Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Цікаві (шокуючі) новини світу  (Прочитано 365975 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #140 : 11 Серпня 2009, 12:32:21 »

Медведпут піднімає рейтинг ющенкові  :)

Медведєв пригадав Ющенку Грузію, НАТО і прийом Кирила


Приховано: Показати
Президент РФ Дмитро МЕДВЕДЄВ вважає політику України в роки президентства Віктора ЮЩЕНКА відходом від принципів дружби і партнерства з Росією.

Про це сказано у зверненні Д.МЕДВЕДЄВА, направленому главі Української держави, текст якого розміщений на сайті Президента РФ.

"Проблеми в двосторонній співпраці, звісно, існували й раніше. Це було природно для ситуації після розпаду Радянського Союзу, коли довелося облаштовувати відносини між двома суверенними державами. Утім те, що ми спостерігаємо в роки Вашого президентства, не можна сприймати інакше, як відхід української сторони від принципів дружби і партнерства з Росією, закріплених у Договорі 1997 року", - заявив Д.МЕДВЕДЄВ у своєму зверненні.

При цьому Д.МЕДВЕДЕВ навів В.ЮЩЕНКУ ряд прикладів, які «характеризують стан справ, що склався внаслідок цілеспрямованих дій Вашої адміністрації».

Зокрема, за словами Президента РФ, «негативний суспільний резонанс викликала антиросійська позиція України у зв`язку з варварським нападом режиму СААКАШВІЛІ на Південну Осетію». «Через рік після тих трагічних подій знову гостро постає питання про те, що мирних жителів і російських миротворців у Цхінвалі вбивали з української зброї. Ті в Києві, хто поставляв зброю грузинській армії і, до речі, не має наміру припиняти робити це й зараз, повністю поділяють з Тбілісі відповідальність за скоєні злочини», - заявив Д.МЕДВЕДЄВ.

Також Президент РФ висловив невдоволення тим, що «політичне керівництво України, ігноруючи думку громадян своєї країни – не кажучи вже про відому Вам позицію Росії, – вперто продовжує курс на вступ до НАТО». Причому, за словами Д.МЕДВЕДЄВА, «як «аргумент» використовуються натяки на «російську загрозу» безпеці України, котрої, як Ви чудово знаєте, немає і бути не може».

Також, додав він, «логічним продовженням такої деструктивної лінії є безперервні спроби ускладнити практичну діяльність Чорноморського флоту Росії – порушуючи основоположні угоди між нашими країнами про принципи його базування на території України».

За словами Президента РФ, «складається враження, що в Києві послідовно добиваються розриву економічних зв`язків, що склалися, з Росією, насамперед, у галузі енергетики». «В результаті під загрозу поставлене стабільне використання нашими країнами фактично єдиної газотранспортної системи, що забезпечує енергетичну безпеку Росії, України, багатьох європейських держав», - йдеться у зверненні.

Також Д.МЕДВЕДЄВ заявив про порушення майнових прав російських інвесторів в Україні, підкресливши, що «все це істотно підриває колись міцний економічний фундамент двостороннього партнерства».

Крім того, як стверджує Д.МЕДВЕДЄВ у зверненні до В.ЮЩЕНКА, «російсько-українські відносини піддаються випробуванням і в результаті взятою Вашою адміністрацією лінії на перегляд спільної історії, героїзацію нацистських спільників, звеличення ролі радикал-націоналістів, нав`язування міжнародному співтовариству націоналістично забарвлених трактувань масового голоду в СРСР 1932-1933 рр. як «геноциду українського народу». Триває витіснення російської мови із суспільного життя, науки, освіти, культури, засобів масової інформації, судочинства».

Також Президент заявив про «згубну практику втручання» державної влади України в справи православної церкви. «Навряд чи можна назвати сприятливими умови, які штучно створювалися напередодні, та й під час недавнього пастирського візиту в Україну Патріарха Московського і всієї Русі КИРИЛА. На цьому фоні особливе задоволення викликає та щира і широка підтримка єдності православ`я, яка була проявлена українцями, котрі вітали Патріарха», - зазначає Д.МЕДВЕДЄВ.

За його словами, «серед перепон, які підконтрольні Вам служби винаходять для того, аби перешкодити позитивному розвитку російсько-українських відносин, стала безпрецедентна для всього пострадянського простору провокація: вимога відклику з України двох наших дипломатичних представників без будь-яких на те підстав». «У цьому разі – до речі, здійсненому також напередодні візиту Патріарха, – видно суть підходу нинішньої української влади до відносин з Росією», - заявив В.МЕДВЕДЄВ у зверненні до В.ЮЩЕНКА.

