Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Цікаві (шокуючі) новини світу  (Прочитано 365970 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #180 : 07 Вересня 2009, 09:29:25 »

Міняємо напрям  ;)


Мер Калуша вирішив врятувати місто, оголосивши референдум
Приховано: Показати


Міський голова Калуша Івано-Франківської області Ігор НАСАЛИК має намір провести референдум щодо визнання міста зоною екологічного лиха.

Як передає кореспондент УНІАН, про це мер повідомив в інтерв’ю на Івано-Франківському телебаченні.

За його словами, він зараз «прийняв рішення про те, що чи під час президентських виборів, чи під час виборів міського голови буде паралельно відбуватися референдум про визнання Калуша зоною екологічного лиха». Йдеться про те. що у Калуші можливе утворення воронок у грунті, що призведе до руйнування будівель.

І.НАСАЛИК наголосив , що місто має карту ймовірних воронок, які можуть утворитися на його території, має програму з попередження екологічного лиха. Але для цього потрібно 3,5 млрд грн. За словами мера, у місцевому бюджеті таких коштів нема, тому неодноразово влада зверталася до керівників держави з цією проблемою, але вона не вирішується й досі.

«Проблема екології через рік-два стане катастрофічною у нашому місті», - додав він.

Довідка УНІАН. Івано-Франківська облрада і облдержадміністрація неодноразово зверталися до центральних органів влади з проханням допомогти вирішити техногенно-екологічні проблеми в зоні діяльності калійного заводу, де на територіях відпрацьованих шахт знаходиться близько 100 промислових об`єктів, понад 1 тисяча житлових будинків, у яких мешкають майже 5 тис. осіб.

 
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-334787.html


Читаємо коментарі. Можливо і відписати хтось захоче.
http://www.unian.net/ukr/comments/334787
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #181 : 07 Вересня 2009, 12:03:15 »

Вітаю вас - ми БИКОТА  =))
Відповідь від: 07 Вересня 2009, 11:59:14
А шо з того шо проведуть референдум ? І так всі знають відповідь - ТАК ! А гроші як не давали, так і не дадуть ... А Насалик звалить з Калуша скоро і буде по-всьому !
Відповідь від: 07 Вересня 2009, 12:02:11
Правильний доречі там коментар був - уряд чекає поки хтось не сконає в завалах, а тоді млн. компенсацій виплатить...
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #182 : 07 Вересня 2009, 15:38:49 »

 Це черговий піар - хід Насалика. НЕ громадяни на референдумі мають вирішувати чи є їх місто зоною екологічного лиха. Бо це чистої води популізм. На проведення референдуму мають бути великі гроші. Краще ті гроші виділити на проведення серйозної еспертизи екологічного стану. Висновок експертизи мав би надати більші підстави виділити гроші аніж колективне рішення людей, які в цьому не дуже розуміються. Так кожне село, де троха димом запахне може себе "зоною екологічного лиха " оголосити і вимагати компенсацій. Уряд не піде на такий прецедент. Може, ми заодно і оголосимо себе зоною з недостатньою кількістю кохання і будемо просити уряд грошей на презервативи, чи ще щось. Насалик І.С. як завжди креативні перли викидає. Що скажеш - Калуш - європейське місто.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #183 : 09 Вересня 2009, 09:38:53 »

Мертверожденный ребенок воскрес на похоронах http://trud.ru/article/2009/08/12/rebenok_voskres.html
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #184 : 09 Вересня 2009, 12:08:35 »

 Кілька років тому подібний випадок був у Калуші. Дівчинка народилася набагато раніше. Правда була живою. Але наші "лікарі" вирішили, що реанімувати нема сенсу, бо " і так помре", загорнули в тряпочку і поставили на підвіконник. На другий день родичі хотіли забрати і поховати, а вона ... жива! Правда після годин проведених на холоді вона все ж померла... Почуття і стан тої мами я уявити не можу до цих пір....
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #185 : 09 Вересня 2009, 14:30:16 »

Кілька років тому подібний випадок був у Калуші.
  Всі наступні роки такого точно не буде, бо тепер наша область (в т.ч. і Калуш) та ще деякі області України входять до якоїсь там міжнародної медичної програми, суть якої зводиться до доведення медицини до такого рівня щоб виходжувались немовлята від 600 грам.
  Гуманізм торжествує, ідея збереження життя будь-якою ціною також. Але як до цього поставиться природа, в якій закон виживання сильніших ніхто не відміняв...? :unknow

 P.S. Не судіть строго за такі слова, бо я сам батько недоношеної дити, а вище наведене питання скоріше риторичне. ;)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #186 : 10 Вересня 2009, 23:20:08 »

Первое метро в Дубае
10.09.2009
Первое в странах персидского залива, самое экологичное и совсем недорогое. Так пишет арабская пресса об этом метро. Шейх Дубая Мохамед аль Мактум с гордостью идет по еще совсем новым переходам. Задачу власти поставили на первый взгляд почти невыполнимую — пересадить жителей города из машин в вагоны. Хотя известно, что в Дубае культ автомобилей как нигде в мире. Но, похоже, правительство не просчиталось: по последним опросам каждый четвертый будет использовать метро пять раз в неделю. Решающим фактором стали все растущие пробки. Еще один очевидный плюс — пассажиры метро смогут оставлять автомобили на бесплатных парковках. В общем, все условия для того, чтобы ездили под землей. Дату открытия выбрали символическую — три девятки. И время тоже подгадали. Секунда в секунду.

Общая дистанция — 70 километров. Никаких машинистов. Станции в футуристическом стиле. Специальные вагоны только для женщин. А также вагоны класса VIP с кожаными креслами. Минимальная стоимость проезда — 50 американских центов, ну а для обеспеченных любителей комфорта — 4 доллара. Такая роскошь обошлась почти в 8 миллиардов, в два раза больше чем планировалось изначально. И это в момент финансового кризиса. Но арабы отступать не хотели. За строительством и сроками сдачи шейх Дубая следил лично. Когда проект начинался, экономика города процветала, оправдаются ли затраты сейчас — сказать сложно. А пока на нефтедоллары продолжают строить с размахом. И давать неизменный салют в конце презентации.

Екатерина Агафонова
РЕН ТВ

Оригінал можна прочитати тут: http://www.ren-tv.com/news/latest/7580-2009-09-10-07-34-03
Відповідь від: 10 Вересня 2009, 23:18:52
Я не фіміністка, але я собі не уявляю, у 21 столітті спеціальні вагони для жінок :o :o :unknow :unknow :unknow
Добре що не ошийники з номерними знаками :agressive :agressive
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #187 : 10 Вересня 2009, 23:35:49 »

Радіти потрібно, що про жінок так дбають. Попри всі Ваші претензії на освіченість та інтелектуальність Ви зовсім не знаєте ісламські звичаї
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #188 : 11 Вересня 2009, 00:06:47 »

Попри всі Ваші претензії на освіченість та інтелектуальність Ви зовсім не знаєте ісламські звичаї
Та я все розумію doktor-maks, Ви щось останнім часом стали агресивний, та не зважаймо  :agree
Але чи не вважаєте Ви таке відношення атавізмом?
Думаю що Християнська релігія поширилась світом, не в останню чергу через своє відношення до жінок, грубо кажучи жінка ставилась на рівень з чоловіком, ні відміну від Ісламу дівчаток не вбивали і навпаки забороняли аборти, через це у християн народжуваність була вища і т.п.
Я прекрасно уявляю, що жінка не така беззахисна в Ісламі, як здається, принаймі в матеріальному плані і деякі, певне, вже зрозуміли, що на нормах Ісламу можна таким чином заробляти гроші, наприклад через заміжжя ( коли тебе "купують" у твоєї сім'ї, а потім ти знаходиш законний "шаріатський" спосіб повернутись до родини при цьому непогано поскубавши чоловіка)...
В даній темі я, насправді, хотіла викласти новину про Метро, бо бачила репортаж і мене вразила така розкіш, просто поруч з майже фантастичними потягами без машиністів та золотими кріслами, мене європейку вразило згадування, що "високою волею" жінкам теж дозволено користуватися метро, але щоб не нахабніли  їм зробили окремий вагон...
Більше того я уважно читала тему про Лівію на нашому форумі ;), тому вже можу претендувати на "інтелектуальність" і "освідченість"  :P :P :P

 
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #189 : 11 Вересня 2009, 12:43:52 »

Щодо Ісламу - раджу подивитись це відео !
http://rutube.ru/tracks/2129264.html?page=index_top_d&v=d8a3ad1e89117c2fce30490d4f7a6523
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #190 : 11 Вересня 2009, 13:19:02 »

Сьогодні якраз 11 вересня  - річниця терактів у Америці...Після цієї події тема "поширення Ісламу" та "Розлому цивілізацій" стала звертати на себе особливу увагу, є ще така собі робота: Сэмюэля Хантінгтона  "Зіткнення цивілізацій", я її свого часу так і не дочитала :-[, але аналіз дуже схожий на ідею цього відео, тільки там більш ширше говориться про наслідки взаємопроникнення  в усіх сферах...
Думаю в Україні, навіть не беручи до уваги Крим, мусульманок стає більше, це ще не массові масштаби,  але це лише тому, що наша країна не така сприятлива для іміграції мусульман..
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #191 : 12 Вересня 2009, 14:01:14 »

грубо кажучи жінка ставилась на рівень з чоловіком
Це не зовсім так. Якраз, грубо кажучи десь до часів пізнього середньовіччя, (точно не памятаю який саме церковний собор вирішив це питання) точилися серйозні суперечки чи жінка є людиною, бо мали сумніви чи має вона душу. Сказано ж було, що Бог узяв ребро в Адама і зробив з нього жінку, але не сказано, чи вдихнув він у неї душу. Нам, звичайно, не зрозумілі деякі мусульманські звичаї, інколи вони пахнуть і дикістю, але ви самі сказали, що не така вже і беззахисна у них жінка. І не завжди вимога триматися жінці окремо свідчить про приниження жінки. Іноді це своєрідна турбота. І ще треба подумати, з нашою свободою чи у нас жінкам живеться легше, особливо згвалтованим на вулицях, жінкам - одиначкам, чи дівчаткам підліткам, які випадково стали мамами. Можливо, нам терба також трошки строгіше ставитися до взаємовідносин між статями.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #192 : 12 Вересня 2009, 21:58:15 »

Це не зовсім так. Якраз, грубо кажучи десь до часів пізнього середньовіччя, (точно не памятаю який саме церковний собор вирішив це питання) точилися серйозні суперечки чи жінка є людиною, бо мали сумніви чи має вона душу.
Що християнство подарувало жінці?
Приховано: Показати
Міф про те, що жінка в Церкві – істота «принижена й ображена», на жаль, відвернув від церковного порога чимало дочок Єви. Наша розмова з отцем Андрієм Ткачовим – про високе покликання жінки, про задум Творця про неї, про її духовні дарування. Слова отця Андрія, безсумнівно, внесуть нові фарби в наше розуміння жіночого служіння.
 
– Почнемо з початку, тобто зі створення людини. Чи не здається Вам принизливою історія про створення жінки з чоловічого ребра?
 
