Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 25 днів

Автор Тема: Релігія-це вічна суперечка! Питання ж тільки в тому чи ти ЗЛИЙ, або ти ДОБРИЙ!!!  (Прочитано 89567 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

ХРИСТИЯНСТВО ЦЕ НЕ РЕЛІГІЯ ----А СПОСІБ ЖИТТЯ!!!!!!!!!!!....
саме релігія. Догмат про Трійцю єдиносущну і неподільну знаєш? А Символ Віри? Якщо знехтувати догматикою, тоді в якого бога ми будемо вірити? А це вплине на спосіб життя. В Символі Віри сказано: (7 член) - "І знову прийде у славі, судити живих і мертвих, і царству Його не буде кінця"
Основна доктрина ПБ - побудова Царства Божого на землі вже тепер, тобто
1) до приходу Антихриста (а як тоді він, бідолаха, має прийти як навколо Боже Царство?  :) )
2) до Страшного Суду
Це протирічить Святому Письму, Символу Віри (який і визначає саме християнство і відрізняє його від єресей) і здоровому глузду.

Це одна з причин стверджувати, що ПБ - не християни, хоча там багато хороших людей, як і серед свідків до речі. Просто люди засліплені єресями.

Далі про спосіб життя.
Релігія визначає спосіб життя, а не навпаки. Людина може не порушувати заповідей Божих не через релігійні переконання, а через морально-етичні. Чи буде вона при цьому християнином?

Приклад того, що неправильна доктрина визначає спосіб життя.
Приховано: Показати

Почему в церкви «Посольство Божье» сейчас такая сложная ситуация? Из-за личности ли пастора Сандея? Может быть – но отчасти. Но в главном - Все дело – в ТЕОЛОГИИ. Просто пастор Сандей, как и многие другие служители являются так называемыми «царственниками». А теологически – стоят на постмилленаристской позиции относительно Тысячелетнего царства Христа. Постмилленаризм основывается на убеждении, что проповедь Евангелия будет настолько успешной, что весь мир обратится в христианство. Царствование Христа, сферой которого являются человеческие сердца, будет полным и всеохватывающим. Молитва "да будет воля Твоя и на земле, как на небе" исполнится. Восторжествует мир, а зло будет практически ликвидировано. И вот тогда, когда Евангелие полностью вступит в силу, вернется Христос. Таким образом, в основе своей постмилленаризм – очень оптимистическая точка зрения. Такие авторы – как Августин «Град Божий» и другие верующие времен официального христианства стояли на этой позиции.

Отсюда и лозунги – Церковь выше земной власти, Все верующие будут богатыми и т.п. Но, у таких взглядов - конец будет один и тот же. Все закончилось так называемыми «Темными временами Церкви»!!! Но, первая церковь в течение трех веков имела Премилленаристскую точку зрения. Это помогло им пройти все испытания и гонения и не только устоять, но и победить мир!!! Пора уже церкви Христовой укоренится в Слове Божьем и истинном познании Христа, а так же знать свою историю и будущее!!!

Старший пастор церкви "Слово жизни" города Иркутска и один из руководителей Регионального объединения церквей христиан веры евангельской Иркутской области Дмитрий Маслак
http://news.invictory.org/issue21157.html
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Старший пастор церкви "Слово жизни" города Иркутска и один из руководителей Регионального объединения церквей христиан веры евангельской Иркутской области Дмитрий Маслак

Макс, ти цитуєш п`ятидесятників? Хіба їх ти вважаєш християнами?
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Просто мені сподобався термін "постмилленаристская позиция"  :)
А "Тысячелетнее царство Христа" - єресь хіліазму. Христос прийде у славі, і його царству не буде кінця

Макс, ти цитуєш п`ятидесятників? Хіба їх ти вважаєш християнами?
Процитував п`ятидесятника  :o
O, Господи! Думав, що баптист
Треба ознайомитись з їхнім символом віри, щоб зробити висновок, чи християни вони. Але їхніх громад так багато, і в кожної своя формула віри, а деякі взагалі не морочаться з тим. Нема віровизначення - та й нема. Так їм зручніше
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

ПБ - не християни

Як ти мені це доведеш, коли я іншого Бога не знаю? Піди доведи людині, що поклоняється Аллаху, що вона не мусульманин, я подивлюся, що з того вийде.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів

Як ти мені це доведеш, коли я іншого Бога не знаю? Піди доведи людині, що поклоняється Аллаху, що вона не мусульманин, я подивлюся, що з того вийде.
"поклоняєтесь", але не наслідуєте
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

"поклоняєтесь", але не наслідуєте

Щоб робити такі висновки, потрібно знати моє щоденне життя.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів

"поклоняєтесь", але не наслідуєте

Щоб робити такі висновки, потрібно знати моє щоденне життя.
при чім  тут ваше щоденне життя?.. досить знати, які "християни" в ПБ і яка їх діяльність
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

досить знати, які "християни" в ПБ і яка їх діяльність
Скажіть ви особисто знайомі хоча б з одним християнином з ПБ? На основі чого ви можете робити висновки? На основі Засобів Масової Інформації?
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

NetomaN

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 113
  • Останні відвідини:
    01 Жовтня 2016, 23:43:05

    Звідки: Калуш

Propoved-nik на основі згубного впливу на кошельки людей  :D
Записаний


Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів

Скажіть ви особисто знайомі хоча б з одним християнином з ПБ?
так.
На основі Засобів Масової Інформації?
ні.
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Цитата: Juli від Вчора в 17:40:22
Цитата: So4kavi4 від Вчора в 18:33:23
"поклоняєтесь", але не наслідуєте
Щоб робити такі висновки, потрібно знати моє щоденне життя.
при чім  тут ваше щоденне життя?.. досить знати, які "християни" в ПБ і яка їх діяльність

При тому, що ви особисто мені говорите, що я не наслідую Христа. Тому, перш, ніж це говорити, познайомтеся зі мною, походіть до мене додому, подивіться чим я живу, про що говорю, про що мрію, дослідіть мою діяльність - тоді і поговоримо. А без цього всього ваш діагноз - немудрість.

Дан.13:48 Тогда он, став посреди них, сказал: так ли вы неразумны, сыны Израиля, что, не исследовав и не узнав истины, осудили дочь Израиля?

Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А для чого свої слова завжди цитатами підкріплювати???
Ми і так знаємо що ви добре знайомі із Біблією.

Своїх аргументів бракує?
Бо для мене як і для більшості - то лише цитата вирвана з контексту і я не знайшовши і не прочитавши тексту навіть не в курсі про що тай взагалі йшлося.
Відповідь від: 18 Березня 2009, 10:49:15
Кажете,що наслідуєте Христа?

Ну то наслідуйте. Він ж здається ні разу цитат не наводив, з вказанням глави і вірша. Не замислювалися чому?
Бо міг переконати сам, бо так людина значно швидше сприймає і не противиться. А так ви уподоблюєтеся свідкам, що бігають із книжечками і лише задають каверзні питання "А ви знаєте це..." " А ви знаєте то..."
А от тут і тут написано...   Не вірите?   Подивіться!  Та ні у нас Біблія така сама як і увас...

Лиш застав людину сумніватися і вона у тебе у руках. Залишається лише її добити при наступному візиті.

Так мою бабулю атакували. І за 4-м разом довели її до того, що як я прийшов вона почала питатися: "А може то і дійсно Бог Єгова називається?"

А я їй   "Так!"

А вона: " О, то що виходить вони правду говорять і ми не правильно віримо?"

Те  саме і ви робите. З одного бокукажете, що Бог не у церквах, а у вашому серці!, а потім додаєте, що якраз відкрити серце допомогти можете лише ви. Бо самі ви не справитеся. Ви приходьте до нас, послухаєте, подивитеся як ми живемо...

Як казав той православний диякон: "Ви головне прийдіть. А там їх буде кілька і ви будете у меншості і на чужій території. А з часом на вас подіє стадний інстинкт, бо якщо 1000 людей показують на чорне і кажуть що то біле, то коли запитають вас - ви теж скажете, що то біле.

Хочеться вірити Джулі, лише у одне, що конкретно ви, на відміну від вашого старшого пастора, дійсно вірите у те, що проповідуєте. Бо може тоді то не буде аж так тяжким гріхом. Зате люди яких ви привели у секту все одно матимуть частину вашого гріха на собі, бо мали вуха, але не слухали і очі але не бачили!

Поки ви живете собі і нікого не трогаєте - вірте собі хоч у священних корів.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

Скажіть ви особисто знайомі хоча б з одним християнином з ПБ?
так.
Я б хотів поцікавитись з ким саме ви знайомі?
Відповідь від: 18 Березня 2009, 12:04:46
А для чого свої слова завжди цитатами підкріплювати???
Ми і так знаємо що ви добре знайомі із Біблією.
Тому що основою Християнства і є БІБЛІЯ...Це основа віри. А непослух БОЖОМУ СЛОВУ був названий - гріхом.
Відповідь від: 18 Березня 2009, 12:07:00
Як казав той православний диякон: "Ви головне прийдіть. А там їх буде кілька і ви будете у меншості і на чужій території. А з часом на вас подіє стадний інстинкт, бо якщо 1000 людей показують на чорне і кажуть що то біле, то коли запитають вас - ви теж скажете, що то біле.
 :-D Я також раніше так думав...Мені все дитинство втовкмачували в голову, що то секта секта секта..У мого друга матір ходила в Євангельску церкву от ми і прікалувались що там траву продають бо вони такі веселі, з Кенета Коупленда сміялись...
І коли я познайомився з Джулі і її чоловіком я був настроєний що ви мене ні в яку секту не затягнете...УУУУ...А насправді я побачив живих людей, з нормальним почуттям гумору, не сектанів НАВПАКИ ПРОГРЕСИВНИХ ЛЮДЕЙ з ПРОГРЕСИВНИМ МИСЛЕННЯМ з цілями в житті...І я дякую Богу тому що я відвідував в Івано-Франківську катедральний собор...Але я нічого не розумів на службі тому ходив кожного дня перед обідом в церкву на 15 щоб помолитися там є такий куток з правої сторони де лежить статуя Ісуса Христа. І там шукав Бога. Ходив кожного місцяя на сповіді...Але цього мені було мало...А прийшов до Бога в Пасічнянському відділку Міліції коли мав час подумати над своїм життя...Тому або мої понти або тюрма...От тоді я до Нього почав взивати...І ви знаєте ВІН ДІЙСНО ЖИВИЙ І ВІН ВСЕ ЧУЄ....  8)
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Та зрозумій, що я особисто вважаю, що і ти і Джулі і Доктор дуже розумні люди.
І згідний, що у православній чи католицькій церкві священники недопрацьовують. Проповідь, яку у нас називають "казання" дійсно перетворена на казання на тему. Але то не проповідь! Вона ні до чого не спонукає людину, бо людина слухає але не чує.
І на відміну від Доктора, я вважаю, що протестанти перед Богом на одному щаблі, як і інші християни.
Але я також вважаю що Сандей злочинець, як і організатори "Білого братства".
Просто на відміну від них у нього з головою все ОК і він просто гріє руки, як колись погріли ті хто заснували свідків, мормонів і інших.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів

Я б хотів поцікавитись з ким саме ви знайомі?
якшо я скажу вам імена сих людей, які висновки ви зробите?

Але я нічого не розумів на службі
людині "відкриваються" очі тільки тоді, коли цього схоче Бог.

 

Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

людині "відкриваються" очі тільки тоді, коли цього схоче Бог.
ой ні

На жаль ще треба аби ми захотіли!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

людині "відкриваються" очі тільки тоді, коли цього схоче Бог.
Я згідний з цим...Ось Бог мені і відкрив Очі...Я тепер перероджений Християнин, Народжена згори людина...
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 14:59:00

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

ми всі згори народжені.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

ми всі згори народжені.
Так також думав і Никодим коли прийшов до Ісуса вночі..
"Був один чоловік із фарисеїв Никодим на ім'я, начальник юдейський. Він до Нього прийшов уночі, та й промовив Йому: Учителю, знаємо ми, що прийшов Ти від Бога, як Учитель, бо не може ніхто таких чуд учинити, які чиниш Ти, коли Бог із ним не буде. Ісус відповів і до нього сказав: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не народиться згори, то не може побачити Божого Царства. Никодим Йому каже: Як може людина родитися, бувши старою? Хіба може вона ввійти до утроби своїй матері знову й родитись? Ісус відповів: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже. Що вродилося з тіла є тіло, що ж уродилося з Духа є дух.  Не дивуйся тому, що сказав Я тобі: Вам необхідно родитись згори. Дух дихає, де хоче, і його голос ти чуєш, та не відаєш, звідкіля він приходить, і куди він іде. Так буває і з кожним, хто від Духа народжений. Відповів Никодим і до Нього сказав: Як це статися може? Ісус відповів і до нього сказав: Ти учитель ізраїльський, то чи ж цього не знаєш?
(Iвана 3:1-10)
Повір Юрко Никодим знав Закон краще за нас з тобою обох взятих...І думав що Він єде в правильному напрямку і туди ж веде народ до Бога...
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів

На жаль ще треба аби ми захотіли!
так. але це Бог має допустити і привести нас до того, щоб ми захотіли)
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?