Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!  (Прочитано 97815 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

 Півторарічна Вікторія Вавринюк народилася цілком здоровою дівчинкою.Влітку, цього року,мати  дівчинки Алла,помітила на очку донечки дивні зміни-зіниця неприродньо світилася,а очко почало збільшуватися.Діагноз лікарів прозвучав мов вирок- РЕТИНОБЛАСТОМА ( рак сітківки ока). Ця хвороба може виникнути у будь-якому віці,та зазвичай виникає у дітей до 5-ти років.І хоча медики вважають цю хворобу генетичною,у родині батьків Вікусі такого не було.Ретинобластома виліковується,якщо вчасно визначити ступінь раку.Віку Вавринюк направили у Одеську клініку для остаточного визначення стадії раку.Обстеження коштує близько 10-ти тисяч гривень.Якщо лікування відбуватиметься в Україні,то обійдеться родині в чималу копійку.Якщо ж за кордоном-то це ще більше- 10-12 тисяч євро.
 Мама дівчинки Алла Вавринюк отримує в місяць 800 гривень соціальної допомоги,батько заробляє близько тисячі гривень.Сім"я мешкає у маленькій хатчині із 90-річною бабусею.Я посмію сказати,що родина живе у злиднях.Адже допомоги ,окрім сторонніх людей, чекати нема від кого.Справа в тому,що батько дівчинки Ігор-круглий сирота,мама Алла реально теж...Аллі було два рочки,коли батьки розлучилися,і дівчинка залишилася з бабусею,з якою живе досі.Тато Алли живе в Копанках з другою сім"єю,і жодного разу з часу розлучення не навідав дочку.Мама Алли живе у Калуші,зловживає алкоголем,і як батько-жодного разу на згадалу за дочку.Зараз Аллі 31.Всі хто у неї є-це чоловік,бабуся і маленька онкохвора донечка Вікуся.Саме ця ситуація, заставила батьків опустити руки,вони не мають рідних,тільки знайомі,які допомогають чим можуть.А дитину треба рятувати.Сім"я не зловживає.
 За наполяганням знайомих ,Алла Вавринюк відкрила в банку рахунок,для збору коштів на лікування Вікусі.А ще звернулася на телебачення,де сюжет про дівчинку побачили чимало людей.Знаю, що уже сьогодні до Вікусі приходили чужісінькі люди і несли хто що міг-гроші,одяг,подарунки.солодощі.А тому, від імені сім"ї Вавринюків,я прошу допомоги для онкохворої дівчинки.Даймо шанс цій дитині на здорове й щасливе життя!

Віка боролася 2  роки з своїх 3,5. Царство Небесне Тобі маленьке янголятко...
« Останнє редагування: 04 Червня 2013, 11:53:10 від Лалія »
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...
Перше повідомлення / Продовження теми 

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #280 : 26 Квітня 2013, 09:32:32 »


 Ця дитина вистраждала за гріхи свого роду.Почувши перший раз історію життя Вікиної мами,побачивши умови проживання,мені досі в горлі "стоїть комок".І маю великий сумнів,що рідні батьки Алли Вавринюк,усвідомили чому насправді так сталося :( Зараз недоречно писати усілякі слова потіхи батькам,що настане той час,коли то "пекло" закінчиться...Але я вірю в те,що своїм теперішнім стражданням,вони заслужили перед небом елементарне людське щастя,якого прагне кожен з нас.А ще впевнена,що там-на небесах стало одним Ангелочком більше,ім"я якому Вікуся... І саме це Ангелятко захищатиме своїх найрідніших людей-тата і маму від усього лихого. Та проситиме здоров"я у Господа для тих,хто не покинув і підтримав її у важку хвилину...

 
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #281 : 26 Квітня 2013, 14:29:42 »

КОпіюю сюди слова співчуття батькам Вікторіїї з Фейсбуку:

Оксана Гузинець-Мудрик вічна пам"ять...
19 годин(-и) тому

Nataliya Kyyak Бозя, спаси її душеньку.
19 годин(-и) тому ·

Andriy Grabchuk R.I.P.
19 годин(-и) тому

Hanna Hopko Вічна пам"ять! Небеса забрали ще одного ангела.. Господи, дай сили дати дітям більше шансів, змінити систему.
19 годин(-и) тому ·

Iryna Sakhno http://vikna.if.ua/news/category/kl/2013/04/25/12999/view
19 годин(-и) тому ·

Svitlana Vasylkiv Iaka ce bil lake gore tum batikam iaki vtrachaut ditichok.Nehai Gospod dopimoze im vunectu cei tiagar i poshle im Ytishutelia v sercia ihni.
19 годин(-и) тому

