Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!  (Прочитано 97833 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

 Півторарічна Вікторія Вавринюк народилася цілком здоровою дівчинкою.Влітку, цього року,мати  дівчинки Алла,помітила на очку донечки дивні зміни-зіниця неприродньо світилася,а очко почало збільшуватися.Діагноз лікарів прозвучав мов вирок- РЕТИНОБЛАСТОМА ( рак сітківки ока). Ця хвороба може виникнути у будь-якому віці,та зазвичай виникає у дітей до 5-ти років.І хоча медики вважають цю хворобу генетичною,у родині батьків Вікусі такого не було.Ретинобластома виліковується,якщо вчасно визначити ступінь раку.Віку Вавринюк направили у Одеську клініку для остаточного визначення стадії раку.Обстеження коштує близько 10-ти тисяч гривень.Якщо лікування відбуватиметься в Україні,то обійдеться родині в чималу копійку.Якщо ж за кордоном-то це ще більше- 10-12 тисяч євро.
 Мама дівчинки Алла Вавринюк отримує в місяць 800 гривень соціальної допомоги,батько заробляє близько тисячі гривень.Сім"я мешкає у маленькій хатчині із 90-річною бабусею.Я посмію сказати,що родина живе у злиднях.Адже допомоги ,окрім сторонніх людей, чекати нема від кого.Справа в тому,що батько дівчинки Ігор-круглий сирота,мама Алла реально теж...Аллі було два рочки,коли батьки розлучилися,і дівчинка залишилася з бабусею,з якою живе досі.Тато Алли живе в Копанках з другою сім"єю,і жодного разу з часу розлучення не навідав дочку.Мама Алли живе у Калуші,зловживає алкоголем,і як батько-жодного разу на згадалу за дочку.Зараз Аллі 31.Всі хто у неї є-це чоловік,бабуся і маленька онкохвора донечка Вікуся.Саме ця ситуація, заставила батьків опустити руки,вони не мають рідних,тільки знайомі,які допомогають чим можуть.А дитину треба рятувати.Сім"я не зловживає.
 За наполяганням знайомих ,Алла Вавринюк відкрила в банку рахунок,для збору коштів на лікування Вікусі.А ще звернулася на телебачення,де сюжет про дівчинку побачили чимало людей.Знаю, що уже сьогодні до Вікусі приходили чужісінькі люди і несли хто що міг-гроші,одяг,подарунки.солодощі.А тому, від імені сім"ї Вавринюків,я прошу допомоги для онкохворої дівчинки.Даймо шанс цій дитині на здорове й щасливе життя!

Віка боролася 2  роки з своїх 3,5. Царство Небесне Тобі маленьке янголятко...
« Останнє редагування: 04 Червня 2013, 11:53:10 від Лалія »
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...
Перше повідомлення / Продовження теми 

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #20 : 19 Вересня 2011, 18:30:34 »

Поповнення картки через платіжну систему liqpay.com
На сайті liqpay.com з картки можна перерахувати кошти дуже просто. Навіть для тих у кого немає 24 приват.

Ви вводите номер картки своєї і отримувача, (щоправда анонімності в цьому випадку не буде),потрібно буде ввести свої персональні дані (для того, щоб в разі якщо щось не спрацює Вам могли передзвонити і повернути помилковий платіж).

У мене припустимо виникли деякі питання, оскільки я не користувалась ніколи платежами через інтернет.
Запитують номер CVV2 / CVC2 - це такі останні три цифри (на деяких картках єдині три цифри), що знаходяться на біленькому чи смугастому полі під магнітною стрічкою.

У мене таких цифр було сім спочатку 4 , потім маленька відстань і 3. То от цих три останніх цифри якраз і є ті що у Вас запитують. їх може бути всього лише три, залежить від банку.

Після заповнення (у мене зайняло 7 хвилин, разом з дзвінком до банку для уточнення де знайти цих 3 цифри) Ваші грошики автоматично потрапляють на картку, про що Вам повідомляється відразу словами "Операція успішно завершена".

