Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Релігія-це вічна суперечка! Питання ж тільки в тому чи ти ЗЛИЙ, або ти ДОБРИЙ!!!  (Прочитано 89508 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

Ну і щодо діяльності.
Мені не подобається,коли приїздять молодики-волонтери із корпусу миру( США ) і вчать нас жити по їхньому. Мені не подобається, що приїздить африканець, створює організацію і переконує, що слова про те, що багатому важче увійти у Царство біли нами не правильно сприйняті. І що Ісус пив сік. Взагалі все то подібне на фарс, якби не відбувалося насправді чи бодай діялося десь у далекій Новій Зеландії.
Знаєш що таке гордість - це коли людина не може сприйняти нічого від інших людей, коли у неї уже є сформована думка і вона не може визнати і не хоче визнати що є люди котрі щось знають і в них є чому повчитись ... " Дорога безумця пряма в його очах, а мудрий послухає ради." (Пр.12:15)
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Якщо церква займається бізнесом,явно чи скрито.То мені здається що її потрібно переіменувати в фірму.Це стосується майже всіх церков,на жаль.Тут що рос.православна з її золотим бізнесом,що церква Сондея.Я думаю,що Росія тут швидше про це дбає, і ще про лояльність до влади,а ніж про душі парафіян.Гроші і влада ось що цікавить цих пасторів,архімандритів,пап і іже з ними сущих.А  Сина Людського ,який не мав навіть де голову прихилити,безсовісно використовують.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ага.
Дякую, що визнаєш моє право мати власний погляд на речі.
То до проповідника.

А до Вані таке.

То ж далеко не секрет, що у Росії дуже специфічні відносини між церквою і владою. То загальновідомо, що у нашій церкві на Великдень продають свічки і інше прямо в середині храму.

Але трохи інше, коли збагачення ставлять релігійною доктриною і богоугодною справою.



« Останнє редагування: 19 Березня 2009, 13:44:02 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

Ага.
Дякую, що визнаєш моє право мати власний погляд на речі.
Юрко те чим ми відрізняємось навіть від Ангелів, що ми створені по образу і подобі Божій...І Бог дав нам ПРАВО ВИБОРУ..АЛе відповідальність за це право лежить також на нас...
Це ще раз свідчить, що ПБ це не секта тому я приймаю думки інших людей....Але основуюсь на Слові Божому...Тому що тільки це є ІСТИНА.....
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну про Слово і його трактування ми вже пробували сперечатися, але то марна справа.
А тому я не зосереджуюся на релігійному аспекті справи, а наголошую саме на незаконній діяльності пастора.
Якщо звинувачення що були висунуті проти нього, будуть визнані вироком суду, для мене то буде показовим фактом.
Звісно, що на місці вірних ПБ я б сприймав це як "спробу задушити голос правди".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

А якщо прихожани певних інших церков займаються бізнисом..Це є нормально? Не церква займається бізнесом а прихожани. А якщо ціллю їх бізнесу є просто забагачення і потім розтринькування грошей з дівчатами в саунах. І на сьогоднішній день це є нормою серед світських бізнесменів, мати дружину і утримувати коханку...і таких багато прикладів....
По тій причині що якщо ЦІЛЬ не Ясна - ЗЛОВЖИВАВННЯ НЕМЕНУЧЕ.....
Відповідь від: 19 Березня 2009, 13:52:19
СЛАВА БОГУ Юрко, що існує така річ як "ПРИЗУМКЦІЯ НЕВИНУВАТОСІТІ"  закордоном за такі викиди в сторону людини давно можна подавати в суд..Тільки у нас на УКРАЇНІ люди осуджують людей без жодних доказів.....
А про нашу Судову Систему тут довга розмова получиться....
Якщо б було б за що посадаити ДАВНО ВЖЕ БИ ПОСАДИЛИ.....ПОВІР....
На сьогоднішній день дивіз наших органів БУЛА Б ЛЮДИНА А ЗА ЩО ПОСАДИТИ ЗАНЙДЕМО...
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ага.

Лише я говорю про висунуті обвинувачення, а не про те, що він винен.

А на місці можновладців, які за то відповідають я б поступав так само. Правда не садив би у тюрму, роблячи із злочинця мученика, а депортував без права в'їзду довічно.
Не посадили бо не мали зачіпки. А тут Сандей проколовся і зачіпка є. Але якщо у нас і справді народові все по барабану і держава нікудишня - то можете не переживати.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

Юрко деражва це ти і якщо ти її вважаєш нікудишньою то значит ти щось зробив або не зробив щоб вона такою була...
Я більше не хочу везти про це мову це перетворюєтья в балачки....
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

А от цікавий факт про те, як Сандея не пустили у Росію підтверджує мої слова, про те, що там держава дбає про свою безпеку.