Irina Diyak Вікуся, сонечко, ти більше ніколи не відчуєш болю!Вічна тобі память наше маленьке янголятко!!!Батькам, щирі співчуття.
19 годин(-и) тому ·

Олег Ущенко шкода, коли відхрдить людина, а коли відходить дитина, то незрівняно шкода.
19 годин(-и) тому ·

Roman Zhuk Приймите наши соболезнования...
18 годин(-и) тому via мобільного ·

Viktor Vozniak щирі співчуття...
18 годин(-и) тому ·

Paul Lilbard ·
A pochemu tak!? Moi sobolezvovznuya!
18 годин(-и) тому ·

Руслан Дубельт Співчуття батькам.
18 годин(-и) тому ·

Людмила Андріїшин Співчуваємо....
18 годин(-и) тому ·

Зоряна Удич · Friends with Олег Ущенко and 7 others
маленьке Янголятко!
18 годин(-и) тому ·

Оксана Рижук вона вже у кращому світі....
18 годин(-и) тому ·

Олександра Бодняк дуже сумно і страшно...
18 годин(-и) тому ·

михайло Дашкович ·
щирі співчуття! нехай на Н ебесах їй буде затишно! вічна пам"ять..
17 годин(-и) тому ·

Олександра Леся Олеся Щирі співчуття батькам... Вічная память...
17 годин(-и) тому ·

Valentyn Tykhonenko R.I.P., дитинко. Співчуття родині.
17 годин(-и) тому ·

Ivanna Kobernik RIP...
16 годин(-и) тому

Елена Батынская ·
....бiда....
16 годин(-и) тому ·

Yevgeniya Butt Вечная память...
16 годин(-и) тому ·

Марина Бабак Господи, ну откуда оно берется на таких маленьких?. Парадокс: они не курят, еще не набрались этих ешек, гмо и прочего мусора. Маленький ангел улетел на небо. Царство небесное. Мамочке крепиться и не отчаиваться. Она еще молода, Вика попросит у Боженьки для нее еще карапуза.
16 годин(-и) тому ·

Юрий Ткаченко ·
Я не знаю что сказать... Сам месяц назад чуть не потерял сына. Поэтому как никто понимаю горе родных девочки. Соболезную им. А по бодьшому счету с эти нужно что-то делать. Миллионы гривен уходят за кордон обогащая единиц, а весь киевский метрополитен пестрит объявлениями о помощи детям,
16 годин(-и) тому ·

Володимир Іваницький Царство небесне Тобі маленьке Янголятко....Співчуття батькам....
16 годин(-и) тому

Мамедова Гюнел Царство небесное
16 годин(-и) тому ·

Людмила Сабадах Кажуть Бог забирає найкращих....
15 годин(-и) тому ·

Liana Khorovitskaya Ну як так..???? За що....??? Завжди думаю що можливо було зробити щоб цього не сталося.... Після такого хочеться робити більше, збирати більше і взагалі, хочеться обмежати контакти наших дітей з нашими лікарями.....
15 годин(-и) тому ·

Рагим Гасанов Царство небесное.. АМИН!
15 годин(-и) тому ·

Iryna Sakhno Думаю можна довіряти тому лікарю який робить висновки і ставить діагнози на підставі принаймі аналізів, обстежень, знімків, завжди самому переглянути усю інформацію, бо навіть від того що ти когось колись звинуватиш у халатності тобі легше не стане... Ми маємо бути свідомі того що наші лікарі мають дуже низький рівень освіти, оскільки не мають можливості слідкувати за найновішими здобутками медицини, через те що фізично не знають мови ( бо ці здобутки не в УКраїні а на Заході) ніколи не мали справу з тими діагностичним обладнанням яке могло б показати відразу проблему. Я тобі більше скажу навіть є випадки коли ти даруєш таке обладнання , його можуть не використовувати бо не вміють...і не хочуть вчитися...Навіть маючи перед собою матеріал таких досліджень, через брак досвіду багато з них не можуть адекватно рзрозуміти що мають перед собою. Я знаю ренгенолога молоду дівчину яка просто боліє за свою справу, вона постійно сиділа з інструкцією і вивчала екути і зйомки і можливості МРТ і знаю інших,які замість 1 000 знімків під різними кутами роблять аж 10.. Тобто не використовують в повній мірі мжливості діагностичного обладнання що коштує мільйони... І про що може бути мова якщо в цілій країні немає MIBG сканера, та й навіть елементарний катетр який використовують в цілому світі не кожна обласна лікарня використовує бо!!!не вміє вшити....
15 годин(-и) тому ·

