Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Податковий кодекс  (Прочитано 48475 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Податковий кодекс
« Прочитано #20 : 18 Листопада 2010, 11:17:27 »

Цитувати (вибране)
от би ше податок з зарплат робітників підприємств зменшили... я б поїхав на мітинг у підтримку нового ПК

я вважаю, що краще би вони припинили розкрадати кошти одержані з податків і витрачати їх на лексуси, кадилаки, квартири, дачі.
тоді я був би зовсім не проти підвищення податків. податок - це просто плата громадян державі за послуги які вона надає громадянам.

ця держава не надає мені послуги які мені від неї потрібні, а навпаки, природньо що я не хочу їй платити ні те що зараз, ні більше ніж зараз.

Відповідь від: 18 Листопада 2010, 11:11:55
Цитувати (вибране)
Цьому бидлу плювати на народ і на демонстрації

істина. їхня мета висосати стільки грошей скільки можна, демонстрації їх не зупинять
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Податковий кодекс
« Прочитано #21 : 18 Листопада 2010, 11:25:58 »

я вважаю, що краще би вони припинили розкрадати кошти одержані з податків і витрачати їх на лексуси, кадилаки, квартири, дачі.
тоді я був би зовсім не проти підвищення податків. податок - це просто плата громадян державі за послуги які вона надає громадянам.
Взагалі є 3 системи, за якими зараз живе світ:
1. Американська, де централізується 25-30 % ВВП;
2. Європейська, де централізується 30-40 % ВВП;
3. Скандинавська, де централізується 50-60 % ВВП.

Відповідно там, де централізується значні % (як в Скандивії) люди є соціально захищеними. Вони платять великі податки, але в них медицина безкоштовна, навчання безкоштовне, пенсія, соц. забезпечення і т.д.
Колись читав, шо в нас реально, на підприємство йде навантаження близько 50 % (усі податки, відрахування і т.д.). Тобто фактично ми ше до Скандивії не дотягуєм, але уже близько за рівнем централізації. А де наша соц. захищеність - правильно, в сраці !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Податковий кодекс
« Прочитано #22 : 18 Листопада 2010, 12:02:35 »

от би ше податок з зарплат робітників підприємств зменшили... я б поїхав на мітинг у підтримку нового ПК

хто заважав вимагати зменшення податку робітникам до створення цього кодексу? хіба люди протестують проти нього тому що хочуть щоб робітники більше платили?
люди протестують тому, що не хочуть щоб злодії лізли до них в кишеню, якщо Ви теж не хочете віддавати свої зароблені гроші бандидатам краще приєднайтесь до підприємців, а не ставайте проти них, на радість злочинцям.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Податковий кодекс
« Прочитано #23 : 18 Листопада 2010, 13:09:34 »

Цитувати (вибране)
Верховная Рада сохранила в проекте Налогового кодекса увеличение ставки акцизного сбора на бензины моторные на 37,9% с 132 евро до 182 евро за тонну с 2011 года.

За поддержку статьи №215 Налогового кодекса, где предусмотрены указанные нормы, проголосовало 248 депутатов при минимально необходимых 226.

Акцизы на нефтепродукты увеличены по всем положениям: на авиационный бензин и топливо для реактивных двигателей - с 20 до 28 евро/тонна; на тяжелые дистилляты (дизтопливо) с содержанием серы более 0,2% - с 65 до 90 евро/тонна, с содержанием серы 0,035-0,2% - с 50 до 69 евро/тонна, более 0,005%, но не более 0,035% - с 45 до 62 евро/тонна, не более 0,005% - с 30 до 42 евро/тонна

http://www.segodnya.ua/news/14196090.htm
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Податковий кодекс
« Прочитано #24 : 18 Листопада 2010, 18:10:16 »

люди протестують тому, що не хочуть щоб злодії лізли до них в кишеню, якщо Ви теж не хочете віддавати свої зароблені гроші бандидатам краще приєднайтесь до підприємців, а не ставайте проти них, на радість злочинцям.
Ви впевнені що я віддаю податки з заробітньої плати бандитам? В мене в розрахунковому листку чомусь такого не вказано  :unknow  І хто вам сказав що я буду ставати проти підприємців. Я б став на підтримку нового ПК з плакатом в руках а не з вилами , як ви напевне подумали. І тому що для мене би було так краще а не для підприємців.
 Наприклад у моєму випадку при нарахованих мені за минулий місяць 2376 грн. зарплати з мене вирахували прибуткового податку + інші відрахування в сумі 450грн. Я вважаю що це забагато. Але мене ніхто не питає чи я хочу платити чи ні. Так само і спрощенець буде платити наприклад замість 200 скажімо 400,чи 600Куди він дінеться. В любому випадку це буде відносно значно менше ніж вираховують податків в звичайних працівників по відношенні до зарплати.