І щодо смс, після того як Ви введете свій номер телефону для підтвердження платежу Вам надішлють код, який Ви маєте ввести у відповідне поле.

Одни словом. Дуже просто, не виходячи з дому не встаючи з місця. Вам потрібна лише ваша платіжна карта і номер картки отримувача в Приваті.

Комісія за переказ коштів складає 4,49 , якщо не помиля.юсь через Приват 24 вона складає 0,50  ( тобто значно менше) але система Приват 24 длядержателей карток саме цього банку.
Відповідь від: 19 Вересня 2011, 18:00:21
Переказати кошти Вікторії Вавринчук можна за 5-7 хвилин.

♥ Ви заходите за посиланням: https://liqpay.com/?do [=p] ages&p [=p] retransfercard

♥ Вводите номер картки Вікочки в поле "Получатель" "№ карты" ( вводите вручну, оскільки шляхом копіювання останні цифри можуть обрізатися)

♥ Номер карти в Приватбанку: №4627085828247052, Отримувач: Ва­ври­нюк Алла Федорівна

♥ В поле "сумма перевода" вказуєте скільки Ви хочете перевести і обираете зправа валюту (UAH)

♥ В поле "комментарий" можете ввести: "допомога на лікування дитини" або " благодійний внесок" або просто проігнорувати це поле

♥ Натисніть на кнопочку "подтвердить"

♥ Виникне віконечко: "введите номер телефона" через 20 секунд на Ваш номер прийде sms з паролем

♥ Пароль що надійшов з sms необхідно ввести в відповідне поле, яке з♥явиться на екрані



1. В поле "Способы оплаты" вказуєте: номер своєї платіжної карти VISA (MAESTRO не призначені для разрахунків через інтернет),

2. Строк дії картки (він зазвичай накартці вказаний  в форматі місяць/рік, наприкладд "03/15")

3. Вводите CVV2 / CVC2 (це три останні (чи єдині, в залежності від банку) цифри під магнітною стрічкою в светлому квадратику чи полі для підпису)



♥ В поле "Получатель" - опцію "Карта Виза или любая карта Приватбанка".

♥ З♥явиться віонечко з уже заповненою Вами формою для перевірки. якщо все вірно - натискаєте "Подтвердить"

♥ Після перказу допомоги з Вашої карти, система подтверджує - "ОПЕРАЦИЯ УСПЕШНО ЗАВЕРШЕНА"





Мінуси такого способу переказу - комісія. Вона складає -4,49 грн.
Через систему ПРиват 24 така комісія складає - 0,50 грн.
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #21 : 19 Вересня 2011, 22:16:07 »

Створила  в Однокласниках  групу підтримки Вікторії Вавринчук,долучайтесь і додавайте друзів!
 http://www.odnoklassniki.ua/group/51802816905445
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #22 : 19 Вересня 2011, 23:20:24 »

Таке питання чи може хтось створити яндекс - гаманець для переказу грошей ,чула що це нескладно?
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #23 : 19 Вересня 2011, 23:42:09 »

Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #24 : 20 Вересня 2011, 11:03:00 »

Вчора на допомогу вже пішли 500 гривень від Наталіъ Потапенко. Зараз мама з татом ы ВЫкою лише приъхали до лыкарны в Львовы, чекають на консультацію. Розраховують на те що їх положать наобстеження. Сьогодні вечері буду знати більше.
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #25 : 20 Вересня 2011, 11:03:07 »

..вже виправила
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #26 : 20 Вересня 2011, 18:35:57 »

Дзвонила щойно мама Віки Вавринюк. Вони сьогодні були у Львові. Львів відповів що у них немає спеціалістів щоб зробити таку операцію і направили в Київ. Завтра ввечері родина їде до Києва.
Баланс картки сьогодні склав 5930 грн.
Дякую дуже усім за чуйність і екстрену реакцію на аварійну ситуацію ;)
 
Відверто кажучи аж розбирає гордість за нас :) Ми живі, ми вміємо співчувати і чути чужий біль 

Завтра мама замовить у Приватбанку послугу повідомлень шляхом смс про надходження коштів на рахунок і будемо повідомляти кожний платіж, щоб Ви могли взнавати свої надходження і не переживати, що вони не дійшли. В кінці візьмемо виписку по рахунку.
 :bouquet:
« Останнє редагування: 27 Вересня 2011, 20:51:28 від Tandylight »
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #27 : 20 Вересня 2011, 21:55:35 »


  :bouquet:
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #28 : 21 Вересня 2011, 15:05:31 »

Сьогодні до мене заходила мама з Вікою,щоб відсканувати документи й виписки,завтра від"їжджають до Києва  ,бо сьогодні  вже не встигають.В Києві будуть робити біопсію,бо насправді  невідомо яка пухлина  злоякісна чи доброякісна.




Відповідь від: 21 Вересня 2011, 14:33:15
Виписок нових нема,тому я відсканувала раніші виписки.

Відповідь від: 21 Вересня 2011, 15:03:27




Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #29 : 21 Вересня 2011, 22:06:50 »

Маляточко!  Як же хочеться вірити що у неї все буде добре!
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #30 : 21 Вересня 2011, 22:11:58 »

завтра вони вже відїжджають до Києва, то може щось тут вже скажуть :(

P.S. За сьогодні надійшло 50 гривень допомоги.  :bouquet:
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #31 : 24 Вересня 2011, 21:08:17 »

За 21-23 вересня на рахунок Віки Вавринюк, на допомогу батькам надійшло 678,15 грн, в тому числі:     
100,00     
100,00     
99,25     
94,45     
200,00     
19,00     
11,00     
24 вересня надійшло 696,00 гривень

Всього, враховуючи ппередні платежі від Вас родині надійшло  5930,00+50,00+678,15+696,00 = 7 354,15 гривень.
З цих коштів батьки витратили частину на дорогу до Львова та назад до Калуша, на дорогу до Києва, проживання в гуртожитку при Національному Інституті раку 1 доба.
Сьогодні вони вже ночували в лікарні - їх положили. Сказали лікарі, що важкий випадок, важка пластика. В понеділок будуть брати пункцію на аналіз, для виключення злоякісного перебігу. Дитина цю ніч не спала, плакала. Зате спала весь день :) Завтра планую зайти в гості, розкажу більше.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #32 : 24 Вересня 2011, 22:51:41 »


  :bouquet:
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #33 : 25 Вересня 2011, 17:48:02 »

Була щойно у маленької ВІки...
Дитина спала після прогулянки, навіть у ві сні здригається і не дає торкатися обличчя (мама давала пустушку а пустишка торкнулася обличчя)
Переглянула їх висноквки, якщо за хронологією то в липні звернулись до ЛОР в Івано-ФРанківськ, бо побаичли пухлинку, що була біля носа, ЛОР написав що змін не виявив. За місяць мама знов звернулась до лікарів але робили УЗД не носа, а щитовидної залози, через збільшені лімфовузли, в той самий день що й УЗД була консультація о офтальмолога, який в свою чергу на словах порадив масаж, який робили біля двох тижнів, на жаль нічого цього ані в картці, ані у виписці не зазначено (сказали просто на словах). Три тижні тому, мама звернулась в Національний інститут раку, який направив її на аналізи в Франківськ, це вже пухлина була така, як ми її бачили на відео. Зараз вони говорять про те, що все запущено і важко буде її прооперувати, більше того говорять вже не про Остеому а про остео-саркому, а це вже злоякісна пухлина. В понеділок будуть робити пункцію і уточнювати діагноз...Щось говорити в мене немає слів. Я ще можу пояснити некомпетентність обласних лікарів, але ж вже були три тижні тому в Інституті раку, навіщо їх було відправляти назад в Франківськ а тепер говорити про те що все запущено..звісно я не лікар щоб робити висновки, але відсутня будь яка логіка, щоб таке прийняти :(
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #34 : 25 Вересня 2011, 18:47:20 »