Ольга Клімачова так, це не просто сумно.. ця несправедливість убиває нас самих раз за разом. прийміть співчуття. пам’ятаю Віку мабуть від початку боротьби, раділа, коли з обличком стало краще. і мама така гарна і така сильна.
15 годин(-и) тому ·

Iryna Sakhno Мама два тижні, тричі на день втрачала свідомість...мамі дуже важко...Я відверто не знаю як вона зараз...коло неї чоловік і з ним можна ще розмовляти бо мусив але мама...
15 годин(-и) тому ·

Iryna Sakhno Будь ласка...я розумію що ВИ помічаєте, як раз за разом помирають діти яких Ви намагаєтесь врятувати і це дуже деморалізує...але є Олежик РАдьо ( Калуш) що вижив бо схопилися дуже швидко, ми тоді зібрали йому гроші і він мав все що потрібно було, є Толик Головатий який можливо не з першого разу, і який мав аж дві пересадки що зовсім не по кишені його батькам але Завдяки людям він отримав шанс на життя і (тьху тьху тьху )зараз все добре. Є діти -переможці. Ми маємо їм подавати руку.
15 годин(-и) тому ·

Ольга Клімачова ... а де вони зараз? чи потрібна грошова допомога, фізична?
15 годин(-и) тому ·

Iryna Sakhno Олежик в Калуші, я недавно розмовляла, вони справляються самі., а Толику можливо найближчим часом буде потрібна, вони поїдуть на контроьне обстеження до Ізраїлю і будуьть знати наступні свої плани.
15 годин(-и) тому ·

Iryna Sakhno Толику потрібна грошова домопога буде на реабілітацію і на аналізи які їм роблять з дуже великими знижками бо для цієї клініки Толик правктично талсман )) Тим не менше навіть на той мінімум гроші їм будуть потрібні.
15 годин(-и) тому ·

Iryna Sakhno я повідомлю.
15 годин(-и) тому ·

Liana Khorovitskaya Чесно кажучі, думаю люди навпаки розуміють, якщо відгукуватись швидше, поширювати інфу, допомагати особісто і ОДРАЗУ - в малечі є більше шансів отримати правильний діагноз і якнайшвидше лікування. Толік тому приклад! Дай Боженько здоровя їм усім!!!!!!!!
15 годин(-и) тому ·

Ольга Клімачова та ні, яка деморалізація, тільки все більше за можливості допомагаємо. навпаки, тільки і розпочала активніше, коли не стало дівчинки, за якою 1,5 роки спостерігала.
15 годин(-и) тому ·

Nadya Mel ·
...
15 годин(-и) тому ·

Руслан Дубельт Іруська,дай Бог тобі здоров'ячка,сил,наснаги за те,що ти займаєшся таким нелегким добрим ділом і завжди згадуєш про Толіка.Так,дійсно вони найближчим часом летять усією сім'єю в Ізраїль і коштів потрібно буде ще багато для реабілітації.Так що тримаймо кулаки,щоб все було в Толяшки добре.Я добре пам'ятаю як ми усім світом боролися 2 роки назад за його життя і дякую долі,що мені дала шанс особисто зустрітися з тобою-ти самий настоящий друг:)))))
15 годин(-и) тому · Не подобається · 1

Владислав Сушинський Я Вам співчуваю.
12 годин(-и) тому ·

Inna Dudchenko ·
Даже трудно что-то сказать... ком в горле... вот он - чей-то выбор: кто будет жить, а кто умрет... Соболезнования родителям.
7 годин(-и) тому ·

Nick Khlyostkin ·
співчуваю батькам
6 годин(-и) тому ·

Tatyana Piatchko соболезную.......очень, очень жаль
5 годин(-и) тому via мобільного ·

Татьяна Кригануца Щирі співчуття батькам і рідним, душі дівчинки - царство небесне!
4 годин(-и) тому ·

Yuliya Mykolayets как же жаль.....
3 годин(-и) тому ·

Iryna Shpak-Ivanovska як шкода....сил батькам...
3 годин(-и) тому ·

Katerina Prosyanik Ангел вернулся на небо...
2 годин(-и) тому ·

Vasyl Koziar ·
10 років тому я стикнувся з подібною ситуацією. почав виясняти за що таке сталось.... з того часу прийшлось повністю поміняти погляди на дуже багато речей. не всі події які ми сприймаємо так як вони є насправді такі і є. але щоб в таких питаннях розібратись прийдеться багато чого переоцінити, вивчити, зрозуміти і т.п. але я це зробив і став жити зовсім не так як колись. спробуйте. воно того варте.
близько години тому ·

Lyudmila Svirid ·
Я цю дитинку оплакала. Це страшна річ, Господи бережи нас усіх від такої біди...
56 хвилин тому ·

Iryna Sakhno Дякую, Vasyl Koziar я передам батькам пораду, якщо буде нагода.
кілька секунд тому ·
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #282 : 26 Квітня 2013, 21:14:39 »

Віку поховають завтра о 13 годині. Відспівувати будуть у православній церкві, що на вулиці Незалежності.
Відповідь від: 26 Квітня 2013, 21:02:05
ПРодовжують надсилати співчуття.

