Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Цікаві (шокуючі) новини світу  (Прочитано 365940 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #200 : 13 Вересня 2009, 16:58:15 »

Цитувати (вибране)
Ще один приклад того, як можна видати відверте зло за геніальний винахід на захист "добра". "Хто володіє словом, той володіє світом"....
Я свято вірю, що Росія володіє ядерною зброєю за промислом Божим. Росія - це підніжжя Божого Престолу
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #201 : 13 Вересня 2009, 17:31:58 »

Блаженні хто вірують
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #202 : 13 Вересня 2009, 23:01:19 »

я собі не уявляю, у 21 столітті спеціальні вагони для жінок
Ви і в Україні можете придбати квиток в жіноче купе поїзда. Вас принижує жіноче товариство в купе?
Християнська релігія поширилась світом, не в останню чергу через своє відношення до жінок, грубо кажучи жінка ставилась на рівень з чоловіком
, як при комуністах- чоботи, фуфайка, асфальт? Велике досягнення в рівноправ`ї.
ні відміну від Ісламу дівчаток не вбивали
Не так. Вбивали в доісламський період. Коли християнству було  майже 600 років.
коли тебе "купують" у твоєї сім'ї
Справа в тому,що "викуп" іде в посаг, а посаг належить жінці, як і подарунки зроблені особисто їй. Чоловік не має на них права. Тож "продають" жінку для захисту її інтересів. І додатково шлюбний контракт.
Російське ТБ повідомило, що в Нью-Йорку до виборів в бюллетенях буде російська мова. Погроза Жиріновського: "ми направимо в США скільки-то росіян і виберемо свого президента" приближується до здійснення. :-D
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #203 : 13 Вересня 2009, 23:16:21 »

Ви і в Україні можете придбати квиток в жіноче купе поїзда. Вас принижує жіноче товариство в купе?
Ви правильно підкреслили - я можу, а жінка у метро в Дубаі не може, вона не може обирати собі товариство у неї немає такого вибору, для неї і замість неї вже усе визначено... Але то їх проблеми  ;)
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #204 : 13 Вересня 2009, 23:16:55 »

ми направимо в США скільки-то росіян
тим більше, що Російська Федерація не забороняє подвійне громадянство, проте і не визнає його. Як стверджують російські дипломати, якщо людина має паспорт громадянина Росії, то інформація про те, чи вона має інший паспорт не уточнюється.
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #205 : 14 Вересня 2009, 01:40:47 »

тим більше, що Російська Федерація не забороняє подвійне громадянство, проте і не визнає його. Як стверджують російські дипломати, якщо людина має паспорт громадянина Росії, то інформація про те, чи вона має інший паспорт не уточнюється.
А ви пробували отримати російське громадянство?
І де це таке дипломати стверджують?
Для того щоб отримати російське, потрібно відмовитись від українського громадянства.
Програма по поверненню росіян та громадян СНГ в Росію вже закінчилась. Зараз отримати громадянство в Росії дуже складно.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #206 : 14 Вересня 2009, 08:50:28 »

Погоджуюсь, процедуру спрощеної ситстему отримання громадянства продовжували декілька разів, останній раз до 1 липня цього року, тепер все за правилами. Не легше ніж у інші країни, принаймі так пишуть  :)
Відповідь від: 14 Вересня 2009, 08:31:07
Дипломати і справді говорять, але українські і про те, що в разі бажання прийняти російське громадянство,  український громадянин повинен відмовитись від українського і думаю, що пов'язано це насамперед тим, що українською Конституцією подвійне ромадянство заборонене.
тут коментар Грищенка - нового посла України в Россії  ;)
http://www.comstol.ru/Ob/2009/358.html
Відповідь від: 14 Вересня 2009, 08:42:48
Конституція України Стаття  4.
В  Україні  існує  єдине  громадянство.  Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.  :prapor:


Відповідь від: 14 Вересня 2009, 08:46:07
Стаття 2. Закону України про громадянство
Принципи законодавства України про громадянство
     Законодавство України про громадянство ґрунтується  на  таких
принципах:
     1) єдиного  громадянства  - громадянства держави Україна,  що
виключає         можливість         існування         громадянства
адміністративно-територіальних  одиниць  України.  Якщо громадянин
України набув громадянство (підданство) іншої держави або  держав,
то   у   правових   відносинах  з  Україною  він  визнається  лише
громадянином України.  Якщо іноземець набув громадянство  України,
то   у   правових   відносинах  з  Україною  він  визнається  лише
громадянином України;
« Останнє редагування: 14 Вересня 2009, 08:59:42 від Tandylight »
Записаний

