Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Красиве волосся  (Прочитано 146486 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Красиве волосся
« : 21 Липня 2010, 00:49:53 »

Дівчата отут побачила кліп Сіари - де мені вельми сподобалася її зачіска - ось сам кліп

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=U9dg9hvDIzU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=U9dg9hvDIzU</a>

як гадаєте, оті світлі пасма - то її справжнє вифарбуване волосся - чи то просто вшите???
Відповідь від: 21 Липня 2010, 00:36:27
ЯЯ ТАКУ ЗАЧІСКУ ХОЧУ!!!
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Красиве волосся
« Прочитано #1 : 21 Липня 2010, 08:47:47 »

Визначаю тему дискусії - тут пропоную обговорювати Ваші способи догляду за волоссям, як щоденні так і те, що Ви робите, коли воно випадає, чи не задовільняє Вас своїм виглядом.

Засоби яких виробників, фірм чи марок використовуєте - та яким саме засобам надаєте перевагу (шампуні, маски, бальзами, кондиціонери, тощо).

За допомогою яких засобів робите зачіски чи укладки волосся.

Можливо є якісь власні "фірмові" рецепти по догляду за волоссям???

Та звісно Ваші враження про перукарні та перукарок, що там працюють.
« Останнє редагування: 21 Липня 2010, 09:16:54 від ЯЯ »
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Красиве волосся
« Прочитано #2 : 21 Липня 2010, 08:48:13 »

 Дууууууууже гарна зачіска  :good :good :good Я думаю, що то її справжнє волосся (фарбоване) :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Красиве волосся
« Прочитано #3 : 21 Липня 2010, 08:51:35 »

Та мене нині матуся "потішила" - сказала, що таке
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=wrBxSykxqrY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=wrBxSykxqrY</a>
в мене виросте, а от те, що я хочу - той кліп, що вище - так ні.
Бо каже, що вона мене не від того тата родила, щоб в мене так як у Сіари волосся вкладалося.

Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Красиве волосся
« Прочитано #4 : 21 Липня 2010, 09:25:36 »

 О,то тоді  я перша  ;) Колись у мене було дууууже довге волосся.Нижче пояса,до попи... :-[ Я заплітала косу.Шампунів нормальних тоді не було,крайняк КРОПИВА :=), і фенів теж.Мама тішилася моїми косами,а я ненавиділа :( Я хотіла бути схожою на своїх однолітків із модними на ті часи (підліткові) зачісками.У 20 років я не витримала "лихої долі",прийшла до перукарні, і сказала РІЖТЕ  :=) Там звісно відмовлялися це зробити,та мусіли.Уся перукарня стояла наді мною,і просила добре подумати.Якби вони знали,скільки нервів я собі з"їла із тою косою,то би не просили.Коротше підстригли мене "під каре" але без чілки.Звідтам я йшла,і мені здавалося,що все місто на мене дивиться бо знає,що я була з косою.На голові було таке відчуття,ніби мені зняли звідтам якийсь казан чавунний :=) Через декілька місяців я зрозуміла,що і така зачіска мене нервує.Тоді я пішла і підстриглася "під мальчіка" :P В обох випадках дома зі мною ніхто не говорив тижнями,а дитина дивилася на мене з відкритим ротом :) Пізніше я продала свою косу,і на виручені гроші купила собі золотий кулончик :) Довжина волосся сягала одного метра, а вага 250 грам.