ірма вітовська Ангел з Господом! Молімося за батьків...(((
5 годин(-и) тому ·

Наталія Кузьма Хай Бог допомагає рідним
5 годин(-и) тому ·


Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #283 : 26 Квітня 2013, 22:44:33 »

Natalia Sigurjonsson Царство небесное! На одного ангелочка на небе больше стало
18 хвилин тому ·

Svetlana Juldasheva Никакими словами не выссказать боль от утраты ребенка!!!!! Часто мы бессильны перед чудовищной болезнью!!!!! Искренне соболезную!
кілька секунд тому ·
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #284 : 27 Квітня 2013, 15:31:59 »

Жахлива новина! ... В такi моменти не знаеш, що казати . Тай нiякi слова не зарадять.... Нажаль
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #285 : 27 Квітня 2013, 16:42:37 »

Сьогодні прочитав клепсидру.... Просто немає слів.......
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #286 : 02 Травня 2013, 09:53:00 »

перенесу сюди співчуття з однокласниківі з VK.

Света ))
09:50
СПИ СПОКІЙНО МАЛЕНЬКЕ АНГЕЛЯТКО,МИ ЗАВЖДИ БУДЕМ ПАМ"ЯТАТИ ТЕБЕ             

Галина Гулова (Матв...
10:00
Искренние соболезнования родным

Маша Бухтарьова
10:56
   

Юля Кравець-Побу...
12:10
Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки Вам і Вашим рідним. Неможливо висловити непоправне горе людини, котра втратила найдорожчу людину на світі.

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати рідної людини.           

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.       
Клас! 1

Татьяна Кушнирук мам...
12:31
Царствие Небесное младенцу Виктории...маме сил пережить....

Леся Андрусяк
13:03
Ми щиро співчуваємо

Христина Стасюк-Кецман
15:32
Співчуваемо вам.

Галина ♥♔♥ Galyna
22:34
         

Наталья Макиева ( Гр...
23:01
Самые искренние соболезнования родителям, держитесь! Со святыми упокой, Господи мл.Викторию! Вечная память , вечный покой....
Клас! 1

Olga Zakharkina
23:57
надзвичайно мужня Вікуся не раз говорила, що любить Бога. Нині Вікуся стає янголятком в Його Царстві. Вічна память...
27 квіт.

Наталія Федорів(Семчук)
01:22
Ми завжди будемо пам"ятати малесеньку Вікуську,вона була надзвичайно активною,веселою дитиною.Іноді по-дитячому робила шкоди і ми ніжно називали її "хуліганочка".Незважаючи на хворобу ,жила як всі дітки,раділа життю і іграшкам,а особливо  раділа діткам-вона була лідером,незважаючи що була наймолодша,давала здачу і вміла за себе постояти .Ми прожили десь біля півроку разом в гуртожитку від Хеліоса в Німеччині,і всі були впевнені що Вікуся переможе цю хворобу,бо вона була бійцем,дуже сильною і не по-дитячому розумною!На душі біль і сум,бо нема Вікусі уже.... на небесах вона ангелочком стала!Боже дай сили пережити батькам це велике горе!Хай тобі малесенька земля буде пухом!Вічна пам"ять любима Вікуся!!!!     
Ви і 6

Наталія Дзундза (Дац...
10:44
         
28 квіт.

Наталя Павлик
11:07
Вічна пам,ять   

30 квіт.
Оксана Корнило(Байса)
10:44
щиро співчуваю   

Олена Лапішко
Нехай земля їй буде пухом...
Вікуся - прекрасний ангелик...
25 квi о 23:11|

Валя Іващук(Чиж)
Нехай земля їй буде пухом. Найщиріші співчуття для батьків, родичів і для тих, хто разом боровся і переживав за Вікусю!!!!
26 квi в 0:02|

Света Урсатий
Лапочка маленькая, пусть земля будет пухом. Викусичка на всегда останется в нашей памяти, в наших сердцах. Она была замечательной прекрасной маленькой принцессой. Скорбим, любим.
Записаний