І головною причиною було те, що вони побоялися, що Сандей в Росії зробить поранчеву революцію!!! :-D :-D :-D :-D Його туди запросив Андрій Малахов на передачу "Пусть говорят", це було в часи помаранчевої революції. Пастору навіть не пояснили причину депортації - "не велено и все!" Малахов дико вибачався, обіцяв виправити ситуацію, та хіба проти Путіна попреш? Таких, як пастор бояться. Правилно ти, Юра, говориш - не хочуть в країні таких людей бачити. Таких дві треті парламенту і Юля  і всі їй подібні в ..... - народ стане силою.
Відповідь від: 19 Березня 2009, 14:41:32
Тобто є народжені з гори навіть серед тих хто ніколи ні до якої церкви чи громади не належав?

Бог може прийти до лбдини в будь-яку мить, незалежно від місця перебування і відродити її дух. Так було з апостолом Павлом. Доречі, чи відомо вам, що католицька церква офіційно визнає хрещення Духом Святим з говорінням іншими мовами?
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ні про говоріння невідомо.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Якщо церква займається бізнесом,явно чи скрито.То мені здається що її потрібно переіменувати в фірму.

Я хочу уточнити щодо бізнесу: "Посольство Боже", як церква не займається бізнесом і пастор Сандей також. Але багато прихожан церкви стали дійсно успішними в бізнесі. Та і в будь-яку церкву чи то католицьку, чи то православну... ходять люди, які ведуть різну діяльність. Церква від цього не стає фірмою, навіть, якщо прихожани мають між собою якісь партнерські стосунки. Коли люди поєднані спільною вірою, вони разом служать і т.д це одні стосунки - церковні,  а коли  нехай, навіть, ті ж люди мають між собою фінансові стосунки - це фірма чи щось інше. Не варто це змішувати. "Посольство Боже" дуже велике і не дивно, що люди можуть знаходитут не лише чоловіків і жінок, а й партнерів по бізнесу.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:37:03

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ну а про то що Бог хоче щоб ми були багатими?..
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Якщо звинувачення що були висунуті проти нього, будуть визнані вироком суду, для мене то буде показовим фактом.
Звісно, що на місці вірних ПБ я б сприймав це як "спробу задушити голос правди".

 :-D :-D :-D, Дякую, тепер ми, як вірні  ПБ, будемо знаєти як реагувати  :-D :-D :-D, молимося, щоб  до того не дойшло.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

Ну а про то що Бог хоче щоб ми були багатими?..
Це залежить від того, що саме ти розумієш під словом багатими...?
Бог хоче щоб ми були багатими але саме багатсво НЕ Є ЦІЛЛЮ...А ТІЛЬКИ ЗАСОБОМ ДЛЯ ДОСЯГНЕНЬ ЦІЛЕЙ....Ось і все.... :frend
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Я нормально спілкуюся з священниками з Катерди, я їм дуже вдячний був час коли вони мені допомоголи...
Вони знають, що ти сектант?

Але я знову ж говорю мені того рівня було замало...
Може ти не шукав нового рівня? А по плоті пішов шукати деінде? І ось тут секта протягнула тобі руку допомоги. Зачарований новим "прогресивним" вченням і обіцяними сектою майбутнім пасторством, квартирою і машиною, ти у хворобливому завзятті пішов будувати "царство Боже на землі", вірніше царство маммони
Відповідь від: 20 Березня 2009, 00:23:20
Якщо церква займається бізнесом,явно чи скрито.То мені здається що її потрібно переіменувати в фірму.Це стосується майже всіх церков,на жаль.Тут що рос.православна з її золотим бізнесом,що церква Сондея.Я думаю,що Росія тут швидше про це дбає, і ще про лояльність до влади,а ніж про душі парафіян.Гроші і влада ось що цікавить цих пасторів,архімандритів,пап і іже з ними сущих.А  Сина Людського ,який не мав навіть де голову прихилити,безсовісно використовують.
Ще один сектант появився. При чому в опозиції як до Церкви, так до інших сектантів. Дуже цікаво
Відповідь від: 20 Березня 2009, 00:29:04
Я хочу уточнити щодо бізнесу: "Посольство Боже", як церква не займається бізнесом і пастор Сандей також.
Тут я Вами повністю згідний - це не бізнес, це звичайнісінький лохотрон
Відповідь від: 20 Березня 2009, 00:33:48
існує така річ як "ПРИЗУМКЦІЯ НЕВИНУВАТОСІТІ"
презумпція невинності
Відповідь від: 20 Березня 2009, 00:36:07
Але основуюсь на Слові Божому...Тому що тільки це є ІСТИНА.....
Тобто згідно сектантського розуміння тільки Біблія є істина?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Релігія-це вічна суперечка! Питання ж тіль
« Прочитано #155 : 20 Березня 2009, 14:10:33 »