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #207 : 15 Вересня 2009, 09:58:45 »

Ви правильно підкреслили - я можу
пробачте, а для чого Вам вибір: Вас принижує жіноче товариство?
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #208 : 15 Вересня 2009, 10:39:03 »

пробачте, а для чого Вам вибір: Вас принижує жіноче товариство?
Схоже на те що принижує?
Ні не принижує :unknow ні жіноче, ні чоловіче.
Я висловилась з приводу того, що мені не сподобалося б, якби мені вказували, яке товариство вибирати... Вас щось у цьому бентежить? Бо я щось загубилась у суті дискусії :o
Я ж не нав'язую нікому свою думку, лише висловлюю свою позицію з питання права вибору, причому мені зазвичай однаково неприємно, чи позбавляють цього права -  жінку чи чоловіка
Чи Ви продовжуєте думку про те, чи брала б я квиток у спеціальне купе лише з жіночим товариством? Я не чула про таку послугу Укрзалізниці, поки ;) але, зазвичай, коли беру квитки то думаю швидше про свій комфорт, тобто, обираю лише клас (купе, плацкат, СВ і т.п.) якось не спадало на думку обирати за статтю :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #209 : 15 Вересня 2009, 11:09:17 »

Ми не в праві розказувати іншій країні як їй поводитися із своїми жінками. Можемо подивуватися показати  :fool
і все.
То інша релігія інший менталітет і повірте, що якби там провели опитування то більшість жінок були б за те, щоб так і було надалі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #210 : 15 Вересня 2009, 11:14:06 »

Можемо подивуватися показати  ти що?
Саме з цієї позиції я тут висловилась, мені здавалось, що мої слова не виглядають як слова диктатора :unknow, крім того слабо уявляю собі свій виступ, щодо утиску прав і свобод ісламських жінок, на Вільному форумі Дубаї  ;)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #211 : 15 Вересня 2009, 11:27:45 »

Краще їхати в окремому вагоні поїзда, ніж в переповненій маршрутці де більшість чоловіків сидять, а жінки стоять. І навіть вагітним не поступаються місцем.  :(

Я б їхала в такому вагоні без проблем, не бачу недоліків.  ;)
Записаний

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #212 : 15 Вересня 2009, 22:47:37 »

Ми не в праві розказувати іншій країні як їй поводитися із своїми жінками. Можемо подивуватися показати 
і все.
Юрку, я ж не можу пропустити нападки на ісламський порядок. :)
мені не сподобалося б, якби мені вказували, яке товариство вибирати.
 якось не спадало на думку обирати за статтю
Я питав чи потрібен Вам такий вибір? Є вагон для жінок в метро чи купе в поїзді- йдіть туди, вам буде зручніше (заперечите що не зручніше?). За Вас уже подумали і вибрали, навіщо Вам вибирати? Тим більше, що це припис Всевишнього, а не людська вигадка. З волею Божею не будете сперечатись? Чи вона Вам теж "не сподобалась би"?
мені здавалось, що мої слова не виглядають як слова диктатора
Ось ці:
Добре що не ошийники з номерними знаками
"високою волею" жінкам теж дозволено користуватися метро, але щоб не нахабніли  їм зробили окремий вагон...
?
Ні, не як диктатора, а як людини, яка говорить про щось дуже далеке від її розуміння, не маючи щонайменшого поняття про предмет.
Висока воля на те , щоб жінки не були поміж чужих чоловіків.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #213 : 17 Вересня 2009, 16:50:28 »

Я питав чи потрібен Вам такий вибір?

Не знаю  :unknow як до Вас ще донести, що саме мені, ( Tandylight) потрібен вибір, і якщо я висловилась, що "мені б не сподобалось", то це означає, що мені і зараз не подобається, і я це не приймаю, але зараз ніхто мені не може вказати, а лише запропонувати вагон, компанію і будь-що інше, з чого я можу обирати.
Є вагон для жінок в метро чи купе в поїзді- йдіть туди, вам буде зручніше (заперечите що не зручніше?).
Так заперечу - бо це не прописна істина, що у компанії жінок обовязково має бути зручніше, деколи це навпаки доставляє незручності, ніхто не застрахований від неадекватних чи неприємних людей, чи навязливих нецікавих тем у будь-якій компанії...

