Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Кімнатні рослини  (Прочитано 124655 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Кімнатні рослини
« Прочитано #20 : 17 Вересня 2008, 18:15:16 »

Рибка, квіти дуже гарні , а наші рослинки, не дуже тримаються, все забуваєм їх підлити. :unknow А орхідея довго вже в тебе? Я теж її хотіла, але казали що дома вона пропадає.
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Кімнатні рослини
« Прочитано #21 : 17 Вересня 2008, 18:34:27 »

орхідея нова, їй тільки три дні. Юрчикова мама її купила нам :present_box:
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Кімнатні рослини
« Прочитано #22 : 17 Вересня 2008, 18:45:25 »

То буду чекати на результат, а мама  :good
Записаний

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ
Кімнатні рослини
« Прочитано #23 : 08 Січня 2010, 17:30:23 »

Ліана, яка плаче на дощ, називається ХОЙЯ. Або восковий плющ.  Дуже гарна рослинка.  Багато рослин про які пишуть, що вони не квітнуть дома, можуть при гарному догляді випустити квітку. У мене розцвів  КРОТОН.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Кімнатні рослини
« Прочитано #24 : 02 Лютого 2010, 23:49:41 »

У мене орхідея уже 2 роки. Було, правда, спочатку 2 вазони. Але я одну пересадила і вона за кілька місяців загинула. Виявляється у орхідей фотосинтез іде і через корені. Так що ділюсь сумним досвідом - пересаджувати орхідеї не поспішйте і лише у прозорі горщики. А ще серед них є дуже вибагливі види (у мене такий). Він боїться протягів, сухого повітря, порохів, холоду, прямого сонячного проміння, вимагає теплового режиму, свіжого повітря і багато світла  - до 16 годин на добу.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Кімнатні рослини
« Прочитано #25 : 03 Лютого 2010, 00:33:04 »

йо-й - та то вже не вазонок, а казна що...  :)
також люблю вазони та з вибагливими в мене розмова коротка...  :=)
маю кілька видів фікусів (ці рослини справді подобаються), калла, кавове дерево, був лимонник - БУВ (розмова скінчилася не на його користь), кілька квіткових, кілька видів хлорофітумів, кілька видів ліан, кілька видів виноградника, діффенбахія (та взагалі надаю перевагу ароїдним), БУЛИ бальзаміни, є плющі та ще кілька, назв яких не пригадую. Всього - не мало і всі на роботі у кабінеті, який ще називають оранжереєю.  :)
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Кімнатні рослини
« Прочитано #26 : 03 Лютого 2010, 01:56:27 »

Цю інформацію я "нарила" в інтрнеті:
Кімнатні квіти люблять майже всі, особливо якщо говорити про жінок. Багато хто не уявляє власну квартиру без фіалок або аспарагуса, без кактусів або фікусів. Проте нерідко доводиться чути, що ті або інші рослини нам зовсім не друзі, а вороги.

Наприклад, кактуси провокують сварки між домочадцями, що плющ того і дивися вижене з будинку чоловіка, а монстера і кипарис взагалі ночами висмоктують з людей енергію. Чи дійсно на наших підвіконнях причаїлися шкідники і вампіри?

ЯК УЖИТИСЯ З ВАМПІРОМ

Насправді, рослини-шкідники бувають тільки на городі: ось там справді важливо виполоти вчасно кульбабу, щоб ріпка росла велика-здорова. Але ж це не означає, що сама по собі кульбаба погана. Навпаки: у певні хвилини вона дарує нам справжнє щастя. Пригадаєте, що ви відчуваєте навесні, споглядаючи веселі жовтенькі «сонечка на ніжках»! Так само поводяться всі наші домашні зелені вихованці: кожен з них готовий прийти на допомогу - важливо тільки знати, коли, в якій ситуації до нього звернутися.

Кактус. У цих колючих рослин надто своєрідна «енергетична поведінка»: вони акумулюють енергію з навколишнього простору (у тому числі і від людей, що знаходяться поруч), а потім випускають енергетичні імпульси з кінчиків голок. З кактуса буквально сиплеться сніп енергетичних іскор - і агресивна людина, якщо довго знаходиться в одному приміщенні з кактусами, стає ще дратівливішою. А ось тихоням дуже корисно посидіти серед кактусів - це додасть їм життєвих сил, надихне на подвиги, допоможе повірити в себе. І ще: за фен-шуй, ці рослини потрібно тримати в зоні Вогню (на півдні і південному заході квартири або кімнати) - тоді гроші і успіх вам забезпечені.

Плющ. Про ці кімнатні рослини йде погана слава: вважається, що вони шкідливі для сімейного життя, - мовляв в будинку, де їх тримають, чоловік почне пити і гуляти, а то і зовсім піде в невідомому напрямку. Чи то правда? Не зовсім. Енергетика цих рослин, справді, досить прохолодна, так що, якщо сімейні стосунки не надто гарячі, плющ може спровокувати розлад. Зате якщо пристрасті спекотні, емоції вирують, то плющ стане не розлучником, а охоронцем домівки!
 