 З тих пір, я звісно трохи міняла зачіску-як колір так і стрижку.Та найоптимальніше для мене,це коротка стрижка.Ніякими засобами по догляду за волоссям я не користуюся,бо вони мені не підходять.Мене свербить голова,волосся жирніє,і я відчуваю якусь важкість.Єдине,коли мала довше волосся (до плечей),то користувалася бальзамом після миття,бо не могла розчесати. :=) Моє волосся має багато плюсів,та є й мінуси.Отож із плюсів,то воно є жостке,гарно укладається,швидко росте,і перукарка завжди отримує задоволення,коли мене підстригає.Мінуси,то я мушу щодня мити голову,а мию я тільки Хеденшоулдерсом,бо якщо я не помию,то  :=) Я не можу його зачесати,і на голові йожик.Тому є проблема тоді,коли я десь в дорозі,то хоч бери і не лягай спати.А тому неодноразово доводилося мити і мінералкою,і під краном на заправці в туалетах(це коли була неодноразова подорож до моря),і навіть господарським милом  :=),бо бувало й таке,що криза підкралася непомітно,і в хаті не було не те що шампуні,а й звичайного мила.
  Та зачіска від цього не мінялася,та на дотик волосся було таке,як шерсть у собаки.До недавнього часу, мої дочки ,за наполяганням бабусі,теж мали довгі коси,та я їх обстригла.Волосся ще не продала,і мабуть швидко і не продам.Бо дуже багато  є бажаючих знайомих  купити на парики.А я трохи вірю в ті забабони,щодо волосся,то нехай воно мені лежить сховане.Бо свого було не шкода-мені вже всеодно,ворожитимуть на ньому, чи ні.А от за своїх дівчат хвилююся :!!
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Красиве волосся
« Прочитано #5 : 21 Липня 2010, 09:53:04 »

У мене навпаки м'якеньке як у кота, але теж щодня мию, шампунем для блондинок (найкраще підходить)  :)
На літо стрижуся коротше, в інші сезони трохи заростаю. Нічого додаткового теж не вживаю, бо так усе як у Катрін, включно з миттям у поїзді  :-[
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Natusya

  • Новачoк
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 16
  • Останні відвідини:
    04 Квітня 2015, 00:39:14

    Звідки: Івано-Франківськ
Красиве волосся
« Прочитано #6 : 21 Липня 2010, 10:50:55 »

Як часто буває, найчастіше навесні, а також восени наше волосся чомусь починає покидати нашу голову   :' ( :) (не так щоб зовсім, але трошки є...). От тоді ми і починаємо бігати в різні магазини і салони за порадами, який шампунь вибрати, щоб припинити це явище. Ну, звичайно, нам пропонують різні дорожезні маски для волосся, які хіба що на наш гаманець впливають.
Я хочу поділитися з вами рецептом приготування маски для волосся з натуральних продуктів, яка живить і відновлює його.
1 жовток
1 ст. ложка меду
1 ст. ложка соку з алое.
Волосся після використання такої маски стає шовковисте і має гарний медовий запах.
Відповідь від: 21 Липня 2010, 10:43:35
А волосся у Сіари дійсно шикарне!!!!! :)
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Красиве волосся
« Прочитано #7 : 21 Липня 2010, 11:29:28 »

Раніше користувалася шампунями і бальзамами від ELSEVE та KLISS KUR. Загалом - мене задовільняло. Але, якщо 1 пл. шампуня ще вистачало на місяць, то 1 пл. бальзаму - аж ніяк (консистенція в нього значно густіша в цих марках, ніж в шампуня). А так, як волосся в мене середньої довжини, та і голову доводилося мити щодня, то в місяць, в середньому, доводилося витрачати близько 40 грн. на ці засоби. Та справа, звісно, не в грошах. 
Але з осені минулого року на полицях магазинів зявилися засоби для волосся від SIOSS. Приглядалася-приглядалася і все ж вирішила випробувати. За дві пляшечки (шампунь і бальзам) заплатила близько 60 грн. і цього комплекту мені вистачило майже на 3,5 місяця. Тобто, більш ніж наполовину дешевше. Задовільняє і стан волосся після користування цим засобом (принаймі не погіршився), і відносно рідка консистенція, і запах, ну, і ціна.    :)
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Красиве волосся
« Прочитано #8 : 21 Липня 2010, 11:36:20 »

