Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Красиве волосся  (Прочитано 146474 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Красиве волосся
« Прочитано #40 : 30 Серпня 2010, 00:19:13 »

Ось подам кілька домашніх рецептів для тих кому не лінь готувати натуральне:
Маска при випадінні волосся
1 ст. л. кефіру або кислого молока, 1 жовток, 2-3 краплі трипроцентного йоду, 2-3 краплі вітаміну А на олії. Все перемішати. Через день втирати у шкіру голови на 2 години. Змивати теплою водою. Треба зробити 15 сеансів.

А ось іще для росту, від лупи і для мякості
потрібно жменю лушпиння на склянку води, варити 7—10 хвилин. Втирати в корені волосся (настій абсолютно не дає запаху цибулі)
Якщо відвар лушпиння цибулі застосовувати для миття голови, то зміцниться і поліпшиться ріст волосся, зникне лупа, волосся стане м’яким та шовковистим.

Або:

змішати порівну кору дуба та лушпиння цибулі. 1 склянку сухої суміші залити 1 л окропу, кип’ятити на слабкому вогні протягом 1 години. Відваром змочити волосся, одягнути поліетиленову шапочку, обгорнути голову рушником і залишити на 2 години.
Змити теплою водою і висушити без фена.
P.S. Цей відвар надає волоссю золотистого відтінку, бо лушпиння має тонувальний ефект, тож підійде темноволосим

або проти лупи:

приготувати настій з кори дуба і втирати в корені волосся
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Красиве волосся
« Прочитано #41 : 30 Серпня 2010, 01:11:33 »

все намагаюся знайти гідного українського виробника косметики по догляду за волоссям _ нещодавно у Калуші з"явилися продукти під маркою компанії АЛЄС
ЯЯ звернула увагу перш за все на масочки -
і прикупила собі для опробації експрес-маску "Блиск та сила" (червоненька така) - "підкупив" мене вислів в анотації - що наче ота маска вироблена за німецькою рецептурою  :-[ ЯЯ наче й доросла, а така наївна

сайт виробника http://www.ales.kiev.ua/catalog.php?id_cat=1&grupa=1
Відповідь від: 30 Серпня 2010, 00:30:55
раніше пробувала продукти компанії
вони випускають продукцію під різними марками та от для волосся є саме
Dr. Sante
Salon
Зеленая аптека
Магия трав
Фармацевтическая Фабрика Эльфа

достеменно про виробника та його продукцію можна дізнатися на його сайті http://www.elfa.ua/
« Останнє редагування: 30 Серпня 2010, 02:18:44 від ЯЯ »
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Красиве волосся
« Прочитано #42 : 30 Серпня 2010, 01:46:29 »

І як, уже випробувала?
Відповідь від: 30 Серпня 2010, 01:40:31
Про миття волосся
Приховано: Показати
Волосся потрібно мити у міру їх забруднення. Перед миттям голови, волосся бажано розчесати.

Мити волосся - обов′язково кип’яченою водою або відфільтрованою, тобто м’якою. Для пом’якшення води в домашніх умовах її можна прокип’ятити і дати відстоятися протягом 5-6 годин, або просто отстоять. Можна на 2 літри води додати 1 чайну ложку питної соди або декілька крапель нашатирного спирту.

Підбирайте шампунь за типом волосся і бажано м’який. Щоб дізнатися, підходить шампунь чи ні, зробіть таку пробу: змішайте в стакані воду з шампунем і дайте суміші відстоятися. Якщо з’явиться сирний осад - користуватися цим шампунем не стоїть. Такий шампунь важко вимити з волосся і тому можуть бути проблеми: себорея, лупа, свербіння.

Міняти часто шампунь не обов′язково, головне правильно підібрати його залежно від потреб волосся і шкіри голови.

Для довгого волосся краще мати два шампуні: один для жирного волосся, якому миються шкіра голови і волосся у підстави, а інший для сухих - для миття всієї довжини волосся. Також потрібно користуватися двома бальзамами-обполіскувачами. Зараз є шампуні для змішаної структури волос, який використовується і для шкірного покриву, і для волосся.

Не слід довго мити голову: від цього волосся знежирюється і втрачає свій блиск.

Обполіскувати волосся треба обов′язково. Можна використовувати спеціальні бальзами- обполіскувачи. А можна водою, що підкисляє, з оцтом, бажано яблучним або виноградним. Воду, що підкисляє, використовують для нейтралізації залишків луж на волоссі. Якщо вода жорстка, то полоскання волосся оцтом абсолютно обов′язково: столова ложка 6%-ного оцту на відро води.
Темне волосся заблищить від оцетового полоскання
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Красиве волосся
« Прочитано #43 : 30 Серпня 2010, 01:59:12 »

маски у Калуші продають уже роки - мені кілька років тому радили їх як хороші - та моє волосся вони не вразили - більше не купую.

