Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Порадьте фільм! Обговорюємо фільми  (Прочитано 776699 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #300 : 11 Квітня 2009, 11:28:59 »

угу це дійсно смішний фільм особливо там де він стареньку сусідку .....
Відповідь від: 11 Квітня 2009, 10:53:51
з.і. доречі на тому торенті що закинув юрко є українськи тарас бульба!!!
Відповідь від: 11 Квітня 2009, 10:56:16
з.і.і. подивився люди х початок : росомаха . ну я особисто люблю такі фільми і взагалі мені подобаєтьсяґ вся серія люди х і цей фільм не вийняток.

Відповідь від: 11 Квітня 2009, 11:10:24
з.і.і.і. забув зказати  зараз в мережі гуляє бета версія люди ікс яку я і здер але мені було цікаво подивитись як роблять кіно денеде видно троси на яких актории літають і компютерна графіка та спецеффекти відсутні . одним словом цікааво. і хоч фільм ще не вийшов рецензія тут
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #301 : 07 Травня 2009, 15:38:59 »

Фільм "Каратнтин"

Телерепортер Анжела Видал и ее оператор делают репортаж о ночной смене лос-анджелесского пожарного управления. Рутинный вызов в охваченное огнем здание приводит их к оцепленному полицией дому, из стен которого доносятся страшные крики. Оказывается, что живущая здесь женщина заразилась неизвестным вирусом. И когда власти объявляют карантин, изолируя всех, кто оказался в помещении, внутри здания, единственным свидетельством произошедшего остается злополучный репортаж.Телерепортер Анжела Видал и ее оператор делают репортаж о ночной смене лос-анджелесского пожарного управления. Рутинный вызов в охваченное огнем здание приводит их к оцепленному полицией дому, из стен которого доносятся страшные крики. Оказывается, что живущая здесь женщина заразилась неизвестным вирусом. И когда власти объявляют карантин, изолируя всех, кто оказался в помещении, внутри здания, единственным свидетельством произошедшего остается злополучный репортаж.

Половину фільму дивилась, половину слухала. :=) Не дуже люблю жахи. :-[ Чоловікам мабуть сподобається.

Уже декілька разів, дивлюся фільми у яких немає "щасливого закінчення"  :duvno Погана тенденція.  :!! Забирають в людей віру в краще, це не є добре. І все це на великий загал. :(
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #302 : 07 Травня 2009, 18:00:34 »

Більшість українських читачів навіть не підозрюють, що вони ніколи не читали справжнього «Тараса Бульбу». Річ у тім, що цей шедевр Миколи Гоголя вперше побачив світ 1835 року в його збірці «Миргород», але, як ми знаємо, не кожен шедевр задовольняє офіційну критику. Занадто українською видалася ця повість великоросам-бєлінським, і вони почали домагатися, аби Гоголь її спотворив на їхній копил. А саме — «усіліл общєрускій ідейний смисл». І ось 1842 року в другому томі його «Сочинений» раптом з'явився новий варіант «Тараса Бульби». Твір побільшав на три розділи, деякі його фрагменти, зокрема батальні сцени, набули ширшої деталізації, зазнала змін і кінцівка повісті. Та водночас серед тих доповнень з'явилися свавільні вкраплення «общєруского ідейного смисла», які, пам'ятаю, зачіпали за живе навіть мою ще школярську гордість. Ну, не міг я зрозуміти, чому це наші козаки помирають за «рускую землю», а щирий козарлюга Бульба, згоряючи в лядськім вогні, пророкує: «Уже и теперь чуют дальние и близкие народи: подымается из Русской земли свой царь, и не будет в мире силы, которая бы не покорилась ему!..»

Фільм мені взагалі не сподобався: поставлений надто просто, а це зросійщення мене просто вбило - жах.  :moskali
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #303 : 07 Травня 2009, 22:01:40 »

Чи є документальні підтвердження, що Гоголь першу редакцію "Тараса Бульби" написав українською мовою?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #304 : 07 Травня 2009, 23:13:08 »

хтось казав, що він писав українською?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #305 : 10 Травня 2009, 22:11:01 »



Рок Хвиля

Незрівнянний фільм, мабуть найкраще з побаченого останнім часом, веселий
і музика сподобалась
60-ті все таки були цікавим часом
Записаний

masterwish

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +120/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    13 Травня 2023, 10:20:25

Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #306 : 17 Травня 2009, 09:26:14 »

Адреналін 2

якщо чесно і без матів - гавно
убогий фільм
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #307 : 18 Травня 2009, 10:27:09 »

ну впринципі так. другий раз дивитись точно не буду. мабуть в наступній частині стетхем юуде боротись з інопланетянами.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #308 : 23 Травня 2009, 12:09:16 »

Аж сьогодні  подивився фільм "Тарас Бульба" .

