Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 23 дні

Автор Тема: Тести і конкурси  (Прочитано 204827 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Тести і конкурси
« Прочитано #560 : 14 Січня 2015, 19:28:20 »

http://diletant.ru/personality_test/test/23410969/
Кто ты из героев «Место встречи изменить нельзя»?
Приховано: мій результат • Показати
Вы - Горбатый )))

Главарь банды «Черная кошка», человек страшный, свирепый и хитрый. Ему приходится держать в узде своих бандитов, да еще и следить, чтобы вся компания не попала «в цугундер». А еще Горбатый сам ходит на дело, а бандиты, разумеется, сильно его боятся. «Пробивается» он, в основном, лихостью. А вот с умом дело обстоит куда хуже. Так и окончилась история банды «Черная кошка» в подвале ранее уже ограбленного магазина.

Відповідь від: 14 Січня 2015, 19:22:34
В какую историческую эпоху тебе лучше было бы жить?
Приховано: мій результат • Показати
Твоя эпоха - Эпоха Возрождения

Эта эпоха буквально создана для вас. Время, когда человек впервые задумался над тем, что война – далеко не единственное занятие на свете. Родись вы в Эпоху Возрождения, вы могли бы многое дать человечеству. Возможно, мы бы сейчас любовались вашими картинами или восторгались вашим изящным слогом. А может быть, вы сколотили бы состояние на торговле и стали бы вершить судьбы мира. Самое главное, не нарвитесь на какого-нибудь фанатика, типа Савонаролы.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Тести і конкурси
« Прочитано #561 : 14 Січня 2015, 19:30:53 »

Ого.
Я значно слабший персонаж

Приховано: Показати
Вы - Левченко

Бывший подчиненный Шарапова – человек невезучий. Жизнь обошлась с ним сурово. Криминальная юность, война, сгоревшие документы и страшная несправедливость, помешавшая Левченко уйти с дурной дорожки. В итоге, оказался он в «Черной кошке», но, в отличие от «дружков», лица не потерял. Левченко не сдал Шарапова, пожертвовав, таким образом, свободой и, как оказалось, жизнью. Увы, но для таких персонажей, как Левченко, хороших выходов из таких ситуаций не существует.


Твоя эпоха - Античность
Приховано: Показати
Вы могли бы прекрасно реализовать себя в античные времена. Мир тогда был совсем еще новым и совершенно неизведанным, так что и простор для деятельности открывался очень широкий. Из вас мог бы получиться прекрасный древнегреческий философ или ученый. Вы могли бы, например, заложить основы геометрии или помучиться, разгадывая тайну приливов и отливов. А может быть, вы, наоборот, стали бы дисциплинированным и крепким легионером – опорой Древнего Рима и прошли бы с легионами какого-нибудь полководца с Апеннин до самых аравийских пустынь или суровых северных морей.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


hacjka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +118/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 539
  • Останні відвідини:
    17 Березня 2024, 06:58:16

    Звідки: Kalush, Україна
Тести і конкурси
« Прочитано #562 : 14 Січня 2015, 19:34:48 »

Вы - Горбатый

Главарь банды «Черная кошка», человек страшный, свирепый и хитрый. Ему приходится держать в узде своих бандитов, да еще и следить, чтобы вся компания не попала «в цугундер». А еще Горбатый сам ходит на дело, а бандиты, разумеется, сильно его боятся. «Пробивается» он, в основном, лихостью. А вот с умом дело обстоит куда хуже. Так и окончилась история банды «Черная кошка» в подвале ранее уже ограбленного магазина.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Тести і конкурси
« Прочитано #563 : 14 Січня 2015, 19:36:12 »

Розвелось вас тут горбатих!  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Тести і конкурси
« Прочитано #564 : 14 Січня 2015, 19:45:34 »

За что тебя могли бы арестовать и посадить в Советском Союзе?
Приховано: мій результат • Показати
Твоя статья - Контрреволюционное действие )))

Ты – контрреволюционер. В Советском Союзе не было слова страшнее. Контрреволюционер – это и враг народа, и преступник, и шпион, и вредитель, и террорист, и пособник мировой буржуазии. Наказание за контрреволюционное действие предусматривалось пунктом 1 58-й статьи. Но на деле любое нарушение закона, прописанное в 58-й статье, могло трактоваться как контрреволюционное деятельность. Грубо говоря, в Советском Союзе тебя могли бы посадить или даже расстрелять за все, что угодно.

Відповідь від: 14 Січня 2015, 19:37:48
Какой ты диктатор?
Приховано: мій результат • Показати
Вы - Николае Чаушеску

Вы – тот редкий диктатор, который плохо кончил. Случай, в самом деле, удивительный. Одни умирают при исполнении обязанностей, горячо оплакиваемые своим народом, другие кончают свой век в изгнании, в тепле и уюте, а вас, и еще немногих, народ, в итоге, поставил к стенке. И это после стольких лет правления. Что же вы, все-таки, сделали не так? Может быть, политика ваша была не столь идеальна, или вы так упивались властью, что попросту забыли про план В…
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

quicksilver

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +593/-21
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1029
  • Останні відвідини:
    11 Вересня 2019, 07:17:57

    Звідки: тутешній
Тести і конкурси
« Прочитано #565 : 14 Січня 2015, 21:18:04 »

Шарапов  :)
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Тести і конкурси
« Прочитано #566 : 15 Січня 2015, 21:14:19 »