 
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-330569.html


Експерти вважають, що звернення президента Росії Дмитра Медведєва до президента Віктора Ющенка підвищить рейтинг останнього на виборах в січні 2010 року.
Приховано: Показати
"Цей лист грає на руку Віктору Ющенку й зараз різко збільшує електорат Президента, тому що з'являється якась зовнішня загроза з боку Росії й починається об'єднання країни навколо антипода Медведєва", - вважає директор Інституту проблем керування ім. Горшеніна Кость Бондаренко.

"Зараз рейтинги Ющенка можуть збільшиться, особливо в Західній Україні", - вважає він.

Бондаренко водночас прогнозує, що тимчасова відсутність посла Росії в Україні негативно позначиться на відносинах, але ця обставина далека від остаточної ескалації україно-російських відносин.

В свою чергу директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко також вважає, що подібні заяви Медведєва збільшать рейтинг Ющенка.

"Побічно Росія намагається впливати на президентську виборчу кампанію, правда, це може призвести до протилежного ефекту: не виключено, що це трохи додасть голосів президенту Ющенку з боку націоналістично настроєних виборців, особливо із Західної України", - сказав він.

Фесенко спрогнозував, що російський посол прибуде в Україну тільки після інавгурації нового президента України.

"Такого роду заяви можуть тільки мати зворотний ефект і підвищити рейтинг Ющенка, сприяти політичному підйому в країні", - погодився зі своїми колегами директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Він вважає, що звернення Медведєва є симптомом глибокої кризи україно-російських відносин, причому не з вини української сторони.

Карасьов також переконаний, що посол Росії не буде призначений до закінчення президентських виборів в Україні.
« Останнє редагування: 11 Серпня 2009, 12:37:58 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #141 : 11 Серпня 2009, 15:33:04 »

Скоро Президентом стане той, хто Медвєпутіна задовільняє повністю.... Усі на вибори Тимошенко-Януковича!
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #142 : 12 Серпня 2009, 22:10:36 »

Хотів написати Медведьєву відповідь на його заяву. Він має свій блог на ЖЖ. Виявилося як і передбачалося. Це просто неможливо

Как:   
      анонимно (комментарий будет скрыт)
      OpenID Help(комментарий будет скрыт)
   Identity URL:
Войти?
      Пользователь Живого Журнала (комментарий будет скрыт, если вы не в списке друзей)

Короче як не пиши і так не опублікують без попередньої цензури.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #143 : 13 Серпня 2009, 22:49:22 »

НАШ ОТВЄТ ПРЄЗІДЄНТУ МєдвєдПутіну :)

http://www.president.gov.ua/news/14676.html
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #144 : 14 Серпня 2009, 08:31:09 »

все ж "Умом Россию не понять"
У МЗС кажуть, що Кремль дивно поводиться
http://www.pravda.com.ua/news/2009/8/13/99836.htm
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #145 : 14 Серпня 2009, 10:18:29 »

Для Россії ці вибори останній шанс встановити контроль над Україною, тому і відволікають увагу для серйозної спекуляції на тему Україна-Росія.
Типу "Ви такі погані, а тепер вговоріть нас, щоб Ми з Вами дружили"  :P
І як Ігор_О казав, зазраз буде Президент який влаштує Кремль, а МЗС як завжди усе називає іншими іменами... Така у них робота.."Дипломати"
"Дивно веде"?...
І нічогоне дивного, цілком прогнозовано ...Як завжди сунуть свій ніс у чужі справи, але на жаль вони надто близько і надто можуть попити крові, щоб це проігнорувати  :agressive :offense
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #146 : 14 Серпня 2009, 11:46:09 »

Не досить того що сунуть, так ще планомірно накручують і промивають мозги своїм соплемінникам.

