Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Голосування

Наш рейтинг українських гуртів

Океан Ельзи
- 43 (17.4%)
ВВ
- 14 (5.7%)
Плач Єремії
- 21 (8.5%)
С.К.А.Й
- 8 (3.2%)
Лама
- 10 (4%)
Скрябін
- 26 (10.5%)
Танок на майдані Конго
- 10 (4%)
Тартак
- 15 (6.1%)
Бумбокс
- 11 (4.5%)
Mad Heads XL
- 11 (4.5%)
АННА
- 3 (1.2%)
Борщ
- 2 (0.8%)
ТОЛ
- 7 (2.8%)
Юркеш
- 2 (0.8%)
Друга ріка
- 21 (8.5%)
Esthetic Education
- 2 (0.8%)
Dazzle Dreams
- 4 (1.6%)
5NIZZA
- 5 (2%)
НеДіля
- 1 (0.4%)
Сокира Перуна
- 4 (1.6%)
ТІК
- 21 (8.5%)
Рура
- 3 (1.2%)
Димна Суміш
- 3 (1.2%)

Всього голосів: 99


Автор Тема: Слухаємо українське (гурти) ...  (Прочитано 280817 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Слухаємо українське (гурти) ...
« : 13 Липня 2007, 13:07:24 »

Я склав список опитування згідно з тим, що мені відомо, і керуючись власним смаком. Тут поєднано і рок, і поп-рок, і альтернативу. Вкажіть три, найдостойніші на Ваш погляд, музичні групи. Прошу з розумінням поставитись до того, що певні виконавці не внесені в список. Якщо такі є, то напишіть.

P.S. Не попсою єдиною живе Україна!


Наш рейтинг українських гуртів
Станом на 15.02.2008

Океан Ельзи  16 (20.5%)
ВВ  7 (9%)
Плач Єремії  6 (7.7%)
С.К.А.Й  9 (11.5%)
Лама  3 (3.8%)
Скрябін  8 (10.3%)
Танок на майдані Конго  3 (3.8%)
Тартак  9 (11.5%)
Бумбокс  5 (6.4%)
Mad Heads XL  4 (5.1%)
Крихітка Цахес  1 (1.3%)
Борщ  3 (3.8%)
От Вінта  1 (1.3%)
Мотор'рола  1 (1.3%)
Інший  2 (2.6%)
 
Всього голосів: 31

Згідно побажань та зауважень додано:
Esthetic Education, Dazzle Dreams, 5NIZZA, НеДіля, Сокира Перуна.

Замість Інший (2 голоса) - Друга ріка
Замість От Вінта (1 голос) - ТОЛ
Замість Крихітка Цахес (1 голос) - АННА
Замість Мотор'рола (1 голос) - Юркеш

Лічильники обнулено. Голосуємо заново!
Вкажіть три, найдостойніші на Ваш погляд, музичні групи.
« Останнє редагування: 15 Лютого 2008, 11:03:09 від doktor-maks »
Записаний
When doctors differ who is to decide?
Перше повідомлення / Продовження теми 

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #40 : 21 Жовтня 2007, 00:13:30 »

я веду до того що не тільки попса буває тупою. ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #41 : 21 Жовтня 2007, 10:59:33 »

я веду до того що не тільки попса буває тупою. ;)
Згоден, але всі рокові пісні, які я слухаю мають розумні тексти, деякі навіть філософські
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #42 : 21 Жовтня 2007, 11:11:34 »

не в текстах справa. Головне які емоції викликає в тебе музика в цілому. Звичайно слова додають яскравості.але класика чи рейв наприклад дуже часто без тексту.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #43 : 21 Жовтня 2007, 19:46:06 »

