Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Релігія-це вічна суперечка! Питання ж тільки в тому чи ти ЗЛИЙ, або ти ДОБРИЙ!!!  (Прочитано 88609 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

ВИ напевно за мене перед Богом не станете
Тут я з Вами повністю згідний. Ми маємо предстояти перед Ним не тільки на Суді, але й кожен день

чи я "зовнішній"для Бога
Тут не перекручуйте - я казав "зовнішній по відношенню до Церкви Христової"

кожна з церков,а їх не мало і сектантських і не сектанських,називає себе Церквою Христовою і кожна має якісь аргументи
Церква Христова - там, де вірні причащаються Тіла і Крові Ісуса Христа. Всі решта "церкви" - суть християнські громади. Деякі громади взагалі нехристиянські - харизмати, мормони, хоча й називають себе "церквами"

дозвольте Богові Самому вибрати Собі Свою церкву
А ось це зухвала єресь. У Христа одна Наречена

не Бог належить нам,а ми Богові.
А ось це по-православному
Записаний
When doctors differ who is to decide?

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Власне я якраз на цьому би і хотів наголосити,чи я зовнішній Богу,це мене хвилює.Його любов'ю і Його відношенням до мене я дорожу.
Відповідь від: 29 Березня 2009, 21:15:10
І коли Ви пишете у відповідь про право Господа Собі Самому вибирати церкву,що це єресь то мені здається ,що якраз заперечувати це право і є єресь.Чи Ви знаєте хто уповноважений вказувати Богу?Так дійсно пише що у Христа одна наречена,але чому ви вирішили,що це Католицька Церква(а бачу,що Ви католик)Ваша церква стільки проти Бога зробила,що їй ще довго очищатися.Натомість вона себе проголосила Церквою Христовою.На якій підставі,чому Ви думаєте що в Біблії пише про вашу церкву,там взагалі нема ні католиків ні православних,По чому ж пізнати?по ділах.По Божих ділах, і думаю тут тільки причастя недостатньо, а якщо написати тут про діла католицької церкви?Думаю Ви знаєте про що я,та і інші знають.Коли я бачу протиріччя між вченням людей(церкви) і Божим я виберу Боже.Хай це будуть поважні і побожні і навіть праведні,але це люди.А мені,нам, Господь дав Своє  Слово.Якщо ж ми будемо вчення людське ставити вище,то чим ми кращі Свідків,які взагалі собі свою біблію надрукували.
Відповідь від: 29 Березня 2009, 22:01:51
А і ще одне,там де я пишу що ми належимо Богу,а не він нам.Ви пишете,що це по православному,а якщо це по православному то це погано?Ви думаєте якось по іншому?
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

1) Такого виразу як "зовнішній до Бога" я не знаю. "Зовнішніх судить Бог" - так сказав апостол Павло. Але те було сказано про зовнішніх до Церкви

2) Є тільки одна Церква Христова - її утворюють православні і католики. Мабуть ще англікани, але це тільки Богу відомо. Всі решта протестантів (і ті, хто називає себе протестантами) позбавили себе Церкви, бо відкинули Святе Передання. Вони є просто біблейними християнами. Протестантизм роздробив себе на купу деномінацій та сект (>20000)

3) У Католицької Церкви були помилки (інквізиція, індульгенції і т.д.), чим і скористався Лютер. Я своїм немічним розумом, як простий мирянин, можу тільки сказати, що помилки були обумовлені догматикою. Додаток "філіокве" до Символу Віри принизив роль Святого Духа в Католицькій Церкві. Це можна відстежити порівнюючи формули Таїнств у католиків та православних

Коли я бачу протиріччя між вченням людей(церкви) і Божим
Невігластво. Церква - спадкоємниця Христа. Певні люди від Церкви - ще не вся Церква. Церква є Святою (хоча її утворюють в більшості недосконалі люди), бо Вона покликана приводити людей до святості (в православному вченні - до обожнення). Згадайте послання апостола Павла. Чи були члени помісних церков всі безгрішними? Деякі навіть упивались до Причастя

Якщо ж ми будемо вчення людське ставити вище
Вчення Церкви - не людське. Вона береже апостольські правила і науку, якої їх вчив Христос. Чи Ви думаєте що все вчення Христа викладено в чотирьох Євангеліях? Які були написані через десяток років після Вознесіння. Апостоли зберегли це вчення у своєму переданні, яким і користується Церква Христова. І саме ця Церква дала Вам в руки Біблію
Записаний
When doctors differ who is to decide?

