юго-западных регионов российских земель
 :o
Я бачу, що тут дискусію нема з ким далі вести. Гість у нашому домі вже став розповідати господарям, що це, виявляється, вони у нього дома. От це і є проблема "руського язика", вірніше, це проблема не мови, а її носіїв, бо вони свою хворобу - комплекс "старшого брата" вважають за Божий дар. Лікуйтесь, голубонько! Більше мені нема чого сказати.


А чому Ви мене вважаєте гостем - тільки тому, що я маю змогу спілкуватися обома мовами? І відколи двомовність стала хворобою?
 :patient
Яка саме моя поведінка й де Ви її (мою поведінку) могли побачити - що Вас так "справедливо" обурила?
 :kulturno
А те, що Ваше обурення я використаю на підтвердження своєї думки про те, як в Україні дискримінують носіїв Російської мови - то є істинна правда.

Прошу Вас, напишіть мені в яких із моїх тез - Ви вбачаєте провокації й ознаки злочину (змалюйте мені оті ознаки з посиланням на кодекс, статтю закону та пункт).
 
А вибачень у Вас я не просила й не проситиму, тому, як думаю, що довівши виклад власної думки на дану тему до кінця - це Ви проситимете пробачення в мене. Тому як Ваш набір слів, закликів та особистісних образ, без будь яких аргументацій чи посилань на факти (бодай, у вигляді повних цитат, а не уривків із них) - є прямим доказом того. Що правда, не дискримінації російськомовного населення, а упереджене ставлення до російської мови та їх носіїв - що фактично, вже є доведеним мною, шляхом досліду на цьому форумі, тобто завдяки Вашим відгукам на моє твердження викладеного російською.
Щиросердне Вам спасибі за відгуки.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #314 : 28 Травня 2009, 21:56:49 »

Ігоре -
ЯЯ, я Вам відповім тоді з точки зору українського націоналізму: російська мова, якою Ви послуговуєтесь - є нічим іншим, як угро-мордовсько-татарським діалектом древньокиєвської української мови північно-східних степів Євразії... І спробуйте оспорити!
 =)) - ото перл -  =))
Не зовсім зрозуміла Вашого "діалектного" оспорьте, здогадуюсь, що Ви мали на меті сказати - "оскаржіть" чи "заперечіть", коли так - легко.
Прошу, обгрунтуйте свою думку.


Цитата: ЯЯ від Вчора в 03:33:44
Русский язык один из мировых языков наряду с английским, испанским и китайским по количеству носителей.
На відміну від Вас, я частіше буваю в Європі ніж в Росії. І практично ніде в Європі російської мови розуміти не хочуть і не можуть, в деяких країнах вживання цієї мови є навіть дискомфортним (Угорщина, наприклад). Тому ця Ваша теза про всесвітнє значення російської мови актуальна лише в межах 3-го кільця МКАД і кількох областей західної Росії (Курськ? Бєлгород?)

http://ru.wikipedia.org/wiki/Международный_язык

Цитата: ЯЯ від Вчора в 03:33:44
Осмелюсь отметить, что к украинскому языку на востоке отношение изменилось в силу ряда причин.
Я знаю. Відношення до нашої мови, як і до України в цілому - значно змінилось на гірше.

Ви самі щойно говорили про те, що на відміну від мене частіше буваєте у Європі, а ніж у Росії - тому вважаю, що для складання об'єктивної думки в мене, принаймі, було більше можливостей.

Цитата: ЯЯ від Вчора в 03:33:44
Что касается белокаменной, так это же "Третий Рим", где к приезжим относятся так же благожелательно как к туристам в Венеции, это относится ко всем и не имеет значения от куда ты прибыл, а уж коль приехал, будь добр, говори на русском - это факт.
Ви напевно давно не бували у Венеції. Я був минулого червня. Нічого, маса туристів з цілого світу, але всі розмовляють англійською. І офіціанти в кафешках, і гондольєри.... Так що Москві не лише до Риму ще далеко, а й до Венеції....

Ігоре, щиро бажаю Вам й цього червня відвідати Венецію, ще й віднайти місцевого жителя та поцікавитися його думки про оту масу туристів з цілого світу - впевнена, Ви будете неприємно вражені.
Приклад Венеції був наведений для порівняння, а не задля утотожнення.

Цитата: ЯЯ від Вчора в 03:33:44
А Ваше желание просить жену (русского филолога) составить для меня тест на знание русского языка и литературы, у меня вызвал смех
До Вашого відома - про таке своє "желаніє" я не повідомляв, будьте коректними у цитуванні  І повірте, хоч у мене два дипломи з технічних спеціальностей, моєї ерудиції вистачить для того, щоб загнати і носія російської мови... При бажанні.

Якщо я помилилась та моя відповідь була не за адресою - то прошу вибачення.

Цитата: ЯЯ від Вчора в 03:33:44
Хотя чему здесь удивляться - ведь то, что депутаты гор. совета не знают текста песни "музыки Вербицкого на слова Чубинского" факт известный и доказанный опытным путём и это за десять километров от могилы Стёпы Бандеры.
По-перше, незрозуміло до чого тут депутати міськради. По-друге - я просив би підкріпити Ваше висловлювання відповідним посиланням.

Ігоре, чи не Ви висловлювали обуреня з приводу концерту ДДТ у Калуші додаючи - "і це за десять кілометрів від могили Степана Бандери". Коли не Ви, тоді мені доведеться ще раз вибачитися перед Вами.
23 серпня 2007 року.... - мені продовжувати?