Я щось типу bornslippy. Теж вважаю, що музика буває хороша і погана. Ніхто не може сказати щось проти Моцарта. А чому? Та тому, що то був ГЕНІАЛЬНИЙ композитор, композитор від Бога. І все що родилося з під його пера було геніальне.
Сучасні музиканти теж у тій чи іншій мірі стараються наблизитися до ідеалу, виродити щось геніальне. У одних виходить краще у інших гірше. Хтось може виразитися одразу у різних жанрах, а більшість лише у ближчому йому.
Звісно, якби Елтон Джон мусів написати якусь вещ у стилі Хард Рок, то могла би вийти "попса" про яку ви тут пишете. Але від нього це ніхто і не вимагає.
Якщо я люблю зелений чай, а ти чорну каву, то це ще не привід для гордості і обсирання опонента за його несвідомість, чи поганий смак.
Музика приносить нам задоволення, переносить у інший світ, заставляє думати, згуртовує і підтримує. Все це робить ХОРОША музика. Не РОК, ХІП-ХОП, ... чи Поплавський, а ХОРОША музика.
Та якщо на те пішло, то я знаю одного тіпа який від Поплавського балдіє!?  :duvno
І нічо, нормальний дядько. Ну не читав він у дитинстві правильних книжок, ну не слухав західне радіо у молодості, ну не сформувався у нього витончений музичний смак, але він від того не став дауном, а залишився НОРМАЛЬНИМ мужиком, чесним, порядним, людиною слова і т.д.
То що я його маю обзивати і плювати на нього, бо він не такий як я?
Музика повинна об'єднувати!  А юнацький максималізм пройде. Не встигнете оглянутися, а ваш син вже сміється з того, що ви любите слухати, за що в молоді роки готові були любого порвати. Таке життя...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #44 : 21 Жовтня 2007, 20:37:49 »

+1 підтримую на 100% ти висловив те що я думаю тільки в коректній формі.  :drink
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Morrison

  • Старожил
  • ****
  • Карма +50/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2013, 18:16:04

Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #45 : 21 Жовтня 2007, 21:52:56 »

Добре те, що ви це розумієте. Та багато людей не розуміють тих, що слухають іншу музику. От наприклад я не люблю попсу, та мені все одно що слухає мій друг, тому що він нормальна людина. хай він слухає шансон, попсу, реп і т.д. дехто думає що ті хто слухає рок ненавидить тих хто слухає попсу. дехто й справді ненавидить.та кому яке діло яку музику ти слухаєш? головне, на мою думку, що ця музика подобається тобі. у рокерів теж смаки не збігаються. якщо заглибитись в рок там є купа стилів, комусь подобається хеві, комусь хард, а комусь ці два стилі зразу. деякі порівнюють різні групи, співаків. Який понт порівнювати, якщо вони співають в різних стилях(напрямах)? І взагалі ви відійшли від теми.
Записаний

Svit

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +239/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 864
  • Любов не мислить зла
  • Останні відвідини:
    21 Січня 2012, 06:11:35

    Звідки: Iзраiль
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #46 : 22 Жовтня 2007, 10:14:39 »

Якщо ви не знайом1 ще з людиною,яка погано запам ятовуе назви ф1льм1в,музикант1в,актор1в...то прошу познайомитись-це я.Я люблю музику.Дуже.Я люблю балет.Я люблю Ума Турман.Хоч деяк1 п1сн1 мен1 зовс1м не подобаються.Я люблю етн1чну музику р1зних народ1в.Але е те,що мен1 не подобаеться.Та ж сама попса.Але м1й чолов1к розсуджуе,як Юрко.! я з ним повн1сю зг1дна.Людина залишаеться людиною,не залежно в1д того,яку музику вона любить.А от у п1дл1тк1в взагал1 смак м1няеться часто.Я пригадую,як доньц1 включала рок,а вона кривилась,бо слузала Д1му Ь1лана,при якому кривилась я...А тепер вона сама доросла до того,що 1й подобаеться.Я вже част1ше слухаю те,що й вона.Бо подобаеться.
  Зате вона завжди згадуе,як я 1й сп1вала укра1нськ1 п1сн1,коли вона була маленька.В ностальг1чн1 вечори просить мене засп1вати...