маски ... нещодавно було прикупила одну, отаку , та ... моє волосся від неї стало - дроти дротами - жах. Спробую її ще разок (вже не під час спеки) - як "ефект" повториться - то вона полетить у смітник.

з лінії Фармацевтическая Фабрика Эльфа (вона нещодавно з"явилася у нас) вже випробувала:
пасту від лупи, отаку , того тюбіка вистачило мені всього на два рази, та ефект був непоганим і від двох разів використання.
та спрей для коренів з Ріп"яхової лінії (у них він зоветься - сироваткою) отакий - нічого особливого, ще й пульвілезатор ніякий (у АЛЛОТОНа набагато кращий)

з "Зеленої аптеки" також пробувала сироватку Настой для волос "Сбор 2 - против выпадения, для укрепления и роста волос" - ефекту не відчула та в мене ще й пляшичка не скінчилася - мінус - довго не висихає.  :unknow
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Красиве волосся
« Прочитано #44 : 30 Серпня 2010, 19:14:13 »

Мені ще allaton спрей дуже подобається. Якби ще аромат був трошки кращий.
На рахунок пігулок що я радила проти випадіння, то вони називаються revalid, а не так як я раніше писала  :-[ (завжди чомусь там зайві букви приписую)))))
Недавно по СТБ подивилась передачу про шампуні, і як від якогось дорого у дівчини начисто волосся повилазило по причині хімічного опіку, то хоч бери і натур продуктами волосся мий.Жах :o Хтось бачив ту передачу?
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Красиве волосся
« Прочитано #45 : 30 Серпня 2010, 23:56:47 »

Може хтось знає якогось представники фірми "Імідж косметологія"? Я десь 2 роки назад придбала пінку для волосся дуже задоволена, хочу ще таку, але не знаю де знайти. Волосся не злипається, має нормальний аромат, всі хто нею користувався дуже задоволені.
Відповідь від: 30 Серпня 2010, 23:38:05
http://kosmetika-image.at.ua/shop/ukhod-za-volosami
правда я тут своєї пінки для волосся не знайшла :(
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Красиве волосся
« Прочитано #46 : 31 Серпня 2010, 23:58:36 »

ALLOTONом користувалася - виприскала дві пляшечки (перше звичайний спрей, другу placenta+) - нічого особливого не помітила (та ЯЯ нерегулярно його використоувала - там написано двічи на день, а я лише один раз на день - верніше - на ніч  :-[ )

advokat - ти маєш на увазі такі -
ЯЯ їх пропила протягом двох місяців по чотири на день - отож получилося 8 пачок
Отже, випадіння волосся трохи зменшилося - та цілковито не припинилося
паралельно з "Ревалідом" я приймала "Фенотек" - полівітамінний комплекс з залізом (у профілактичних дозах)
Та моя сусідка, що фарбує моє волосся зауважила, що покращилася структура волосся - цікавилася, що я для цього робила.
Відповідь від: 31 Серпня 2010, 23:41:49

Відповідь від: 31 Серпня 2010, 23:45:33
є ще один препарат, що призначають лікарі для припинення втрати волосся - ЦИНКТЕРАЛ - ЯЯ пробувала його приймати, та... моя підшлункова заявила мені, що або вона, або ЦИНКТЕРАЛ.  :'( Тому про результат прийому цього препарату сказати нічого неможу  :unknow
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Красиве волосся
« Прочитано #47 : 01 Вересня 2010, 22:25:45 »

все ще "роблю рейд" по косметиці для волосся виробництва України  :-[
надибала ще одну фірму м. Дніпропетровськ
вони випускають продукцію під марками

Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Красиве волосся
« Прочитано #48 : 01 Вересня 2010, 23:28:39 »

про їх ассортимент можна дізнатися докладніше тут
http://www.bioton.ua/index.php?option=com_content&task=section&id=17&Itemid=241
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Красиве волосся
« Прочитано #49 : 08 Вересня 2010, 16:57:24 »

Отже пишу висновки по білоруській продукції серії ACTUEL placenta, бальзам-маски та незмиваємий кондиціонер

з задачею укріплення волосяних луковок справляється слабенько - ефект є, та не надто виражений. Якщо порівнювати з масочкою від КЕРА_НОВА, то в тричі слабше.
Проте, приємною несподіванкою для мене стало те, що мої пересушені у сауні кінці волосся "віджили", тому можу радити цю продукцію тим, в кого волося пошкоджене високими температурами (пляж, сауна, постійна сушка феном). Щодо кондиціонера, то - здорові ділянки волосся його не надто добре сприймають - кондиціонер його "бруднить", а от там де волосся сухіше й ослаблене ефект  :good .
отакі висновки.  :)
« Останнє редагування: 08 Вересня 2010, 22:31:28 від Tandylight »
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Красиве волосся
« Прочитано #50 : 10 Вересня 2010, 23:34:34 »

ЯЯ маю велику надію, що Ти будеш з нами.  :bouquet:
Залишайся.  :frend
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Красиве волосся
« Прочитано #51 : 11 Вересня 2010, 16:29:13 »

advokat - ти маєш на увазі такі -
Саме ці. То все звісно ж індивідуально. моїй подрузі вони допомогли. Пропила ті  пігулки протягом місяця.
Записаний

Лалія

  • Модератор
  • *
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Красиве волосся
« Прочитано #52 : 29 Жовтня 2010, 19:41:18 »

Можу порадити шампуні ФРІДЕРМ. Купували чоловікові, то я розпробувала і теж ними користувалась. 


І хочу застерегти від покупки шампуню чи бальзаму "Чиста лінія" - це ЖАХ.


 Після Фідерму, я щиро повірила, що то моє волося таке прекрасне, а не якісний шампунь, і вирішила перейти на економніший варіант.  :fool Радили МУДРІ ЛЮДИ, не робити цього, та вирішила вчитись на своїх помилках.  :=) Голова пече, волося випадає.  :'-( Повертаюсь до перевіреного варіанту.  :)
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Красиве волосся
« Прочитано #53 : 29 Жовтня 2010, 21:04:48 »

(жаль, зараз не маю чим фотографувати - а то показала ще один "чудо-шампунь". Воні більше ніж користі). Пізніше це виправлю
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Красиве волосся
« Прочитано #54 : 30 Жовтня 2010, 12:46:16 »

ЯЯ
маски  ... нещодавно було прикупила одну, отаку  , та ... моє волосся від неї стало - дроти дротами - жах. Спробую її ще разок (вже не під час спеки) - як "ефект" повториться - то вона полетить у смітник.
Волосся, як і ми самі, дуже "індивідуальне". Я, наприклад, маску цієї фірми купила раз пятий, мабуть. Волосся таке мякеньке)))
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Красиве волосся
« Прочитано #55 : 30 Жовтня 2010, 12:49:01 »

І хочу застерегти від покупки шампуню чи бальзаму "Чиста лінія" - це ЖАХ.
І шампунем від"Чистої лінії" користувалась. Теж підходив. Потім змінила - як відомо волосся, як і люди, мають здатність звикати) + не боюсь експерементувати )
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Красиве волосся
« Прочитано #56 : 30 Жовтня 2010, 15:35:03 »

Голова пече, волося випадає.
І у мене :(
Змінила шампунь -  все добре...Хоча мушу сказати, що деколи такий ефект трапляється і від більш дорогих марок.
Наприклад те саме у мене від Фрутіс :(
А от наприклад від L`OREAL-ELSEVE чи Garnier - все добре. Нівея теж нічого, якщо правильно підібрати. Бо  це теж грає роль. Дуже любила раніше ось цей .
думаю, що шампуні потрібно періодично змінювати.
Зараз, чомусь, дуже актуальною стала проблема випадіння  :-[  :(
Тому почала купувати ріп♥яхову олію. Такої пляшечки мені вистачає на три рази. Роблю маски з неї, а також з оливкової. Можливо змити вдається не з першого разу, але  можна...
І почала декілька разів на день робити масаж ось такою штукою.

Еффект дуже відчувається. Шкіра починає відживати і кровооббіг голови нормалізується, що до речі сказується не тільки на волоссі ;)
Згідна що це все індивідуально. але думаю є ще один момент, який я вже перевірила на собі.
Зовсім економічні фірми що випускають шампуні ( як от наприклад "Чиста лінія") не можуть собі довзолити безпечні засоби, які вже не використовують більш дорогі марки і якраз наявність цих компонентів викликає зуд і запалення шкіри, а також інші неприємні наслідки  :bouquet:
Хоча, щодо "Чистої лінії"... Для мене немає кращого "молочка для вмивання" ніж їх  :unknow
Не проміняю навіть на більш дорогі марки. Бо підходить і ціна, і якість ;)
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Красиве волосся
« Прочитано #57 : 30 Жовтня 2010, 20:57:39 »

О, така штучка є серед товарів фірми "Касада", представником яких я пробую бути.
Раніше ЯЯ вже виставляла фото продукції "Зеленої аптеки". От і я спробувала і купила на свою голову шампунь "Цинк+березовий дьоготь". Не знаю як кому, але мені він не те що не підійшов, а щей волосся посипалось. А смердить такий шампунь - спати зі своїм волоссям не хочеться.
Відповідь від: 30 Жовтня 2010, 20:38:18
А ще є така цікава штука (і для волосся в тому числі)
Перенесла свій ролик у тему "Наше здоровя" http://forum.kalush.info/index.php/topic,899.new.html
« Останнє редагування: 30 Жовтня 2010, 21:15:03 від сонечко я »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Красиве волосся
« Прочитано #58 : 30 Жовтня 2010, 21:16:28 »

*.flv сонечко flv а не МР4
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Красиве волосся
« Прочитано #59 : 30 Жовтня 2010, 22:27:28 »

не зрозуміла
Записаний