– Ця історія дуже красива. Якщо Адама Господь створив з безформового матеріалу – землі, то творіння жінки – це творіння кращого з доброго. Для Єви Адам був і чоловіком, і батьком. Почасти в цьому полягає нездоланний потяг жінки до шлюбу, прагнення досягти повноти буття. Мені пригадується одна єврейська агада, тобто притча, про створення жінки. У ній говориться, що Господь не створив дружину з вуст чоловіка, щоб не була балакуча, з очей – щоб не була заздрісна, з вух – щоб не була цікава. Створив же з ребра як з частини тіла, близької до серця чоловіка і закритою плоттю, тобто нікому не видної. Це тлумачення мені подобається більше, ніж розхожий жарт про ребро як про єдину кісту без мозку. Хоча, продовжує агада, жінка не уникла ні балакучості, ні заздрості, ні цікавості. Але задум Божий був у тім, щоб дружина була закритою для навколишніх і максимально близькою до свого чоловіка. Тут немає нічого принизливого. Навпаки, тут багато похвального для жінки, і сам факт такого створення визначає життєву роль Єви.
 
– Очевидно, після того, як Єва стала першопричиною гріхопадіння, багато чого в її призначенні змінилося...
 
– Призначення жінки і було, і залишилося одним – давати і зберігати життя. Цікаво те, що гріхопадіння відбулося з безіменною жінкою. Тільки чоловік мав ім'я – Адам. Жінка ж придбала ім'я після перших пологів. Родивши Адаму первістка, дружина була названа чоловіком Євою – з евр. «життя», тому що вона стала матір'ю всіх живих. Святитель Філарет (Дроздов) задається питанням: « чи не дивно, що ім'я «життя» дається тій, котра стала причиною смерті?» І відповідає, що «Адам, називаючи дружину Євою, пророкує про Богородицю, що стане матір'ю щирого Життя і виправить Євину помилку...»

– Почекайте, отче, багатьом читачам, може бути, незрозумілий зміст поняття «гріхопадіння». Що ж відбулося в Едемі і які наслідки тієї трагедії?

– Відбулося порушення заповіді Божої. Заповіді були (і є) наказові і заборонні. До прикладу: шануй батька і матір – веління, не убий – заборона. У Раї було щось подібне. Було веління обробляти і зберігати Едемський сад – і заборона куштувати від одного з дерев. Забороною Бога першостворені люди зневажили.

Першою переступила заборону жінка. Вона легковажно вступила зі змієм у бесіду, і це вже було початком гріха. Напевно, з тих пір жінка «любить вухами» і найбільше піддається лестощам і словесній звабі. У Біблії Бог, караючи Адама, говорить йому, що покарання прийшло за те, що «ти послухався голосу дружини твоєї». Якщо пам’ятаєте, у євангельському оповіданні про шлюб у Кані Галілейскій є діалог між Христом і Його Матір'ю. Богородиця говорить Синові: «Вина в них немає». А Христос відповідає: «Що Мені і Тобі, жено? Ще не прийшла година Моя». Отож, святитель Ігнатій Брянчанінов бачить у цьому діалозі виправлення Христом Адамової помилки. На пропозицію Евы Адам повинний був відповісти відмовленням: «Що мені і тобі, дружино? Нам ще не можна їсти від цього дерева». Адам же послухався дружини, і погроза Божа «смертю вмрете» проявилася в гріху прабатьків. Тілесно вони вмерли через величезний проміжок часу, але духовна смерть вразила їх миттєво. Вони позбавилися слави Божиої і побачили себе нагими. Совість родила страх перед Богом, якого раніш вони не знали, і бідне подружня пара «сховалася», божеволіючи, від Всевидючого Ока в зелені Раю. Потім замість покаяння почалося самовиправдання, звалювання провини Адамом на Єву, Євою – на змія, і слідом за цим – справедливий суд Божий. Люди, що позбавилися внутрішнього блаженства, були позбавлені блаженства зовнішнього. Гріх ввійшов у серце, і гріх вигнав їх з Раю. Ця історія життєво стосується кожної людини, і кожний з нас може відчути серцем внутрішню правоту цієї історії і грандіозність трагедії, що сталася. Всупереч розхожій думці, нічого загального зі статевими відносинами чоловіка і дружини і гріхопадіння немає. Статеве життя людей почалося після вигнання з Раю.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #193 : 12 Вересня 2009, 22:04:27 »

Призначення жінки і було, і залишилося одним – давати і зберігати життя.