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Терміну зовнішній до Бога і я не знаю,а написав щоби дати зрозуміти що важливіщим для мене є бути з Богом ніж з церквою(оскільки розчарувався в церкві).То Ви вважаєте  якщо людина не належить до Католицької чи Православної церкви,але живе дотримуючись Божих заповідей,гірша,і її віра нічого не варта.А людина яка ходить до церкви,причащається ,сповідається ,але бреше ,краде і т.д.краща бо вона належить формально до Церкви.Це так?чи я не правильно Вас зрозумів?Церква має приводити людей до Христа,Ви пишете що вона складається в основному з недосконалих людей,всі ми не досконалі,але чи ті недосконалі взагалі хочуть удосконалюватись?Для прикладу  в Калуші досить таки великі церкви кількісно,але чи можемо ми  вечором при потребі вийти спокійно на вулицю,або залишити двері незамкненими?Чи  виконала церква тут в цьому місті свою місію,а в інших.Наші християни добре знають скільки має бути страв на столі під час свят,але рідко подають руку в біді.Чому церква не вчить не підтримувати поганство,різні там івана купала,ворожіння,гадання?А якщо вчить то чому не слухають?Чому не заохочує читати Слово Боже і люди кажуть що без ксьондза там нічого не розуміють.Хіба не сказав Господь "дам закона в серця ваші і будете як ті,що знають.."цитую по пам'яті.Таких чому в мене ого го скільки.Давайте не називати себе віруючими ,а когось ні.Хай віруючими нас назвуть інші,а головне Бог.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Гарно, толково і переконливо! +1

(коментар арелігійний. Суто за риторику)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів

Мабуть ще англікани
у них немає такого поняття, як покаяння, а тим більше, покаяння після сповіді і з причастям :unknow
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

написав щоби дати зрозуміти що важливіщим для мене є бути з Богом ніж з церквою(оскільки розчарувався в церкві).
Кому Церква не Матір, тому Бог не Отець!

То Ви вважаєте  якщо людина не належить до Католицької чи Православної церкви,але живе дотримуючись Божих заповідей,гірша,і її віра нічого не варта.
Зовнішніх судить Бог, а не я. Не забувайте також інші слова апостола - "Христос - Спаситель Тіла". А до Тіла Христового Ви, за всіма біблейськими ознаками, не належите. Хоча би тому, що заперечуєте Причастя

А людина яка ходить до церкви,причащається ,сповідається ,але бреше ,краде і т.д.краща бо вона належить формально до Церкви.Це так?
Запаморочення якесь у Вас. Я не казав, хто краще або гірше. Можна бути хорошою прекрасною людиною і не належати Церкві, і навпаки

Давайте не називати себе віруючими ,а когось ні.
Давайте посилання, хто кого назвав невіруючим
Записаний
When doctors differ who is to decide?

