Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 26 днів

Автор Тема: Дякуємо за допомогу Толіку!!!!  (Прочитано 120822 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дякуємо за допомогу Толіку!!!!
« : 09 Листопада 2010, 16:04:06 »

Сьогодні я вкотре редагую  перший пост теми! Дуже приємно писати добрі новини, та вірю, що ще раз редагуватиму повідомлення - з радісною звісткою, що Толік одужав!!!
                                         

Від імені батьків Толіка Головатого, родини, та від себе особисто хочу подякувати форумчанам,  що перейнялися здоров"ям Толіка, як рідного.
Дякую жителям міста Калуша, за допомогу та співпрацю!

Tandylight lelusha

Sunny, Gorec,   sala-svetlana, WestUA, Panda Penis, МіланаЯЯ, beautyсонечко я,Люся, Svit, Лесик


                                                                     
romashkin :frendyurko :frend

Здоров"я Вам!!!!!!!!!!!!

Группа "Помогите спасти ребенка" в одноклассниках   
Життя дитини всього за 10 грн.!!!! В КОНТАКТЕ

Життя дитини всього за 10 грн.!!!! в facebook
Сторінка Толіка http://lovething-tolik.blogspot.com/

Документи:

Запрошення клініки від 04.11.2010 року адресоване Ізраїльському посольству в Україні про те що толіка чекають 7 листопада 2010 року  в центрі і попереджають що батько Юрій Головатий залишатиметься з хлопчиком поки той буде на території Ізраїлю

[smg id=1394]

Лист клініки від 25.11.2010 року
про проведені процедури ( перша хвиля звернень до фондів), в тому числі зазначено необхідність переасадки кісткового мозку

[smg id=1396]

Лист клініки від 16.01.2011 р. клініки, щодо проведеного лікування з зазначенням протоколів лікування та рекомендаціями з урахуванням проведених 2 хіміотерапійпровести аналізи для пошуку донора для пересадки.

[smg id=1392]

Висновок лікаря про трансплантацію від 02.02.2011
[smg id=1398]

Висновок клініки ОХМАТДИТ від 11.02.2011 року (в даті описка 2010) підписаний к.м.н. Донською про необхідність трансплантації кісткового мозку

[smg id=1399]

Лист від 10.03.2011 року на Міністерство охорони здоровя України з повідомленням про операцію зх пересадки кісткового мозку від донора родича та попередня вартість операції

[smg id=1393]

Лист клініки від 10.03 2011 року який перераховує проведені процедури, назви протоколів відповідно до яких вони проводились в тому числі третю хіміотерапію що почали проводити з 27.01.2011 року.

[smg id=1395]
« Останнє редагування: 04 Березня 2012, 03:18:35 від Tandylight »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #240 : 18 Квітня 2011, 13:33:38 »

дублюю ще у цій темі чеки, за якими були надіслані гроші зі скриньок, які стояли у Калуші для Толіка Головатого.

Сім"ї Голодюків і Вавринюк надіслані гроші отримали. Я переконалася телефоном. У родини Вавринюк наступна ситуація: у 1,5-річної Вікторії діагностували рак сітківки ока. На жаль, очко врятувати не вдалося, тому поставили протез. З іншим очком все гаразд. Але протез треба міняти що три місяці, оскільки дитина иросте і з цим пов"язані зміни. Вартість протезу від 500 до 1000 гривень. тому грошей, які убли зібрані у Калуші зі скриньок (дівчинка отримала 5492,40 грн.) вистачить на певний час. Усім дякую! Толік Головатий допомагає іншим хворим дітям - це дуже символічно.

до мене починають звертатися батьки, баблусі онкохворих дітей. не знаю, ьщо робити. треба якось організувати цих людей. у багатьох немає навіть сил щось робити. не мають і не живуть надією...

скриньки - ті, які були для Толіка, - у мене. як парвильно їх використати? для кого? може, хтось має якусь системну ідею?
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #241 : 18 Квітня 2011, 14:58:09 »

Sunny Ще раз дякуємо.  :bouquet:
 На мою думку є два варіанти з скриньками:
1)Розкладати скриньки по магазинах, гроші переводити діткам.
2)Віддати  скриньки родичам чи батькам хворих діток, щоб вони самі розкладали скриньки.