На блогу Мєдвєдєва руками ФСБ купа дописів на кшталт :" Уважаємий гаспадін прєзідент, я вас паддєрживаю. Украинцам нада памочь абєдєніться с Расієй!"
То капєц просто.
На написав такий досить лояльний постик на його блог, але там було одне лайливе слово. Мабуть через те не пропустила цензура.
А слово було "Путін".
 :-D :-D :ganba :ganba
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #147 : 14 Серпня 2009, 12:05:08 »

Потрібно було написати Гаспадзін Путін  :P і може б пропустили  ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #148 : 14 Серпня 2009, 13:29:10 »

Ні. Путін не любить слова "Мєдвєдєв", а відповідно мабуть правило діє і у зворотньому напрямку.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #149 : 17 Серпня 2009, 11:48:15 »

"Хочу, щоб Бог послуговувався мною як своєю посудиною серед віруючих і невіруючих"

Приховано: Показати
Навряд чи є ще такий унікальний проповідник слова  Божого, як безрукий і безногий 26-річний  австралієць Нік Вуджисік.

Його прес-конференція у Тернополі відбулася в рамках акції «Життя без нарікань».  Лише раз погляд слухачів мимоволі притягнула дивна недорозвинена ступня хлопця, при самому тулубі, та й то лише тому, що за її допомогою Нік дуже емоційно, наче долонею звичайної руки, жестикулював під час розмови. Лише раз - бо весь час, доки тривала прес-конференція, просто неможливо було відвести очі від його обличчя. Настільки щиро світилося воно радістю й оптимізмом.

Всі вважали дитину приреченою на вічні страждання каліки. Однак Нік навчився не тільки собі давати раду в усьому, а й допомагати жити  й знаходити дорогу до Бога мільйонам людей.  Не так давно він вперше побував в Україні.

Чому первісток Вуджисіків, жителів австралійського Мель¬бурна, сербів за походженням, народився саме таким, мабуть, знає лише Господь - може, він справді ще наперед підтогував для Ніка надзвичайну місію. Медики ж так і не змогли дійти висновку, чому в нормального подружжя, яке вело здоровий спосіб життя і не мало жодної поганої спадковості, раптом з’явилося таке дитя (тим паче що молодші брат і сестра хлопця нічим не відрізняються від ровесників). Уперше побачивши сина, мати Ніка почала дуже плакати і просити, щоб новонародженого забрали, настільки боляче було їй дивитись на нього. Можливо, що якісь інші батьки назавжди відмовились би від такої дитини, але глибоко віруючі Вуджисіки (батько Ніка навіть був пастором) не змогли. Вони скорились волі Божій, подякували Всевишньому за випробування і понесли свій нелегкий хрест з величезною любов’ю до знедоленого хлопчика. Утім нещасним Нік став, уже коли підріс і усвідомив, що йому недоступні найелементарніші речі й що він ніколи не зможе бути таким, як усі навколишні люди з руками й ногами. На це наклались кпини й образи з боку нерозумних однолітків, відтак життя нараз втратило сенс, а світ навколо став безнадійно чорним. «У вісім років я хотів накласти на себе руки, - розповідає Нік, - кинутися  головою зі столу, на який мене ставили, чи втопитись у ванні під час купання». А ще він не раз нарікав на Бога, який створив його таким… У тринадцять хлопець випадково прочитав у журналі статтю про одного глибоко нещасного чоловіка, і після цього, каже, в його свідомості наче щось перемкнулося. «Я почав молитися не із скаргами на те, чого не маю, а із вдячністю за те, що в мене є, - продовжує Нік. - От як і зараз, я дякую за цю мою маленьку напівступню лише з двома пальцями, адже завдяки їй я навчився не тільки пересуватись у вертикальному положенні, а й друкувати на комп’ютері зі швидкістю 40 слів за хвилину!..»

П’ятнадцятирічним Нік Вуджисік прочитав у Євангелії від Івана про сліпонародженого, якого Всевишній створив таким, щоб проявляти через нього свої діяння. Відтак хлопець твердо вирішив зрозуміти і свою місію. «Я просив у Бога руки-ноги, - продовжує він. - Поки що він не дав їх мені, зате він дав мені краще. Для мільйонів людей я став справжнім чудом - реальним підтвердженням того, що в кожному з нас закладена величезна сила, яка може змінювати нас на краще». Досягнення Ніка справді вражаючі. Якби я, наприклад, на власні очі не побачила фільм про його побут, то нізащо б не повірила, що людина без рук і ніг може без сторонньої допомоги вдягатися, робити ранковий туалет, готувати собі омлет і користуватись басейном. Звичайно, у його австралійському домі є чимало спеціально пристосованої сучасної техніки, і все-таки багато чого стало доступним Нікові винятково завдяки силі волі і наполегливим тренуванням. Він навчився писати, малювати, працювати за комп’ютером. Він успішно закінчив коледж і здобув ступінь бакалавра з економіки та фінансів, плануючи у майбутньо¬му зайнятись бізнесом у сфері нерухомості.

