Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Російська мова - проблема реальна чи надумана?  (Прочитано 232174 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #180 : 24 Жовтня 2008, 20:24:29 »

ггг роман ти не оригінальний! Ми це вже проходили! для того щоб бути патріотом не достньо тільки кричати який ти щирий. Для цього потрібно нормально ставитись до льдей тобто до народу тобто до нації! А на разі для мене образ щирого українця це безпринципний, хапуга і хам, який замість того щоб допомогти, тільки чекає щоб обдурити і нажитись за рахунок своїх співітчизників. І не треба розказувати про економіку чи тикати на інші нації. Візьмемо хоча б держустанови. Такої корупції як у нас нема ніде! Нація хвора! І те що ви викрикаєте які ви щирі націю не вилікує!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #181 : 24 Жовтня 2008, 22:32:24 »

нас вилікує АМПУТАЦІЯ!!
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #182 : 25 Жовтня 2008, 00:46:33 »

а хто буде проводити ОПЕРАЦІЮ??!! ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #183 : 25 Жовтня 2008, 11:57:50 »

проводити є кому повір ;) ,нестає інструментів
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #184 : 25 Жовтня 2008, 13:58:10 »

в 91 теж було кому і в 2004 теж були інструменти! І знов винен хтось тільки не ми! Вам не здається що це вже закономірність?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #185 : 25 Жовтня 2008, 16:18:39 »

Це Україна давайте поважати її і самих себе і тоді нас будуть поважати інші.

Давайте поважати себе і інших, щоб інші поважали нас. Часто ми поважаємо себе, але принижуємо інших - чи легко їм буде поважати нас? Коли людина кричить: "я-українець, я..., я...., я...., а ви - решта", можна зробити впевнений висновок: людина неадекватна. Вона або переоцінює себе, або недооцінює. Зберегти мову, культуру, традиції, кордони - це наший обов`язок, але робити це можна демократичними методами. Звичайно, якщо хтось наважиться іти на нас війною, потрібно дати відсіч, але якщо можливо, потрібно мати мир з усіма.
Насправді, пострадянські українці невиховані.  Комуністи за 70 років вбили в наший розум те, що навколо лише вороги! От і воюємо в своїх умах і до тепер. То з "москалями", то з іншими, а коли вже немає з ким, то є ще сусіди навколо. Звільнятися потрібно від цього менталітету совкового. Справжня незалежність в серці!!!! Ми живемо в незалежній державі Україні, але в думках ще залежимо від Росіі, і тому так ненавидимо тих "москалів", бо відчуваємо їх тими, хто домінує над нами. Звільнитися потрібно від внутрішнього рабства. Доки ця ментальність не зміниться в серцях народу, так і буде Україна шукати собі пана, щоб потім його ненавидіти.
Пора вже усвідомити, що ми вільні!!!! Україна - наш дім!!!! Про неї треба дбати, її треба будувати!!!!
« Останнє редагування: 25 Жовтня 2008, 16:25:39 від Juli »
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Російська мова - проблема реальна чи надум
« Прочитано #186 : 25 Жовтня 2008, 18:14:25 »

Давайте поважати себе і інших, щоб інші поважали нас
золоті слова.
але ви шановні чужих поважаєте, а своїх вважаєте невихованими хамами.

А на разі для мене образ щирого українця це безпринципний, хапуга і хам, який замість того щоб допомогти, тільки чекає щоб обдурити і нажитись за рахунок своїх співітчизників.
бачиш, просто у нас різні уявлення про щирих українців. Вважати себе щирим українцем і бути ним, то різні речі.
чого ти вважаєш хама щирим українцем? тому що він так сказав чи тому що ти так вирішив?
Хамство не має національності. І серед росіян є хами, похлєще ніж серед українців, а є і нормальні люди.

Насправді, пострадянські українці невиховані.
так невиховані, а в Росії пострадянські росіяни виховані? не приплітайте національність до того, що не має національності.  :!!
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #187 : 25 Жовтня 2008, 19:44:14 »

в 91 теж було кому і в 2004 теж були інструменти! І знов винен хтось тільки не ми! Вам не здається що це вже закономірність?!
я не про ті інструменти ;)
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #188 : 25 Жовтня 2008, 20:42:24 »

роман я так бачу з власного досвіду! І не приплітай росіян. Тому що які б вони не були але вони вважають дії свого президента правильним і вони єдині в свому рішєнні. А ми кожен сам за себе!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #189 : 25 Жовтня 2008, 23:18:41 »

ви може кожен за себе  :unknow ,  а ми - кожен за будь-кого з нас.  :frend

я росіян не чіпаю, а наводжу паралелі. можна замість росіян вжити - білоруси, молдавани і т.д.
російський Президент то окрема тема не хочу її зачіпати.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #190 : 25 Жовтня 2008, 23:44:50 »

ггг ви це хто щирі українці?? Мені з вами точно не по дорозі! І я надіюсь що нація українців буде без таких щирих представників!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #191 : 26 Жовтня 2008, 00:17:42 »

У мене запроси скромніші. Я всього лише хочу надіятися, що українська нація буде...
Без мови ми ніщо. Нічим не відрізняємося, ні в гірший ні в кращий бік.
Приклад - Білоруси.
Це країна, але це не нація.
Інший приклад - цигани. Нема країни, але нація є, і мова є.
Не думаю, що "щирий циган" володіє якимись рисами, що б вирізняли його в кращий бік від щирого українця.
Що точно інше, так це то, що я ще не бачив цигана, який би сказав, що цигани погана чи зіпсована нація. Який би сказав що йому все одно чи будуть його діти циганами чи кимось іншим, лиш би були хорошими людьми.
І саме завдяки цьому цигани існують тисячі років і не зникають хоча і розпорошуються. А от над нами висить загроза зникнення як нації, бо ми не розуміємо, що виживання нації - це те саме, що виживання виду. А якщо сам вид не бореться за своє виживання, то такий вид просто вимирає.
Ви хочете, щоб про вас говорили у минулому часі?
Я ні.
Ви хочете, щоб ваші діти і внуки вимерли як динозаври?
Я ні.
Я навіть не хочу, щоб мої рідні і близькі та їх нащадки стали дуже хорошими людьми, але китайцями.

Відповідь від: 26 Жовтня 2008, 00:07:11
В цілому світі є кілька десятків племен, маленьких народів, представники яких по тих чи інших причинах вимерли, були знищені конкістадорами, рабством, завозними хворобами і т.п. Але дослідниками було знайдено всього кілька десятків людей, які все ще живуть і є представниками своєї нації. Таке є у Африці, південній Америці.
Скажіть мені таке, як їх знайшли? Як відрізнили їх від інших жителів, що так схожі кольором шкіри, розрізом очей і поведінкою?
Мабуть вивчали їх кулінарні відмінності, чи народні костюми (які вже 300 років ніхто не носить), а може ті люди відрізняються від сусідніх племен винятковою жадібністю чи нехлюйством?
Та ні, все значно простіше. Просто ще живі декілька людей, переважно старшого віку, які ще пам'ятають мову предків.
МОВУ, яка і є тим, що відрізняє їх і робить живою їх націю. Але не надовго, бо ского вони помруть, а їх нащадки будуть просто хорошими людьми і їм пофігу якою мовою говорити...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #192 : 26 Жовтня 2008, 00:51:15 »

Люди!сам факт того,що тут в Україні,в Калуші,на форумі,УКРАЇНЦІ думають чи розмовляти їм рідною мовою і принижують свою націю обзиваючи її "щирими українцями"викривляючи це поняття і підтримуючи до тепер(вже 2008р.)совдепівську пропаганду,ЦЕ не нормально.ТАКЕ не можливе ні в Росії,ні в Польщі і взагалі ні в одній поважаючій себе країні.Ми можем критикувати себе це наше право,але не обов'язок.Але не виставляти свій народ в очах чужинців дебілами.Дебіли є у всіх націях.А ще краще виправляти помилки і спокійно без шуму робити своє.НЕ хоче доморощений русский на твоїй землі поважати тебе просто ігноруй його.Ти ж не зобов'язаний розуміти російську! І ЩЕ ПОВАЖАТИ СЕБЕ,ЗОВСІМ НЕ ЗНАЧИТЬ ПРИНИЖУВАТИ ІНШИХ,АЛЕ ПРИНИЖУВАТИ СЕБЕ Перед іншими Неправильно і подібне на хворобу.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #193 : 26 Жовтня 2008, 01:24:27 »

а для мене страшним і диким є те, що одні представники нації вважають себе більшими українцями ніж інші. Чи ви східну і південну частину за націю не вважаєте? Ну тоді нас можна вважати австроугорополяко...їнцями ой вибачте забув ще литовців! Я вважаю що націю роблять вчинки її представників! Коли представники інших націй скажуть - оце зробив українець!!! Хіба вам хтось забороняє розмовляти українською, вчити своїх дітей мову традиції. З. І. Щодо білорусів. В мене є родичі які народились в Франківську та в Калуші, але давно живуть в Білорусії. Повірте вони справжні білоруси. І знають і білоруську і українську і російську. І не напрягаютьтя!
Відповідь від: 26 Жовтня 2008, 01:14:51
з.і.і. Мені здається що це ви щось викривлюєте і кричите які ви щирі. Це по вашому без шуму??? Дебіли це оригінально! Поважати себе і не поважати інших це дійсно хвороба!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #194 : 26 Жовтня 2008, 08:33:14 »

вони справжні білоруси. І знають і білоруську
З чого і почнемо.
Живуть у тій державі і з поваги до неї вивчили мову корінної нації.