 
 
Монстера
 
 
Монстера. Це ще одне «страховисько мимоволі». Навіть у назві відображений страх, який вселяють людині ці ліани зі своїм величезним листям і повітряним корінням, що химерно переплітається: адже «монстера» походить від слова «монстр». Кажуть, в будинку, де поселили монстеру, люди хворіють, особливо це стосується стареньких і маленьких. Дійсно, ця рослина - справжня «енергетична п'явка»: воно охоче забирає у людини енергію, але, - перш за все - негативну! Якщо ви хворі, роздратовані, вас переповнюють недобрі відчуття - посидіть півгодини поряд з монстерою, вона зробить вам цілюще «кровопускання».

Філодендрони ще іменують захисниками. Їхнє пряме і красиве листя є постійним джерелом висхідних потоків енергії. Вони служать міні-фабрикою із виробництва корисної для житлового приміщення енергії.

Пальми - це рослини, які не підходять для маленьких приміщень. З їхнього листя мов би стікають потоки «ріжучої» енергії, так що варто від них триматися подалі. В той же час вони незамінні для того, щоб зруйнувати яку-небудь енергетичну аномалію в приміщенні.

ВОРОГ ПІД МАСКОЮ ДРУГА

Якщо є загальновизнані рослини-страшилки, так є і рослини, які всім здаються «ніжними і пухнастими». Перш за все це стосується символу сімейного благополуччя фікусу, до фіалок і усіляких бегоній. Насправді, і вони зовсім не завжди служать господарям добру службу.

Фікус. Цей загальний улюбленець, у випадку якщо він надмірно розрісся, здатний перетворити активну, творчу людину на ледачого домосіда, поле діяльності якого обмежується диваном і телевізором.

Фіалка. Щільна смуга ніжних фіалок перегородить самотній пані шлях до сімейного щастя. Чому? Дуже просто: велика кількість фіалок в будинку створює настільки жіночну атмосферу, що чоловікові там просто не вижити.

Бегонія. Те саме стосується й бегонії: ці чарівні квіти, якщо вони заполонили житло самотньої людини, здатні «відвести» від господаря всіх рідних і близьких. Не випадково самотні пенсіонери будь-якої статі так люблять розводити бегонії.
 
 
 
Хлорофітум
 
 
ЗЕЛЕНА ШВИДКА ДОПОМОГА

А є рослини, які безумовно корисні всім і завжди.

Хлорофітум. Ця рослина - перший серед зелених друзів помічник людині. Це дивовижне створіння не тільки сприятливо впливає на енергетику будинку, але і очищає повітря від бактерій і насищає атмосферу киснем. Кудлаті шапки хлорофітума легко виживають в найтемніших і найпохмуріших кутках житла, харчуючись застійною енергією, що скупчується там, - а натомість вони дарують господареві відчуття легкості буття.

Мирт. Це ще один загальний друг і помічник. Це деревце насищає повітря фітонцидами, які знищують хвороботворні мікроорганізми і надають цілющу дію на дихальні шляхи. Енергетика мирта сприятлива для життя і кохання, але увага: у будинку, де люди часто сваряться, мирт може просто засохнути, навіть якщо за ним правильно доглядають. Там, де росте мирт звичайний, в два рази менше хвороботворних мікроорганізмів.

Лимон, гарденія, кімнатний жасмин не тільки порадують око, освіжатимуть і очищатимуть повітря, але і здатні енергетично підтримати нас. До того ж вони здатні укріпити імунітет. І не шукайте для них місце у вітальні: ці рослини повинні стояти в спальні, щоб всю ніч ви могли «заряджатися» від них.

Кавове деревце, алое або плющ допоможуть вам, якщо ви все-таки захворіли. Поставте ці рослини до себе в спальню. Будь-які інші рослини, що мешкають в кімнаті, на час хвороби краще «переселити», особливо це стосується кактусів і драцен.

Страхіття холодних місяців - нервові недуги: стреси і депресії, безсоння, головні болі. Тут кращими помічниками є пасифлора, лаврове деревце і ґібіскус. Не обов'язково, і навіть небажано, ставити їх в спальні: для цих рослин потрібно знайти найбільш освітлене місце в будинку і милуватися ними кожну вільну хвилину.

Молочай необхідний в оселі, де є люди, що страждають важкими хронічними недугами: він підвищує опір організму і покращує настрій.

Фуксія - кращий друг літніх людей: вона укріплює дух і вселяє надію.

Товстянка, відома в народі під назвою «грошового дерева», не тільки привертає в будинок енергію достатку, але і чудово підтримує ослаблений організм під час хвороби.

Герань (більш відома в Україні під назвою «калачики» - прим. «Аратти») вбирає в себе чад, вологу, освіжає затхле приміщення. Попутно допомагає зняти внутрішню напругу.

Запах м'яти заспокоює і допомагає сконцентрувати увагу. Отже ті, хто багато працює на комп'ютері, можуть тримати поряд з собою горщик з м'ятою.

