Вільний форум міста Калуша Вільний форум міста Калуша 29 Серпня 2014, 02:15:27
Щоб згорнути/розгорнути чат, натисніть тут >> *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Калуський політехнічний коледж
Оголошення на Інформаційному порталі Калуша

- Продам двух кімнатну квартиру в Калуші.Вулиця Тихого ...
- ТВІЙ АВТО економія на топливі від 30 ...
- СТРАХУВАННЯ ВАШОГО АВТО!УЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС! ЗНИЖКИ ...
- Віддам у добрі руки цуценя пітбуля.
- Молода бездомна кішка не проти не проти ...
Форуму 7 років 1 місяці 28 днів Новини:

Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація Ігри Правила  
Сторінок: 1 [2] 3   Вниз
  Друк  
Автор Тема: ПП "ДЕЙ-СОН" проводить набір працівників  (Прочитано 16179 раз)
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
yurko
« Відповідь #20 : 21 Лютого 2011, 16:58:39 »

Там форму заповнюєш а не пишеш. То просто тупо оформлено. Але могли нічого не вказувати у графі "стать"
Записаний

Недопалок, викинутий в урну, набагато патріотичніший прапорця на автомобілі.
Sunny
« Відповідь #21 : 21 Лютого 2011, 17:15:10 »

"Рибка відповіла уже.
І фактично правильно відповіла. Є варіанти що робота тобі не підходить, а буває що і ти для роботи не підходиш.
Але взагалі нормальна фірма. Задурно гроші ніхто не платить".

З цієї цитати роблю висновок, що рекламу "Дейсону" робиш, тільки от сам від тієї роботи не тішишся. нащо тоді? чи відповідаєш за кадри? тоді було б зрозуміло хоча б...
Записаний
Salam
« Відповідь #22 : 21 Лютого 2011, 18:45:41 »

Народ, а за что платить? Вуз закончили, амбиции есть, опыта нет, да и знаний тоже.  Вы ищете работу, а что сделали для того, чтобы ее найти?  Я не голословно это говорю. Мне тоже приходилось искать работу и неоднократно. Работа есть, и сейчас можно устроиться и неплохо, и даже возраст не помеха. Хотя и пишут, что "до 35 років". Возьмут и после 40.  Но для этого надо знать компьютер, какие-то программы выучить,  иметь хоть зеленое понятие о документации. Где-то что-то подучить, почитать, на курсы комп грамотности походить, выучить новые программы.   Жизнь-то не стоит на месте.  Помните, что мы - рабочая сила - товар на рынке труда, и конкуренция огромнейшая,  а работодатель хочет качественного товара.   Часто приходится сталкиваться с такой проблемой, как абсолютное незнание компьютера - ворд, ексель, не говорю уже об обязательном знании 1С - для бухгалтера.  Смешно, но  приходят устраиваться оператором компьтерного набора без знания компьютера!
Записаний
yurko
« Відповідь #23 : 21 Лютого 2011, 18:51:36 »

тільки от сам від тієї роботи не тішишся
Потрібно уважніше читати, аналізувати та співставляти факти.
1. Я там був місяць, на випробувальному терміні. Не залишився, бо не почувався відповідним посаді. Сама робота і винагорода за неї були добрими. Просто не моє то.
2. А от оголошення я розмістив ще протягом того місяця.
3. Не забрав досі бо фактично їм потрібні працівники і зараз. Як не по одних вакансіях, то по інших.

То як не крути підприємство, і практично одне з небагатьох у місті, які ще успішно працюють.

Якщо є ще особисті питання - відповім.
Записаний

Sunny
« Відповідь #24 : 21 Лютого 2011, 20:48:15 »

до тебе особистих питань немає Підморгую
Записаний
cheban
« Відповідь #25 : 06 Березня 2011, 15:41:01 »

Носив я туди років так зо два резюме. Сисадміна їм тоді треба було. Навіть не повідомили чи підхожу я їм, чи ні. А я між інши анкету заповнив справно.
Те що кастінг влаштовують всі роботодавці, то не тільки Бомбік, то ознака часу.
Те що роботодавці при однакових товарних оборотах отримують з 2-3 рази менші валові обороти в грошах.
То це прямий наслідок входження у ВТО, а отже заслуга дяді Ющен..ка.
А хто винен у такій ситуації - ми всі. Бо даємо собою потурати і хитруємо один проти другого.
А глобалізація - вона не спить. Обманюючи когось ми у кінцевому випадку себе наколюємо.
Записаний
Отаман
« Відповідь #26 : 02 Червня 2011, 01:47:50 »