За Вас уже подумали і вибрали, навіщо Вам вибирати?
Якщо Ви маєте на увазі  саме мене, то  мені навіть дивно це коментуватитму, бо вже декілька раз пояснила, що не прошу, і не сприймаю, і не спілкуюсь з людьми, які думають, що можуть чи мають право за мене щось вирішувати чи розказувати мені, що обирати :o :o :o

Тим більше, що це припис Всевишнього, а не людська вигадка. З волею Божею не будете сперечатись? Чи вона Вам теж "не сподобалась би"?
Якщо ісламська жінка нічого не заперечує проти "приписів Всевишнього" а також інших приписів, які подаються, чи інтерпретуються, як його воля, то дуже добре, адже знову таки, кожен обирає для себе Бога і релігію, я висловлювалась лише з точки зору  НЕ мусульманки, то для мене дико... і саме свою точку зору я викладала, а не диктувала як це сприймати мумсульманкам, це я вже теж пояснила.
Щодо того чи сперичалася б я з Волею Всневишнього - то я просто не приймала б ту віру яка проповідує таку сліпу покору жінки і відсутність вибору. Але знову таки я говорю про себе, а не про ісламських жінок.

Відповідь від: 17 Вересня 2009, 16:33:16
Висока воля на те , щоб жінки не були поміж чужих чоловіків.
А як будуть, що трапиться?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #214 : 18 Вересня 2009, 13:33:05 »

А як будуть, що трапиться?
Знаєте, як я була трошки молодшою (і дурнішою) я з реагувала б точно так само. Бо мені тоді здавалося, що то байдуже, що на мене дивиться сальними очима інший чоловік, головне аби не давав волю рукам, а дивитися, хай дивиться. А тепер я думаю, що треба уникати по-можливості і спокус і небезпек. Іслам, піклується про жінку і її душевний спокій, а також про душевний спокій чоловіка, коли забороняє їм без потреби бувати в змішаному товаристві. Мені наприклад дуууже гидко, коли мене в переповнений маршрутці слинявий джентельмен ніби ненароком мацає за попу. Сказати йому про це - будеш схожою на істеричку, не сказати - він думатиме, що тебе "ощасливив" своєю увагою, відійти від нього нема куда, переповнена маршрутка. Якраз, якби у мене був вибір, я б обрала жіночий вагон. Насправді, як я знаю, не така вже і принижина жінка в ісламі, бажаючі і вчаться в університетах, і працюють, і не носять одяг, який їх з голови до ніг прикриває. Але якщо розібратися, то чи треба нам, жінкам, уже так те товариство чужих чоловіків? Там де треба, я згідна, на роботі, в лікарні. Як мусиш , то мусиш. Але без потреби, в транспорті, наприклад, навіщо нам, щоб чужі чоловіки нас "мацали" хоча б очима? Нам це піднімає почуття власної "неатразімості"? Мені - ні, мене це наштовхує на думку, що мене ставлять поряд з якоюсь річчю, якою хочуть покористуватися. Мені огидно від такої думки. Тому я думаю, що в ісламі про жінок піклуються набагато більше. Береженого, як то кажуть, і Бог береже.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #215 : 18 Вересня 2009, 17:51:07 »

новина не шокуюча але цікава для шанувальників творчості Дена Брауна http://lenta.ru/news/2009/09/15/brown/
Цитувати (вибране)
Новейший роман Дэна Брауна "The Lost Symbol" ("Потерянный символ"), продажи которого начались 15 сентября 2009 года, будет переведен на 50 языков. Об этом сообщает The Wall Street Journal, одно из немногих изданий, которым писатель дал интервью накануне официального выхода книги.
Мистический триллер Дэна Брауна "Потерянный символ" - The Lost Symbol - стал бестселлером в США в первый день продаж во вторник.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #216 : 19 Вересня 2009, 20:25:50 »

мені, ( Tandylight) потрібен вибір
Tandylight, я зрозумів що Ви вважаєте ніби Вам потрібен вибір. Але я просив пояснити для чого він Вам потрібен. Краще б це обговорити в чаті.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #217 : 02 Жовтня 2009, 13:49:12 »

Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #218 : 02 Жовтня 2009, 14:06:57 »

ГГ. Коби -коби.  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #219 : 03 Жовтня 2009, 18:17:31 »

таки не встигла втекти від страуса з сусідньої ферми  :=)
http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1217255/Eggscruciating-Roberta-hen-dies-laying-enormous-egg.html
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)