А якщо людина живе тут, вважає себе українцем, але не поважає нічого українського, то як та людина може поважати щось чуже?
Та ніколи в світі не буде вона чужого поважати, коли своє не поважає!


Відповідь від: 26 Жовтня 2008, 08:05:39
Треба просто усвідомлювати, що без мови ми не існуватимемо!
Що зараз говорить Росія?
Що нема такого як Україна. То просто наші південні землі, що скористалися ситуації і відділилися. Вони такі самі Росіяни, а мова у них малоросійська. А тут ще й на тобі, подарочок. Вже і мова російська.
А ще вони будуть "захищати права" всіх російськомовних, не залежно від того, де ті проживають.
Щодо південних і східних українців, яких ми нібито не поважаємо.
При чому тут повага чи не повага. Потрібно планомірно і на рівні держави, продумано проводити таку політику, аби вони себе заповажали, як українців! І зрозуміли, що їх діти просто мусять володіти РІДНОЮ мовою, мовою СВОЄЇ країни.
Звісно насильно нікого не заставиш, але залишати все так як є зараз теж не можна.
Мовне питання було і є сильним розділяючим фактором. Як єдиний вихід для його усунення, я бачу лише варіант , коли українська мова відновить панівне становище на всій території України. Тоді не буде жодного розподілу на схід і захід.
А тепер ще раз до поваги до східних братів. Задам ще одне питання, на яке як і на попередні Борнсліпі знов не відповість.
Чому австроугорополяколитовці, які були постійно під чиїмось поневоленням і насадженням чужої мови свою зуміли зберегти, а от москвофіли навіть не стараються ?
Відповідь від: 26 Жовтня 2008, 08:21:51
Чому Шевченко, який зовсім не западенець, на відміну від Франка і Лесі, є для нас Австроугорополяків національним героєм і його портрет висить у кожній другій сільській хаті (може вже і познімали, але ж висів, навіть за Польщі), а для жителів його рідних місць - він просто Шевченко, поет, який не дотягував за рівнем до нормальних російський поетів, та ще й на старість спився?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #195 : 26 Жовтня 2008, 09:10:38 »

з.і.і. Мені здається що це ви щось викривлюєте і кричите які ви щирі. Це по вашому без шуму??? Дебіли це оригінально! Поважати себе і не поважати інших це дійсно хвороба!
по моєму тут ти говориш, що не поважаєш українців, бо вони щирі. Але чомусь епітетом "щирі" ти нагороджуєш найгірших представників нації. Питання чому? Мабуть тільки тому, щоб принизити націю. Бо в українській мові слово "щирі" має певний зміст. А такі, як ти спеціально його спотворюють.

Ти чув від мене, чи від кого іншого, хто казав, що він ЩИРИЙ українець? Я просто українець і мені не подобається, як із слова "щирий" роблять щось дурне чи принизливе.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #196 : 26 Жовтня 2008, 11:07:27 »

Живуть у тій державі і з поваги до неї вивчили мову корінної нації.
 в повсякденному житті вони розмовляють російською. а от на держ службі і в офіційних документах державною. як і в Україні доречі.
Та ніколи в світі не буде вона чужого поважати, коли своє не поважає!
що значить своє/чуже.??????? ти розумієш що твої цінності це тільки твої цінності і уяви собі в когось вони інші в кожного своя культура своя історія!!!!
Треба просто усвідомлювати, що без мови ми не існуватимемо!
ще раз повторюю !!! вам хтось заважає розмовляти українською чи вчити свої дітей????? :duvno
Що нема такого як Україна. То просто наші південні землі, що скористалися ситуації і відділилися. Вони такі самі Росіяни, а мова у них малоросійська. А тут ще й на тобі, подарочок. Вже і мова російська.
А ще вони будуть "захищати права" всіх російськомовних, не залежно від того, де ті проживають.
повір їм до нас байдуже.!!!!
При чому тут повага чи не повага.
а при тому що тебе ніхто не зневажає тому що ти розмовляєш не чистою українською а суржиком з польскими і австрійськими словамми. тому що так склалось історично. так само треба зрозуміти тих людей які історично потрапили на Українську землю. я згідний необхідно знати мову країни в якій ти живеш!!! повторюю державна мова українська і цього ніхто не міняє!!! ви би краще звернули увагу на те що ваші щирі депутати в стінах парламенту розмовляють російською!!!!!
Звісно насильно нікого не заставиш, але залишати все так як є зараз теж не можна.
 юра як так???? чим зараз утискається українська мова????
коли українська мова відновить панівне становище на всій території України.
і я за це!!!
Тоді не буде жодного розподілу на схід і захід.
його не буде тоді коли щирі перестануть вважати ігнших не українцями!!!!
А тепер ще раз до поваги до східних братів. Задам ще одне питання, на яке як і на попередні Борнсліпі знов не відповість.
якщо я на якесь питання і не відповів конкретно то тільки через те що я часто пишу з телефона і мені важко цитувати , тому відповідаю в загальному. зараз спеціально приїхав додому щоб ви не почувались ображеними!!!!
Чому австроугорополяколитовці, які були постійно під чиїмось поневоленням і насадженням чужої мови свою зуміли зберегти, а от москвофіли навіть не стараються ?
ти себе чуєш????!!!! :o ми зберегли те що нам насадили. повторюю ми не розмовляємо чистою українською!!!! що значить москвофіли ???!!!! оце ваша повагв????? :o :ganba  це такіж люди як і ви тільки за певних історичних подій вони сьтали нашими співітчизниками і вони не винні що їхня мова від народження російська. а чому ви не протестуєте проти того що в закарпатті розмовляють угорською. в черінфвцях молдавською і румунською???? мені просто здається що ваз заклинило на слові росія  і у вас розвинутий комлекс!!!!
Чому Шевченко, який зовсім не западенець, на відміну від Франка і Лесі, є для нас Австроугорополяків національним героєм і його портрет висить у кожній другій сільській хаті (може вже і познімали, але ж висів, навіть за Польщі), а для жителів його рідних місць - він просто Шевченко, поет, який не дотягував за рівнем до нормальних російський поетів, та ще й на старість спився?
для мене героєм є Франко !!!