успішно працюють
-люди які ближче знають директора чудуються його успішності і ремонтам в хаті. гроші просто кує
Записаний

http://mininal.com/excp-Iap2M0ue автоматичний обмін вебмані на приват24
yurko
« Відповідь #27 : 02 Червня 2011, 08:41:19 »

Люди, які ще ближче його знають, бачать, як то все не само собою приходить  Підморгую

Він справді той ще живчик, але якщо комусь на позір здається, що той успіх приходить легко - то це велика омана.
Чоловік живе своєю справою. Навіть коли спить. І то вимагає вродженого хисту, а ще більше великих витрат нервів та енергії.
Тому і не всі можуть бути успішними в бізнесі.
Записаний

Richi
« Відповідь #28 : 03 Червня 2011, 12:57:57 »

А люди, які працюють поруч з ним бачать яких затрат часу, нервів, сил і здоров'я вимагає така робота. 
Нікому не заважає вчинити так само як і він але не всі наважуються, не у всіх виходить, не всім вистачає нервів, впертості, винахідливості....
Записаний

ksenya
« Відповідь #29 : 03 Червня 2011, 13:10:00 »

Носив я туди років так зо два резюме. Сисадміна їм тоді треба було. Навіть не повідомили чи підхожу я їм, чи ні.
У мене така ж ситуація.
А ще чула, що там тре довго і часто на роботі затримуватись, то правда?
Записаний
Richi
« Відповідь #30 : 03 Червня 2011, 13:14:10 »

У мене така ж ситуація.
В залежності на якій посаді, іноді є потреба зашитися і вирішити питання але це ж додатково оплачується.
Записаний

Hawaets
« Відповідь #31 : 26 Березня 2012, 23:07:24 »

Бачачи чи не в кожному номері "Вітрини калущини" їх рекламу про набір працівників схиляюсь до думки що там дійсно шукають дурних та сильних. На доброму місці текучість кадрів невелика.
Записаний

Отаман
« Відповідь #32 : 27 Березня 2012, 00:04:49 »

там тре довго і часто на роботі затримуватись, то правда?
-до симпатичних чіпляються охоронці Крейзі вони звісно там всі молоді.і всі бідкають що заграли їх вже і от-от скоро підуть.
 здебільшого там працюють люди за невелику платню.люди які бажали б змінити місце роботи,та ввиду свого матеріального становища,та з-за офіційного працевлаштування-цього не роблять.відкладають.
 всі знають що там контроль-штрафи-охорона й часто нові зміни-постанови в роботі персоналу.хто гнучкий-тому байдуже.
 як на мене-найбільш стійкі там дівчата-торгові представники
Записаний

Гикач
« Відповідь #33 : 27 Березня 2012, 14:51:40 »

-люди які ближче знають директора чудуються його успішності і ремонтам в хаті. гроші просто кує
Не то що в них , ні грошей ані ремонту , обдовбані власною бездарністю заздрісні нехлюї
Записаний
Отаман
« Відповідь #34 : 27 Березня 2012, 14:56:56 »

мова не про то.не про заздрість.
то як казав Юрко,-вроджене(вміння)
Записаний

americano
« Відповідь #35 : 08 Квітня 2012, 17:44:45 »

Зазнався комерсант ...
Записаний
Dima
« Відповідь #36 : 30 Травня 2012, 08:42:41 »

У мене така ж ситуація.
В залежності на якій посаді, іноді є потреба зашитися і вирішити питання але це ж додатково оплачується.

Ну ну, потім доженуть і ще раз додатково оплатять
Записаний

http://ref-klsh.in.ua реферати, курсові, книги, новини.
Richi
« Відповідь #37 : 30 Травня 2012, 12:48:41 »

Ну ну, потім доженуть і ще раз додатково оплатять
Дыма якщо ти знаєш принципи директора то мав би знати його гасло "Я плачу людям не за час, який витрачається на виконання роботи а за саму роботу".
Іншими словами - ти можеш зробити роботу за півдня а можеш і за цілий не встигнути але зарплату отримаєш одинакову.
Записаний

Отаман
« Відповідь #38 : 30 Травня 2012, 13:07:50 »

Сондей Аделаджа  Крейзі
Записаний

Richi
« Відповідь #39 : 30 Травня 2012, 13:39:10 »

Ну на даний час це перша фірма, яка передзвонює звільненим 2 роки тому працівникам і просить прийти забрати зароблені гроші. Хоча наші люди не вірять.
Це я бачив на власні очі
Записаний

Сторінок: 1 [2] 3   Нагору
  Друк  

Перейти в:  

Вільний форум міста Калуша | Powered by SMF 1.1.6.
© 2007-2012, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.
Інформаційний портал Калуша