Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Цікаві (шокуючі) новини світу  (Прочитано 365927 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #280 : 24 Грудня 2009, 14:39:29 »

фішка в тім що Кадиров то ставленик Пуцііна. І говорить те що скаже Пуцін. а насправді ні чеченці не хотять Росію, ні росіяни Чечню. так що то тільки слова/політика Пуціна. Він ненавидить Саакашвілллі, але той трохи не в кондиціїї, а ще більше він ненавидить Ющенка бо той може попустити словами.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #281 : 24 Грудня 2009, 19:51:33 »

Він ненавидить Саакашвілллі а ще більше він ненавидить Ющенка
рано чи пізно влада зміниться - чи зміниться відношення путіна до країн ?
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #282 : 24 Грудня 2009, 19:57:42 »

якщо Президентом України стане Тимошенко то діалог в бік нашої рідної країни зміниться. Та політика у ґПутіна одна. Імперіалістична. Тому поки в Росії Пуцін нам потрібен лідер котрий стоїть в нормальній позі перед ВВП а не як деякі виляють хвостом і хіхікають. Хочу наголосити що я не проти Росії , а  іменно проти політики гаспадзіна Пуціна.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #283 : 25 Грудня 2009, 18:24:00 »

Не хотілось вже мені перед святами чіпати цю тему,але все ж,країна повинна знати своїх героїв[ 25.12.2009 16 :05 ]   Чиновник  Секретаріату  оприлюднив таємну  угоду між Ющенком  і Януковичем Заступник керівника  головної служби з  внутрішньополітичних  питань та регіонального  розвитку Секретаріату  Президента на ім’я Козачок Ярослав Вікторович  оприлюднив угоду про  взаємодію за підписами  Ющенка та Януковича, з  якої нібито випливає, що  нинішньому Президенту  обіцяно пост прем’єр- міністра у разі обрання  лідера ПР Главою держави. Козачок повідомив, що,  відповідно до цієї угоди,  сторони зобов’язуються  уникати взаємної критики  та використати усі  можливості для підтримки  Януковича у другому турі. Козачок також сказав, що  від сьогодні він уже не  державний посадовець,  оскільки “не витримав і  написав заяву на  звільнення” в знак  протесту, яку вчора  задовольнили. постiйна адреса статтi:  http://www.unian.net/ukr/news/news-354097.html
« Останнє редагування: 26 Грудня 2009, 11:44:47 від yurko »
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #284 : 26 Грудня 2009, 13:01:21 »

на ім’я Козачок Ярослав Вікторович
Козачок засланий ?  :)

Вже є як мінімум два спростування, з обидвох сторін.

Тепер давайте знову поговоримо про жидів. Як без них?  :unknow

Популярная американская певица Мерайя Кери, как выясняется, лучшим рождественским подарком считает... еврейского парня.
All I Want for Christmas Is... Jews
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=2qMDnuYMgTQ" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=2qMDnuYMgTQ</a>
тобто, "все, що (кого) я хочу на Різдво - жидів"
Дуже іудофільська пісенька
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #285 : 26 Грудня 2009, 13:08:22 »

То така Мерая як я Караваджо
Відповідь від: 26 Грудня 2009, 13:07:35
А в оригіналі там було "All I Want for Christmas Is You!"
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #286 : 26 Грудня 2009, 13:10:42 »

не знаю, головне - пісня хороша і дівчата дуже розумні  :)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #287 : 26 Грудня 2009, 13:15:50 »

А щодо Козачка, то мені особисто ніяких доказів не треба. Ющенко або свідомо або несвідомо ллє воду на млин Януковича. А тому по великому рахунку мене ні один ні інший варіант не є приємним.
Вчора дивився Велику політику. І що?..
Так Ющенкові вдалося (обгрунтовано, а не "бомжиха")  погіршити ставлення (моє і мабуть сотень тисяч) до Тимошенко, а чи зміг він привернути до себе - мене ні.
Особливо знаковими були слова про можливе обєднання "демократичних" кандидатів. "При мені як президенті Яценюк премєр - супер". "Я премєром при Яценюку - нелогічно".
Для мене цей "меседж" означає наступне "Хочете врятувати Ураїну - голосуйте за мене! Не хочете за мене - а ну її ту Україну."

Прошу вибачення у симпатиків але саме такі у мене відчуття...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #288 : 27 Грудня 2009, 06:26:42 »

То така Мерая як я Караваджо
Відповідь від: 26 Грудня 2009, 13:07:35
А в оригіналі там було "All I Want for Christmas Is You!"
А знайомі жиди кажуть, що прикольна пісня
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #289 : 22 Січня 2010, 10:07:51 »

Вдова Кирпи, про його життя і смерть.
http://vip.glavred.info/?/articles/2010/01/14/135146-7
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #290 : 22 Січня 2010, 15:47:01 »

Ну що ми можемо сказати? Людина вже покійна, і ніхто не знає таємниці цієї смерті. Правду мабуть ніколи і не буде знати. Можуть з"явитися повідомлення, але ніхто не буде знати правда це, чи ні. Але я, наприклад знаю, що не все було так чисто, як би хотілося. Знаю, що резиденцію в Гуті будували також і за кошти Укрзалізниці. Я працювала в готелі тоді ще "Україна" у Франківську. У готелі жили польські будівельники. За їхнє проживання і харчування платила Укрзалізниця. Я це до того, що, так, він був господарником добрим. Але і тут без зловживань не обійшлося.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #291 : 25 Січня 2010, 19:34:32 »



Самого большого в мире пса запишут в Книгу рекордов Гиннесса


Недельный рацион Бумера — более 10 кг сухого собачьего корма в неделю.