по моєму тут ти говориш, що не поважаєш українців, бо вони щирі.
ти бачиш те що хочеш бачити!!! :duvno медвед зрозумів про що я . ти ж роздув з цього проблему. ну якщо згадати хто твій кумир то зрозуміло чому ти завжди шукаєш конфлікт!!!
Але чомусь епітетом "щирі" ти нагороджуєш найгірших представників нації.
ну що поробиш якщо таких більшість!!!!

Питання чому? Мабуть тільки тому, щоб принизити націю.
це ти так вирішив?????? :D так я таємний шпигун царської росії!!!! :=) ти смішний!!!
Бо в українській мові слово "щирі" має певний зміст.
а ти може знаєш що можна вживати слово і в перенесному значенні!!!!!??????
А такі, як ти спеціально його спотворюють.
ти роздув проблему з цього слова а не я!!!!
Я просто українець і мені не подобається, як із слова "щирий" роблять щось дурне чи принизливе.
вибач але мені якось байдуже що тобі подобається чи не подобається. :stop: ти ж так відносишся до тих чия думка відмінна від твоєї!!!!
зі.і юра надіюсь я відповів на всі твої запитання???!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #197 : 26 Жовтня 2008, 11:18:55 »

 
ну що поробиш якщо таких більшість!!!!
більшість поганих чи більшсть щирих?
я щось не зрозумів.
а ти може знаєш що можна вживати слово і в перенесному значенні!!!!!??????
якщо в переносному, то став лапки, тоді можна буде зрозуміти. Хоча чому вживаєтся конкретно  слово "щирі"?  Поясни мені, будь-ласка.
вибач але мені якось байдуже що тобі подобається чи не подобається.
 :)
мені тим більше байдуже, що тобі байдуже. хоча, якщо байдуже, то чому червонієш від злості?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #198 : 26 Жовтня 2008, 11:32:20 »

більшість поганих чи більшсть щирих?
я щось не зрозумів.
все ти прекрасно зрозумів. щирих в переносеному значенні!!!!
якщо в переносному, то став лапки, тоді можна буде зрозуміти. Хоча чому вживаєтся конкретно  слово "щирі"?  Поясни мені, будь-ласка.
ну хто хотів той зрозумів. а вживається саме тому що народна творчість!!!!!
мені тим більше байдуже, що тобі байдуже. хоча, якщо байдуже, то чому червонієш від злості?
це просто смайл!!!! :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів
Російська мова - проблема реальна чи надумана?
« Прочитано #199 : 26 Жовтня 2008, 16:51:29 »

 :o :o я шокОвана..
зарАз такі часи, коли актуально роздУмувати не над тим, хто на якій мові розмовляє, хто москаль, хто не москаль, шчо нація, а шчо країна бо від цього нам, насправді, ні легше, ні гірше. задумуйтесь крашче над своїм духовним станом і тим, як виправитись, як стати крашчим і ласкавішим.
і якби та людИна, через якої відрилась ця тема писала анлгійською, польсьКою, то не думаю, шчо хтось був би проти. мені особисто всеодно, якою мовою читати. це просто ПРИН-ЦИ-ПИ.
це все вже так набридло...
це, можливо, не в тему, але у мене немає ворогів. для мене всі люди рівні. і в їхні проблеми я не всовуюсь
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?