1 Варіант більше підходить фондам, чи благодійним організаціям, бо буде багато непорозумінь. Тому, якщо є думки в даному напрямку можна вибирати перший варіант.

Ми саме принесли скриньки, бо думали, що батькам, тих діток яким переведуть гроші, знадобляться й скриньки. Бо щоб їх зробити теж потрібен час. Шкода викидати. :unknow

« Останнє редагування: 18 Квітня 2011, 15:04:47 від Лалія »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #242 : 18 Квітня 2011, 20:12:43 »

Знаєте Оксано, думаю потрібно потрохи друкувати їх прохання у вашій газеті. Пропоную зробити спільний проект газети "ВІКНА і "Вільного форуму міста Калуш". У нас бачите вже склалась практика.  Ви друкуєте - ми розміщуємо у себе. Ми змогли наскільки то було можливо допомогти і Галині Шляхтич, і Вавринчук Вікторії і на днях перекажуть кошти Павлику. Не хотілось би створювати благодійний фонд, бо тоді потрібно щоб були статути правила, черга, а це хтось перший, а комусь не вистачило :( тут все справедливо. Потрібно, щоправда визначитись з умовами... Наприклад обов'язково мусять бути чіткі (повні) реквізити рахунків, мусять бути чіткі доументи від лікарів і реквізити батьків та лікарів. Тобто мусить бути дотримана процедура прозорості. Ми завжди мусимо розуміти на що, кому, скільки і в які терімни збираємо кошти і впевнена що є багато людей які можуть дозволити собі виділити певну сумму в місяць на допомогу діткам. Мені про це писали багато людей після успішного завершення збору коштів Толіку. Я прошу над цим подумтаи адмінів "ВІльного форуму міста Калуш" і Вас Оксано. Бо вважаю що тут була спільна дуже налагодженя робота Вас як  профі в медіа і як людини до чийого авторитету прислухаються колеги журналісти і людей, що є кістяком форуму, і що не шкодуючи сил зробили можливим такі нереальні для нас речі.
Записаний

Таня Олійник

  • Користувач
  • **
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 57
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2013, 13:14:30

    Звідки: Войнилів
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #243 : 24 Квітня 2011, 23:52:08 »

 Христос Воскес.Тривалий час у мене з технічних причин був відсутній нет, :unknowтому
 скориставшись нагодою хочу подякувати від себе та всієї родини всім форумчанам,а насамперед Tandylight. :bouquet: :bouquet: :bouquet:Без цієї доброї і щирої ЛЮДИНИ мабуть не було б початку того,що вдалося нам всім зробити. :happy: :happy: :happy:

Щиро дякую всім людям,які незалишилися байдужими,всім підприємствам,які дали дозвіл на встановлення скриньок(мережа магазинів Гостинний дім,"555",Терези,Карпати,аптека 36.6 та крамниця Шарм,Сако,гуртівня Іваниківські ковбаси,підприємцю Іваницькому) у величезній допомозі по збору коштів для Толіка. :hot :hot :hot

 Дай Бог Вам  міцного здоров"я.ДЯКУЮ ВСІМ. :)

Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #244 : 29 Квітня 2011, 23:19:03 »

Шановні друзі, сьогодні мені на мою адресу в ФЕйсбук прийшов такий лист:
"Життя дитини всього за 10 гривень!!!!!!!!" has been removed because it violated our Terms of Use. Among other things, groups that are hateful, threatening, or obscene are not allowed. We also take down groups that attack an individual or group, or advertise a product or service. Continued misuse of Facebook's features could result in your account being disabled.