Це не лише релігійний погляд чи твердження, але і науковий факт. Бо як твердить генетика організм жінки на відміну від чоловічого значно менше піддається всіляким змінам і мутаціям. Тобто жінка є основою і оберегом людського роду, а чоловіки привносять у потомство бажані на конкретному етапі зміни і пристосування.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #194 : 12 Вересня 2009, 22:13:13 »

Як то не дивно, але останні пояснення набагато зрозуміліші, людям світським - не релігійним, аніж усі теми про віру і релігію на нашому форумі...
Ніхто будь-ласка не ображайтесь, це лише моя думка і мої враження, оскільки дуже важко і, відверто кажучи, нудно  :-[ сприймати лише цитати з Біблії, принаймі мені  :-[
Пояснення на кшталт останнього  - кротко і зрозуміло  :bouquet:
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #195 : 12 Вересня 2009, 22:44:12 »

http://forum.kalush.info/index.php?topic=316.msg10671#msg10671 стаття повністю, якщо цікаво.  :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #196 : 12 Вересня 2009, 22:56:19 »

Це вже звичайно зовсім оф топ, але бачите, там де Ви розмістили статтю ( Ви дали щойно ссилку) і Світ також підтримала, що їй сподобалась стаття, це ...дуже "гуманний"  :-[  спосіб донесення інформації по надважкій і глибокій темі :frend
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #197 : 12 Вересня 2009, 23:16:23 »

Патріарх Кирило пояснив, навіщо Росії ядерна зброя

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило заявив, що ядерна зброя є чинником стримування і необхідністю до того часу, доки не зникне гріх.
Про це він розповів молодим людям, що зібралися у Нагірному палаці спорту в Нижньому Новгороді.

"Сьогодні та зброя, яка розробляється в Сарові, є чинником стримування. Ми повинні прагнути до миру без зброї, але, щоб це прагнення не зруйнувало, зокрема, нашу країну, щоб ми мали можливість залишатися суверенною державою", - сказав предстоятель РПЦ.

За словами патріарха, церква виступає за мир без зброї. Але оскільки "причина війни - це гріх, зло у серці людини", світ без зброї може забезпечити лише "боротьба з гріхом і оновлення морального почуття". Доки ж гріх існує, його необхідно стримувати, зокрема, й наявними методами, зазначив Кирило.

Глава РПЦ зазначив, що локальні воєнні дії ніколи не припинялися, незважаючи на розвинену систему міжнародних відносин. Зараз, наголосив він, "мало не країни стираються з карти Європи, зокрема, у результаті використання сили".

Він також зазначив, що створення федерального ядерного центру в Сарові, де була Саровська пустеля, "під покровом преподобного Серафима Саровського" було Божим промислом, що перетворював погані людські діяння (закриття обителі за радянських часів) на благо.

"Жахливим було закриття монастиря... Але промислом Божим в обителі преподобного Серафима наша країна отримала зброю стримування, що запобігло третій світовій війні зі згубними наслідками", - переконаний патріарх Кирило.

Зазначимо, у палаці спорту патріарха Кирила слухали близько шести тисяч осіб, зокрема, інваліди по слуху, для яких був організований сурдопереклад.

http://novynar.com.ua/world/82956
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #198 : 12 Вересня 2009, 23:50:33 »

Мда.
Без коментарів.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #199 : 13 Вересня 2009, 13:27:12 »

Ще один приклад того, як можна видати відверте зло за геніальний винахід на захист "добра". "Хто володіє словом, той володіє світом"....
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка