Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 24 дні

Автор Тема: Податковий кодекс  (Прочитано 48499 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Податковий кодекс
« Прочитано #40 : 20 Листопада 2010, 23:40:27 »

Сергій ти правий але чому тоді власники великих підприємств скільки платили стільки і платять. хто більше заробляє власник малого/середнього бізнесу? Чи власник нехай навіть бази в котрого все оформлено на підприємців який заробляє мільйони  а платить копійки. Держава тисне малий бізнес замість того що б натиснути на олігархів.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Податковий кодекс
« Прочитано #41 : 21 Листопада 2010, 08:59:21 »

 Все правильно. Я мав на увазі лише конкретні коментарі нового пк у тій статті шо я виклав.
 
Я вже на якомусь форумі зробила розрахунок як при річному обороті в 500тис. (гуртова торгівля) за новим ПК в місяць чистими залишиться до 2 тис. грн.
Ніхто з бухгалтерів ніяких помилок в розрахунках не знайшов. Ви вважаєте такий заробіток справедливим?

 Теоретично все правильно. Але ж ми знаємо що на практиці такого немає  :)
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Податковий кодекс
« Прочитано #42 : 21 Листопада 2010, 10:03:40 »

Але ж ми знаємо що на практиці такого немає
Але ж теоретично приймається закон який мають виконувати, а він з самого початку є таким, що практично є нелогічний і не можливий до виконання.

Я згідний з Медведом, що багато з тих хто протестує насправді заробили завдяки надурюванню держави (з її дозволу) сотні тисяч. Але подумай з іншого боку. от наприклад я хочу надавати певні інтернет послуги, наприклад інтернет магазин захотів відкрити. Чи я щось зароблю за перші пів року - рік то велике питання, а от вдоїти мене держава вже нормально вдоїть! Тому у всіх НОРМАЛЬНИХ країнах якщо ти починаєш бізнес, та ще й вкладаєш у нього свої гроші, тобі дають можливість стартонути, а не бють по голові.
Правда теж сказане про 16 годин і 2000 на місяць. Кожен хоче відпрацювати на дядю 40 годин на тиждень і отримати нормальну ЗП (хоч 2000 на місяць), відпустку 24 дні, лікарняні і пенсію. А коли людина керує бізнесом то дуже часто позбавляє себе спокійного сну, відпустки і т.п. Бо все це вже не дяді і хай його голова болить, все то вже моє і я не сплю а думаю як зробити аби нормально й надалі працювало. І раз я отак не сплю і думаю, то треба мене поголити. Будь як сіра маса, працюй на дядю Рената, чи іншого дядю і не сіпайся.

Не подумали регіонали у цьому місці, ой не подумали. Їм видалося, що загальний рівень бидлості їх бидломаси вже на стільки забетонований політичними піарами, що ніхто нічого не казатиме і робитимуть все що захочуть.
Але вони у школі погано вчилися і "Кайдашеву сімю" не читали, та і Маркса вони теж не читали і Карнегі, взагалі багато чого іншого теж не читали, а тому не відчули, що навіть українець не мовчить коли його особисту крайню хату хочуть почистити.

Не переживайте, Фьодорич заветує і стане класним пацаном в очах великої частини бидломаси, яка і так не збиралася страйкувати ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Податковий кодекс
« Прочитано #43 : 21 Листопада 2010, 11:23:32 »

Мої друзі вже збираються в Київ страйкувати.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Податковий кодекс
« Прочитано #44 : 21 Листопада 2010, 12:19:30 »

 Як перше замітив Гаар страйкувати не поможе. Вили в руках вагоміший аргумент  :butcher
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Податковий кодекс
« Прочитано #45 : 21 Листопада 2010, 12:32:50 »

Поможе-поможе. У них ще багато планів на недорозкрадене. Їм треба аби було тихо і не мішали тягати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Податковий кодекс
« Прочитано #46 : 21 Листопада 2010, 14:04:26 »

Цей страйк, не так страйк підприємців, як шанс скинути ту бидлоту з престолу !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Податковий кодекс
« Прочитано #47 : 21 Листопада 2010, 15:43:29 »

