Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Голосування

Якій службі таксі ви надаєте перевагу?

Лімниця
- 21 (27.3%)
Експрес
- 14 (18.2%)
Престиж
- 8 (10.4%)
Роял
- 1 (1.3%)
Економ
- 13 (16.9%)
Форсаж
- 3 (3.9%)
Еко-таксі
- 13 (16.9%)
VIP
- 4 (5.2%)

Всього голосів: 77


Автор Тема: Калуські TAXI  (Прочитано 97140 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуські TAXI
« : 21 Грудня 2010, 14:08:55 »

Започатковую тему саме тут, бо вона за задумом не є темою для автомобілістів, а для нас калушан, які є клієнтами служб таксі.

Давайте у цій темі писати свої відгуки про якість послуг, ціни, та інші питання пов'язані з таксі.


Останні 2 тижні регулярно їжджу одним і тим же маршрутом і мав змогу порівняти ціни.

Викликав служби "Експрес" і "Лімниця". Інші не викликав, бо за рекомендаціями дружини, яка часто їздить на таксі саме ці служби найдешевші.

Мушу похвалити таксі "Лімниця"  - реально дешева служба. Що цікаво, що не зважаючи на те який саме шофер віз - ціна не відрізнялася більше ніж на 1 грн.
Недоліком служби є те, що у них не завжди є вільна машина. Але якщо є то приїздить вчасно. Один раз було 10 хв. решта до 5-ти.

Експрес трохи дорожчий і водії попадалися не надто ввічливі, але можливо просто на таких потрапляв. Зате там більше машин.


_________________________________________________________________________________________________

"Престиж" - 6 15 15   067 344 61 64     068 104 85 19     067 344 61 64    050 433 93 83

"Лімниця" - 15 62      7 02 22     6 00 62    068 900 02 11    050 670 23 60    067 776 85 80    093 223 43 21

"Експрес" -  7 81 78    0681443175

"Роял" -     096 343 90 60      093 609 09 90     050 809 23 05

"Економ" -  067 999 66 74

"Еко-таксі" - (067) 433-2-334 ("Київстар")        (050) 373-08-77 ("МТС")

« Останнє редагування: 03 Січня 2013, 15:20:40 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуські TAXI
« Прочитано #60 : 11 Січня 2011, 22:08:59 »

пояснюю. ви хочете платити мало їхати багато. таксисту простіше стати і чекати лівака або брати замовлення до якого їхати недалеко. на височанку ніхто їхати не хоче . бо дуже часто з височанки їдуть в центр чуть більше мінімального проїзду і виходить що загальний кілометраж великий а заробіток маленький . простіше стояти в центрі в карманчику і чекати поки пасажир сам прийде. хочете якісне таксі платіть. хочете чекати чекайте.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Калуські TAXI
« Прочитано #61 : 11 Січня 2011, 22:15:27 »

э ні. у калуського таксиста логіка якась інша. інакше б він сказав - "поїду за стільки то".
вони ж кажуть " не поїду і все".
раз викликав таксі. приїхало корито. попросив нормальну машину. таксіст по рації зв"язується з іншим каже підїхати, той відповідає "не хочу".

тобто не каже "поїду за таку ціну" а каже "не хочу".
я от думаю користуватись послугами франківських таксистів, а не місцевих лежибок.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуські TAXI
« Прочитано #62 : 11 Січня 2011, 22:32:44 »

ну і я попадав на нерозумних. підходжу питаю ви вільні ?їдете? каже - ні! - а чому бо курю. Єрізні дибіли. але повірте найчастіше все впирається в гроші. у франі теж зустрічались кадри кажу в калуш поїдемо . а він не хоче каже що боїться. я вже гроші вперед давав все одно не поїхав . до речі у франі таксі подорожчало до калуша вже прость 130-150 раніше було 80-100.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Калуські TAXI
« Прочитано #63 : 11 Січня 2011, 22:38:10 »

але повірте найчастіше все впирається в гроші.