хіба люди протестують проти нього тому що хочуть щоб робітники більше платили?

я таке казав?

Для единоналожников установлена вилка налогов 20-600 грн. в месяц

Приховано: Показати
Верховная Рада одобрила установление в проекте Налогового кодекса местными властями ставок налогов для физлиц-предпринимателей, работающих по упрощенной системе налогообложения, в пределах 20-600 грн. в месяц.


За поддержку статьи №294 Налогового кодекса, где предусмотрены указанные нормы, проголосовало 254 депутата при минимально необходимых 226.


Данная статья предусматривает, что в рамках упрощенной системы налогообложения ставки налогов устанавливаются местными властями в расчете на календарный месяц в таких пределах: в населенных пунктах с населением до 150 тыс. человек - от 20 до 200 гривен, от 150 тыс. до 500 тыс. человек - от 20 до 400 гривен, с населением более 500 тыс. человек - от 20 до 600 гривен.


По таким ставкам уплачивают налоги по упрощенной системе, в том числе, физлица-предприниматели, осуществляющие деятельность в сфере информатизации (в предыдущей редакции статьи 294 предусматривалась уплата ими налога в размере 1 тыс. грн. в месяц).


Согласно утвержденной редакции статьи 294, физлица-предприниматели, осуществляющие несколько видов деятельности, для которых установлены различные ставки налога, получают лишь одно свидетельство налогоплательщика и уплачивают налог по большей ставке.


Физлица-предприниматели, осуществляющие хозяйственную деятельность не только по месту государственной регистрации, но и в ином населенном пункте, получают одно свидетельство налогоплательщика и уплачивают налог в размере 600 грн. в месяц.


Как сообщалось, Рада утвердила в проекте Налогового кодекса норму о том, что работать по упрощенной системе налогообложения могут физлица-предприниматели с годовым доходом до 600 тыс. гривен (при условии работы с кассовыми аппаратами) и 300 тыс. грн. (при работе без кассовых аппаратов).


При этом количество наемных работников, находящихся одновременно в трудовых отношениях с такими предпринимателями, не должно превышать 4 человека (8 человек - в сфере ресторанного хозяйства).


Возможности работать по упрощенной системе налогообложения лишены юридические лица.


Кабмин предлагает парламенту предусмотреть вступление Налогового кодекса в силу с 2011 г.


http://www.business.ua/articles/politics/Dlya_edinonalozhnikov_ustanovlena_vilka_nalogov__grn_v_mesyac-7222/
« Останнє редагування: 18 Листопада 2010, 18:20:44 від Medved »
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Податковий кодекс
« Прочитано #25 : 18 Листопада 2010, 18:22:13 »

Цитувати (вибране)
Ви впевнені що я віддаю податки з заробітньої плати бандитам?

впевнений.
якщо Ви вірите що віддаєте податки на безкоштовну медицину, на охорону Вашого спокою міліцією, на функціонування правосуддя, то це Ваше право.

Цитувати (вибране)
Я вважаю що це забагато. Але мене ніхто не питає чи я хочу платити чи ні. Так само і спрощенець буде платити наприклад замість 200 скажімо 400,чи 600,1000.... Куди він дінеться.

багато можуть просто піти в тінь. і не платити абсолютно нічого.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Податковий кодекс
« Прочитано #26 : 18 Листопада 2010, 18:37:12 »

впевнений.
 на жаль цього ми не доведемо ніколи.

Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Податковий кодекс
« Прочитано #27 : 18 Листопада 2010, 18:41:16 »

Цитувати (вибране)
Наприклад у моєму випадку при нарахованих мені за минулий місяць 2376 грн. зарплати з мене вирахували прибуткового податку + інші відрахування в сумі 450грн. Я вважаю що це забагато.