Я в економічних питаннях не спец.Але коли я би робив реформу,то це би виглядало так:малий бізнес платив би тільки місцевий податок,узгоджений як місцевою владою так і малим бізнесом,і все більше ніяких податків,але обов'язково вони би мали оформляти офіційно всіх працівників,платити їм зарплату не нижчу середньої по країні і створювати нові робочі місця,за порушенням правил жорстокий контроль.Загальнодержавний бюджет наповнювався б середнім і великим бізнесом,але і для них були пільги якщо так можна сказати.Наприклад гроші виділені на благодійність списувались би з податку. ну і само собою пересадити :) всіх чиновників на вітчизняні авто,податок на нерухомість, декларація видатків і т.інше,то це може би щось і змінило в кращу сторону.Та то мої фантазії "простого хлопа",але "їхні"фантазії які можуть стати для нас жорстокою реальністю-то верх цінізму.Одним словом то не наша не українська влада,працює вона не для нас,тому нам така влада і не потрібна.Тому вважаю треба приєднуватись.Перефразую трохи рекламу"Ваша хата скраю?ви ще мовчите?тоді ми йдем і до вас".Не дай Бог,а так може і бути.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 20:24:32

    Звідки: korotka
Податковий кодекс
« Прочитано #48 : 21 Листопада 2010, 17:48:30 »

Мої друзі вже збираються в Київ страйкувати.
Я неправильно написав.Стояння тільки в Києві непоможе -потрібно стояти у Калуші біля податковоіі,міськоіі ради,в кожному місті.Висловлювати протест прсонально до представника влади -якого знаєш в лице,а не до міфічного в Києвї.ІМНО
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Податковий кодекс
« Прочитано #49 : 21 Листопада 2010, 18:03:30 »

в 2004 подіяло
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3244
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 20:24:32

    Звідки: korotka
Податковий кодекс
« Прочитано #50 : 21 Листопада 2010, 19:06:05 »

в 2004 подіяло
Тоді були інші часи настроі,люди,вимоги.Тоді був і економічний розвиток,зараз же"ім"мало грошей.http://korrespondent.net/ukraine/events/1140509-upc-mp-prosit-azarova-oplatit-obsluzhivanie-samoleta-patriarha-kirilla  Такі поіздки також оплачує і атеіст,католик .......
« Останнє редагування: 21 Листопада 2010, 19:44:04 від gaar »
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Податковий кодекс
« Прочитано #51 : 21 Листопада 2010, 21:49:54 »

Насправді BanderiveC правильно написав . ця акція може вилитись у протест проти діючої влади а не проти кодексу. І мої друзі як і в 2004 їдуть за свої гроші.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Податковий кодекс
« Прочитано #52 : 21 Листопада 2010, 21:53:37 »

Не подумали регіонали у цьому місці, ой не подумали. Їм видалося, що загальний рівень бидлості їх бидломаси вже на стільки забетонований політичними піарами, що ніхто нічого не казатиме і робитимуть все що захочуть.
100%. Не дозріла ще украінська бидломаса до такого рішення влади. Флот схавала, свободу слова профукала, а до цього ще не готова. Як будуть возмущатись  багато, то заветують закон на рік.

Хоч з іншого боку кодекс може бути громовідводом. Поки піпл буде відволікатись на кодекс, приймуть і зроблять те що їм треба (наприклад, перенесли вибори до ВерховноїРади, дерибан нового  бюджету і т.д.).
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Податковий кодекс
« Прочитано #53 : 21 Листопада 2010, 22:17:32 »

З ким не спілкувався на рахунок податкового кодексу, то ніхто не підтримує підприємців і не піде на барикади з ними, чомусь загальна нелюбов простих робочих до підприємців. Називають торгашами, такі, що привикли збагачуватись на швидкоруч за рахунок інших, копійки платять робочим, не оформляють, а якщо оформляють на роботу то помінімуму, і таке інше.
Отже хто знає чи відбудуться масові акції протесту і чи досягнуть вони своєї мети. Але гарно із ситуації користає Тимошенко. Хоче знову "виїхати". Каже, типу, це не наша ініціатива, але просять нас помогти і ми не відмовимо. Мабуть вона і затіяла усю цю заворушку з протестами.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Податковий кодекс
« Прочитано #54 : 21 Листопада 2010, 23:08:24 »

З ким не спілкувався на рахунок податкового кодексу, то ніхто не підтримує підприємців і не піде на барикади з ними, чомусь загальна нелюбов простих робочих до підприємців. Називають торгашами, такі, що привикли збагачуватись на швидкоруч за рахунок інших, копійки платять робочим, не оформляють, а якщо оформляють на роботу то помінімуму, і таке інше.

розділяй і властвуй. поки робочі не підтримують підприємців а підрпиємці не підтримують робочих
прокурори,
 судді,
 депутати,
 міністри,
 міліціонери,
 податкова,
 митниця,
санстанція,
 пожежна
і т. д. і т. д.

рахують прибутки одержані за рахунок перших та других. досить робочому трішки пошевелити ізвилинами і зразу стане ясно що підприємець його кращий друг.
і навпаки. але по телевізорі скажуть що підприємець не хоче платити податки а депутати думають про народ і хочуть наказати поганих підприємців робочий і вірить.

Відповідь від: 21 Листопада 2010, 22:54:50
Мабуть вона і затіяла усю цю заворушку з протестами.

вона просто примазується.

Відповідь від: 21 Листопада 2010, 22:56:44
копійки платять робочим,

це повний брєд. робочий стане купляти ручку за 100 гривень якщо він може таку саму купити за 10? не стане.
чому підприємець повинен платити робочому 10000 якщо може заплатити іншому 1000 за таку саму роботу?
ціна, зарплата це чисто ринкові величини. от вважаю я що це в калуші дорого коштує - замовляю з києва.
в києві дорого? замовляю з європи америки, ніхто мені не забороняє купити дешевше.
вважаю ща за роботу мало платять? йду собі шукаю іншу, ніхто мене не заставляю працювати на цій.

з податками все не так. тут тобі кажуть плати і все. ніякого вибору.

ну і не скажу за всіх робочих але будівельники за свою роботу стільки вимагають що будь-який підприємець нервово курить в сторонці.
Відповідь від: 21 Листопада 2010, 22:59:05

а припустим досягне азаров своєї мети ( а воно так і буде) - одразу збільшиться кількість людей які шукають роботу.
що станеться з зарплатою? правильно, вона зменшиться! так що робочі дуже помиляються, вважаючи, новий податковий кодекс їх не стосується.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Податковий кодекс
« Прочитано #55 : 21 Листопада 2010, 23:19:52 »

Цитувати (вибране)
ясно що підприємець його кращий друг.
і навпаки. але по телевізорі скажуть
Чому цей "кращий друг" беручи на роботу рідко коли офрмляє офіційно на роботу, а якщо оформляє то по мінімуму позбавляючи працівника права платити нормальні внески до пенс. фонду і заробляти пенсію
Чому цей "кращий друг" рідко коли відпускає працівника у відпустку і оплачує її.
Чому "кращий друг" не оплачує лікарняні.
Сам працював колись на таких "друзів". І сталося захворіти, температура, слабість і т.д. Я вже і не вимагав ніякої зарплати за ті пару днів що відлежав дома, але цей "друг" казав що мене розрахує за те що я не вийшов на роботу.
Звісно не можна всіх рівняти під одну "гребінку", але таких "друзів" серед підприємців є багатенько.
А телевізор тут ні до чого.
Це наслідок відношення роботодавця до працівника і більше нічого.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Податковий кодекс
« Прочитано #56 : 21 Листопада 2010, 23:38:46 »

Цитувати (вибране)
Чому цей "кращий друг" беручи на роботу рідко коли офрмляє офіційно на роботу, а якщо оформляє то по мінімуму позбавляючи працівника права платити нормальні внески до пенс. фонду і заробляти пенсію
Чому цей "кращий друг" рідко коли відпускає працівника у відпустку і оплачує її.
Чому "кращий друг" не оплачує лікарняні.

