Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Страхова медицина  (Прочитано 11442 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Страхова медицина
« : 23 Липня 2010, 19:43:59 »

Давно вже цікавився таким моментом як страхова медицина. Сьогодні знайшов статтю і стало цікаво що ви думаєте про можливість страхової медицини в нашій державі?
http://gazeta.ua/index.php?id=348431

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Страхова медицина
« Прочитано #1 : 23 Липня 2010, 20:49:37 »

дивна стаття, страхова медицина в нас вже є і не перший рік і дуже класна штука.
шкода тільки що страхові не хочуть страхувати фізичних осіб, працюють тільки з конторами які страхують свій колектив пачкою.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Страхова медицина
« Прочитано #2 : 23 Липня 2010, 22:11:21 »

Я чому цікавився, мені довелося стикнутися з подібним типом за кордоном. Якщо в тебе є медична страхівка то при виникненні будь-яких проблем, починаючи від простуди і закінчуючи не дай Бог серйозною операцією людина отримує все за рахунок страхової компанії (лікаря на вибір, ліки, оплату перебування в мед.установі, аналізи, транспортування) а людина яка не має тої самої страховки змушена оплачувати це все з своєї кишені. Мені сподобалася подібна практика так як там таке явище як хабар не існує в принципі адже страхівка покриває все. І лікарям не має сенсу прописувати хто зна які ліки від хто зна яких хворіб бо страхова компанія має доступ до історії хвороби і при виникненні найменшої підозри створюється комісія, яка розслідує даний випадок. При помилці лікаря його просто напросто позбавляють ліцензії і призначають іншого. Тобто вимагати від пацієнта якихось компенсацій нереально оскільки весь процесс контролюється сторонньою особою.
 Чи можлива подібна реалізація такого принципу у нашій законодавчо недоскононалій країні?

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Страхова медицина
« Прочитано #3 : 23 Липня 2010, 22:58:25 »

як не дивно, у нас все саме так і працює. є різні види страховки. самі круті покривають напевно всі можливі випадки.
я особливо не вникав але в компанії де я раніше працював давали страховку  по якій можна було зуби лікувати у стоматолога на вибір, потім по чеку повертали кошти. було якесь не суттєве обмеження на встановку протезів ( чи там не золоті, чи щось таке).

стоматолог це виняток, взагалі у кожної страхової є свої клініки з якими вони працюють, і страхова посилає в ту клініку, клініки правда хороші, тобто страхові не посилають в найдешевшу сільську амбулаторію щоб зекономити гроші.

короче круто це зараз, тільки людину по-бажанню страхові не страхують - тільки колектив пачкою.
Відповідь від: 23 Липня 2010, 22:53:10
знайомих які лягали на стаціонар завдяки страховці клали в окрему палату, з кондиціонером, та всіма умовами  :)
Відповідь від: 23 Липня 2010, 22:54:47
а ще зара по страховці можна всю сім"ю лікувати.

там просто дають карточку з номером. якісь проблеми - звониш в страхову, кажеш номер, в страховій кажуть до якого лікаря звертатись.

йдеш до лікаря, кажеш що ти такий то такий то, зі страхової, лікар лікує, виписує ліки, в аптеці просто береш чек, по якому потім повертають кошти - тобто на процесі лікування ніхто нігде особу по паспорту не встановлює  :)
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Страхова медицина
« Прочитано #4 : 24 Липня 2010, 23:00:13 »

У мене батьки лікувались по страхівці. Все одно гроші платити треба. По-перше, встановлений щоденний ліміт на ліки, а батькам робили операції і в перші тижні треба було багато дорогих ліків вживати. По-друге, лікарі самі визнавали, що не можуть призначати дорогі ліки паціентам з страхівкою, бо "страховій це не подобається". Тобто, на перший план виходить ціна ліків, а не доречність призначення для даної хвороби. По-третє, хабарі лікарям при страховій медицині ніхто не відміняє. Про хабарі  вже писалось, дискутувати не будемо.
Особисто для мене спілкування з нашими лікарями - це стрес. Тому зазвичай звертаюсь до приватної клініки у Франківську. На мою думку, нашій медицині ще далеко до використання переваг страхової медицини. Поки що проявляються її недоліки.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Страхова медицина
« Прочитано #5 : 25 Липня 2010, 00:35:54 »