Ну що сказати. Дуже змішані почуття. Якщо коротко то скажу так: фільм трохи недороблений.

Все про що писали критики - на жаль правда.
І та "русская зємля" (не спорю шо Гоголь так написав, але показувати то підряд і аж 3 чи 4 рази то просто несмак і перебір. Навіть якби вони казали "Слава Україні!" то мені від того більше б не сподобалося), а ще "товаріщі!", за пів хвилини знов "ТОВАРІЩІ!". Було враження що ти на партійних зборах. Звісно фільм знятий по повісті Гоголя, але чогось америкоси не знімали "Трою" точно так як Гомер описав, бо якби так зняли то би мало хто то дивитися хотів і толку би не було. Твір є основою для сценарію і тільки, дальше треба працювати, щоб піпл хавав. І та музична тема Корнелюка яку грали чи треба чи нетреба, і переходи між сценами (враження що зняли добре, а монтажер затупив).
Про музику в кіно. Згадую "Список Шиндлера". Знаю шо то Спілберг, але він не бог, а просто режисер. Зате він знає як то має виглядати, а не ліпить бабу з пластиліну. Коли у його фільмі звучала музика Брамса (ну йому до Корнелюка далеко, але...) то сльози так і пирскали з очей і аж голова боліла після фільму, а музика все звучала і звучала у вухах. А тут вона як шило з мішка , ні як пук під час концерту. Я не спец, але коли замість того, щоб співчувати героям фільму починаєш звертати увагу на якусь нав'язливу мелодію - то є недоробка!
Сподобалося що. Робота каскадерів. Але вся робота пішла на марно  :(
То не з того боку знімали, бо масовка виглядала постійно мізерною, то не вчасно змінювали кадр, то недопрацювали з кров'ю, яка чогось витікала як з мішка. розумію що так воно і було, але так не мало бути.
Остап ступка виділявся з натовпу гірше ніж Боярський  :)
таке враження, що він хотів заробити Оскара за найбільш симпатичного актора масовки. Не знаю чого, але вилазив і вилазив з кадра. Якби я не знав хто то , то б запитав у тих хто поруч "а шо то за чувак, з таким дитячим поглядом? Всі злосні, а у нього очі добрі-добрі"  :) Навіть Рибка, що не дивилася, бо не любить "кіна про війну" і то коли проходила попри встигла то помітити. Каже "якийсь у нього рот не такий як у всіх".
Полячку гарну вибрали і Андрія красивого. Тут + однозначно. І любов гарно зіграли. Але знов мімо каси, все якось так поклеїли ніби не поїзд не встигає глядач і на перемотці дивиться час від часу, щоб встигнути.
Та й взагалі є враженя що не кіно дивишся, а книжку читаєш. от закінчилася глава і замість того щоб знов заглибитися в цікаве чтиво мусиш перегорнути зо 3 сторінки з малюнками.

Ну і про націоналістичні уколи. Мене якось не задівала "Русская зємля" а смішно було за самих росіян. Чим вони так тішаться? Нашими козаками?!
  :) Та флаг вам в руки. Раз ми не хочемо, то хоч хтось за нас потішиться. 
Якби фільм зняла Україна, сказав би що супер і що такого ще не знімали. А для російського кінопрому - відверто слабувато. Хоча у них же тоже криза. :(

Ага. Фільм дивився російською. Сумніваюся, що український переклад його прикрасив. Тому співчуваю тим хто дивився з перекладом. Таки маразм перекладати російські фільми. Ну хіба щоб спробувати підтягнути невдалу гру акторів, але то не той випадок..
« Останнє редагування: 16 Вересня 2009, 18:24:13 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #309 : 30 Травня 2009, 15:11:12 »

