Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 17 днів

Автор Тема: В честь дня знань  (Прочитано 11511 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
В честь дня знань
« : 01 Вересня 2010, 18:23:36 »

А я от сьгодні вночі згадувала себе школяркою...І своїх вчителів. І дуже захотілося, щоб ще хтось дізнався і передав подяку таким вчителям "від Бога" які були у мене:
1. Найперше хочу відзначити свою вчительку математики - Жидкову Юлію Миколаївну. Гарно викладала, справедливо і дохідливо. Завдяки їй я поступала без підготовки (якщо чесно, то  мене мама збила з толку - сказала, що спочатку будуть консультації, а потім екзамени, тому я і не підготувалась як слід. Але шкільних знань хватило, щоб поступити).
2. Фізик також у мене був чудовий - Бахматюк Д. Умів дохідливо і з практичними прикладами пояснити матеріал.
3. Ще я російську мову знала краще ніж українську завдяки Тамарі Іванівній і Світлані Володимирівній. А от з пам"яттю у мене погано - прізвища позабувала.
А от всі заслужені вчителі розчрували показухою у навчанні. Після їх зміни у мене успішність різко пішла вверх. Що вчителька перших класів, що української мови, обидві при званнях Заслуженої, але ставку обидві робили на любимчиках, а інших майже ігнорували. Пам"ятаю, як мені з української поставили 2 за те,що написала твір віршовано. Сказала, що я списала, бо діти так не пишуть. Хоча у мене був свідок - моя мама, яка віршувати не вміла, але всією душею вболівала за мій твір. На жаль, ініціатива у наших школах в ті часи була наказуєма.
Відповідь від: 01 Вересня 2010, 17:55:25
А ще у мене у Львівському будівельному технікумі була незвичайна викладач, у якої була своя метода викладання - Гехтман Олена Леонідівна. Вона заставляла ДУМАТИ, ПОМІЧАТИ і АНАЛІЗУВАТИ. У нас було 2 обов"язкових зошита - конспект лекцій і Зошит Роздумів. Нам давались такі теми творів, які не були висвітлені ні в якій книжці по критиці. Треба було думати самим. На її парах мені було цікаво і страшно водночас. Бо я єдина з групи у неї мала 5. Боялась не втримати планку. Я навіть не знала, що вона мені поставила 5, бо сперших днів "заїлась" із нею. Її пара була остання і я не встигала на останній прямий автобус на Калуш. Приходилось тікати, навть коли вона не відпускала. Та, незважаючи на мою наглість, викладач оцінювала по знанням і творам. Я вдячна за те, що вона навчила мене думати глибше, розуміти символи і літературні прийоми.
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
В честь дня знань
« Прочитано #1 : 02 Вересня 2010, 07:09:54 »

Найперше хочу відзначити свою вчительку математики - Жидкову Юлію Миколаївну.
 Я чув що Арділь Ірина Теодорівна була все таки вчителем математики №1 . особливо якщо врахувати що вона була в школі №5 ( діти хіміків і ще гірше )   :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3241
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 07:52:18

    Звідки: korotka
В честь дня знань
« Прочитано #2 : 09 Травня 2011, 21:11:09 »

Найшов http://io.ua/14815088
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