хотілось б щоб все було саме так. назвав ціну за яку він готовий працювати - мені підходить - поїхали. не підходить - ну ніяких образ.
а коли кажуть "не і всьо" це якось не зрозуміло...
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуські TAXI
« Прочитано #64 : 11 Січня 2011, 22:40:32 »

ну всякі неадеквати бувають і в різних сферах життєдіяльності.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Калуські TAXI
« Прочитано #65 : 12 Січня 2011, 00:53:58 »

Треба, щоб створили ще 2 таксі - з назвами "Височанка" і "Підгірки". Нехай би були трохи вищі тарифи, але у цих напрямках завжди були б вільні машини. :=)
Я вже думаю, може в Калуші таксисти не ставлять зимових шин і тому бояться місця виклику "Височанка"?
О, поки писала з"явилась ще одна ідея. Але, це якщо є знайомі совенята. Раз готовий заплатити більше, лиш би поїхати, то викликати таксі спершу в центр до котрогось знайомого. А той знайомий уже нехай перенаправляє самого таксиста на Височанку - типу "проїхав з центру на Височанку" (за дорогу назад таксисти ж грошей не беруть). От і получиться оплата дороги з Височанки плюс мінімальний проїзд (до неї). Всі мали би бути задоволені.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Калуські TAXI
« Прочитано #66 : 12 Січня 2011, 09:44:43 »

пояснюю. ви хочете платити мало їхати багато
хто сказав? я готова платити більше - але їхати!
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуські TAXI
« Прочитано #67 : 12 Січня 2011, 09:51:05 »

готова платити більше - але їхати!

Теж думаю проблема не у "жадних" людях, а в поганій організації таксистів.

Хоча мабуть практика показала, що еліт користується меншою популярністю ніж економ, от власники і пішли шляхом "краще гірше але дешевше".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Калуські TAXI
« Прочитано #68 : 15 Січня 2011, 23:39:28 »

Буквально 30 хв тому викликав знайомим таксі Лімниця під Дружбу. Приїхали десь за 3 хв і ніхто не питався куди будем їхати (мається на увазі по-телефону).
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

LEB

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • ЖИВУ ЩОБ-ЖИТИ,КОХАТИ І СМІЯТИСЬ
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2024, 12:34:13

    Звідки: В.Стуса
Калуські TAXI
« Прочитано #69 : 16 Січня 2011, 19:47:31 »

пояснюю. ви хочете платити мало їхати багато
хто сказав? я готова платити більше - але їхати!
і ще будь-ласка попросіть щоб таксист керував як людина,адже вечірні дороги не тільки про них а правила про остатніх.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:03:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуські TAXI
« Прочитано #70 : 16 Січня 2011, 22:38:20 »

Їхали двічі.
Лімниця - "555" на Дзвонарській - Анна-Марія - 9 грн
Престиж - Анна-Марія - Фуршет - 10 грн

У Лімниці не було вільних машин.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Калуські TAXI
« Прочитано #71 : 17 Січня 2011, 12:57:37 »

і ще будь-ласка попросіть щоб таксист керував як людина,адже вечірні дороги не тільки про них а правила про остатніх.
ага. і не курив. я недавно тільки у третю машину сіла, бо у двох попередніх водій або курив, або смерділо сигаретами. ну, вредна я, вредна! :)
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Калуські TAXI
« Прочитано #72 : 17 Січня 2011, 13:24:40 »

інший вид наглості таксистів -  підходиш до таксистів які стоять, вибираєш собі нормальну машину, ідеш, а тобі кажуть піти до он тої тарадайки бо зараз її черга  :D

звичайно, до тої тарадайки я не йду, або пішки прохожусь, або викликаю машину по телефону.
будуть ще мені свої умови диктувати.

ага. і не курив. я недавно тільки у третю машину сіла, бо у двох попередніх водій або курив, або смерділо сигаретами. ну, вредна я, вредна! :)

не думаю, що це Ви вредна. це у нас в таксі працюють ті кого більше нікуди не беруть (
в європі таксисти до мене звертались "сер" сумки з рук забирали, були в костюмі, і машини у них - 600 мерси. і тому подібні.

а тут звониш в "еліт" таксі, а приїзжає славута  :D


Відповідь від: 17 Січня 2011, 13:19:04

аа, це все фігня, найбільший прікол - це шансон в машині, і розповіді таксистів, про "крутих", про розборки на дорогах, чи про те як він дружину свого друга "ххх"  =))

чого чого, а приводів для сміху в цій країні ще довго буде хоч відбавляй
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Калуські TAXI
« Прочитано #73 : 17 Січня 2011, 23:57:42 »

згадав випадок - сідаю до таксиста в києві, а він з ноутбуком, ну почали говорити - виявилось що книжку до публікації готує, збірку віршів своїх, навіть читав дещо. )

в калуші правда таке навряд чи побачиш, та й для києва це рідкість, хоча в цілому там водії культурніші в телефонних таксі, може який не який відбір таки власники проводять.

і ще з хорошого - таксисти перестали бурчати коли пристібаєшся ремнем. ростуть!  :-D
Відповідь від: 17 Січня 2011, 23:35:24
Цитувати (вибране)
Вокзальный таксист
«    Такси за 100 баксов!    »
— Из мультэпопеи про Масяню

Самый наглый, хитрый и раздражающий из всех. Обитает у аэропортов, на ж-д вокзалах, и рядом с крупными автобусными остановками. Кучкуется с себе подобными, так как у них там постоянная артель — «чужие» таксисты бывают выпиздживаемы с насиженного места. Достает прохожих повторением культовых фраз «Такси, недорого», «Такси в город», «Такси до дома», «Куда едем ребята» с непередаваемой интонацией. У таких таксистов самые запредельно высокие цены (до десяти раз от нормальных), торгуется только на повышение. Опытные пассажиры редко связываются с вокзальными таксистами, достаточно отойти на 100 метров и поймать бомбилу за цену в 3-4 раза меньше.

 :D

Цитувати (вибране)
Таксист из конторы

Чаще всего это самый адекватный подвид. Работают на фирму. Перед тем, как затянуться беломориной или врубить какую-то хуиту на магнитоле может даже спросить разрешения у пассажира.

 =))

ну і т. д.

http://lurkmore.ru/%D0%A2%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82
Відповідь від: 17 Січня 2011, 23:55:54

а це треба вивісити в заголовок теми:

Цитувати (вибране)
Внимание! Статья-детектор!
Одним из побочных эффектов от прочтения этой статьи является так называемый butthurt.
Если вы начнёте ощущать боль в нижней части спины, следует немедленно прекратить дальнейшее чтение и смириться с фактом, что вы — таксист.

)))
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуські TAXI
« Прочитано #74 : 25 Січня 2011, 21:42:09 »

давайте спочатку тарифи на наші таксі будуть як у Європі а тоді вже і якість буде. :prapor:
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Калуські TAXI
« Прочитано #75 : 25 Січня 2011, 21:48:21 »

не буде (
у нас тарифи на багато що вже вищі ніж в європі, а якості немає (
менше зробити, більше здерти - кредо українського народу (
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуські TAXI
« Прочитано #76 : 26 Січня 2011, 23:24:45 »

у нас тарифи на багато що вже вищі ніж в європі, а якості немає (
Ага у нас десять гривень а там 10 Євро. Ви або свого авто не маєте і уявлення не маєте скільки коштує утримування автомобіля а в таксі+пальне +ліценції +віддати на базу. І що ви заробите ? легко казати коли їдеш гонорово з десяткою і думаєш що ти туз козирний.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Калуські TAXI
« Прочитано #77 : 27 Січня 2011, 00:04:52 »

Ви або свого авто не маєте і уявлення не маєте скільки коштує утримування автомобіля а в таксі+пальне +ліценції +віддати на базу.

нуу, якщо врахувати що в мене, наприклад,  резину треба міняти після 10000 км, з моїм стилем їзди, і коштує вона 300 доларів (один балон), то я маю "уявлення" ))

тільки я не говорив за тарифи на таксі, а за вартість інших речей, яка вища, при тій же або нижчій якості.

приклад. заходите в європі в магазин. продавець все кидає, спішить до Вас, посміхається піднімає Вам настрій при тому що якась річ там коштує 60 євро. після її покупки Вам ще й подарунок дадуть (не правило, але буває).

приїзжаєте в україну. йдете в магазин і опа - бачите цю ж річ, але вже за 400 євро! при цьому продавці Вас не помічають, в кращому разі просто візьмуть гроші запакують товар і побажають успіху. так без особливого ентузіазму. в гіршому вам ще прийдеться чекати поки продавець закінчить телефонну розмову.

ціна тут нідочого. та й менеджерів так учать. каже працівник що погано працює через низьку зарплату - гнати такого працівника в три шиї, йому зарпалата завжди буде низькою
 
Відповідь від: 26 Січня 2011, 23:43:35

та до чого тут менеджери. все простіше. вечером стулья - утром деньги. утром стулья - вечером деньги.
зпершу товар показують, потім за нього одержують гроші. зпершу роботу роблять, потім за неї одержують гроші.
стосовно таксі - спершу дайте сервіс який люди хочуть, потім ставте ціну яка вам комфортна.

