Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 19 днів

Автор Тема: Російська мова - проблема реальна чи надумана?  (Прочитано 235023 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #220 : 22 Грудня 2008, 12:35:58 »

Перемога Майдану в тому, що український народ усвідомив свою силу, усвідомив, що він народ, а не бидло і те, що ми відстояли демократію в державі. Звичайно, до справжньої демократиї нашому уряду ще далеко, проте процес розпочався! Якби Президентом став Янукович, то це було б те саме, що в Росії президент Медвєдєв-Путін - ніякої демократії!!! Тоталітаризм!!!! в образі янгола світла!!!
Вам хочеться все й одразу - так не буває!!!! А Ющенко - хороший президент, в нього серце батька (демократичний, в міру лояльний, турботливий), а це важливо для керівника країни. Він - найкраща кандидатура з усіх, хто сьогодні є. А ті, хто цього не розуміють цього сьогодні, зрозуміють тоді, коли стане хтось інший - пісня почнеться не нова: "Краще б Ющенко був, чим цей ... - сьогоднішній президент."
Що ж він тобі доброго зробив? Чи своїй країні? Він займається памятниками, бджолами, кажанами, статусом мови і тд, замість того, щоб займатись країною і її проблемами. Скільки млрд потрачено на непотрібні нікому справи... І хто тобі сказав, що в Росії тоталітаризм - по телику показали? Хм, чомусь вони живуть краще за нас і по рівню зп і по  рівню розвитку обігнали нас мін років на 5... І чомусь в Росії немає такої кризи, навіть в Білорусії краща ситуація...  Нема в нас хорошої кандидатури... Нажаль у нас країною править не "батько (демократичний, в міру лояльний, турботливий)" як ти написав, а кучка олігархів, які підстроюють єкономіку під свої потреби... Вони розділяються на помаранчевих і синіх тільки для народу, між ними різниці ніякої, всі вони турбуються тільки про свої "животи", і наївний, хто цього не розуміє...  А Ющенко турбуєть про якісь невідомо кому потрібні проблеми...  І ніякого процесу немає, тільки регрес! Всім відома приказка "Разделяй и властвуй"... От вони і видумуть різні проблеми, такі як напр. проблема мови і тд. таким чином народ не виплескує свою злість на політиків а захід на донецьких і навпаки, і всі думають що інщі винуватці в їхніх бідах... Натура українця - моя хата скраю...
І я повністю згідний, з автором вислову,
а я наприклад не розумію  :unknow , яка різниця якою мовою розмовляє людина : російською чи українською? головне людиною бути, доброю людиною
Дійсно, не важливо... Чомусь коли політики не акцентували раніше на цьому увагу, ніхто не задумувався, і не важливо було на якій мові висловлбвався співрозмовник. Ми їхали в Київ, в Крим, в Донецьк, Харків і тд. і прекрасно нас розуміли, ми відпочивали і вирішували свої справи... Звідтіля приїзжали і  приїзжать люди в Карпати відпочивать, і прекрасно проводять час і НОРМАЛЬНІ люди адекватно до них відносяться... І ніколи раніше я не чув, що "він мудак, тому що розмовляє по російськи"... І чому ніколи не виникає такої думки, коли приїзжає англомовна людина... І чому ми заставляєм своїх дітей вивчати англ мову... І чому розмовляти по англ вважається круто... Якщо не помиляюсь, в Швейцарії чи в Швеції дві офіційні мови, і вони прекрасно живуть, і нам так ніколи не жить з нашим менталітетом... Я не піднімаю питання надання російській мові статуса другої офіційної, а вважаю що просто не потрібно на цьому акцентувати увагу, це все надумано політиками, вони на цьому зароблять гроші, а народ страждає... В нашій країні багато важливіших справ і проблем, які потрібно вирішувати...
Відповідь від: 22 Грудня 2008, 12:34:00
Ось як раз зкинули інтересну ссилочку http://www.pravda.com.ua/news/2008/12/16/86225.htm Раджу почитать, дуже розумна і адекватна думка...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #221 : 22 Грудня 2008, 12:36:47 »