  М1ж 1ншим.Хочу подякувати doktor-maksu за музику.Якщо можна,то я буду рада ще щось завантажити.Можна з1 словами.Дякую
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #47 : 22 Жовтня 2007, 10:19:18 »

Звісно, якби Елтон Джон мусів написати якусь вещ у стилі Хард Рок, то могла би вийти "попса"
Чого так?  :) Є Crocodile Rock - річ непогана, запальна і з гумором, але тяжіє до рок-н-ролу

P.S. А пост твій взагалі суперовий
Записаний
When doctors differ who is to decide?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #48 : 22 Жовтня 2007, 11:37:38 »

Добре те, що ви це розумієте. Та багато людей не розуміють тих, що слухають іншу музику. От наприклад я не люблю попсу, та мені все одно що слухає мій друг, тому що він нормальна людина. хай він слухає шансон, попсу, реп і т.д. дехто думає що ті хто слухає рок ненавидить тих хто слухає попсу. дехто й справді ненавидить.та кому яке діло яку музику ти слухаєш? головне, на мою думку, що ця музика подобається тобі. у рокерів теж смаки не збігаються. якщо заглибитись в рок там є купа стилів, комусь подобається хеві, комусь хард, а комусь ці два стилі зразу. деякі порівнюють різні групи, співаків. Який понт порівнювати, якщо вони співають в різних стилях(напрямах)? І взагалі ви відійшли від теми.
ти так нічого не зрозумів, рок не є піком розвитку музики.і є багато цікавих напрямків крім року. особисто я себе не обмежую тільки одним стилем мені цікаві різні есперементи. треба завжди розвиватись. тимбільше що навіть зараз рок це поняття розмите так як сучасні рок групи експерементуютиь в різних напрямках!!!чуму я повинен слухати тільки рок якщо мені подобається і поп музика і реп  рейв і тріп-хоп. я наприклад можу слухати КОРН а  через хвилину савічеву тому що я нахожу цікаве  і в її музиці. ДЛЯ ЧОГО обмежуватися тільки роком???? бо це хтось вважає крутим???? :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #49 : 22 Жовтня 2007, 14:15:47 »

Ніхто не важає слухання року крутим. Але мені, наприклад, крім року не подобаються інші стилі. Але мені абсолютно все рівно, що слухають інші.
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

Morrison

  • Старожил
  • ****
  • Карма +50/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 318
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2013, 18:16:04

Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #50 : 23 Жовтня 2007, 11:00:01 »

Цитувати (вибране)
ти так нічого не зрозумів, рок не є піком розвитку музики.і є багато цікавих напрямків крім року. особисто я себе не обмежую тільки одним стилем мені цікаві різні есперементи. треба завжди розвиватись. тимбільше що навіть зараз рок це поняття розмите так як сучасні рок групи експерементуютиь в різних напрямках!!!чуму я повинен слухати тільки рок якщо мені подобається і поп музика і реп  рейв і тріп-хоп. я наприклад можу слухати КОРН а  через хвилину савічеву тому що я нахожу цікаве  і в її музиці. ДЛЯ ЧОГО обмежуватися тільки роком???? бо це хтось вважає крутим????

ти мене теж повністю не зрозумів. Паралельно ідуть різні стилі в музиці, і люди ідуть з ними . Ось наприклад з початку свого музичного життя ти слухаєш попсу, потім в тебе в житті стається якийсь перелом і ти з тієї прямої "попса" преходиш на рок по діагоналі. Хтось може перейти на реп, рейв, а хтось лишається на попсі.Дехто як ти пишеш слухає всещо йому подобається, експерементує.  Ось я наприклад вибрав найбільш підходящий стиль в музиці_ це рок. І я засів і не хочу експерементувати, мені цього не потрібно.В тій музиці що мені подобається мені все підходить: музика(інколи тяжча, інколи легша), слова(які заставляють мислити).
Записаний

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #51 : 23 Жовтня 2007, 11:17:08 »