Кто ты из героев «Место встречи изменить нельзя»?
Шарапов. :(
А жіночих образів немає чи я така войовнича просто ;) - офіцерка і сперечалка?
В какую историческую эпоху тебе лучше было бы жить?
Твоя эпоха - Новое время
Твоя статья - Саботаж
За что тебя могли бы арестовать и посадить в Советском Союзе?
В Советском союзе тебя могли бы осудить за саботаж. 58 статья, пункт 14 – сознательное неисполнение трудовых обязанностей. На деле в статье это называлось даже не саботажем, а контрреволюционным саботажем или даже экономической контрреволюцией. Чтобы было понятно, ты не просто не выполнил своих обязанностей, ты нанес тем самым вред Родине. Как знать, быть может, саботажем можно считать обычное опоздание на работу. Конечно, всегда есть вариант, что простят. Но отличать умышленный саботаж от неумышленного будешь не ты, а следователь. А следователь, разумеется, будет руководствоваться исключительно своим революционным правосознанием.
Тож, якщо треба організувати саботаж - прошу звертатись до мене, правда, я можу спізнитись на зустріч ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Тести і конкурси
« Прочитано #567 : 16 Квітня 2015, 10:49:52 »

Мабуть ви вивчали англійську у школі чи ще й після школи.
Якщо не полінуєтеся - пройдіть тест http://quiz.kaplaninternational.com/quiz/English%20Level%20Test
Він займе у вас хвилин 20
Але потім може бути приємно!  :-[

Я набрав 28 балів

Це виявився просунутий середній рівень INTERMEDIATE або IELTS 4.0/4.5
(діти після репетиторства Пахомовича здають в середньому на 6  :-[  але якби я не завалив граматику - було б значно краще)

Додам, що то не просто забавка.
Якщо вам ще нема 35 років і ви здасте з першої спроби на такий же рівень - ви можете (якщо звісно хочете) прицінюватися до еміграції в Нову Зеландію!
Поясню механізм.
Дуже добре, якщо ви вже маєте якийсь фах, наприклад зварника чи автослюсаря (особливо ці спеціальності тому, що на них там попит, гарні зарплати і дешево та швидко пройти курси щоб отримати тамошні документи по професії).
Тоді ви можете подавати свої документи і маєте гарний шанс отримати візу на вивчення англ мови у НЗ. Віза на 1 рік, при тому, що вчитися всього 0,5 року. За той час ви можете там шукати роботу (не конче за фахом, головне знайти) ,а тоді вам дадуть ще візу (здається на рік) і далі вид на проживання.
Думаю і після 35 років можна (просто вже не вийде їхати відразу на науку у ВУЗ) але роботу знайти легше молодим, та і наука краще молодої голови чіпляється.

От такі пироги  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Тести і конкурси
« Прочитано #568 : 16 Квітня 2015, 16:12:05 »

Тоді ви можете подавати свої документи і маєте гарний шанс отримати візу на вивчення англ мови у НЗ. Віза на 1 рік, при тому, що вчитися всього 0,5 року. За той час ви можете там шукати роботу (не конче за фахом, головне знайти) ,а тоді вам дадуть ще візу (здається на рік) і далі вид на проживання.

2 моменти : гроші на навчання + гроші на квиток .

От такі пироги :)

В Європі багато таких програм - в тій же Німеччині чи Франції можна вчитись безкоштовно ( в Англії чи США іноземцям треба платити за навчання ) , можливо ще в якихось країнах ( не можу стверджувати бо не знаю )

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18181
  • Останні відвідини:
    11 Квітня 2024, 18:23:30

    Звідки: Льондон
Тести і конкурси
« Прочитано #570 : 16 Квітня 2015, 18:18:37 »

Звичайно красиво . І не маю нічого проти НЗ .
Я же писав відносно навчання - особливо ЗНАЮЧИ , що великих грошей калушани не мають

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Тести і конкурси
« Прочитано #571 : 16 Квітня 2015, 18:22:38 »

Я теж прикинув, що для калушан простішими є варіанти Польща, Німеччина. Ну а НЗ то вже для тих хто хоче тільки туди.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Тести і конкурси
« Прочитано #573 : 06 Грудня 2015, 16:10:48 »

25
/33
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Тести і конкурси
« Прочитано #574 : 06 Грудня 2015, 16:41:20 »

Хе-хе  >:( Треба було трохи уважніше розглядати картинки і троха думати. Я так 2 рази помилився.
Записаний

Світ Рам

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2015, 17:05:13

    Звідки: Калуш
Тести і конкурси
« Прочитано #575 : 06 Грудня 2015, 16:59:17 »

26/33  :)
Записаний
Виготовлення рам - як витвір мистецтва!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Тести і конкурси
« Прочитано #576 : 04 Січня 2016, 19:05:26 »

Якщо пригадуєте, я задавав завдання, знайти де такий віряк
http://forum.kalush.info/index.php?topic=504.msg148785#msg148785
Так от, він там уже не такий.
http://kalush.info/page/80-richnij-kalushanin-vstanoviv-vitrjak-elektroenergija-vid-jakogo-obigrivaye-dvi-kimnati-video
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Тести і конкурси
« Прочитано #577 : 09 Січня 2016, 18:03:11 »



Це фінальна серія другого сезону "Чорний список". Хто відгадає - 25 + до карми  ;)

Завдання таке: перемотати до 40-ї хвилини, там буде мелодія за кадром. Треба впізнати виконавця.
Бажано без допомоги пошуку, просто за голосом і манерою  ;)

Коли дивишся цей сучасний фільм - ніяк не віриться, що пісня 1972-го року. Виконує автор музики.
« Останнє редагування: 09 Січня 2016, 18:14:24 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Тести і конкурси
« Прочитано #578 : 09 Січня 2016, 18:17:28 »

До речі, якщо зацікавив серіал - я опишу його у відповідній темі  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Тести і конкурси
« Прочитано #579 : 09 Січня 2016, 18:31:14 »

До речі, якщо зацікавив серіал - я опишу його у відповідній темі  ;)
Та то той підер в окулярах чи я помилився?
Записаний