Через якісь причини нашу группу було видалено. За подіями розподілом коштів, свіжими новинами тут слідкувало біля 1500 чоловік. Прошу хто розуміється на системі ФЕйсбук, підказати до кого звернутись, принаймі за поясненнями якщо вже не за відновленням :(
Відповідь від: 29 Квітня 2011, 22:18:50
На жаль групу "Життя дитини за 10 гривень!!!"  на Фейсбук було видалено, через порушення умов використаня сайту. Адміністрація Фейсбук можливо побачила там рекламу або видалила через якісь інші причини чи скарги Прошу повідомити усіх кого Ви запрошували в группу допомоги Толику на ФЕйсбук, що це сталося не з нашої інніціативи :unknow :(  :bouquet:

Відповідь від: 29 Квітня 2011, 22:48:35
Тепер по суті:
Друга частина коштів в сумі 2716 грн, що були зібрані по Києву сьогодні була перерахована 9 місячнйій дівчинці Карині Малишевській, з ретинобластомою.

[smg id=1619]

Лист про допомогу цій дівчинці прийшов мені від колег з ОТП які активно допомагали в зборі коштів для Толика, це дитина однієї з їх колег в дружній організації. Я зв'язувалась з батьками попередньо. Вони якраз за декілька днів мали їхати в Німмечину, було виявлено під час обстеження рак і другого очка, який не було виявлено в Україні, клітини під час обстеження було заморожено креоном (здається) так мені пояснили і зараз вони їхали для подальшого лікування. їм необхідна сумма в 17 000 євро... У них зібрано 11 000 це на лікування одного очка, скоро вони будуть мати рахунок вже з урахуванням іншого очка.

Перша половина коштів в сумі 2715 грн була передана для Кристини Кузьміної на операцію з видалення пухлини, через одну теж активну учасницю збору коштів для Толика в Києві -  Алу Петрук, її розписку я також викладу на сторінці. Учасники групи в Фейсбук добре памятають цю леді і впевнена довіряють.

[smg id=1620]


Відповідь від: 29 Квітня 2011, 23:07:52
Мушу також повідомити що Толік захворів на вітрянку, це досить небезпечно в його стані, але вже вчора температура впала. Чи заразилась Лєра, ще не зрозуміло. Звісно, що за таких умов операція відкладається. Сип у Толика вже сходить, Лєрі дають пігулки, але чи будуть вони еффективні на цьому етапі не зрозуміло, ьо нікубаціний період цієї зараз 21 день, тому може проявитись пізніше. Будемо тримати Вас в курсі.
Зараз якраз той момент, коли потрібна молитва. :bouquet:
Що стосується основної хвороби (раку), то лікарі поки вирішують чи застосовувати знов хімію для запобіганню рецедиву, чи чекати і вже застосовувати ту хімію яка передбачається процедурою як перший етап  пересадки...це вирішиться найближчим часом
Я дивилась інформацію про діток, що хворіли на вітрянку  в такому стані, статистика досить гарна...Знаю одну дівчинку якій зараз 18 років...Впевнена, що і ці негаразди Толик витримає...
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #245 : 01 Травня 2011, 06:23:53 »

Прошу хто розуміється на системі ФЕйсбук, підказати до кого звернутись, принаймі за поясненнями якщо вже не за відновленням

як я знаю з інших сайтів ( а також з власного досвіду ) хтось скоріше за все поскаржився ( напевне пару людей ) і система автоматично видаляє дане повідомлення . тому доведеться персонально звертатись і пояснювати і скоріше за все дозволять
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #246 : 01 Травня 2011, 09:49:17 »

Дякую  :bouquet: Написала російською, ледь знайшла в який спосіб їм того листа написати...сподіваюсь розберуться, але також вичитала в довідковому їх центрі, що еккаунт на жаль не відновлюється після видалення :(
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #247 : 02 Травня 2011, 18:41:27 »

ЦЕ можна було б в матеріали КМТ але тут йому місце.
Я чомусьь раніше не бачила. Знала що такий матеріал є але чомусь на сторінці ВІКОн не знайшла
Дякую калушата :) :bouquet:
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=n4uamvtPTEQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=n4uamvtPTEQ</a>
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #248 : 18 Травня 2011, 16:06:44 »