врахуйте ще що з решти яку Вам дають на руки Ви віддаєте ще десь 20% при здійсненні покупок.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:06:47

    Звідки: korotka
Податковий кодекс
« Прочитано #28 : 18 Листопада 2010, 20:41:44 »

Наприклад у моєму випадку при нарахованих мені за минулий місяць 2376 грн. зарплати з мене вирахували прибуткового податку + інші відрахування в сумі 450грн. Я вважаю що це забагато. Але мене ніхто не питає чи я хочу платити чи ні.
Вам треба боротись за більшу зарплату- а неменші податки. IMHO
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Податковий кодекс
« Прочитано #29 : 18 Листопада 2010, 21:23:33 »

Вам треба боротись за більшу зарплату- а неменші податки.
 Раніше пробували. Немає організованості. Зачинщиків звільняли. Голова профкому Кушлик нінащо не здатний. Скоріш за все получає винагороду від Чмихалова за те щоб не рипався. Сам голова КУНу в Калуші. Націоналіст  :censoreєв ...
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Податковий кодекс
« Прочитано #30 : 19 Листопада 2010, 00:09:42 »

Кажуть, що із прийняттям запропонованого ПК зменшиться податок із зарплат держслужбовців.
Брехня. Такого в кодексі немає. Ніхто зараз не буде зменшувати податки для людей. Декларується зменшення податку на прибуток для підприємств. Планується зменшення ПДВ. Але це більше подібно на казку в наших умовах.
Цьому бидлу плювати на народ і на демонстрації, закриють 10 чол. - і мітинги розсосуться.

Без сумнівів. Я мала на увазі, що кодекс введуть в дію, але надходження у першому кварталі настільки впадуть, а ціни піднімуться, що доведеться давати задній хід.

Відповідь від: 18 Листопада 2010, 23:45:28
Так само і спрощенець буде платити наприклад замість 200 скажімо 400,чи 600Куди він дінеться. В любому випадку це буде відносно значно менше ніж вираховують податків в звичайних працівників по відношенні до зарплати.
Невже Ви дійсно вірите, що підприємці протестують проти збільшення ставок податку? Кодекс поганий тим, що він дає необмежені права податковій. Вас не дивує, що навіть розробники визнають, що із прийняттям кодексу надходження у бюджет зменшаться? Для чого тоді його приймати? Там закладена ціла копиця норм за якими підприємців будуть штрафувати. Наприклад, останні 12 років не вимагали вести товарний облік і зберігати прихідні документи на товар. А з 1 січня їх треба ОБОВ"ЯЗКОВО мати. На будь-яку одиницю товару. А якщо їх нема (а їх ніхто і не давав), то це, на думку податкової , означає, що товар Ви брали не у підприємця, а у фізичної особи і в такому випадку виступаєте податковим агентом фіз. особи і маєте сплатити 15% від обороту. Це ще тільки буде введено в дію податковим кодексом, а податкова вже нараховує штрафи на сотні тисяч гривень.
Дзвонила чоловікова тітка з Полтавщини (вона підприємець вже майже 20 років) каже, що податкова лютує і ціни на свої "послуги " вже підняла. Сьогодні приїжджав підприємець зі Львівщини і розказував, що багато його знайомих хочуть закрити підприємницьку діяльність, але без "матеріального стимулу" нічого не можна зробити.
Кодекс поганий тим, що руйнує "тиху гавань" підприємців -  спрощену систему, де заплатив податок - і спиш спокійно, бо нікому не треба доказувати, що ти не верблюд.
 Колись писали:" боже вас сохрани, не читайте до обеда советских газет", тепер не варто дивитись телевізор. Нічого доброго наші керманичі сказати не можуть. Не вірте тому, що говорять представники влади. Ніхто не влаштовував би страйки через введення доплат у Пенсійний фонд, як це намагаються показати бюджетникам і пенсіонерам.
« Останнє редагування: 19 Листопада 2010, 00:57:30 від Мілана »
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Податковий кодекс
« Прочитано #31 : 19 Листопада 2010, 12:23:07 »

Сьогодні приїжджав підприємець зі Львівщини і розказував, що багато його знайомих хочуть закрити підприємницьку діяльність, але без "матеріального стимулу" нічого не можна зробити.