Планів у нього - цікавих і з огляду на нинішні здобутки цілком реальних - взагалі стільки, що куди там багатьом фізично необмеженим ровесникам. Три роки тому Нік Вуджисік створив організацію «Життя без кінцівок», покликану всіляко допомагати інвалідам (є у неї навіть свій сайт — www. lifewithoutlimbs. org). Завершує писати книгу про своє життя. А ще його заповітна мрія - стати найкращим у світі проповідником. «Хочу, щоб Бог використовував мене як  посуд серед віруючих і невіруючих, бо я маю що сказати людям, щоб підбадьорити їх, сміливо зустрічати виклики і вирішувати свої проблеми».

Перший у житті тоді ще 19-річ¬ного Ніка публічний виступ перед трьома сотнями студентів тривав сім хвилин. За роки після того він побував у 42-ох країнах світу, виступив перед двома мільйонами людей. І завжди та скрізь його слухали затамувавши подих, люди плакали, вишиковувались у черги, щоб тільки мати змогу підійти до нього, обняти чи обмінятись хоч кількома словами. У Тернополі я була свідком, наскільки сильним і благодатним є вплив Ніка на аудиторію. Прес–конференцію Ніка Вуджисіка в Тернополі в рамках акції «Життя без нарікань» проводили громадська організація «Відповідь» та міжнародний благодійний фонд «Стефан». Дорогою туди мене не полишало важке відчуття очікування, що ось зараз віч-на-віч зіткнуся із трагедією молодого чоловіка, в якого ні рук, ні ніг і якого, мабуть, возять показувати по світу, щоб якось уплинути на зачерствілі від меркантильності й цинізму душі натовпу. Та якщо таке передчуття й містило якусь частку сенсу, воно безслідно зникло вже через кілька хвилин після того, як помічник Ніка вніс його до кімнати й обережно, наче коштовну статуетку, поставив посеред столу. Лише раз мій погляд мимоволі притягнула дивна недорозвинена ступня хлопця при самому тулубі, та й то лише тому, що саме за її допомогою Нік дуже емоційно, наче долонею звичайної руки, жестикулював під час розмови. Лише раз - бо весь час, доки тривала прес-конференція, просто неможливо було відвести очі від обличчя Ніка. Настільки щиро світилося воно радістю й оптимізмом, настільки потужну позитивну енергію випромінювали його очі! Коли ж хлопець почав просто і навіть з гумором розповідати історію свого більш ніж складного життя, болісне співчуття до нього почало швидко перетворюватись на справжнє захоплення. А ще відразу стало зрозуміло, що він справді природжений проповідник, проповідник від Бога.

«Я їжджу світом і розказую людям, як прийшов до глибокої віри і любові до Господа, який створив мене ось таким, як ви бачите, - каже Нік. - Я не маю мільйонів, щоб матеріально допомогти інвалідам чи іншим, хто потерпає. Але я можу дати їм віру. Можу власним прикладом переконати, що вихід є з будь-яких обставин і що кожен і завжди має можливість змінити своє життя на краще, якщо прийме Бога в серце і повністю довіриться йому. Неприпустимо страждати, наприклад, через те, що у вас недостатньо гарна зовнішність чи ви маєте значно менше грошей, ніж хотіли б. Жодна кількість грошей не дасть душі спокою й миру...»

У своїх проповідях Вуджисік звертається передусім до молоді. Він застерігає від наркотиків, алкоголю, безладного статевого життя - начебто звичними істинами. В устах батьків, педагогів та інших проповідників такі зазвичай не сприймаються і навіть часто породжують цинічний спротив. Ніка ж ровесники здебільшого слухають, затамувавши подих. Я запитувала потім про враження багатьох присутніх на тій зустрічі, і всі відповідали, що відчули велике душевне полегшення і якесь внутрішнє очищення... А одна жінка середніх років сказала так: «Мене просто-таки тягнуло підійти до цього хлопця, обняти і виплакатись у нього на плечі - не з жалю до нього, а через власну, порівняно з ним, духовну недосконалість!..»

Розчулила і розповідь Ніка про його давню мрію, яка не так давно нарешті збулася. «Я все життя дуже хотів зустріти в цьому великому світі хоч одну людину, яка виглядає так само, як я. І ось минулого року в Каліфорнії у церкві батьки принесли до мене півторарічного хлопчика, який народився теж без рук і ніг, і навіть з такою самою маленькою ступнею біля тулуба, як моя... Я був вражений і сприйняв це теж як особливий знак від Бога. Впевнений, що коли він виросте, то ми обов’язково зустрінемось і будемо разом служити людям».

На фото: Нік Вуджисік (знімок із особистого сайту).

Світлана МИЧКО

 

постiйна адреса статтi:
http://religions.unian.net/ukr/detail/60

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=ned8Vf22ni8" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ned8Vf22ni8</a>
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #150 : 17 Серпня 2009, 20:41:25 »

фото і відео з сшгес
http://www.rian.ru/photolents/20090817/181250571.html
http://www.youtube.com/watch?gl=RU&v=8_bO5OEjkC8
http://www.youtube.com/watch?v=2VVLGLRw6Ic
http://www.youtube.com/watch?v=ey1I-g4gPBs
http://www.youtube.com/user/tdudin80#play/uploads/0/p8lLg6MbkPc
Відповідь від: 17 Серпня 2009, 20:35:21
з розповідей очевидців
Цитувати (вибране)
Мне рассказал парень который там работает, он сам не успел спустится на лифте вниз, где все бытовки, а парни которые спустились их так больше никто и не видел, расказал вот что, что второй агрегат вообще стоял на ремонте и кто-то по ошибке случайно открыл затвор и вода пошла в него, вырвала ротор весом 980 тонн, который пробил крышу и все там затопило, кто был наверху рядом погибли сразу, а бытовки турбиного цеха находятся внизу ниже уровня воды и люди которые там были, по моим даным 68 человек, так и остались под водой, водолазы спасли одного парня через 6 часов, который находился внизу в воздушном мешке. У меня там погибло два друга.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #151 : 19 Серпня 2009, 21:20:38 »

Ізраїльські вчені переконують,що аналізи ДНК можна сфабрикувати. http://tsn.ua/nauka_it/izrayilski-vcheni-perekonuyut-shcho-analiz-dnk-mozhna-sfabrikuvati.html
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #152 : 20 Серпня 2009, 10:48:20 »

«Колядник» Зварич подав два позови на Ющенка
Приховано: Показати


Екс-суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич подав два позови до Президента України Віктора Ющенка з приводу вказівок Генеральній прокуратурі та Вищій раді юстиції. Як передає Zaxid.net, про це повідомила представник Ігоря Зварича у суді, адвокат Руслана Юхименко.

За її словами, йдеться про те, що Президент відповідно до законодавства не має права давати вказівок Генпрокуратурі та Раді юстиції і брати під особистий контроль розгляд справ.

Ці позовні заяви екс-суддя Ігор Зварич передав в адміністрацію СІЗО 5 серпня 2009 року.

Нагадаємо, Ігоря Зварича, який довгий час переховувався від слідства, затримали навесні. Йому висунуто звинувачення за трьома статтями Кримінального кодексу України - зловживання владою або службовим становищем, дача хабара, шахрайство.

 
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-331944.html

 :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #153 : 20 Серпня 2009, 21:49:35 »

Моя субєктивна думка, що це подарунок від когось - і те шо він його носить не є трагедією. Просто наш народ такий - якшо ти президент, то в твого сина не може бути крутої мобілки і машини, якшо ти патріарх всія Русі, то в тебе не може бути дорогого годинника ! А питання чому ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #154 : 28 Серпня 2009, 08:54:10 »

 :-D :-D :-D
Ан-140 назвуть «Юлія»

Спасибо товарищу Сталину, за наше...
Приховано: Показати


Літак Ан-140, який серійно випускається на Харківському авіазаводі, отримає назву «Юлія» - на честь прем’єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО.

За інформацією сайту Харківської облдержадміністрації, про це сказав генеральний директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства Анатолій М’ЯЛИЦЯ під час візиту на підприємство Ю.ТИМОШЕНКО.

На заводі прем`єр-міністр взяла участь в урочистій церемонії підняття зі стапелів літака АН-140.

Крім того, вона ознайомилася з роботою льотно-випробувальної станції ХДАВП.

Юлія ТИМОШЕНКО переконана, що підприємства авіаційної промисловості, зокрема київський завод "Авіант" і Харківський авіаційний завод, необхідно терміново модернізувати, щоб забезпечити вихід їх продукції на світові ринки.

Про це вона заявила на нараді на Харківському авіазаводі з питань розвитку авіаційної галузі. «Повна модернізація і повне оновлення устаткування, потужностей нашої галузі», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

Для повної модернізації підприємств, за її словами, необхідно 3,5 млрд. грн. «Багато це чи мало? Для того щоб галузь запрацювала на новітньому устаткуванні, щоб галузь почала надійно і стабільно працювати, 3,5 млрд. для реконструкції і модернізації - це копійка, це майже нічого», - сказала прем`єр.

Пояснюючи незначність цієї суми, Ю.ТИМОШЕНКО підкреслила, що 93 млрд. грн. було виділено Національним банком для того, щоб «нагодувати не дуже чесні і не дуже порядні банки». «93 млрд. Якби з них хоча б 10 млрд. пішло не на відкати до офшорних зон, а на авіаційну галузь, ми б з вами мали вже зовсім інший стан справ. Однак це не означає, що ми щось упустили, а отже, з новою динамікою в 2010 році ми 3,5 млрд. галузі віддамо і почнемо масштабну реконструкцію і модернізацію», - сказала вона.

Ю.ТИМОШЕНКО наголосила, що на сьогодні ситуацію на підприємствах авіапрому – заводі "Авіант" і Харківському авіазаводі – практично нормалізовано, реструктуровано усі борги підприємств. «Сьогодні цінними паперами держави замінили всі борги перед комерційними банками цих двох підприємств, і вже держава взяла на себе зобов`язання, і держава робитиме все, щоб поступово розрахуватися. Визначено державний ключовий банк – «Укрексімбанк», який сьогодні одержав цінні папери держави майже на 1,5 млрд. грн. Триває процес монетизації цих цінних паперів, і ми переходимо до другого етапу – після реструктуризації боргів зараз ми переходимо до етапу фінансування розвитку виробництва і випуску серійних партій літаків», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

***

У 2010 році українські підприємства авіабудівної галузі планують побудувати до 20 літаків, план до кінця цього року – 7 літаків.

Про це прем`єр-міністр повідомила на брифінгу в Харкові.

«Якщо в 2006 і 2007 роках Україна не випустила жодного літака, то вже зараз ми можемо сказати, що цього року ми випустимо 7 літаків, наступного року ми ставимо завдання перед собою випустити 16-20 літаків, і це вже буде динамічний розвиток галузі», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

Прем`єр зазначила, що на сьогоднішній день необхідно зосередити увагу на створенні спільних підприємств з Китаєм, Росією, Індією й африканськими країнами з виробництва літаків, оскільки в цих країнах також є серйозний потенціал в цій галузі.

 
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-333210.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Цікаві (шокуючі) нов :Pини світу
« Прочитано #155 : 28 Серпня 2009, 12:12:01 »

Моя субєктивна думка, що це подарунок від когось - і те шо він його носить не є трагедією. Просто наш народ такий - якшо ти президент, то в твого сина не може бути крутої мобілки і машини, якшо ти патріарх всія Русі, то в тебе не може бути дорогого годинника ! А питання чому ?


Це наш народ такий? :D Мені здається що в нас це якраз досить таки прийнятно, і одинокі статті  нічого не міняють. :P

В більшості країн якраз люди які займають високі пости адекватніше відносяться до дорогих речей, бо знають що за ними пильно стежать журналісти.  ;)

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #156 : 01 Вересня 2009, 13:31:54 »

В Америці помер найстаріший у світі собака
Приховано: Показати
Найстаріша у світі жорсткошерста такса Шанель (Chanel) померла в одному з передмість Нью-Йорка.

Як повідомляє агентство AP, їй виповнився 21 рік, що є аналогом людських 147 років.

Смерть настала ще у п`ятницю, 28 серпня, проте господарі такси Деніс і Карл ШОНЕССІ, повідомили про це лише зараз. Шанель поселилася у сім`ї ШОНЕССІ у віці шести тижнів. Разом з господинею вона дев`ять років провела у Німеччині. ШОНЕССІ стверджують, що такса дожила до 21-го року, незважаючи на пристрасть до шоколаду, який традиційно вважається шкідливим для собак, відзначає «Лента.ру».