Хризантема володіє здатністю створювати енергетичну завісу від «лихого ока» і насильницького енергоінформаційного обміну.

Папороті служать озонаторами приміщення, в цьому відношенні вони вірні друзі сім'ї.

Пеперомія, традесканція знижують у свого власника ризик і перебіг онкологічного захворювання. Вони тим дієвіші, чим більше екземпляр. Найбільш ефективні рослини із стоячими стеблами. А з традесканцій найбільшою силою володіють ті сорти, які мають товсте і велике м'ясисте листя.
 
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Кімнатні рослини
« Прочитано #27 : 03 Лютого 2010, 15:46:15 »

Цікава інформація,ще би знати,як окремі ,з вищеописаних виглядають  :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Кімнатні рослини
« Прочитано #28 : 03 Лютого 2010, 16:54:52 »

Герань (більш відома в Україні під назвою «калачики» - прим. «Аратти») вбирає в себе чад, вологу, освіжає затхле приміщення. Попутно допомагає зняти внутрішню напругу.
 У мене цих квіточок є дужееееее багацько. :) Коли їх підлиєш то вони дають запах на всю кімнату.


Хризантема володіє здатністю створювати енергетичну завісу від «лихого ока» і насильницького енергоінформаційного обміну.
мої улюблені квіти :) Я їх обожнюю. :bouquet:

Відповідь від: 03 Лютого 2010, 16:53:27
орхідея нова, їй тільки три дні. Юрчикова мама її купила нам
 Життя моєї орхідеї чудесне. :) У нас вона більше року, а все цвіте та цвіте, випускає нові бруньки та знову цвіте. :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Кімнатні рослини
« Прочитано #29 : 03 Лютого 2010, 16:55:25 »

Цитата: KATRIN від Сьогодні в 16:46:15
Герань (більш відома в Україні під назвою «калачики» - прим. «Аратти») вбирає в себе чад, вологу, освіжає затхле приміщення. Попутно допомагає зняти внутрішню напругу.
У мене цих квіточок є дужееееее багацько.  Коли їх підлиєш то вони дають запах на всю кімнату.
Он як.  ;) а мені б пригодилась така квіточка на першому поверсі.  :bouquet:
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Кімнатні рослини
« Прочитано #30 : 03 Лютого 2010, 16:59:26 »

то я нароблю щепочок і дам тобі, :bouquet: моя мама їх називає "смердульки" :=)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Кімнатні рослини
« Прочитано #31 : 03 Лютого 2010, 17:03:30 »

то я нароблю щепочок і дам тобі,
Дякую  :bouquet:
А вони важкі в догляді? Бо в мене нічого не виживає.  :(
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Кімнатні рослини
« Прочитано #32 : 03 Лютого 2010, 17:23:19 »

неа, не важкі, вони в мене влітку на жарі +40 виживали, і при майже мінусі також. Одним словом головне щоб посадити у нормальну землю і підливати раз в тиждень, коли дуже жарко то 2 рази. :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Кімнатні рослини
« Прочитано #33 : 03 Лютого 2010, 19:06:38 »

то я нароблю щепочок і дам тобі,
 А мені можна ? :-[
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Кімнатні рослини
« Прочитано #34 : 04 Лютого 2010, 11:55:50 »

то я нароблю щепочок і дам тобі,
 А мені можна ? :-[

і тобі можна, мені не шкода і так росте як скажена, нема вже де ті вазонки складати :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Кімнатні рослини
« Прочитано #35 : 04 Лютого 2010, 15:45:34 »

орхідея нова, їй тільки три дні.
Як орхідея? Варто купувати?  :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Кімнатні рослини
« Прочитано #36 : 04 Лютого 2010, 15:58:33 »

Цвіте.
Чи варто купляти, то вже питання до продавця  ;)
Відповідь від: 04 Лютого 2010, 15:57:28
Властиво то питання до себе самої.
 Я би не купляв. Мені її чогось шкода. Вона без перерви цвіте вже купу часу.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Кімнатні рослини
« Прочитано #37 : 04 Лютого 2010, 16:09:16 »

Просто їй у вас сподобалося - це точно. Я квіти люблю дуже, доглядаю за ними, "як книжка пише", але у мене ні орхідея ні антуріум (на фото бачила - він у вас ще й цвіте) чомусь не живуть. Приношу з магазину і вони по-тихенько починають чахнути, доки не зачахнуть. У мене добре живуть тільки декоративно листяні - тобто не цвітучі вазонки.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Кімнатні рослини
« Прочитано #38 : 04 Лютого 2010, 16:17:09 »

Я так розумію Юрка і Рибку люблять всі вазони.  :bouquet:

Хотіла орхідею в подарунок купити, то ще подумаю. Бо  в більшості орхідея пропадає.  :unknow
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Кімнатні рослини
« Прочитано #39 : 04 Лютого 2010, 16:23:31 »

І антуріум також. Я від багатьох чула. Купи, краще, якийсь фікус :)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка