Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Цікаві (шокуючі) новини світу  (Прочитано 365983 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #320 : 26 Липня 2010, 13:55:47 »

Війна....

« Останнє редагування: 27 Липня 2010, 08:45:45 від yurko »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #321 : 26 Липня 2010, 15:05:59 »

Заказний кремлевський фільм :)
Подібне було і у відносинах з Україною.
білоруський народ  звичайно  перегляне своє "бачення" в особі північного сусіда.
Що тільки зомбоящик не розказував про Ющенко і Саакашвілі,
і як восхваляв Лукашенко і Кокойти(згадав брехуна Лєонтьева).
Факти із фільма були відомі давно,не було команди "фас"
А Росія ... ну що можна сказати. Це як у казці великого російського поета - "Не хочу бути царицею земною .. :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #322 : 26 Липня 2010, 15:33:08 »

А я тому і сказала, що це війна. Інформаційна поки що...

http://www.putin-itogi.ru/doklad/
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #323 : 26 Липня 2010, 18:17:31 »

Индия выпускает ноутбук за 35 долларов

Приховано: Показати
Представитель индийского правительства объявил о том, что со дня на день Индия начнет выпуск сверхдешевых компьютеров для студентов, цена которых составит порядка 35 долларов. В прошлом Индия уже устраивала сенсацию, анонсировав двадцатидолларовый ноутбук, однако потом выяснилось, что это всего лишь ошибка перевода.

В этот раз, однако, официальное заявление министра образования Капила Сибала прозвучало вполне отчетливо. "Мы достигли такого этапа развития, когда материнская плата, процессор и все, что с ними связано, в совокупности стоит около 35 долларов. В том числе память, дисплей и все остальное", - сообщил Сибал на пресс-конференции в Нью-Дели.

Согласно планам индийского Минобраза, ультрабюджетный ноутбук будет распространяться главным образом по высшим учебным заведениям страны, обеспечивая студентам дополнительные возможности в обучении. Поставки планируется начать в следующем году, а пока разработчики ведут переговоры с крупными производителями комплектующих на предмет выпуска чудо-компьютера.


Своим внешним видом, передает The Times of India, устройство будет напоминать популярный планшетный компьютер iPad от Apple, но заряжающийся от портативных солнечных батарей. Любопытно, что жесткого диска у компьютера не будет, а соединяться с другими устройствами он будет через USB-порт.

Как уточняет TechRadar, работать новинка будет под ОС Linux и получит предустановленные веб-браузер, PDF Reader, и, что удивительно, программу для проведения видеоконференций.

Необходимо напомнить, что в прошлом году из Индии пришли сенсационные сообщения о создании ноутбука стоимостью всего в 20 долларов. Его также прочили в помощники индийским студентам и сообщали о примерной дате появления, но затем стало известно, что причиной сенсации стала ошибка в переводе выступления министра, речь в котором шла об обычном устройстве хранения данных.


http://www.dni.ru/tech/2010/7/23/195918.html
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #324 : 26 Липня 2010, 22:34:11 »

 Дещо про витік нафти в Мексіканській затоці

http://fishki.net/comment.php?id=73157
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #325 : 06 Серпня 2010, 14:34:53 »

І просто цікаві новини, які не визивають негативних почуттів :) :
Рідкісне явище можна побачити сьогодні увечері (6 серпня) на небі, якщо його не закриватимуть пелена диму і хмари - парад планет, коли на невеликій ділянці небосхилу зберуться відразу три планети: Венера, Марс і Сатурн, "у гості" до яких навідуватиметься також Меркурій.
 Венеру, Марс і Сатурн в дні параду планет можна буде побачити в сузір'ї Діви, Меркурій ненадовго з'являтиметься на небі після заходу в сусідньому сузір'ї Лева.
 Починаючи з 12 серпня, до них почне приєднуватися зростаючий місяць, і тоді ж досягне піку головне космічне шоу серпня - метеорний потік Персеїди, коли за годину з неба падатимуть сотні метеорів.
 "Парадом планет називають ситуацію, коли декілька планет виявляються досить близько один до одного з точки зору земного спостерігача. Говорять, що вони "вишиковуються в одну лінію", але це занадто, краще сказати: "по одну сторону від Сонця", - каже старший науковий співробітник Державного інституту імені Штернберга МГУ Володимир Сурдин.
 Він відмітив, що в ЗМІ часто зв'язують ці події з деякими апокаліптичними подіями, проте подібні пророцтва не мають під собою ніякого грунту.
 "Можна не сумніватися, що ми ще не раз почуємо такі прогнози, що експлуатують основні інстинкти людини, на другому місці серед яких - страх", - сказав учений.
 Нагадаємо, 29 січня жителі Землі змогли побачити найяскравіший і найбільший місяць цього року. Цього ж дня також сталося так зване протистояння планет - Сонце, Земля і Марс вишикувалися в одну лінію.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #326 : 06 Серпня 2010, 17:21:28 »

29 січня жителі Землі змогли побачити найяскравіший і найбільший місяць
Хто зміг а хто і не знав що може  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #327 : 06 Серпня 2010, 18:09:32 »

Рідкісне явище можна побачити сьогодні увечері (6 серпня) на небі, якщо його не закриватимуть пелена диму і хмари - парад планет, коли на невеликій ділянці небосхилу зберуться відразу три планети: Венера, Марс і Сатурн, "у гості" до яких навідуватиметься також Меркурій.
 Венеру, Марс і Сатурн в дні параду планет можна буде побачити в сузір'ї Діви, Меркурій ненадовго з'являтиметься на небі після заходу в сусідньому сузір'ї Лева.
Сонечко Я, дозволь дещо уточнити у твому пості


це дані розміщення планет на 6 серпня 2010, 18:00

Я до того, що Сатурн та Марс у Терезах, а у 8:00 ранку то у Терези й Венера війде.
У Меркурія зараз повільна (як для нього) швидкість пересування (відносно землі) (то він зараз "гальмує" на "розвороті" у ретроградний рух) й він ще навіть до аватару знаку Дів не дійшов, а як перейде, то й піде назад у ретроградному русі.

Не знаю як оте виглядатиме з землі, та кілька років тому з задоволенням спостерігала за Юпітером з Венерою.
« Останнє редагування: 06 Серпня 2010, 18:29:42 від ЯЯ »
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #328 : 06 Серпня 2010, 18:18:17 »

 :o :o :o
Відповідь від: 06 Серпня 2010, 18:17:36
І шо воно означає ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #329 : 06 Серпня 2010, 18:44:47 »

Я до того, що Сатурн та Марс у Терезах, а у 8:00 ранку то у Терези й Венера війде.
У Меркурія зараз повільна (як для нього) швидкість пересування (відносно землі) (то він зараз "гальмує" на "розвороті" у ретроградний рух) й він ще навіть до аватару знаку Дів не дійшов, а як перейде, то й піде назад у ретроградному русі.

Не знаю як оте виглядатиме з землі, та кілька років тому з задоволенням спостерігала за Юпітером з Венерою.
 :o З цього всього я зрозумів тільки що йдеться про планети і рух а далі...... Напевне був неуважний на уроках  :punish

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #330 : 06 Серпня 2010, 18:52:43 »

в ЗМІ часто зв'язують ці події з деякими апокаліптичними подіями, проте подібні пророцтва не мають під собою ніякого грунту.
Апокаліптичні події не прогнозуватиму  ;)  , проте зауважу, що починаючи з 18,08 й до 22,08 варто виділити час на романтичний відпочинок з коханою людиною - час для цього  :good - проте таке є більш верогідним для тих, в кого в натальних картах активні 11-15 градуси
 :bouquet:
Відповідь від: 06 Серпня 2010, 18:49:29
Шокований Шокований Шокований
І шо воно означає ?
Нічого страшного, просто оті планети можна буде спостерігати з землі "неозброєним" оком. Бо щодня, то ми лише Венеру спроможні бачити.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #331 : 06 Серпня 2010, 18:56:10 »