я дуже багато раз уникав користування таксі не через ціну, а саме через небажання портити собі настрій. це взагалі від ціни ніяк не залежало. і користувався б таксі частіше (значно навіть при вишій ціні) якщо б це було комфортно, якщо б мені не пропонували в таксі купити крадений телефон по дешовці, та просто були б водії без явно негативної карми, до яких ще б і платили не хочу сідати в машину.
Відповідь від: 27 Січня 2011, 00:02:43
не всі звичайно, є багато і нормальних людей в таксі, але як кажуть ложка дьогтю бочку меду спортить.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуські TAXI
« Прочитано #78 : 27 Січня 2011, 09:31:36 »

приклад. заходите в європі в магазин. продавець все кидає, спішить до Вас, посміхається піднімає Вам настрій при тому що якась річ там коштує 60 євро. після її покупки Вам ще й подарунок дадуть (не правило, але буває).
Знову ж таки ви питали яка зарплата в наших продавців. ви за 1000 гривень дуже б спішили?
приїзжаєте в україну. йдете в магазин і опа - бачите цю ж річ, але вже за 400 євро! при цьому продавці Вас не помічають, в кращому разі просто візьмуть гроші запакують товар і побажають успіху. так без особливого ентузіазму. в гіршому вам ще прийдеться чекати поки продавець закінчить телефонну розмову.
Це де ви таке знайшли за 400 евро в Чернівцях чи в Хмельницькому? :D
ціна тут нідочого. та й менеджерів так учать. каже працівник що погано працює через низьку зарплату - гнати такого працівника в три шиї, йому зарпалата завжди буде низькою
поживіть на 1000 гривень і взнаєте що таке низька зарплата. З іншого боку де ви бачили працівника який скаже що погано працює. Це я вам кажу бо розумію чому таке відношення. Хоча якщо не хоч напрягатись за 1000 йди геть з роботи.шукай кращого. ЦЕ вже проблема в лінивості. А ваш менеджер щоб вислужитись перед босом буде урізати постійно підлеглому зарплату. Хто попутсить українця як не ще один українець. А потім москалі винуваті чи євреї.
стосовно таксі - спершу дайте сервіс який люди хочуть, потім ставте ціну яка вам комфортна.
Вибачте але більшість пасажирів влаштовує ціна 10 грн. і якість сервісу. за 10 євро в мерседесі будуть іздити 3-4 рази на тиждень.
я дуже багато раз уникав користування таксі не через ціну, а саме через небажання портити собі настрій. це взагалі від ціни ніяк не залежало. і користувався б таксі частіше (значно навіть при вишій ціні) якщо б це було комфортно, якщо б мені не пропонували в таксі купити крадений телефон по дешовці, та просто були б водії без явно негативної карми, до яких ще б і платили не хочу сідати в машину.
Знаєта а мені мабуть щастить я або попадаю на нормальних або до мене ставлення інше. я завжди залишаю чаєві , мені ніколи не пропонують телефони. Може просто у вас флюіди негативні  :=)
не всі звичайно, є багато і нормальних людей в таксі, але як кажуть ложка дьогтю бочку меду спортить.
Та серед людей взагалі набагато більше ідіотів (ложок дьогтю) та це не означає що всі люди презервативи.

Відповідь від: 27 Січня 2011, 09:28:26
нуу, якщо врахувати що в мене, наприклад,  резину треба міняти після 10000 км, з моїм стилем їзди, і коштує вона 300 доларів (один балон), то я маю "уявлення" ))
Ну тоді порахуйте скільки тре заробляти в таксі що б все це оплатити.
Відповідь від: 27 Січня 2011, 09:30:10
з.і. в мене і літня і зимова гума ходить мінімум три сезони. Я собі не можу дозволити купувати зимову гуму щороку :-[
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Калуські TAXI
« Прочитано #79 : 27 Січня 2011, 10:50:32 »

поживіть на 1000 гривень і взнаєте що таке низька зарплата
Я жила на значно менші гроші. Але абсолютно впевнена, що люди, які працюють добре - працюють за будь-яку платню однаково, бо інакше не вміють. Парадокс українців в тому, що вони працюють практично однаково і за 1000 і за 5000. В цьому я з cgr згідна. Інколи просто буває, що люди втомлюються від своїх особистих проблем, емоційно вигоряють і тоді віддача на роботі  значно менша, але це тимчасове явище.
 Але це не означає, що не варто платити більше. Якщо людина варта того, то треба гідно платити, щоб вона не пішла працювати до іншого.
 У мене був час, коли я платила людині 800-1000грн. Правда, людина працювала 2-3 дні на тиждень. Потім зарплата стала 3-5 тис. грн.
 Людина при цьому працювала однаково за віддачею. Просто, якщо людині не ставало грошей, то вона шукала інші підробітки і узгоджувала зі мною графік роботи, щоб встигати всюди. Я погоджувалась на будь-який графік, який влаштовував людину, щоб вона не пішла від мене. Потім все всіх влаштовувало.
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 11:39:22 від Мілана »
Записаний