дивився недавно Ангели і демони. зараз читаю книжку. автор вкотре мене дивує своїми різнобічними знаннями. дуже рекомендую і почитати і подивитись. сюжет дуже закручений і цікавий і головне основна тема котру підняв автор. наука і релігія. сполдобалась одна фраза "наука і релігія говорять про одне і теж тільки різними мовами". концепція автора полягае в тому що всесвіт створений божественною рукою і пояснюе це створення фізичними явищами які заперечує церква.
Відповідь від: 30 Травня 2009, 15:10:27
з.і. спочатку прочитайте книжку. в книжці сюжет трохи інший.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #310 : 30 Травня 2009, 17:45:27 »

Адреналін 2
 :o :fool :help :telephone :agressive

От би краще голодним гроші ввіддали...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #311 : 12 Червня 2009, 16:58:20 »

Згідний, перша частина прикольніша)
На рахунок Рок Хвиля - як на мене ще гірше...
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #312 : 12 Червня 2009, 19:12:29 »

дивився недавно Ангели і демони. зараз читаю книжку. автор вкотре мене дивує своїми різнобічними знаннями. дуже рекомендую і почитати і подивитись. сюжет дуже закручений і цікавий і головне основна тема котру підняв автор. наука і релігія. сполдобалась одна фраза "наука і релігія говорять про одне і теж тільки різними мовами". концепція автора полягае в тому що всесвіт створений божественною рукою і пояснюе це створення фізичними явищами які заперечує церква.
Відповідь від: 30 Травня 2009, 15:10:27
з.і. спочатку прочитайте книжку. в книжці сюжет трохи інший.



Так само дивилась той фільм. Досить непоганий. "Ангели і демони" - найцікавіша книжка Дена Брауна
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #313 : 12 Червня 2009, 21:04:49 »

ну в нього є книжки і на інші теми. а Ангели і демони в книжці зовсім інші ніж у фільмі.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Bob

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    31 Серпня 2011, 17:33:34

    Звідки: Київ
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #314 : 15 Червня 2009, 09:33:17 »

Аж сьогодні  подивився фільм "Тарас Бульба" (до речі при допомозі шарінгу, за що велике ДЯКУЮ Олегу1981!).
...
...
Повністю згоден з yurko...вчора подивився - чесно, пожалкував, що потратив на нього трафік - відверте кацапське знущання... найбільш бісило оце радянське "таваріщі"...  :moskali :ganba
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #315 : 15 Червня 2009, 10:43:13 »

Вчора з Рибкою до 2-ї ночі дивилися "Загадкова історія Бенджаміна Баттона".

Фист! І сюжет і знято ну і Бред Піт в принципі на 4 +  зіграв.

Всім раджу. (обовязково з українським перекладом. За переклад 5+).
http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewtopic.php?t=5810
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #316 : 15 Червня 2009, 10:49:01 »

ну це сильний фільм особливо сподобалось в кінці дитина з очима старрця. дуже цікавий сюжет . а Пітт взагалі зіграв відмінно.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #317 : 15 Червня 2009, 10:53:45 »

Мені цей фільм не сподобався.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #318 : 15 Червня 2009, 11:01:46 »

Фільм не можна дивитися зранку і коли попри тебе дитина бігає. Я спеціально такі фільми дивлюся вночі і з 5-ти канальним звуком. Там було місце, коли наближався ураган і грім гримнув, то я чуть з дивана не злетів. Єдине місце де мені не сподобалася гра Піта - там де він чекав на появу доньки. Трохи замало переживань. А взагалі я читав багато відгуків де люди писали, що їм не сподобалася затягнутість і що мало смішних сцен  :duvno
Що тут скажеш? Кожному своє. Фільм дуже філософський. Властиво мабуть книга філософська, а фільм гарно зроблена її екранізація. Не знаю як можна було зняти краще. Може Лалія знає? ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Порадьте фільм! Обговорюємо фільми
« Прочитано #319 : 15 Червня 2009, 11:14:32 »

Я не берусь критикувати чи вихваляти фільм, за гру Піта чи інших акторів,  обговорювати роботу режисерів і т.д. - я в цьому не спеціаліст. :P

Мені особисто фільм не сподобався- це загальне сприйняття, не  цікавий для мене. І все. ;)
Записаний