давайте зпершу визначим чому хтось Вам повинен сплачувати відпустку, лікарняні?
так є підприємці які сплачують і те і інше і ще багато чого дають - вони відповідно і відбирають собі кращих робітників, пропонуючи кращі умови. Ви до них не влаштувались? ну значить Ви їм не підійшли з тих чи інших причин.
Ваш роботодавець забезпечив  Вас роботою. добровільною роботою, він не примушував Вас працювати у нього.
тобто Ваша праця у нього вигідна і йому і Вам, чому ж Ви висуваєте претензії? Йому не сподобалась Ваша праця - він Вас звільнив. Вам не сподобались умови праці? Ви звільнились. Все чесно  :unknow, на відміну від держави, яка буде з вас забирати все життя внески в пф, а потім покаже шиш, і Ви нічого не зможете вдіяти, і притягнути державу до відповідальности теж не зможете.


ПФ? пенсія? я б сказав що це дуже необачно розраховувати на пенсію з ПФ... краще гроші які забирає пф відкласти в банку...
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Податковий кодекс
« Прочитано #57 : 22 Листопада 2010, 00:26:06 »

 На 99 % підтримую представників бізнесу, Підприємців, в цій темі.  Щоб зрозуміти підприємця  потрібно бути підприємцем. Думаю кожний підприємець зрозуміє логіку  найманого працівника, бо сам ним був у свій час, але не кожний працівник може, зрозуміти логіку мененджменту свого роботодавця , тим більше на фоні постійної державної пропаганди проти малого та середнього бізнесу ще з часів кооперативів.  Певно  тому ми і є десь на 170 місці у світі по підтримці та розвитку підприємництва, бо таким пострадянським керманичам, як  у нас,просто не вигідно щоб в країні розвивався середній клас, як такий.
   Думаю краще було б підприємцям об'єднуватись в клуби, громадські організації і обговорювати свої проблеми з однодумцями і там напрацьовувати шляхи вирішення їх, а людям найманої праці в незалежні профспілки для тих самих цілей.
  Правильно писала Мілана - не збільшення податкового навантаження є основною причиною протестів, а повернення Азаровщини, через так звану "мобілізацію коштів" в бюджет не через податки, а через штрафи. Всі передумови для цього в новому кодексі виписані, тим більше вивчити його за відведених півроку  практично не можливо.Так що штрафувати буде за що по повній програмі. Потрібно нагнати в бюджет грошенят - зверху команда "фас" і через план по штрафуванню дирочку  й підлатали. 
  І це все вводиться на фоні фінансової кризи, зменшення купівельної спроможності, як населення так і організацій та  на фоні навантаження на підприємства через валютний курс, тягара сплачення валютних кредитів. 
   Тим  спрощена система і була сприйнятна, що спрощена ( прозора, зрозуміла) , як для нарахування податків так і до мінімуму була спрощена  система їх адміністрування.  А зараз в новому  ПК залишилась одна назва, нічого спільного до спрощеної ситеми вона не має.     
 
    ВІльна, самодостатня, заможня людина досить небезпечна   для наших феодалів, для гарантованого перебування їх при кориті.  :frend
« Останнє редагування: 22 Листопада 2010, 00:32:17 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Податковий кодекс
« Прочитано #58 : 22 Листопада 2010, 00:55:40 »

Gorec, вибач.... Може я тупий... Не розумію твого "протесту". ЩО САМЕ тебе "вбиває" в новому ПК?? Нє... ну, чисто "я тоже проти"... - розумію... А конкретно - ТИ ПРОТИ ТОГО, ЩО ТЕПЕР БУДЕ ВАЖЧЕ РОЗБИВАТИ ОБОРОТ НА ПІДПРИЄМЦІВ?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Податковий кодекс
« Прочитано #59 : 22 Листопада 2010, 06:27:09 »

Я особисто вважаю що підприємці проти перевірок без попередження і арешту майна без рішення суду. Бо це приведе до ще більшого хабарництва. А податки в принципі вдарять знову ж таки по простих українцях, просто ціни ще зростуть. Тому ПК нас зачіпає також. З рештою можливо це шанс на перевибори хоча би в парламент.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.