еххх мабуть всетаки треба в україну диктатора!! тоді зрозумієте що в росії і білорусії а що у нас!!! у сусіда як то кажуть завжди корова краще доїться!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #222 : 22 Грудня 2008, 12:52:10 »

На жаль в нашого брата такий менталітет - поки підсрачника не даш - не буде нічого робить... Так що думка щодо диктатора зовсім не абсурдна ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #223 : 22 Грудня 2008, 12:54:32 »

Якщо не помиляюсь, в Швейцарії чи в Швеції дві офіційні мови, і вони прекрасно живуть
У Швейцарії. Три, а не дві. А проблема не у Ющенкові а у нас самих. Бо нам самим все одно, чи буде у нас одна мова,російська - в реальності і 2 на папері.
Звісно ж нема різниці якою мовою до тебе говорить людина. Є різницяу тому що мені немарізниціякою мовою буду говорити я і мої діти.
Але я згідний, що зараз є багато більш нагальніших проблем.
Зараз ситуація така, що ми можемо просто перестати існувати як держава і тоді вже пофігу буде то, що ми збережемося як етнос.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #224 : 22 Грудня 2008, 13:02:34 »

Якщо не помиляюсь, в Швейцарії чи в Швеції дві офіційні мови, і вони прекрасно живуть
У Швейцарії. Три, а не дві. А проблема не у Ющенкові а у нас самих. Бо нам самим все одно, чи буде у нас одна мова,російська - в реальності і 2 на папері.
Звісно ж нема різниці якою мовою до тебе говорить людина. Є різницяу тому що мені немарізниціякою мовою буду говорити я і мої діти.
Але я згідний, що зараз є багато більш нагальніших проблем.
Зараз ситуація така, що ми можемо просто перестати існувати як держава і тоді вже пофігу буде то, що ми збережемося як етнос.
Не так важливо, що три а не дві, сам факт... Ми можемо перестати існувати тільки із-за політики наших обранців, а не із-за того, що хтось розмовляє російською.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #225 : 22 Грудня 2008, 13:06:02 »

Ми можемо пропасти і багатьма іншими способами.
Але найголовніше через те, що нам на все плювати.
Навіть як у сусіда хата горить.
Лиш би не моя.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #226 : 22 Грудня 2008, 13:12:15 »

Ми можемо пропасти і багатьма іншими способами.
Але найголовніше через те, що нам на все плювати.
Навіть як у сусіда хата горить.
Лиш би не моя.
Оце точно...
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #227 : 22 Грудня 2008, 21:31:08 »

От наприклад на сайті "Книжкового клубу" (думаю він багатьом відомий) є колонка відгуків про книги. Якщо книга українською мовою(а таких мінімум) - то зустрічаються такого типу висловлювання -".. эту книгу, не читаю, потому что она на украинском, хотелось бы что б она  была на русском".Дуже неприємно таке читати.
 При цьому аналогічного звернення "- Надоїло, що вся класика і навіть творчість українських письменників в російськомовному перекладі" я не зустрічала.
 Думаю потрібно вести бесіду в руслі  не "ПРОТИ" російської мови, а "ЗА" українську.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #228 : 22 Грудня 2008, 21:45:25 »

Так і ведемо, але то сприймають лише як спробу обмежити права російськомовних. А про наші права хто подбає?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:48:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Російська мова - проблема реальна чи надум
« Прочитано #229 : 22 Грудня 2008, 21:54:47 »

не правда, що колись не було проблеми мови. вона була, просто в радянські часи за таке можна було потрапити в "мєста отдалльонниє".
це по перше, а по-друге українець такий за характером, що може і не впімнутись за своє - пасивний.
Звичайно в радянські часи ішло зросійщення, то чого було маскалям шуміти. А тепер, коли ми хочемо повнрнути своє, то вони кричать - не чіпайте, нехай буде так, як є.
Проблема не в українцях, ми хочемо повернути собі своє в себе вдома.