нічого не розумію - для чого потрібен "стимул" ? щоб перестати працювати ?
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Податковий кодекс
« Прочитано #32 : 19 Листопада 2010, 12:44:31 »

нічого не розумію - для чого потрібен "стимул" ? щоб перестати працювати ?
Для того щоб відповідні органи зареєстрували, що ти перестав працювати.
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Податковий кодекс
« Прочитано #33 : 20 Листопада 2010, 15:22:14 »

http://www.segodnya.ua/news/14196746.html
Упрощенцы: Смысл работать исчезает…

Приховано: Показати
Владимир Бондаренко, издательское дело:

«Для меня смысл предпринимательской деятельности исчезает. Сейчас я работаю как эспедешник. Но теперь лавочка прикрылась: юрлицам будет невыгодно работать с «единоналожниками» (затраты на услуги упрощенцев запрещено включать в валовые расходы, и теперь это будет облагаемая налогом прибыль юрлица. — Авт.). Я очень надеялся на нулевой налог на прибыль (речь о «налоговых каникулах» на 5 лет), но оказалось, что тогда надо реинвестировать всю прибыль в производство, иначе я потеряю право на нулевую ставку. То есть я должен на заработанные деньги покупать оборудование, а если я захочу их обналичить, то должен заплатить налог на прибыль на общих основаниях. Сейчас у меня два пути: либо брать на работу бухгалтера и работать как малый предприниматель, платя НДС, налог на прибыль и все прочее. Либо придется уходить из бизнеса и работать в качестве наемного работника на крупном предприятии. Еще буду решать, что делать».


Ирина Швецова, владелец частного детского сада:

«По новому закону, я остаюсь плательщицей единого налога, но теперь все зависит от того, какой станет для меня в итоге ставка. Скажем, 200 гривен, как сейчас, я платить готова. А если Киевсовет установит ее больше 500 гривен в месяц, то я просто переоформлю бизнес на своих родителей, которые живут в маленьком селе, и в итоге буду платить все те же 200 гривен, ведь в мелких населенных пунктах больше брать нельзя. Или перейду на плательщиков на общих основаниях и буду показывать маленькую прибыль. Почему я должна платить больше? Я же не повышала плату за обучение, значит, буду получать столько же денег, сколько и раньше. А ведь мне нужно оплачивать аренду помещения, платить воспитателям и преподавателям. Хватит и того, что мне теперь раз в месяц надо дополнительно платить 625 гривен в Пенсфонд (с июля отчисления увеличены для «упрощенцев», — Авт.)».



Борис Боклан, торговец продуктами питания:

«Я буду работать, как и раньше. Но придется повременить с открытием второй «точки», хотя я собирался это сделать в ближайшее время, — иначе годовой оборот превысит 300 тысяч гривен и его не спрячешь. Ставить кассовые аппараты — значит постоянно дрожать, что тебя проверят, и за лишнюю банку горошка или пересортицу оштрафуют. Лучше бы тем, кто имеет оборот до 600 тысяч в год, еще увеличили месячный налог, но разрешили работать без касс. Да и подключать их часто негде, потому что нет электричества в точках».



я плакал  :D :D :D   таких як ці "нещасні підприємці" треба гнати мітлою з майдану щоб не позорились...
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки
Податковий кодекс
« Прочитано #34 : 20 Листопада 2010, 16:23:03 »

http://maidan.org.ua/static/news/2010/1290257214.html
Дорогі співвітчизники!

Ми, підприємці малого і середнього бізнесу, звертаємось до Вас за загальнонаціональною підтримкою.

Нова влада виявилася ворожою до свого народу. Усі їхні передвиборні обіцянки виявилися брехнею. Вони з перших кроків своєї діяльності працюють на знищення та поработіння нашого народу. Вони посміхаються нам з телеекранів і безсоромно брешуть, що нібито піклуються про народ.

Ми – це ті ж вчителі, лікарі, інженери та робітники заводів і фабрик, які у 90-ті роки, коли країна була у глибокому дефолті, а керівники розкрадали радянське майно, із «кравчучками» вийшли на ринки, рятуючись від злиднів.

Ми – це ті, кого грабували, калічили та вбивали рекетири та бандити. Ми – це ті, хто брали кредити на кабальних умовах у вітчизняних банках. Ми ніколи не надіялись на владу і не просили допомоги. Ми просили не заважати.

В той час, коли в країні панує бідність, малі пенсії і зарплата, можновладці нав‘язують країні думку, що в цьому нібито винні саме підприємці, що насправді не відповідає дійсності. Адже малий та середній бізнес – це 1000000 самозайнятих підприємців, чесних платників податків і роботодавців та ще три мільйони робочих місць. Ми – це останній прошарок незалежних людей в Україні і саме наша незалежність лякає владу.

Прийняття податкового кодексу – це рейдерське захоплення партією влади єдиного сектору економіки, який їм ще не належить.

Тому ми звертаємось до вас не лише як підприємці, які два місяці просиділи під стінами Верховної Ради і не дочекалися відповіді від наших «народних» обранців; не як «темні» затуркані люди, які не вміють читати. Ми звертаємося до вас як такі самі громадяни нашої країни, до яких прийшла черга у «чорному» списку цієї злочинної влади. Влади, якій так вигідно ділити нас на україномовних та російськомовних, східних та західних, синіх та червоних, підприємців та пенсіонерів. Вони хочуть розділити нас, щоб кожного зокрема поставити на коліна та «приватизувати».

І тому вони спочатку поставили на коліна свободу слова, а ми не стали на її захист – і тепер вони вільно маніпулюють нашою думкою. Потім вони взяли під свій контроль судову систему, щоб позбавити нас права на захист. І ми знову промовчали. Далі вони переписали «під своє замовлення» Конституцію України і наділили себе правом робити це коли завгодно і як завгодно. І ми знову змирились з цим. А тепер їх злочинні руки піднялися не просто на малий і середній бізнес, а на той прошарок населення, який ще їм непідконтрольний. І сьогодні вони за крок до цього.

Якщо ми промовчимо знову, то вони отримають остаточно перемогу і знищать нашу свободу, знищать кількамільйонну армію людей, які здатні захистити не тільки себе, але й все громадянське суспільство. А тоді вже ніхто і ніщо не завадить їм бездумно та похапцем вирішити ще чиюсь долю: підняти пенсійний вік, зробити 12-годинний робочий день, позбавити нас права голосувати, говорити, думати. Зрозумійте, що Податковий кодекс – це лише ланка у ланцюгу їх спланованих дій по підвищенню цін, збільшенню вартості комунальних послуг, продуктів харчування та товарів, а з 1 січня – узаконеною можливістю відбирати у вас домівки. Вони готові здати не лише економічні інтереси України, але й знищити наше громадянське суспільство, знищити нас з вами.

Прийшов час сказати: «Ні свавіллю, беззаконню, бандитизму!
Так – європейським цінностям!»

Ми звертаємося до всіх людей України, яким не байдуже майбутнє своєї країни, своїх дітей!
Сьогодні не можна мовчати!
Треба діяти! Завтра буде пізно!
Єднаймося! Усі разом до Києва!
Доведемо своїми діями, що ми гідні кращої влади, кращого майбутнього!

Гуртуємося 22 листопада 2010 року
Київ, вул. Банкова
Адміністрація Президента
України

Національна координаційна рада
_________________________________________________________________________________________


http://chesni-podatky.org/?p=1509#more-1509
З Західної України на Київ поїде 5 тисяч протестувальників

22 листопада біля приміщення Адміністрації Президента на вул. Банковій у Києві відбудеться акція протесту підприємців України з вимогою до Віктора Януковича накласти вето на прийнятий Верховною Радою Податковий кодекс.

Як повідомив УНІАН член національної координаційної ради підприємців України з дострокового припинення повноважень ВР Євген Шаповаленко, який є куратором протестних акцій Західного регіону України, в акції протесту на Банковій братимуть участь підприємці зі всіх областей України, зокрема, лише від західних областей – Львівської, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської та Рівненської областей – виїде до Києва «по тисячі підприємців мінімум».

Шаповаленко наголосив, що лише Західна Україна дасть під стіни Адміністрації Президента щонайменше п’ять тисяч представників малого та середнього бізнесу, які зберуться, щоб не допустити «введення в життя Податкового кодексу».
___________________________________________________________________________________________

Калуш себе також "показав"
Калуські підприємці протестують виважено

З початку тижня по всій Україні страйкують підприємці. Щоб захистити себе від Податкового кодексу, люди обіцяють безстроковий страйк, а, можливо, ще більш радикальні заходи. Попри те, що проект Податкового кодексу зазнав численних поправок, зокрема, внесених у результаті всенародного обговорення, підприємці все ще незгідні сплачувати податки за новим кодексом.

У вівторок близько 40 тисяч підприємців зібралися під стінами Верховної ради. Під Івано-Франківською ОДА також страйкували підприємці. Серед них — близько 50 калушан.
На думку голови Ради промисловців та підприємців Калуша Миколи Полицького, масові акції мають бути організованими. Люди часто протестують проти Податкового кодексу як такого, не розуміючи, що кодекс — потрібний, але не у такій редакції, яку намагається затвердити парламент. Інша справа, що норми, прописані у цьому кодексі, практично, заганяють малий і середній бізнес у “тінь”. Тож, протестувати потрібно із чіткими вимогами. У даному випадку більш результативними були би звернення до депутатів обласних рад, які після затвердження в області, потрапляють до парламенту і мають право дорадчого голосу.
Тому Калуські підприємці вирішили діяти більш виважено. Днями відбулося засідання Ради промисловців та підприємців міста, де були присутні представники Калуської оДПІ, управління Пенсійного фонду у місті Калуші, відділу розвитку підприємництва Калуської міської ради. У засіданні взяли участь близько 300 підприємців міста.
— Рада промисловців та підприємців затвердила лист із конкретними вимогами, примірники яких були надіслані до Верховної ради, Президента і Прем’єр-міністра України. Серед основних зауважень калуських підприємців до Податкового кодексу: обмеження умов, за яких дозволяється працювати на єдиному податку, надання податківцям необмежених прав, зокрема, у будь-який час проводити позапланові перевірки. Калуські підприємці — за те, щоб позапланові перевірки проводилися виключно після відповідного судового рішення. З таким податковим кодексом ми повернемося до 90-х років минулого століття, коли увесь бізнес піде у “тінь” і буде шукати незаконні методи вирішення своїх проблем, — переконаний Микола Полицький.
Що стосується всенародного обговорення, то, на думку  Миколи Полицького, пропозиції підприємців під час всенародного обговорення проекту Податкового кодексу не врахували. Тоді калуські підприємці пропонували збільшити у півтора рази річний оборот, при якому дозволяється працювати на єдиному податку, і, відповідно, на стільки ж збільшити ставку самого єдиного податку.
Юлія Баліцька, журналіст
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Податковий кодекс
« Прочитано #35 : 20 Листопада 2010, 18:26:53 »

таких як ці "нещасні підприємці" треба гнати мітлою з майдану щоб не позорились..
в чому Ви бачите позор? чому гнати мітлою?
позор це ставати на коліна і працювати за 1000  грн. зарплати в місяць.
а захищати свою працю від бандитів це не позор.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Податковий кодекс
« Прочитано #36 : 20 Листопада 2010, 20:14:32 »

позор це ставати на коліна і працювати за 1000  грн. зарплати в місяць.
 на відміну від нас з Вами є люди які працюють за 1000 грн. бо їм більше немає куди подітись і  податків платять не менше ніж "нитіки" зі статті. Я писав що гнати треба підприємців які давали коментарі в даній статті. Хіба не позор писати таке
По новому закону, я остаюсь плательщицей единого налога, но теперь все зависит от того, какой станет для меня в итоге ставка. Скажем, 200 гривен, как сейчас, я платить готова. А если Киевсовет установит ее больше 500 гривен в месяц, то я просто переоформлю бизнес на своих родителей, которые живут в маленьком селе, и в итоге буду платить все те же 200 гривен, ведь в мелких населенных пунктах больше брать нельзя. Или перейду на плательщиков на общих основаниях и буду показывать маленькую прибыль. Почему я должна платить больше?
Блін , власниця приватного садка не може заплатити 500 гривень бо це забагато!!! Я з зарплати своєї майже стільки плачу. А хто більше з нас двох заробляє, я чи власниця приватного дитсадка? Все логічно , більше заробляєш - більше плати , а то привикли ...  А от куди ті заплачені гроші йдуть це вже зовсім інше питання. За це треба стояти на майдані , і я згідний в такому випадку допомогти пікетуючим.
 
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Податковий кодекс
« Прочитано #37 : 20 Листопада 2010, 20:50:20 »

Все логічно , більше заробляєш - більше плати

ну хоч вбийте не бачу тут ніякої логіки! якщо я працюю 16 годин, а сусід 8, то я повинен в два раза більше платити?
тобто якщо з 8 відроблених годин сусід віддає януковичу дві години в день, то я повинен віддавати януковичу своїх 4 години в день тільки тому що хочу більше працювати на себе?
де ж тут логіка? один в рабстві більше часу ніж інший, це якраз не логічно.

логічно це одержав послугу - заплатив. Все інше - рекет і бандитизм.
по вашому той хто більше заробляє одержує від держави більше послуг? це не так в загальному і тим більше не так конкретно для україни. по-моєму незалежно від рівня заробітку послуг від держави крім януковича і братви ніхто не одержує. тобто одержують, але по окремому тарифу, і теж не маленькому.


 

Відповідь від: 20 Листопада 2010, 20:42:34
А от куди ті заплачені гроші йдуть це вже зовсім інше питання.

це ключове питання. якщо ці гроші йдуть на оплату послуг які надаються тому хто їх платить - то треба їх платити. якщо вони йдуть просто комусь в кишеню (як в україні) - їх платити не можна. тим більше не можна вести мову про збільшення цих виплат.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:06:47

    Звідки: korotka
Податковий кодекс
« Прочитано #38 : 20 Листопада 2010, 21:50:36 »

[/b]
Відповідь від: 20 Листопада 2010, 21:45:03
позор це ставати на коліна і працювати за 1000  грн. зарплати в місяць.
а захищати свою працю від бандитів це не позор.
Пост року.
За це треба стояти на майдані , і я згідний в такому випадку допомогти пікетуючим.
Стояння уже непомагaє IMHO
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Податковий кодекс
« Прочитано #39 : 20 Листопада 2010, 22:04:26 »

на відміну від нас з Вами є люди які працюють за 1000 грн. бо їм більше немає куди подітись
В більшості випадків підприємці  - це люди, яких нагнали з роботи і не платили навіть 1000 грн. І їм якраз не було де дітись. Довелось іти в підприємці.
На моїй останній роботі у мене ставка була 540грн. Виплачували частинами. Заборгованість по зарплаті була 1-4 місяці. У чоловіка на хімії на той час було 1200-1300грн. на руки без затримок. Але я трималась за свою роботу, бо за спеціальністю в Калуші знайти роботу не змогла б. Останньою краплею стало те, що керівництво заводу запропонувало працюючим підписати контракт. Якщо я знайду десь вдома цей "шедевр юридичного мистецтва", то обов"язково викладу тут. Більшість працюючих мовчки підписало папірчики. Я розрахувалась. Могла піти у продавці. Стала підприємцем.
Ті, хто залишився, отримують ті самі 500-700грн. частинами і зараз. Питаю. Чому не розраховуєтесь, не шукаєте іншу роботу, хоча б на базар продавати?
Жахаються. Ну і що, що виходять 2-3 дні на тиждень, ну і що, що грошей не стає, зато робота державна, стабільна. Колись буде мінімальна пенсія.
Я розрахувалась, а тоді дізналась, що вагітна. Мені, як підприємцю, не платили ні декретних (допологових, післяпологових), ні лікарняних, ні допомоги по догляду за дитиною до 3 років. У мене немає оплачуваних відпусток і не буде державної пенсії. Я мушу подбати про себе сама. Я працюю по 14 годин на добу 6 днів на тиждень. Інколи і в неділю. Чому я повинна мати стільки ж  обов"язків як і наймані працівники, якщо не маю таких самих прав?
 Інше питання, що існує ще соціальна відповідальність. На певному етапі підприємництва усвідомлюєш, що є люди, яким набагато гірше за тебе, у яких біда. І допомога цим людям - твій обов"язок. Я без питань плачу нові пенсійні внески, бо пенсіонерам ніхто, крім нас, не допоможе. Я можу платити більший єдиний податок, але не хочу залежати від примх податкової. Тому в понеділок підтримаю акцію протесту підприємців і закрию магазин.
 
Блін , власниця приватного садка не може заплатити 500 гривень бо це забагато
Я вже на якомусь форумі зробила розрахунок як при річному обороті в 500тис. (гуртова торгівля) за новим ПК в місяць чистими залишиться до 2 тис. грн.
Ніхто з бухгалтерів ніяких помилок в розрахунках не знайшов. Ви вважаєте такий заробіток справедливим?
Записаний