Хлопці, досить тут сперечатись і філософствувати! Говорімо про гурти, нехай рокові, нехай попсові. У нас музику треба піднімати на вищий рівень, а ви тут розводитесь про те, кому що подобається!
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #52 : 24 Жовтня 2007, 13:29:18 »

ну хоть би вже той ФЛІТ вписали!!!  :D
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

Taoch

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +56/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 177
  • ЖориК
  • Останні відвідини:
    20 Січня 2010, 12:12:13

    Звідки: Калуш, Хотінь
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #53 : 24 Жовтня 2007, 13:56:27 »

Фліт рулить!!!:)
Записаний


walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #54 : 24 Жовтня 2007, 14:06:21 »

Продаю автограф гітариста ФЛІТа Андрія !!!  ;) :) :D
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

Taoch

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +56/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 177
  • ЖориК
  • Останні відвідини:
    20 Січня 2010, 12:12:13

    Звідки: Калуш, Хотінь
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #55 : 24 Жовтня 2007, 14:47:21 »

Ага.І носки Жаби! :drink
Записаний


npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #56 : 24 Жовтня 2007, 20:18:55 »

Ага.І носки Жаби! :drink
Ага, а ше нігті Круглого(ги-ги) :D
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #57 : 24 Жовтня 2007, 21:58:05 »

Цитувати (вибране)
ти так нічого не зрозумів, рок не є піком розвитку музики.і є багато цікавих напрямків крім року. особисто я себе не обмежую тільки одним стилем мені цікаві різні есперементи. треба завжди розвиватись. тимбільше що навіть зараз рок це поняття розмите так як сучасні рок групи експерементуютиь в різних напрямках!!!чуму я повинен слухати тільки рок якщо мені подобається і поп музика і реп  рейв і тріп-хоп. я наприклад можу слухати КОРН а  через хвилину савічеву тому що я нахожу цікаве  і в її музиці. ДЛЯ ЧОГО обмежуватися тільки роком???? бо це хтось вважає крутим????

ти мене теж повністю не зрозумів. Паралельно ідуть різні стилі в музиці, і люди ідуть з ними . Ось наприклад з початку свого музичного життя ти слухаєш попсу, потім в тебе в житті стається якийсь перелом і ти з тієї прямої "попса" преходиш на рок по діагоналі. Хтось може перейти на реп, рейв, а хтось лишається на попсі.Дехто як ти пишеш слухає всещо йому подобається, експерементує.  Ось я наприклад вибрав найбільш підходящий стиль в музиці_ це рок. І я засів і не хочу експерементувати, мені цього не потрібно.В тій музиці що мені подобається мені все підходить: музика(інколи тяжча, інколи легша), слова(які заставляють мислити).
повір мені я ніколи в житті не слухав попсу. просто в нас різні визначення до слова попса. для мене це комерційна музика. просто я не обежую себе рамками одного стилю. для чого???? якщо можна отримувати задоволення від різних стилів. повторюю ще раз. людина тим відрізняєтьс від мавпи, що вона розвивається. а казати що один стиль найкращий за інші. це обмеженість.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #58 : 24 Жовтня 2007, 22:18:48 »

на рахунок автографа я серйозно,а якщо вам потрібно то у Ів.-Фр. в нього є свій магазин-"ТРАКТОР",там він інколи сидить...хоча ФЛІТ мене не дуже довподоби!!!
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Слухаємо українське (гурти) ...
« Прочитано #59 : 25 Жовтня 2007, 12:47:28 »

ну хоть би вже той ФЛІТ вписали!!!  :D
Представлені гурти, які відомі широкому загалу. "Фліти" стають все більш популярними (якщо можна таке слово застосувати до рок-групи  :unknow, а може рокулярними?  :) ), я згідний. Але чи можна говорити не тільки про регіональне визнання? Є ще КАРНА, тепер в Києві, і що? Їх чути?
Записаний
When doctors differ who is to decide?