Відносно Швейцарії, не все так гладко у світі, просто ми про те не знаємо.
От приклад Бельгія http://www.champion.com.ua/football/48f1b23fe7c09/

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #230 : 22 Грудня 2008, 22:07:04 »

А про наші права хто подбає?
ну які права на мову треба захищати? хто забороняє говорити, писати, читати українською? Чи десь відмовились прийняти вашу заяву на українській мові? А що друкують і по телевізору показують всіляку дурню, то яка різниця якою мовою? це не мовне питання.
 При цьому аналогічного звернення "- Надоїло, що вся класика і навіть творчість українських письменників в російськомовному перекладі" я не зустрічала.
А це добре, що українських письменників друкують не тільки українською мовою.
 
Думаю потрібно вести бесіду в руслі  не "ПРОТИ" російської мови, а "ЗА" українську.
А з цим згоден цілком
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #231 : 22 Грудня 2008, 22:07:59 »

Вот наш отвєт Чемберлєну
http://www.champion.com.ua/football/48f1b23fe7c09/
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #232 : 22 Грудня 2008, 22:13:18 »

Вот наш отвєт Чемберлєну
http://www.champion.com.ua/football/48f1b23fe7c09/
 :good Але ж таке рідко зустрінеш в просторах нету, все більше навпаки.  :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #233 : 22 Грудня 2008, 22:14:58 »

Таке часто зустрінеш у житті і це правда. Нас меншість і ми повинні відстоювати своє право на мову.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:48:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #234 : 22 Грудня 2008, 23:20:37 »

Вот наш отвєт Чемберлєну
плагіат, нє?  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #235 : 22 Грудня 2008, 23:32:14 »

В Донецьку презентовано електронну систему автоматизації діловодства в судах
Можете всю статтю не читати, але зверніть увагу де там згадується про керівника Проекту USAID/MCC «Україна: верховенство права» Девіда Вона. Він є афроамериканцем, громадянином США, який вільно володіє українською мовою. Так от, на тій презентаці електронного дукоментообігу у Донецьку він розпочав свою промову на українській мові, та його майже ніхто не розумів, тому він змушений був перейти на англійську і вподальшому його перекладали на російську.
  То хочете сказати після такого, що не існує проблеми? :evil Громадянин демократичної держави приїхав до нас, вивчив державну мову (доречі єдину), а його не в кожному куточку нашої країни розуміють. :fool
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #236 : 23 Грудня 2008, 08:08:11 »

а його не в кожному куточку нашої країни розуміють
Будемо чесними, не хочуть розуміти. Чогось ми їх розуміємо, а вони нас ні. Діод якийсь виходить.
плагіат, нє?

Де плагіат???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #237 : 23 Грудня 2008, 09:14:09 »

Я також згідний, що прекрасно вони все розуміють! Не хочуть - це вже друге питання...  :moskali
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:48:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #238 : 05 Травня 2009, 12:00:31 »

ви кажете розуміють...
тут люди мруть через українську мову  :fool
http://www.1tv.ru/news/world/143063
Цитувати (вибране)
Лечение для жителей полуострова превратилось в мучение. Без русского перевода понять, как принимать препарат порой невозможно. В итоге, все больше людей попадают в больницы с так называемым медикаментозным отравлением.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #239 : 05 Травня 2009, 12:10:39 »

ГГГГ. Шоб менше стало тих з 5-ї колони, я б взагалі ієрогліфами їм писав.

То все бредок. По перше всі інструкції на двох мовах. То їх жаба давить що почали на українській дублювати. А по друге гляньте чий то матеріал. То ж їх "первий" канал. Він регулярно показує "матеріали" зі Львова як ущемляють  :moskali в і про закарпатськиї русинів, які насправді ісконно русскіє і їх теж ущемляють у правах.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.