 :( нема що сказати,бажаю маленькій щоби поганий діагноз не підтвердився і щоби все погане нарешті залишило їх сім`ю.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #35 : 25 Вересня 2011, 19:30:33 »


 Справді нема що казати  :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #36 : 26 Вересня 2011, 17:21:50 »

В понеділок будуть робити пункцію і уточнювати діагноз...
щось відомо про результати?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #37 : 26 Вересня 2011, 21:20:36 »

У нас сьогодні був конфлікт з лікарями. Мені подзвонила десь о 13 годині мама Віки і повідомила, що дитину знов відправляють у Львів на дообстеження, звідки вони щойно приїхали. ЇЇ відсилали вже місяць тому, коли вона була в Національному інституті раку. Львів відправив їх тиждень тому без обстежень, перед цим Івано-франківськ вдправив бо сказав що не мають такої можливсті (ресурсів)без обстежень до Львову.
Сьогодні їм виписали знову направлення на дообстеження в Львів.
Про те що це доброякісна пухлина практчн не йдеться...Але оскільки пункцію не брали, а це дуже небезпечна процеждура  в будь якому випадку тим більше вже в такому стані як зараз дитина то сказати точно що це злоякісна пухлина точно ткож ніхто з лікарів не має права. Щоб зробити пункцію їх напавляли на Львів...Одним ловом ми наполягли через досить емоційні розбборки на тому щоб цю пункцію зробили в Києві. Хоча  в будь якому випалдку операція буде у Львові. Я зараз неможу пояснювати усіх речей..Бо знов хду  віднести документи ( вони знаходться на моїй вулиці за декілька кварталів) і я взяла додому документи щоб відсканувати , щоб вони були... Я пізніше не так сумбурно все опишу.
Одним словом, дитина залишається на наступних три дні в Києві, тут їй зроблять пункцію ( завтра о 9.00) і після визначення планів лікування направлять на Львів, якщо стан не погіршиться. Судячи з усього Львів відправив через те, що дитина не з області а з Івано-Франківська.. і з бюджетних міркувань вони також не можуть її лікувати бо мають свій ліміт, грубо кажучи, на Львівську область і будуть відповідати за те, чому взяли дитину з іншої області....Але при цьому мамі ніхто не пояснив в чому причина направення в Київ і неможливості взяти аналізи ( в даному випадку пункції у Львові) вони просто їх відправили...тепер Інститут раку, в який звертаються і направлять дітей з областей де взагалі немає відділень чи спеціалістів онкологів і їм взагалі не можуть надати допомогу, то діти з місцевостей біля яких близько Львів  - відправляють туди..Я сьгодні не можу струнко висловлювати свої думки..Спробую пояснити пізніе всю цю кухню яку зрозуміла.
Після того як ми пояснили що є матеріал за 09 вересня де пухлина втричі менша ніж зараз і є їх виписки а також виписки з різних місць України як то Одеса, Івано_Франківськ, Львів їх же Інститут раку, знову відправляти дитину по колу це злочин, якщо врахувати що пухлина з кожним днем стає більша і враховуючи абсолютно обґрунтовані підозри що це ракова пухлина а також повну дурницю що ту  ж пункцію(матеріал) пришлють сюди ж у Київ на аналізи... Одним словом бачу що невнятно, але пізніше. бо ще на емоціях
« Останнє редагування: 26 Вересня 2011, 21:27:27 від Tandylight »
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #38 : 26 Вересня 2011, 22:35:22 »


 Без слів,одні емоції... :( :o
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Вікторії Вавринюк потрібна допомога !!!!!!!
« Прочитано #39 : 27 Вересня 2011, 10:34:23 »

То жах! Лікарі (чи то система :unknow) дивують все більше :hot Здається, виконують свою клятву навпаки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Що за країна ?! Спочатку доводять до "запущеня" а потім розводять руками!!! :hot  :hot :hot
П.С. Передавайте батькам, щоб не здавались і нашу підтримку
Записаний