в аптеці просто береш чек, по якому потім повертають кошти
Або дзвониш у страхову і вони доставляють тобі ці ліки.. Ну це певне від страхової і від програми залежить :)
Але однозначно, якщо дорога страхівка, то справді приємно :)
Починаючи від програми, що дає можливість ходити до свого стоматолога, завершуючи профілактичними програмами з вітамінізацією двічі на рік, і забезпеченням  під час епідемії противірусними препаратами :)
І що найприємніше це різні такі штуки як відвідування басейну, спортзалу, чи навіть танцювально-аеробних студій, а також массажі і сауни...то все вхождить до переліку профілактики...
Але така страхова прграма, насправді коштує... якщо усіх скопом (наприклад у західних правильних компаніях)  біля 300 доларів на рік на чоловіка, а якщо заходиш з вулиці, то це набагато більше :(

« Останнє редагування: 25 Липня 2010, 00:41:42 від Tandylight »
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Страхова медицина
« Прочитано #6 : 25 Липня 2010, 00:49:54 »

Або дзвониш у страхову і вони доставляють тобі ці ліки.. Ну це певне від страхової і від програми залежить

це якщо хворий в києві, в калуш мені везти відмовились, хоча це давно було, зараз повинні і в калуші возити, тут жеж теж вже є застраховані.
а! ще ж до терапевта ходити не треба - він сам приїзджає, якщо є потреба, якщо нема потреби ( просто потрібно больничне) терапевт поставить діагноз по телефону )
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Страхова медицина
« Прочитано #7 : 04 Вересня 2010, 19:11:07 »

В документальному фільмі Майкла Мура "Здравозахоронение" ("Sicкo") розповідається про жахливе становище, вірніше про відсутність державної медицини в США, а є лише страхова, і про поневіряння громадян, котрі часто для отримання меддопомоги їдуть в Канаду, та навіть на Кубу, де існує державне медичне обслуговування і ліки в надцять разів дешевші.
 Президент США Б. Обама вирішив повернути соціальну (не страхову медицину). Отож, критика журналіста М. Мура була не зайва, і викликала відповідні дії президента, а може просто співпало.
Я розмістив цей пост ще в червні в темі: Діяльність та звершення президентів: бувших та нині діючих, але без жодних пояснень ця тема була видалена, пости приткнули в іншу тему. Це така на калуському форумі свобода слова?
Записаний
Следи за контекстами!

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Страхова медицина
« Прочитано #8 : 05 Вересня 2010, 01:33:30 »

Я розмістив цей пост ще в червні в темі: Діяльність та звершення президентів: бувших та нині діючих
На Вашу думку, дії Презиждента Обами щодо повернення соціальної медицини відноситься до звершень наших президентів?
але без жодних пояснень ця тема була видалена, пости приткнули в іншу тему
Тобто вашу тему про страхову медицину не видалили? Її перенесли у іншу тему? В якій обговорюють питання страхової медицини? То в чому утиснення вашої "свободи слова"? Чи "Свобода слова" у вашому розумінні писати вільно, але не в тему?
Звісно, це не Ви йдете проти течії, а течія рухається у невірному напрямку :agree
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Страхова медицина
« Прочитано #9 : 10 Вересня 2010, 21:43:48 »