Цитата: ЯЯ від Вчора в 03:33:44
от могилы Стёпы Бандеры.
Пропустив я це раніше..... ЯЯ! Тут Ви явно дозволили собі надто вільне висловлювання! Я вимагаю Вашого вибачення за це від імені всіх!

Якщо Василь не є Васею, Михайло не буде Мішею, Микола не назоветься Колею.

 :-D
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #315 : 28 Травня 2009, 21:57:33 »

Впевнений, що обурення Люсі викликала не російська мова, а радше "диалект русского языка юго-западных регионов российских земель" і "Стёпа Бандера".
Пусть афтарка, коллекционерка членов  ;), пишет исчо  :hot афтарка жжот
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #316 : 29 Травня 2009, 12:08:51 »

ЖЖот адназначна! Теж з нетерпінням чекаю продовження пояснень своєї недалекості. Однак обіцяю відписувати лише після когось крім авторки  ;)
На рахунок комплексів, то прошу не поширювати тлумачення і бік від предмету. Я не винен, що афтарка не чула про існування чоловічої псевдо-теорії "зависті жінок, до існування у чоловіків члена" і сприйняла мої слова як натяк, що у неї хлопа нема. :(
Відповідь від: 29 Травня 2009, 11:50:47
Ще від себе відмічу,що ЯЯ російською пише грамотно, а отже вона не якась там тупенька і недовчена малолєтка. І звісно мабуть були причини для неї мати зараз образу на тих хто її образив. Але переносити ту образу на весь народ і робити висновок про проблему російської мови в Україні - нерозумно.

Я, будь моя воля, ввів би обов'язкове вивчення російської мови у школах так, як то було при союзі, з 4-го по 9-й клас. І щоб вчили грамотні філологи (бажано правдиві росіяни). Щоб вимоги були жорсткі, а в результаті наші діти знали б російську мову краще від російських. У нас же все роблять на виворіт. Від вивчення мови у школі кількість російськомовних не збільшиться, зате ті що будуть хоч будуть більш грамотними.
А на рахунок російської шовіністично-імперської політики, то тут як у Біблії "...дивилися і не бачили, слухали але не чули..."
Ми ж бачимо і чуємо не очима і вухами, а мозком, а тому сприймаємо так як треба, а не так як є. Тут пертися нема чого. Як не плюй, а дощ не кінчається.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #317 : 29 Травня 2009, 12:30:23 »

Маю не надто багато часу відповісти на ВСЕ, спробую по частинах...
- ото перл - 
Не зовсім зрозуміла Вашого "діалектного" оспорьте, здогадуюсь, що Ви мали на меті сказати - "оскаржіть" чи "заперечіть", коли так - легко.
Прошу, обгрунтуйте свою думку.
Слово "оспорити" в українській мові діалектним не вважається. Ваша необізнаність мене не дивує - адже немає в Калуші і околицях достойних людей, щоб навчили вас мови...
http://www.slovnyk.net/?swrd=%EE%F1%EF%EE%F0%FE%E2%E0%F2%E8

Свою думку щодо походження російської мови як діалекту - я обгрунтую після Вашого обгрунтування свого "перлу". Так буде чесно.

Международный_язык
Так, я забув до МКАДУ ще додати російську "вікіпедію"...

Ви самі щойно говорили про те, що на відміну від мене частіше буваєте у Європі, а ніж у Росії - тому вважаю, що для складання об'єктивної думки в мене, принаймі, було більше можливостей.
У мене там достатньо друзів і бізнес-партнерів, з якими я часто спілкуюсь телефоном. Тому картину я знаю. Картина невтішна, в тому числі завдячуючи і таким, як Ви.

горе, щиро бажаю Вам й цього червня відвідати Венецію, ще й віднайти місцевого жителя та поцікавитися його думки про оту масу туристів з цілого світу - впевнена, Ви будете неприємно вражені.
Приклад Венеції був наведений для порівняння, а не задля утотожнення.
Так я і минулого червня спілкувався з корінними жителями Венеції. Наплив туристів, що платять 20 євро за еспрессо і 100 євро за годину катання на гондолі, вони сприймають нормально. А у зв'язку зі збільшенням туристів з Китаю - навіть вивчають деякі слова китайською. Москві справді дуже далеко до нормальних міст.

Ігоре, чи не Ви висловлювали обуреня з приводу концерту ДДТ у Калуші додаючи - "і це за десять кілометрів від могили Степана Бандери". Коли не Ви, тоді мені доведеться ще раз вибачитися перед Вами.
23 серпня 2007 року.... - мені продовжувати?
Я висловлював. І що? Яке це має відношення до знання депутатами гімну? Я просив Вас надати підтвердження саме цій фразі - "то, что депутаты гор. совета не знают текста песни "музыки Вербицкого на слова Чубинского" факт известный и доказанный опытным путём". І до чого Ви згадали депутатів, до числа яких я не належу?

Якщо Василь не є Васею, Михайло не буде Мішею, Микола не назоветься Колею.
У мене є підозра, що Пушкіна Ви не називаєте "Саньок"... І спробуйте ще десь на російському форумі назвати Путіна "Вованом"...
Ви так і не вибачились за це, доречі...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #318 : 29 Травня 2009, 13:12:08 »

А ви у своїй святій наївності все ще надієтеся щось довести???  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #319 : 29 Травня 2009, 13:43:35 »

Згідний з тим, що посилання на Вікіпедію (неважливо російську/українську/англійську) не може бути аргументом. Туди можна додати неправдиву (але правдоподібну) інформацію і ніхто цього не перевірить
Відповідь від: 29 Травня 2009, 13:42:46
У мене є підозра, що Пушкіна Ви не називаєте "Саньок"...
Сашко Гарматний  :)
Записаний
When doctors differ who is to decide?