ось як  розташовані планети в даний момент



справді цікаво. ще якийсь місяць тому вони були розкидані на пів неба.
я якось пробував сатурн сфотографувати - нічого не виходило - кільця ніяк не фіксувались, хоча оком були добре помітні :(
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #332 : 06 Серпня 2010, 19:02:12 »

а в мому розумінні - то так виглядає



 тут вказані Калуські координати
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #333 : 06 Серпня 2010, 19:19:14 »

в кого в натальних картах октивні 11-15 градуси
дуже цікаво про натальні карти  :),ЯЯ а можеш  мені  вичислити,щоб романтика з градусами збігалась :)

Відповідь від: 06 Серпня 2010, 19:17:41
тут вказані Калуські координати
фігасє,ЯЯ звездочот
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #334 : 06 Серпня 2010, 19:19:35 »

можеш  мені  вичислити,щоб романтика з градусами збігалась
А що тут вичисляти - якщо 40 градусів то вистачить 100-150 грам, якщо 20 то десь 350-400 грам. Але ще залежить від ваги тої "романтики"  :frend

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #335 : 06 Серпня 2010, 19:23:00 »

дуже цікаво про натальні карти  Посмішка,ЯЯ а можеш  мені  вичислити,щоб романтика з градусами збігалась

Ви останній?  я буду за Вами. мені будь ласка збіг грошей з градусами
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #336 : 06 Серпня 2010, 19:31:26 »

фігасє,ЯЯ звездочот
угу, місцевий  :-[ ,
трохи бавлюся в астрологію

дуже цікаво про натальні карти  Посмішка,ЯЯ а можеш  мені  вичислити,щоб романтика з градусами збігалась Посмішка
в мене ще Люсіна карта не зроблена... , бавлюся лише час від часу - в залежності від настрою та наявності вільного часу  :-[

Ви останній?  я буду за Вами. мені будь ласка збіг грошей з градусами
по "грошам" ЯЯ не надто, хоча дещо й здатна - та справді не надто - мені більше цікава синастрична астрологія - астрологія взаємовідносин між людьми

Й ще одне - ЯЯ НЕ дає жодних предрікань чи то прогнозів!!! - я говорю лише про понтеціал - не більше.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #337 : 06 Серпня 2010, 23:48:23 »

Громадянин України на смерть забив в Італії випадкову перехожу http://unian.net/ukr/news/news-390146.html
Записаний

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #338 : 07 Серпня 2010, 05:23:06 »

Це напевно була не просто неврівноважена людина в сильному збудженні (така людина швидше розіб"є собі голову об дерево з розпачу). А психічно хворий хлопець, який потребував лікування. Жаль, що тепер піде про Україну "слава" по Італії. І чому  таку хвору людину випустили з України без лікування. І дуже жаль жінки і діточок. Убивця проклятий!!! Жаль, що поліція не встигла чи не захотіла відреагувати на дзвінок матері.
 Наша міліція також не реагує відразу. Один бомжара сьогодні "розважався" вульгарною поведінкою серед жінок і діточок. Але, коли зателефонували в міліцію, то замість того щоб швидко відреагувати, почалися довгі розпитування:а хто дзвонить, ім"я, прізвище, по батькові, з якого року народження, по якій вулиці проживаєте, якого колору на вас труси... Одним словом втихомирювати і випроводжати того вонючого ( в прямому і пекреносному смислі) хамла прийшлось самим.
Відповідь від: 07 Серпня 2010, 05:07:46
Спеціально цієї ночі дивилась на небо, але нічого не зрозуміла, не побачила незвичайного.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #339 : 07 Серпня 2010, 09:49:08 »

Спеціально цієї ночі дивилась на небо, але нічого не зрозуміла, не побачила незвичайного.
- Видишь суслика? - Нет! - И я не вижу. А он есть!.. :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..