На Вашу думку, дії Презиждента Обами щодо повернення соціальної медицини відноситься до звершень наших президентів?
Тема не обмежувалась діяльністю та звершеннями лише наших президентів, чи лише нині діючого, я там розміщав пости про інших президентів також, наприклад: Аргентини.
То в чому утиснення вашої "свободи слова"?
В тому, що видалили мою тему, яку я відкрив по просьбі деяких форумчан, як альтернативну до подібної, але "вузької", ІМХО.
Відповідь від: 10 Вересня 2010, 21:34:33
Звісно, це не Ви йдете проти течії, а течія рухається у невірному напрямку згода
За течією завжди рухається лише мертва риба.
П.С. Коли я розмістив пост про рішення Обами, в моїй темі вже було чимало постів про різних президентів, а теми про страхову медицину тоді ще не існувало. :dopovid. Зверніть увагу, тема про страхову медицину започаткована 23 липня, а мій пост про Обаму за червень.
Записаний
Следи за контекстами!

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Страхова медицина
« Прочитано #10 : 02 Жовтня 2010, 19:33:58 »

Донедавна в "найголовніщій" країні світу з "дуже розвинутою" демократією, або просто США, існувала лише страхова медицина. Біля 50-ти мільйонів громадян не мають страховки, тобто могли отримати медичну допомогу лише оплативши "зеленими". А як нема чим платити, то нема лікування. Та навіть ті, хто мають страховку не завжди можуть отримати по ній належну медичну допомогу.
Про недоліки страхової  медицини ідеться в фільмі "Донорське серце" ("JOHN Q", 2002 р.,в гол. ролі Дензел Вашингтон), по сюжету головний герой був змушений порушити закон, щоб спасти життя сину.
 
Приховано: Показати
Джон обычный слесарь на каком-то металлургическом заводе. Тянет эту лямку уже 15 лет, а денег как не было, так и нет. Постоянные выплаты за дом, за вторую машину. Верит в бога, любит жену и обожает ребенка. В отличии от наших пролетариев не пьет и ходит на работу в галстуке. К старости обязательно бы расплатился с долгами и просиживал бы целыми днями на крылечке, читая свежую газету и приглядывая за внуками.

Но судьба повернулась к Джону задом. Так получилось, что у его сына Майка оказался врожденный порок сердца. Нужна операция по пересадке, а чужое сердце стоит не дешево - 250 тыс. у.е. "Надо, так надо" - сказал Джон - "Я ведь американец. Я гражданин самой прекрасной страны. У нас есть ядерное оружие и система медицинского страхования!". Пошел пролетарий на свой родной завод, а эти проклятущие капиталисты радостно так ему говорят "Чувак, нет базара! То бабло, которое ты нам отстегиваешь ежегодно по страховке, твое. С#$ами будем, если не поможем. Вот только малява, которую ты подписал, дает тебе право только на 20 косых!". "Да я! Да вы! Сволочи! Да я в наш самый гуманный суд буду жаловаться"- залепетал Джон. И пожаловался. А время идет. Мальчику все хуже и хуже. Доктора разводят руками - " Мы, конечно, давали клятву Гиппократа, но даром лечить не можем. И в долг тоже не можем". Стал Джон быстро вещички распродавать. Там десятка, здесь двадцатка. Друзья помогли, церковь тоже собрала сколько смогла. Но денег все равно мало. А тут еще врачи удумали ребенка из больницы выписать. Жена в истерике. Муж в отчаянии. Взял он пистолет, разрешенный ему по закону, и пошел в больницу правду искать. Или права качать. Это уж кому как нравится...

На лицо еще один "правильный" фильм с "вечно правильным" Дэнзилом Вашингтоном. Если бы сейчас была середина 70-х, то фильм обязательно бы пошел в нашем прокате, людей загоняли бы на его просмотр в приказном порядке, а Дэнзелу дали бы орден "Дружбы народов" и "по-генсековски" троекратно расцеловали в Кремле, а может быть и в партию приняли с учетом предыдущих заслуг.

Фильм правилен до тошноты, до спазмов в желудке. Правильные герои совершают правильные поступки, говорят правильные слова, думают правильные мысли. А правильные события идут в правильной последовательности и с правильным результатом. Если вы думаете, что я преувеличиваю, то попробую сделать кощунственную вещь - рассказать о фильме подробнее.

Одинокий "маленький человечек" пытается достучаться до бюрократической и равнодушной машины государства. А та требует кучу бумажек, заставляет стоять в очередях, а потом просто разводит руками или молчит. И вот "униженный и оскорбленный" решает, что единственный способ добиться своего - это не просить, а требовать и лучше всего с оружием в руках (правильное решение!). Захватив десяток заложников в больнице Джон не знает что с ними делать. Да и ведет себя не как отчаявшийся, а скорее как растерявшийся человек. Вежлив, терпелив, милосерден. Прямо мать Тереза, а не террорист с пистолетом (а потому что правильный человек!). Хотя всем известно, что делается с людьми в стрессовых ситуациях и на грани нервного срыва. Заложники тоже правильный народ - спокойны и невозмутимы, словно это происходит с ними два раза на дню.

Правильная полиция все оцепила и пытается вести переговоры. Правильное телевидение смакует во всех подробностях кризис в госпитале. А за полицейским оцеплением собрался правильный народ, поддерживающий правильного террориста Джона. Но вот приезжает крупное полицейское начальство в лице Рея Лиоты (не правильное начальство) и требует ликвидировать злодея (вот редиска). Начинается операция по уничтожению. В этот момент Джон ведет телефонный разговор с лежащим в больнице сыном. Душещипательная (и очень правильная) сцена. Благодаря телевизионным хакерам ее слушает и смотрит вся Америка. Даже самые черствые тетки из попечительского совета больницы, отказывавшие раньше в лечении, рыдают и пьют валерьянку.

Но вот раздается выстрел снайпера и, как положено в правильном кино, мимо, или если быть точнее – Джон ранен в руку (странно, что не снайпер. Я бы не удивился, если бы пуля после пары рикошетов убила бы снайпера. Это было бы совсем правильно). Но даже с одной рукой Джон накостылял спецназовцу и взял его в заложники. А маленький Майк совсем плох. По требованию Джона и в обмен на снайпера (вот зачем его оставили в живых), мальчика привозят к нему. Врач Реймонд Тернер (Джеймс Вудс) говорит о необходимости срочной операции. Нужен донор. И вот кульминация! Зритель замри в благоговейном трепете! Джон берет пистолет, заряжает его (оказывается все это время он был не заряжен) и говорит, что готов отдать свое сердце. Ну, очень правильное решение.

И вот Джон лежит на операционном столе. Приставляет пистолет к виску... А в это время где-то на извилистой дороге попадает в аварию симпатичная женщина (просто супер-модель). На счастье Джона - она умерла (понятливая тетка оказалась) и ее сердце очень даже подходит маленькому Майку. Вертолет, больница, операционный стол и снова вертолет. Еще теплое, сердце летит к пациенту... А Джон, в святом неведении о привалившем счастье, нажимает на курок - осечка (правильный пистолет). Джон с трудом переводит дыхание, нервно передергивает затвор, снова приставляет пистолет к виску. Но тут ему звонит жена (правильная жена), желая сообщить радостную весть. Но Джон не слышит этого, еще раньше он выключил рацию. Пистолет снова у виска. Я в ожидании - два раза осечек не бывает, значит создатели придумали что-то более оригинальное! Но увы, они не придумали вообще ничего. Дальше пошла профанация счастливого, но справедливого, конца фильма. Джон каким-то чудом оказался в операционной, где три (!!!) врача делали пересадку сердца. Почему он не застрелился так и осталось для меня загадкой. Один из заложников взял на себя роль Джона и сдался властям, отпустив заложников. Заложники счастливы и говорят какой чудный дядька, этот Джон Кью. Народ в экстазе. Ну а в конце фильма Джона все-таки осудили, справедливо наказав за совершенное преступление.

Конечно, вы можете сказать, что я глумлюсь над отцовскими чувствами. Нет, не правда. Все решения Джона я не просто оправдываю, но даже приветствую. Но хоть тема и беспроигрышна, так как понятна и близка всем, ее нельзя было так подавать. Зачем столько патетики и громких слов. В жизни у трудных ситуаций - трудные решения. А здесь - навели глянец и лоск, сшили все белыми нитками и думают, что я тоже пущу слезу вместе с Дэнзелом Вашингтоном. Да он потрясающий актер и ему я верю, а вот тем кто сделал этот фильм, к сожалению, нет. От фильма идет какой-то непонятный, но очень неприятный душок. И этот запах перебивает и хорошую актерскую игру, и настоящие чувства и саму жизнь. А это уже не правильно!  Оригінал статті тут: http://www.kinomania.ru/movies/j/John_Q/index.shtml
Р.S. Сентиментальні глядачі плачуть під час перегляду.
Записаний
Следи за контекстами!

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Страхова медицина
« Прочитано #11 : 10 Листопада 2010, 13:17:06 »

 хто не осилить прочитати, хоча б повеселиться над карикатурами:
 http://nnm.ru/blogs/NoNaMe-Y/amerikanskaya_medicina_i_uzhas_socializma/
Записаний
Следи за контекстами!

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Страхова медицина
« Прочитано #12 : 10 Листопада 2010, 14:40:41 »

хто не осилить прочитати, хоча б повеселиться над карикатурами
Давайте подумаєм реально - для середнього американця 2000 $ як для середнього українця гривень так 500.
Проблеми з звязками в коліні - візит до травматолога, треба дати "на лапу", купити собі костилі, потратити гроші на лікарство і т.д. Якшо нормально помажеж або якшо лікар знайомий, то чекати не будеш, а якшо ні - то прийдеться чекати дооовго. І це все щастя би в нас обійшлось десь еквівалентно як для американця в гривень 500. Але в Америці усе фактично покриє страховка. Але проблема з звяками - це фігня.
Якшо, наприклад, не дай Боже рак або шось інше похоже, то в нас прийшлось би продавати кваритру, машину, йти просити, бо держава тобі ні грама не поможе, а там все впевнено покриє страховка...
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Страхова медицина
« Прочитано #13 : 10 Листопада 2010, 15:12:35 »

Тут питання в тому, що вже давно говориться, що американська система охорони здоров*я малоефективна і дорога. Хоча наша так само неефективна і так само дорога. Тому треба, щоб були передбачені всі варіанти. Медицина має бути страховою, але страхувати має не приватна страхова компанія, а держава. І всіх. Я так розумію щось подібне є в Італії. Є державні поліклініки і лікарні. Які надають чудові послуги. Але поряд із цим є і приватна медицина. І, якщо ти не хочеш лежати у спільній палаті, не чекати в спільній черзі до лікаря, то ідеш в приватну. От і все. А У США ще є такий фактор, що велику частину населення там становлять негри, які ніколи ніде навіть не намагаються працювати, живуть на те, що родять дітей і отримують соціальну допомогу. Звісно, що ніяка держава не в силі утримувати таку велику кількість іждівенців те ще надавати їм якісні медичні послуги і т.д.
 Але медицина і освіта мають бути обовязково як державні так і приватні, то це зрозуміли вже і американці.








Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Страхова медицина
« Прочитано #14 : 10 Листопада 2010, 15:42:14 »

Цитувати (вибране)
а держава. І всіх.

знову Ви за всіх намагаєтесь вирішувати особисто. :!!
а якщо я не хочу щоб мене держава страхувала? по якому праву вона тоді має мене страхувати?
ще один пенсійний фонд тільки під іншою маркою?  :stop:
хто хоче хай страхується, хто ні - ні.

Цитувати (вибране)
одібне є в Італії. Є державні поліклініки і лікарні. Які надають чудові послуги.
так чудові. от в одній клініці італії пацієнтам робили операції які їм були зовсім не потрібні. в результаті одної такої операції людина померла.

італійці взагалі схожі в багато чому схожі на нас, те ж бажання легких грошей, лінь, схожі мови..
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Страхова медицина
« Прочитано #15 : 12 Листопада 2010, 19:07:50 »

для тих хто не розуміє, що значить "страхує держава. І всіх":

Приховано: Показати
Как и обещал вам друзья, расскажу вам сегодня про одного мудака. Читать немножко длинно, но вы напрягитесь.
Зовут его Валерий Ситайло, он глава фонда соцстраха.

Откровенно вам скажу, я бы этого пидараса бил бы головой об стену долго и с удовольствием.
И вот почему.

Есть такая фишка, все трудоспособное население кашляет денежку в фонд социального страхования по потере трудоспособности. Из этого фонда простому народу по приобретенной инвалидности, болезни и прочее выплачиваются потом нищенские пенсии и пособия.
Но по доброте душевной эти самые страховики чтоб как-то прикрыть жопу и не рассказывать людям куда они проебали их деньги раз в год закупают подарки для детей этих самых простых работяг.
Помните родители приносили нам на НГ такие картонные коробочки с Дедом Морозом на картинке и шоколадным зайцев внутри? Вот это они, подарки.

А теперь суть.
Есть у мен знакомые которые учавствовали в тендере на эти подарки. Не буду говорить кто и как, это не суть важно.
Вобщем получили все позитивные результаты проверок и попросили себе пять областей. Дали самую низкую цену и в тот момент когда тендер был уже выигран его результаты отменили.
Отменили по прокурорской проверке.
Ребята расстроились, но сделали все юр. процедуру и стали ждать дальше.
И вот тут к ним неожиданно пришел этот самый Ситайло и предложил следующее.

Прокурорскую проверку фонд навел на себя сам чтоб отменить результаты тендера и чтоб его выиграть снова нужно дать откат 23%.
Ребята резонно возразили, что 23% это дохуя и как их впихнуть и в без того низкую (17,50 гривен) стоимость подарка.
На что Ситайло, ебанное хуйло и пидарас предложил им что-то сделать с массой и качеством подарков. Меньше фасовать или сделать ниже качество.
То есть недоложить конфет или положить хуйовые.

Аудио собственно. Нюанс, я не силен в в склейке. Поэтому первая часть у меня вторая, а вторая первая. Слушайте все до конца и все услышите. Там с паузой в середине.

http://soundcloud.com/shelyawork/track-126/s-cFJ8C

ЕБАННАЯ МРАЗЬ ты, Ситайло!!! У меня просто нет слов!!!

Но хуй с ним, с этим мудаком, но к прокуратуре, которая занимается подобной херней тоже есть вопрос. У вас, блядь, дети есть? Вы, блядь, подарки для них получаете?

Вот портрет Ситайло, а ниже ссылка на материал про то как он пиздит работников на своей автомойке.




http://lumpen.livejournal.com/2258256.html
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Страхова медицина
« Прочитано #16 : 10 Вересня 2014, 15:04:44 »

Чому в цій темі? Тому,що без медичної реформи та страхової медицини НІЧОГО НЕ ЗМІНИТЬСЯ НА КРАЩЕ!
В серпні перебував в Україні у відпустці. В черговий раз звернувся до воєнкомату ,щоб призвали. На цей раз воєнком направив на обслідування до хірурга. Результат -  діагноз варикозу кінцівки ( 3ст.) та проведена операція. Реабілітація післяопераційна триває. Подаю нижче допис з соц.мережі свого сина Ю.-
"На якому рівні знаходиться українська медицина на даний момент? Ха! Дещо смішне та незграбне запитання, вам так не здається? Як то кажуть: "Бувало й краще".
"Медицина в нас безкоштовна" - ще один фарс влади. На офіційному рівні - так, звісно, все чисто і прозоро, панове, наскільки це можливо. Але тут існує друге дно, до того ж таке, що тіньова економіка в Україні здається вигадкою студента-невдахи. Чому? Та тому що навіть події минулої кривавої зими і написи на рекламних щитах "Памятай: коли ти даєш хабар - на твоїх руках кров Небесної сотні!" на кожному кроці нічого не змінили в цій галузі нашої країни. Люди несли, несуть і будуть нести. Не сперечаюся, можливо багато лікарів вже не вимагають, але ми за тою ж ще радянською звичкою віримо, що без "подачки на лапу" лікарю він зробить все як-небудь або взагалі навіть не намагатиметься вилікувати людину. А аж опісля "подяки" і тільки тоді він зробить все, що в його силах. Так, вони отримують малу заробітню плату, але це окрема тема. Тут же йдеться про БЕЗКОШТОВНУ якісну медицину.
Лікарі (і майбутні також)! Я вірю, що цей пост не про вас. Не ганьбіть одну з найблагородніших професій. Памятайте про клятву, яку ви дали.
Люди! Рекламні щити з написами про Небесну сотню не для краси! Будь-які неофіційно передані гроші або "подарунки" іншим людям через послуги - плювок на на меморіал Небесної сотні. Хочеш змінити світ - почни з себе.
І найголовніше: не мовчіть! Це найбільша помилка, яку ви можете зробити! Якщо є несправедливість - кричіть. З усіх сил. Навіть якщо вас ніхто не чує."
Записаний

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Страхова медицина
« Прочитано #17 : 22 Січня 2020, 02:11:21 »

Антипрививочники попросили называть их по другому

Альтернативы, которые предложили пользователи Твиттера, оказались намного жестче

В начале декабря в Твиттере пользователь Crazymothers высказался против термина “антипрививочники” и попросил изменить его на “люди, осознающие риск вакцин”.  Этот твит вызвал волну ироничных предложений. Оригинальный пост Crazymothers звучал следующим образом: “Уважаемые медиа, пожалуйста, откажитесь от использования термина “антипрививочник” (anti-vaxxer). Он унизителен, провокативен и оскорбляет женщин и их опыт. Это пренебрежительное упрощение, глубоко оскорбительное и в корне неверное. Мы вежливо просим называть нас людьми, осознающими риск вакцин”.   Пост послужил почвой для множества шуток со стороны других пользователей, не согласных с позицией Crazymothers.  Вот некоторые из альтернативных названий, которые они предложили: “любители полиомиелита”, “чумные энтузиасты” и “те, кому нужен ребенок только на 3 года”.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Страхова медицина
« Прочитано #18 : 03 Лютого 2020, 09:05:43 »

Особисто мені менше страшно за ризик від щеплення моїй дитині (ну може не саме моєму малому, бо він алергік і тому ризик вищий, а середньостатистичній дитині) як ризик за майбутнє людської цивілізації. Бо я вважаю, що тотальне вакцинування від всього в купі з нівелюванням природного добору  (внаслідок розвитку  медицини) воно грає в плюс існуючим поколінням і в мінус майбутнім.
Кожне наступне покоління росте із ослабленим імунітетом.

Але зараз вже розплодилося нас на майже 8 млрд, так що як навіть половина виздихає за 100 років - то то мабуть нічого страшного.
Популяція відновиться.
Зроблять висновки і скорегують погляд на щеплення.

Якщо не докладно пояснив - можу  потім розписати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18180
  • Останні відвідини:
    24 Березня 2024, 06:01:42

    Звідки: Льондон
Страхова медицина
« Прочитано #19 : 03 Лютого 2020, 12:39:14 »

десь читав одну статтю , що люство має цікаву проблему . Так наприклад трупи людей не розкладаються як це було раніше , тому що організм містить стільки різної хімії , що стандартні бактерії не бажають переробляти . Виробництво наприклад курятини йде з таким негативним моментом , як кури ( щоб не хворіли ) споживають дуже багато антибіотиків , а потім через це страждають люди