Дорогі калушани, дорогі люди !!!
Усі хто небайдужий до долі Толіка Головатого!
Вчора Толіку зроблено пересадку клітин кісткового мозку.  Сьогодні проводиться другий етап операції...саме зараз...Лєрочка відновлюється, хоч вона втратила багато рідини...Зараз залишається лише терпіння і молитва...
Від імені батьків і родичів Толіка, хочу подякувати усім, хто дав цій дитині шанс на життя, хто залишився людиною, яка чує, яка співчуває, яка вірить...Ця операція стала можливою, завдяки вашим зусиллям, вашій людяності..
Немає слів, щоб могли виразити ті глибокі почуття батьків до вас, дорогі люди. Ви повернули їм найдорожче. Просто уявіть собі кожен все, що Ви можете уявити найкраще і повірте, що саме цього Вам бажаємо.
Щастя Вам і здоров"я. Бережіть один одного!!!
  :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet:
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #249 : 05 Червня 2011, 11:11:18 »

Толік, вже  виходить на свіже повітря, поки на візочку, але така реакція ніжок через те, що лейкоцити піднімаються. Апетит поки дуже поганий. йому можна все, але довзоляє себе нагодувати лище сиром, бубликами і зеленим чаєм..Може повітря покращить апетит. Вчора мали зваблювати вареничками не вийшло..

Аналізи здають щодня, вони піднімаються - це дуже гарно :)

Вчора на пляжі тато ловив крабів, ну тобто намагався, так що настрій в дитини теж покращується...Акробатичні номери з крабами не вдались :)Краби були шустріші, але Толику сподобалось :) тато судячи з усього ображений..на крабів  ;)
Записаний

informator

  • Користувач
  • **
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 79
  • Бережи совість. Все інше збереже вона.
  • Останні відвідини:
    01 Серпня 2018, 12:20:59

    Звідки: Малицької
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #250 : 05 Червня 2011, 16:26:17 »

А лікарі вже дають якісь конкретні прогнози?
Записаний
Заробляю, пишучи статті.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #251 : 05 Червня 2011, 16:38:34 »

Лише кажуть, що реакці організму в рамках норми...Прогнозів не дають
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #252 : 17 Червня 2011, 00:20:25 »

Толік вже бігає сам, апетит покращується, клітини Лєри працюють :)
Лікарі кажуть, що динаміка дуже гарна, дивуються... Кажуть такого ще не бачили...
Скоро їх виписують з цієї клініки і вони повертаються в Іхілов де продовжуватимуть лікування і реабілітацію.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #253 : 03 Серпня 2011, 00:49:44 »

Толик одужує :)  :bouquet:
[smg id=1993]
[smg id=1992]
[smg id=1994]

Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #254 : 03 Серпня 2011, 16:30:03 »

 ЦЕ ПРОСТО ЧУДОВО!!!
 :hot :hot :hot
Записаний

informator

  • Користувач
  • **
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 79
  • Бережи совість. Все інше збереже вона.
  • Останні відвідини:
    01 Серпня 2018, 12:20:59

    Звідки: Малицької
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #255 : 03 Серпня 2011, 18:39:28 »

Приємно чути  :)
Записаний
Заробляю, пишучи статті.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #256 : 10 Серпня 2011, 00:51:08 »

Сьогодні канал ICTV був в гостях у Толіка і швидше за все десь в четвер буде репоортаж з дитиною, яка усім нам стала рідною..Я поки не знаю подробиць, але підозрюю що це можуть бути Факти о 18.45. У гостях був журналіст Василь Зима.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #257 : 09 Вересня 2011, 10:10:11 »

Сьогодні день народження у Толика Головатого. Йому виповнилось 7 років :)
Користуючись нагодою, хочу від імені Головатих подякувати усім людям, що боролись за його життя і зробили цей день реальністю  :bouquet:
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #258 : 09 Вересня 2011, 23:10:28 »

Вітаємо Толика! Йому треба прожити довге і щасливе життя!
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дякуємо за допомогу Толіку!!!
« Прочитано #259 : 09 Вересня 2011, 23:22:53 »

ХАЙ РОСТЕ ЗДОРОВИЙ ТА ЩАСЛИВИЙ!!!ВСІГ БЛАГ ЙОМУ! :bouquet: :bouquet: :bouquet:
Записаний