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


"Кому Церква не Матір,тому Бог не Отець"-Це сказав Бог?Ви пишете що я заперечую причастя,де?я говорю що причастя як ритуалу мало.Ви часто вживаєте слова "сектанти" "харизматики" і це звучить якось зневажливо.Я не захищаю їх,бо їхнє вчення на мій погляд багато в чому не відповідає Писанню,але обзивати людей не гарно.Ви самі визнаєте помилки церкви і не можете не визнати,бо їх і сама церква визнала і це для неї плюс,Але де є гарантія що знову не буде помилок?А ці помилки можуть дорого коштувати.Хай церква стане взірцем і до неї потягнуться,бо є не мало таких що щиро шукають Бога.Але наразі вона втратила свій авторитет.Навіть самі члени церкви ходять дуже часто не з глубокої віри,а по привичці ,бо батьки ходили і т.д.Натомість Бог і Його Слово залишаються незмінні.То чи не краще просити Бога щоби дав зрозуміти то що написано,не будучи під впливом священників чи пасторів чи пресвітерів,бо де є гарантія що вони вчать так як треба.Бог же не обмане.
Відповідь від: 30 Березня 2009, 01:18:21
А ще слідкуючи за тим що Ви пишете,в основному про церкву,складається враження що Вам важливіще щоби люди ходили в вашу церкву,і тільки.А чи вірить людина всім серцем Богу десь на другому плані. Бо ваша церква так визначила,що без неї Бога нам не пізнати.Хочу думати що це не так.Бо важливіще за все щоби людина покаялась і прийшла до Бога.Я розумію що Ви шануєте свою церкву і поважаю Ваше право,Думаю і Ви поважаєте право інших пізнавати Господа.Прийде час і ми дізнаємось хто був правий,хто ні,але я бажаю всім нам бути з Богом.Добраніч.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

"Кому Церква не Матір,тому Бог не Отець"-Це сказав Бог?
Сказав Бог, а людина почула і зберегла у Святому Переданні. Не пам'ятаю точно, цією людиною є Іоанн Златоуст

Ви пишете що я заперечую причастя,де?
Ось!
причистя де буквально треба хліба з'їсти і вина випити
А про причастя скажу,хліб і вино це тільки символи
"Символи" кажете? "Буквально хліб і вино"?
Бувши зведеним, не зводьте інших  :!!
Відповідь від: 30 Березня 2009, 18:46:00
обзивати людей не гарно
Не сприймайте звертання "сектант" як морально-принизливе. Сектант - це Ваша світоглядна позиція по відношенню до Церкви Христової
Записаний
When doctors differ who is to decide?

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Релігія-це вічна суперечка! Питання ж тіль
« Прочитано #169 : 30 Березня 2009, 20:44:32 »

Ну добре нехай,я погано орієнтуюся в церковних переданнях,я з Вашої точки зору неправильно розумію причастя,хай буде що я зведений,хоть я так не вважаю.Але це тільки я, одна проста людина і я ж не зразу відкинув те що вважаю фальшивим.Старався зрозуміти.Скажіть де я мав побачити ту справжню Святу церкву?Я ніколи не бачив,не чув не читав,щоби священник говорив іншому священнику,або просто людям.Знаєте мені ще багато працювати,але в нашій церкві є вже деякі успіхи.Дівчата не курять і не ходять п'яні поза клуб,чоловіки не пропивають останню копійку ,є два раніше судимих і вони покаялись і тепер дрова ріжуть для одиноких бабусь не за горілку.От тільки немаєм храму де би нам служити Богу,нехватає грошей.І інший священник би сказав,ми якось вам допоможемо.Зате я добре пам'ятаю як ЄДИНА СВЯТА ЦЕРКВА хрестами била по голові  відвойовуючи собі храми і землю.Не було такого,я щось видумую?Це якись парадокс ,є Свята церква,але  ніде не видно її праці,є помилки за які люди платили життям,але вона свята і все тут,так можна продовжувати довго.Чому якщо вона свята,то не видно її святості?
Відповідь від: 30 Березня 2009, 20:23:10
А ще стосовно протестантів.Був пару років у мене випадок.Один знайомий який належить до протестантської церкви дав подивитися фільм,фільм не релігійний,а швидше науковий,про аборти.Фільм вразив і я захотів показати його людям.Кажу давайте я домовлюсь з викладачами Культосвітнього,хай студенти подивляться.Так от у фільмі їхня церква не згадується ,показували би теж без їх присутності.В результаті все замнулось і я зрозумів чому.Для них важливо було прославити свою церкву,а не просто зробити Богу угодне діло.І ще я зрозумів принцип як у них стають членами церкви.Якщо ти бідний нужденний ти їм потрібен що би на цьому прикладі показати свою турботу.Або якщо ти добре заробляєш,тоді ти гарну десятину заплатиш.Якщо ж ти бачиш фальш і заперечуєш пастору.,ти там непотрібний.Зразу напишу,що я не намагався вступати в якісь церкви,громади.А просто придивлявся щоби розуміти в чому річ.Висновок у мене такий .Є божі люди у різних церквах і якраз ті люди і є Церквою Христовою.І служать Богові з любові,а не просто виконуючи ритуали і традиції особливо не задумуючись для чого.Відповідає це догмам Вашої церкви чи якихось інших церков,мене не хвилює.Я вірю Богу і тільки Йому одному.Я маю Його Святе Слово,мені цього достатньо.
« Останнє редагування: 30 Березня 2009, 22:59:42 від DVania »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


От тільки що показали по ТСН,в Тернополі ще одна ""християнська" кредитна спілка" нагріла людей .І знов прикривались Господом. :-(
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Дядя Ваня, Ви такий же  :bayan як і Juli
Відповідайте на питання: Тіло Христа - для Вас це символ?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Тіло Христа - для Вас це символ?
перепрошую за те що встряваю!! а символ чого???? :pardon
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

До Максима. Можна хоч нині потерпіти з суперечками?
Відповідь від: 19 Квітня 2009, 07:21:48



Відповідь від: 19 Квітня 2009, 07:31:56
Люди потребують Бога, це об'єктивна реальність навіть для тих, хто вважає, що Його нема. Навіщо дивуватися, що всі шукають шлях до Нього по різному.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Люди потребують Бога, це об'єктивна реальність навіть для тих, хто вважає, що Його нема. Навіщо дивуватися, що всі шукають шлях до Нього по різному.
+1 сильна фраза!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

До Максима. Можна хоч нині потерпіти з суперечками?
Треба... То вночі вертався з богослужіння, загубив вишитий рушник  :(  :unknow
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

От тільки немаєм храму де би нам служити Богу,нехватає грошей.

Збирайтеся вдома, зкидуйтеся грошима (десятини, пожертви, щось таке) на потреби церкви - буде легше. Але в майбутньому вам все рівно потрібно буде стати під покров якось служителя (моліться, щоб Бог дав вам відкриття про таку людину), щоб бути підзвітним - це велике благословіння, коли хтось покриває тебе в духовному світі, бо і у Ісуса був Отець Небесний і Писання говорить, що поставив Бог апостолів, пасторів .... "для совершения святих". Покров - це Божий принцип взаємопідкори і порядку, щоб не було безчинства в Тілі Христа.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Juli
що поставив Бог апостолів, пасторів ....
  =)) Ще скажіть про апостольське преємство

щоб не було безчинства в Тілі Христа
:bayan Секта, будучи безчинством, розсуждає про Тіло Христа, до Якого не належить 
Відповідь від: 20 Квітня 2009, 09:51:41
Але в майбутньому вам все рівно потрібно буде стати під покров якось служителя
  =))  =))  =)) Ой, потішили Ви мене сьогодні
Записаний
When doctors differ who is to decide?

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


От тільки немаєм храму де би нам служити Богу,нехватає грошей.

Збирайтеся вдома, зкидуйтеся грошима (десятини, пожертви, щось таке) на потреби церкви - буде легше. Але в майбутньому вам все рівно потрібно буде стати під покров якось служителя (моліться, щоб Бог дав вам відкриття про таку людину), щоб бути підзвітним - це велике благословіння, коли хтось покриває тебе в духовному світі, бо і у Ісуса був Отець Небесний і Писання говорить, що поставив Бог апостолів, пасторів .... "для совершения святих". Покров - це Божий принцип взаємопідкори і порядку, щоб не було безчинства в Тілі Христа.
juli Ви мене не зрозуміли мабуть,я писав не про те що я немаю де молитися.А про те що навіть тепер православні і католики вирішують такі питання негідно.І ніби на підвердження позавчора таке знову було,я давав ссилочку в іншій темі.Я не збираюсь створювати якусь свою церкву :) 
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Я не збираюсь створювати якусь свою церкву
Дядя Ваня, я бачу, що Ви дійсно знаєте Сина Бога Живого
Записаний
When doctors differ who is to decide?