Проживающий со своей хозяйкой в американском штате Северная Дакота пес породы ньюфаундленд по кличке Бумер может быть признан самой большой собакой в мире. Длина его тела от носа до кончика хвоста — 2,13 метра, а рост в холке составляет 91 см.

Титул самой высокой собаки в Книге рекордов Гиннесса стал вакантным после того, как летом нынешнего года в Калифорнии умер немецкий дог по кличке Гибсон, чья длина составляла 2,2 м, а рост в холке 107 см.

Хозяйка 3-летнего Бумера Каролин Веббер рассчитывает, что инспекторы Книги рекордов Гиннесса примут заявку на регистрацию ее любимца. По словам миссис Веббер, Бумер самостоятельно может дотянуться до крана с водой на кухне, не вставая на задние лапы, пес может смотреть прямо в глаза человеку, сидящему в салоне автомобиля, сообщает издание СЕГОДНЯ.
Відповідь від: 25 Січня 2010, 19:32:22
   
Названа самая уродливая нация в мире

Открывшийся недавно сайт BeautifulPeople.com позиционирует себя как самый сексуальный в мире - доступ на него разрешен только красивым людям, которых оценивает аудитория сайта. Среди тех, кому отказали в регистрации, больше всего оказалось британцев.

Исходя из этого, жителей Объединенного Королевства можно назвать самыми уродливыми в мире, пишет британская газета the Daily Telegraph. Только один из девяти мужчин и три из 20 женщин из этой страны признаются красивыми. За две недели работы сайта на нем пытались зарегистрироваться 295 тысяч британцев, из которых получили доступ только 35 тысяч.

Гораздо красивее британцев кажутся шведы - 65% их заявок одобряются ценителями красоты. Среди женщин лидируют жительницы Норвегии - 76% желающих попасть на сайт проходят отбор.

Всего же сайт отклонил 1,8 млн заявок из 190 стран, в то время, как сумели зарегистрироваться впятеро меньше - 360 тысяч.

BeautifulPeople.com был изобретен в Дании в 2002 году и запущен для аудитории со всего мира в минувшем месяце. Для доступа на сайт нужно указать свои личные данные и загрузить фото. На протяжении 48 часов уже зарегистрированные пользователи решат, достоен ли претендент быть среди пользователей или нет, пишет korrespondent.net.

Комментируя ситуацию с внешностью британцев, администратор сайта Грег Ходж выразил озабоченность: "Это задевает меня, ведь я британец. Мне кажется, в Объединенном Королевстве внешности попросту уделяется меньше внимания, чем за границей. Это можно заметить, путешествуя в другие страны, где все выглядят здоровыми и ухоженными. Британцы же больше озабочены тем, чтобы расслабиться, отдохнуть и выпить пива в пабе после работы", - считает Ходж.

Напомним, недавно британские ученые установили, что чем привлекательнее мужчина, тем меньше спермы он выделяет при эякуляции.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #292 : 02 Лютого 2010, 14:16:51 »

Уникальные горы Пандоры, показанные в блокбастере "Аватар", как выяснилось, существуют на самом деле…в Китаеhttp://topnews.ru/photo_id_4101.html  ( тут з фото) красота!!!
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #293 : 10 Лютого 2010, 19:48:36 »

http://www.unian.net/ukr/news/news-362100.html
Директорам шкіл Львова дозволили бити «по задниці» дітей-мажорів
Цитувати (вибране)
«Якщо якийсь учень колись дістане по задниці, а колись лінійкою по руках – у цьому немає нічого страшного. Ще нікому від того, що дістав по задниці гірше не стало», – пояснив перший заступник мера Львова.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #295 : 12 Лютого 2010, 10:06:28 »

Мы думаем, что живем в цивилизованном мире  :o :(

Як бачимо самі мами несуть туди своїх  діток.  :butcher  :butcher :butcher Їх би в тюрму (як мінімум) за таке ставлення до дітей.    :(

Добре таки жити в Україні.  ;)
Записаний

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #296 : 18 Лютого 2010, 12:05:44 »

знайшла цікаву статтю про острів Пасхи- про виникнення писемності на одному з островів Океанії, про таємничі кам"яні статуї і загадки древньої цивілізації.
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #297 : 18 Лютого 2010, 15:24:19 »

Секрети старіння  чи вічної молодості
Старение кожи имеет несколько ключевых причин, среди которых ослабление способности клеток удерживать воду. Потеря воды и вызывает образование морщин. Как оказалось, за этот процесс отвечают 700 генов. В случае поддержания их активной работы, морщины на лице человека появляться не будут, отмечают ученые.
Відповідь від: 18 Лютого 2010, 15:02:52
Замок Галкіна :o  і кількість потрачених грошей на нього мене вразили))
« Останнє редагування: 19 Лютого 2010, 09:40:54 від yurko »
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #298 : 19 Лютого 2010, 12:13:14 »

Інтернет і авторські права
http://itua.info/news/internet/24921.html
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:26:16

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #299 : 26 Лютого 2010, 09:43:45 »

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.