К.ШОНЕССІ написав про свою вихованку до Книги рекордів Гіннесса після того, як помітив, що там не згадується про найстарішого собаку у світі. Свій сертифікат про рекорд Шанель одержала у травні.

Раніше повідомлялося про те, що за право Шанель на рекорд сперечався тер`єр на прізвисько Макс з Луїзіани. За твердженням господині, Максу виповнилося 26 років. Представники Книги рекордів поки не відповіли на запитання, чи переконалися фахівці у віці тер`єра.

 
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-333894.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #157 : 02 Вересня 2009, 09:32:33 »

Щось у мене собача тематика  :)

Перші собаки з'явились у Китаї
Приховано: Показати


Перші приручені вовки, які згодом дали початок собакам, з`явилися не пізніше 16 тисяч років тому на південь від річки Янцзи на території сучасного Китаю, упевнені автори нового масштабного генетичного дослідження, опублікованого в журналі Molecular Biology and Evolution.

Хоча собака є чи не першою свійською твариною, науковці досі розходяться в думці, де і коли перші дикі вовки були перетворені доісторичними людьми на свійських тварин.

Останнім часом на допомогу археологам прийшли генетичні методи, які дали змогу виявити мінливість геномів собак, які мешкають на різних континентах. На підставі мінливості можна судити, наскільки щільною і різноманітною була популяція тварин, яка вперше з`явилася на цій території.

У своїй новій публікації Петер Саволайнен (Peter Savolainen) з Королівського технологічного інституту Швеції з колегами показав, що його початкові припущення, які спричинили дискусію ще 2002 року, були все ж таки правильними і перші собаки справді з`явилися в Китаї. Більше того, учений зміг уточнити регіон приручення вовків і сказати, коли саме ця подія відбулася.

Для цього він проаналізував геноми більш як 1500 собак і 40 вовків по всьому світові, причому в дослідженні брали участь як породисті тварини, так і дворняжки. При цьому команда науковця практично повністю розшифрувала мітохондріальну ДНК (мтДНК) вісьмох вовків і 169 собак. На відміну від повного генома коротка молекула мтДНК передається з покоління в покоління в практично незмінному вигляді тільки по материнській лінії, а тому дозволяє судити про різноманітність жіночих особин у тій чи іншій популяції на зорі її розвитку.

Команда дослідників підтвердила, що собаки, які мешкають на південь від річки Янцзи, мають найбільш різноманітну ДНК, що містить велику кількість випадкових мутацій, котрі не зустрічаються у європейських і африканських тварин. Саме тут відбулося приручення вовків і сталося це не пізніше 16 тисяч років тому.

РІА "Новости"

 
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-334029.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #158 : 06 Вересня 2009, 22:10:59 »

Католики придумали молитву....для секса
Приховано: Показати
Перед тем как заняться любовью, супруги-католики получили возможность прочитать особенную молитву, способную упрочить их связь и доставить истинное удовольствие. Новую молитву для семейного соития составили авторы книги “Молитвы для супругов”, опубликованной лондонским католическим обществом Catholic Truth Society, передают британские СМИ. Как пишет РБК, новая молитва призвана напомнить супругам, что занятие сексом — это не проявление гедонизма, а самоотверженный акт. В ней верующим предлагается попросить Бога поместить между ними “самоотверженную любовь, объединяющую нежность, самоотдачу, говорящую только правду и никогда не обманывающую, прощение и любящий физический союз”.

“Откройте сердца самим себе, друг другу и добродетели своих желаний”, говорится в книге, состоящей из 64 страниц, на которых разместились молитвы для каждой ступени семейной жизни.

По словам епископа церкви в Саутворке Пола Хэндрикса, католические нововведения “смелы, но хороши”. “Мне кажется, это немного идеалистично, но в сердце отношений супругов действительно живет Бог. Очень важно для церкви подчеркнуть ценность брака и семейной жизни. На мой взгляд, это один из необычных способов сделать это. Похоже, такое проводится впервые - я не припомню, чтобы видел что-либо подобное на своем веку”, - сказал епископ.
http://szansaspotkania.net/ молитва в оригіналі
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Цікаві (шокуючі) новини світу
« Прочитано #159 : 06 Вересня 2009, 22:16:36 »

Церква придумує молитви, нові звичаї і т.д. Цікаво, що ж про це думає Бог ?
Записаний
Experientia est optima magistra...