Ну а про то що Бог хоче щоб ми були багатими?..
Це залежить від того, що саме ти розумієш під словом багатими...?
Бог хоче щоб ми були багатими але саме багатсво НЕ Є ЦІЛЛЮ...А ТІЛЬКИ ЗАСОБОМ ДЛЯ ДОСЯГНЕНЬ ЦІЛЕЙ....Ось і все.... :frend
Здається мені ,що багатим у Бога рахується дещо інше,це те чого не можна вкрасти і що іржа не з'їсть... А для Макса,ви можете рахувати мене сектантом,я Вас,що від цього зміниться?сектантами називали і перших християн і вчення називали "назорейською єрессю".Давайте просто думати,давайте бачити фальш і не закривати очі на брехню тільки тому що належимо до якоїсь певної церкви.От навіть папа Іван Павло (людина яку поважаю,не будучи католиком)визнав і вибачився за гріхи своєї церкви,але таких мало.І ще скажіть чого варті,де результат ваших не сектанських церков?де ті християни які мали бути виховані вашими"святими"священниками.На паску за столом?а до вечера п'яні.Ці плоди чекав Христос?коли кримінал і розпуста аж пре,це хіба не в нас не в християнській Україні.Хочете бути кращими сектантів,робіть щось,приводьте людей до Бога. А до т.н. сектантів ще скажу .Бог не фокусник і не творить чуда як Акоп'ян комусь на догоду,а тоді коли вважає це за потрібне..
« Останнє редагування: 20 Березня 2009, 14:17:32 від DVania »
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Насамперед хотів би сказати, що Ви, Дядя Ваня, здраво розсуждаєте на відміну від харизматиків.

Але дозвольте з Вами не погодитись в наступному
сектантами називали і перших християн і вчення називали "назорейською єрессю"
Звідки інформація?

де результат ваших не сектанських церков?
Ви доросла людина, а говорите про результати в духовній сфері. Церква - не спортивний клуб
Ви читаєте і знаєте Біблію, знайдіть де сказано про плоди Духа Святого

де ті християни які мали бути виховані вашими"святими"священниками.На паску за столом?а до вечера п'яні
Не всі такі. Але якщо і випивають у Великодні свята, це - не найбільший гріх

Хочете бути кращими сектантів,робіть щось,приводьте людей до Бога
Хочете не бути сектантом, приводьте людей до Бога через Церкву Христову
Записаний
When doctors differ who is to decide?

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Про Назорейську єресь тут:ДІЇ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ 24/5.А про секту Дії 28/22.
Записаний

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Про Назорейську єресь тут:ДІЇ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ 24/5.А про секту Дії 28/22.
Перші християнські громади, першоапостольська Церква будувалася навколо Літургії, а не на основі Святого Письма. Канон новозавітних книг був укладений набагато пізніше. Видання Святого Письма ще не було, а було тільки Святе Передання.

А Ви, дядя Ваня, на відміну від "Назорейської єресі" справжній сектант, до Причастя не стаєте, Біблію читаєте собі вдома і "віруєте в душі". Ви є зовнішній по відношенню до Церкви Христової
Записаний
When doctors differ who is to decide?

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Про Назорейську єресь тут:ДІЇ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ 24/5.А про секту Дії 28/22.
Перші християнські громади, першоапостольська Церква будувалася навколо Літургії, а не на основі Святого Письма. Канон новозавітних книг був укладений набагато пізніше. Видання Святого Письма ще не було, а було тільки Святе Передання.

А Ви, дядя Ваня, на відміну від "Назорейської єресі" справжній сектант, до Причастя не стаєте, Біблію читаєте собі вдома і "віруєте в душі". Ви є зовнішній по відношенню до Церкви Христової
ВИ напевно за мене перед Богом не станете і чи я "зовнішній"для Бога це вирішувати Йому.Якщо ж Ви внутрішній,я за Вас радий.Одне Вам скажу,кожна з церков,а їх не мало і сектантських і не сектанських,називає себе Церквою Христовою і кожна має якісь аргументи.Я ж прошу,дозвольте Богові Самому вибрати Собі Свою церкву.А ми ж незалежно в якій ми церкві,чи зовсім не ходимо(як я)давайте виконувати те що Він нам заповів,любити Господа і любити ближнього свого.Щоби не сказав Він нам "не знаю Я вас".Тепер же боротьба між церквами зводиться до очорнювання одних і возвеличення інших,замість того щоби дійсно Йому служити. Я ще раз хочу нагадати,не Бог належить нам,а ми Богові.
Записаний