У мене в школі було довне волосся до 9го класу, потім підстриглась коротенько коротенько, і від того часу то каре, то каскад, зараз вже трошки відпускаю свої кіски. Волосся в мене класне, густе, ну на рахунок укладок вредне. А ще моє волосся ніколи не було фарбованим. Літом голову мию через день, зимою мож і раз в 3 дні воно в мене не жирніє. :) Користуюсь Гліскуром для темноволосих.В жодному разі не користуюсь Фруктісом від Гарнєр, бо так свербить від нього шкіра.Коли були в Німеччині привезла з собою їхній шампунь, брала на вгад, також підходить(шкода що мало взяла :()
Стрижусь в перукарні "крокус" на Малицької у Оксани.
Відповідь від: 21 Липня 2010, 11:30:31
І я користуюсь ELSEVE, також мені підходить, SIOSS також маю, ну пів біди, та й взагалі, моя голова любить коли міняти шампунь, раз таким мию годову, другий раз іншим. :)
Відповідь від: 21 Липня 2010, 11:33:13
Що до Сіари, пасма класні, точно її рідні, але вони класні тим що не білі, а рижуваті трошки, тобто на пару тонів світліші від її волосся, тому і гарно воно дивиться. :good
« Останнє редагування: 21 Липня 2010, 19:59:32 від yurko »
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Красиве волосся
« Прочитано #9 : 21 Липня 2010, 15:57:59 »

жіночки - дівчата - дівки - дівулі . Не займайтеся дурницями так як всі шампуні робляться з одною основою і лише добавляють деякі добавки у кількості десь з 1% для кольору запаху і теде :) А тому не варто переплачувати за "понти" і "лейби"
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Красиве волосся
« Прочитано #10 : 21 Липня 2010, 16:14:07 »

жіночки - дівчата - дівки - дівулі . Не займайтеся дурницями так як всі шампуні робляться з одною основою і лише добавляють деякі добавки у кількості десь з 1% для кольору запаху і теде  А тому не варто переплачувати за "понти" і "лейби"
та ні, :),у тої основи є різні формули,
шампуні L'Oréal наприклад,суттево відрізняются по всім параметрам від "Крапівушки"
хімія буває  різна :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Красиве волосся
« Прочитано #11 : 21 Липня 2010, 16:24:31 »

жіночки - дівчата - дівки - дівулі . Не займайтеся дурницями так як всі шампуні робляться з одною основою і лише добавляють деякі добавки у кількості десь з 1% для кольору запаху і теде :) А тому не варто переплачувати за "понти" і "лейби"

Та чимось доводиться користуватись.

А що Ви порадите? :happy:
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Красиве волосся
« Прочитано #12 : 21 Липня 2010, 17:05:40 »

жіночки - дівчата - дівки - дівулі . Не займайтеся дурницями так як всі шампуні робляться з одною основою і лише добавляють деякі добавки у кількості десь з 1% для кольору запаху і теде Посмішка А тому не варто переплачувати за "понти" і "лейби"
Ну, не скажи...  :)
а щодо переплачувати - то в цьому ЯЯ справжня українка - мене би навіть за "рубель" жаба б задавила.  ;)
Відповідь від: 21 Липня 2010, 16:26:30
шампуні L'Oréal наприклад,суттево відрізняются по всім параметрам від "Крапівушки"
 :D :D :D то точно... , що хімія буває різною
Відповідь від: 21 Липня 2010, 16:28:05
Ну, що ж, усі зійшлися на думці, що у Сіари справді ШИКАРНЕ волосся, та  :'( таке волосся не моєї структури - тому мені намагатися досягти (відростити чи зробити) таку ж зачіску - то вже ндто нездійснення мрія   :'( - тому я мушу зупинити свої мрії на варіанті Бійонс, котру тут у темі так ніхто й не помітив.  :unknow

Чого мені доведеться досягати - то збільшення об"єму (звести на нівець випадіння волосся) зачіски та відростити довжину, при цьому волосся повинно бути "живим". Ох і не легка отака є задачка, ой не легка.

Отже, ілюстрація моєї мети, чи то можна назвати - зачіски моєї мрії

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=tKTCNnTULBk" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=tKTCNnTULBk</a>
« Останнє редагування: 21 Липня 2010, 21:49:20 від ЯЯ »
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Красиве волосся
« Прочитано #13 : 21 Липня 2010, 17:29:40 »

я мушу зупинити свої мрії на варіанті Бійонс, котру тут у темі так ніхто й не помітив.


Та чому ж "не помітив"?  :good.   Але, особисто для мене, - таке волосся з області фантастики. :(

Записаний

Саянка

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 20
  • Останні відвідини:
    14 Листопада 2014, 16:05:01

    Звідки: Калуш
Красиве волосся
« Прочитано #14 : 21 Липня 2010, 18:28:10 »

Ви просили якісь домашні таємниці по догляду за волоссям. Поділюсь з вами. :frend
Отже, берете молоду кропиву (зараз уже правда таку тяжко знайти) миєте, сушите від води, дрібно нарізаєете і заливаете спиртом 60 градусів, або перваком (горілка не дасть такого ефекту). Настоюєте 2 тижні і потім дану настойку втираєте в корені волосся кожного разу після миття. Зменшується випадіння волосся і ламкість, покращується його структура і збільшується блиск. Особисто мені дуже допомагає ще також безколірна хна.
Записаний

afocya

  • Початківець
  • *
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    15 Лютого 2021, 13:32:02

    Звідки: kalush
Красиве волосся
« Прочитано #15 : 21 Липня 2010, 19:15:33 »

у мене волосся випадає як правило весною і восени, ну весною зрозуміло-нехватка вітамінів, а восени :unknow, мию уже багато років кліскуром+бальзам, але тепер купила якусь маску у літровій бутлі-непогана, волосся гарно розчісується.
навесні робила маски, мед+жовток+1л.коньяку-вона нормальна, але коли наносиш то дуже липне :(
а потім вичитала в неті ріпяхова олія+ я додаю і масло жожоба і пшеничне масло і ще якесь (яке є) та пару капель аромамасла для запаху, це все в шкіру голови і ходиш собі-скільки є вільного часу, справді волосся укріпилося, і почало наростати нове :) раніше робила перед кожним миттям, а зараз - раз у місяць.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Красиве волосся
« Прочитано #16 : 21 Липня 2010, 20:04:18 »

Дівчата. Ви так ніби виросли у парнику і ніколи не мали домашніх тварин!

Воно просто мусить вилазити! То природній процес! Всі линяють.

А рекламщики просто користуються вашим підсвідомим страхом втрати волосся і впарюють різні "нові" шампуні і засоби.
Звісно кропив і яйця з медом то є супер, але повірте, що воно все одно буде вилазити  :) Якби не вилазило то ми б ходили як батечко Фура.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Красиве волосся
« Прочитано #17 : 21 Липня 2010, 21:12:47 »

Дівчата. Ви так ніби виросли у парнику і ніколи не мали домашніх тварин!

Воно просто мусить вилазити! То природній процес! Всі линяють.
Проте, ота сезонна "лінька" - то не є обов"язковою, от і ділимося рецептами та досвідом використання різних засобів аби її уникати  :P
Відповідь від: 21 Липня 2010, 20:39:23
Щодо РІП"ЯХОВОЇ ОЛІЇ, то
купувала було з цієї серії -   (виробник: ТОВ"Флора-Фарм") - ріп"яхова олія, як ріп"яхова олія - нічого особливого та вона мала відповідний колір та запах.
А от було купила інакшого виробника (виробник ЧП"Дон" Днепропетровськ) - то було  :censore - таке враження, що то не ріп"яхова олія, а та, котру в мене з пательні зібрали - ні тобі специфічного запаху, ні кольору  :unknow
Нині купила ще інакшу - "Домашний доктор" (виробник ПП Фармацептична фабрика "НВО ЕЛЬФА") - ще не пробівала, та щойно "спецом" відкрила - понюхала - щось вона мені ріп"яховою олією не пахне, згодом напишу як воно у використанні.
Відповідь від: 21 Липня 2010, 21:07:45
а ось ще кілька рецептів з ріп"яховою олією
http://otvetin.ru/zdorovkrasiv/14702-kakie-maski-dlya-volos-mozhno-sdelat-iz-repejnogo-masla.html
Цитувати (вибране)
Хороший результат дает маска, сделанная из касторового и репейного масла, взятых в равных пропорциях и с добавлением такого же количества водки. Смесь втирается в кожу головы легкими массирующими движениями в течение десяти минут. Затем волосы накрываются полиэтиленом и укутываются махровым полотенцем. Держать такую маску нужно полчаса.


Маска для сухих, поврежденных волос готовится из столовой ложки репейного масла, желтка, чайной ложки меда и столовой ложки настойки арники (она продается в аптеке). Смесь втирают в корни волос и распределяют по всей длине волоса. Накрывают волосы полиэтиленом, обматывают толстым полотенцем и держат маску сорок минут.


Для восстановления и укрепления волос готовятся маски с добавлением эфирных масел. Например, можно приготовить такую маску. Столовая ложка кефира, полторы столовых ложки репейного масла, столовая ложка персикового масла, одна – две капли масла лаванды и столько же кедрового масла. Смесь наносится на чистые и слегка подсушенные волосы, слегка втирается в кожу головы и оставляется на час. Волосы должны быть в тепле, укутайте их в полотенце.
Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Красиве волосся
« Прочитано #18 : 22 Липня 2010, 02:12:52 »

та ні, Посмішка,у тої основи є різні формули,
шампуні L'Oréal наприклад,суттево відрізняются по всім параметрам від "Крапівушки"
хімія буває  різна
можливо можливо . користуюсь милом і шампунь це є втрата часу . АЛЕ ось цікаве посилання на одну статтю - читайте думайте :)
http://rinoff.ru/page/shampun-z-chogo-vin-skladayetsja
Відповідь від: 22 Липня 2010, 02:11:24
Рекламні міфи лікувальних шампунів

Однією з найпоширеніших проблем шкіри голови є лупа, причиною виникнення якої є грибок. Він постійно присутній на наших головах у вигляді спор, однак проявляє себе лише тоді, коли виникають відповідні для цього умови — стрес, порушення імунної системи, неправильне харчування, шлункові хвороби, гормональні проблеми. Тоді він починає активно розмножуватися, через що значно прискорюється цикл розвитку клітин голови й виникає надмірна кількість лупи. Якщо крім набридливої лупи, шкіра голови ще й свербить та червоніє — мова йде вже не про лупу, боротися з якою можна з допомогою косметичних засобів, а про себорею, котру потрібно лікувати.

Лікувальні шампуні від лупи, крім миючих засобів, містять ще й лікувальні компоненти: наприклад, у засобів Head & Shoulders — це цинк пирітіон, у шампунів «Нізорал»— кетоконазол. Також лікувальні шампуні від лупи можуть містити дьоготь, сірку, саліцилову кислоту та інші речовини.

А от те, що шампуні «зміцнюють та відновлюють волосся, змінюють його структуру й живлять пошкоджене волосся», є звичайним рекламним міфом — подібні твердження є незрозумілими для усіх, хто ще хоч трохи пам’ятає шкільні уроки з біології. Адже та частина волосини, що розпочинається над поверхнею голови, є мертвою, тож ні зміцнити, ні відновити її неможливо. Насправді реальний лікувальний чи живильний ефект шампуні можуть дати лише волосяним цибулинкам і шкірі голови, а «зміцнювальні», «живильні» чи інші речовини можуть лише певний час знаходитися на поверхні волосини, чим дещо змінюють її вигляд візуально. Хоча й такий ефект більше властивий не шампуням, а бальзамам та кондиціонерам, які або входять до їхнього складу, або продаються окремо.
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Красиве волосся
« Прочитано #19 : 22 Липня 2010, 11:05:55 »

можливо можливо . користуюсь милом і шампунь це є втрата часу .

Багато залежить і від структури самого волосся. В мене воно від природи тоненьке. Тому, коли одного разу по прикладу тітки (яка все життя миє волосся тільки господарським милом і воно має чудовий вигляд (волосся ж  в неї міцне й жорстке)), вирішила й собі скористатися цим засобом - волосся в мене буквально склеєлось, не промивалось. Довелося декілька раз ще промити шампунем, нанести бальзам. Після цього "досліду" вирішила для себе - наступної спроби вчинити таким чином не буде.

Тому, кожен індивідуально, методом спроб і помилок, підбирає для себе засоби по догляду за волоссям. Що підходить одному - не завжди підійде іншому.  :)
Записаний