Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 23 дні

Автор Тема: Релігія-це вічна суперечка! Питання ж тільки в тому чи ти ЗЛИЙ, або ти ДОБРИЙ!!!  (Прочитано 89550 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Ну, цитування загальновідомої молитви
це не молитва. це символ віри. попри те, що це чужі слова, як ти кажеш, я відповіла тобі, у що вірю. чи ти чекала инчої відповіді? я мала переказати се своїми словами - так, щоб ніхто не помітив, шо то "символ віри"? чи ти чекала мого потоку свідомості? я дала відповідь на питання

Таки чекала своїми словами  :unknow, є багато людей цитати яких я могла б привести щоб розказати про своє бачення світу, але все ж я стараюсь сама підбирати слова. Інакше наші всі розмови перетворились б на загальне цитування.
Так само і в реальному житті, адже все вже було сказане...

Нема бажання спілкуватися щиро навіщо тоді починати розмову :(
Записаний

Кітка_Проня

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1027
  • Останні відвідини:
    20 Жовтня 2014, 15:37:10

    Звідки: Львів

таке враження, ніби декому немає за що вчепитися.. та при чім тут - своїми словами, чи чужими... я б краще не придумала, по перше, сей символ віри - найоптимальніше охарактеризовує те, в що вірю я, та й все... в цьому я відверта - що мені приховувати??
в мене Бог - один, тому мені нічого вигадувати і розгортати свою думку письмово, щоб виглядало "щиро" і наводило на очі тих, хто б се читав, сльози, чи шче якісь емоції..

і ще - віра не повинна керуватись емоціями. адже емоції - це відчуття тілесні, а не душевні.
Записаний


изюминку можно искать и в навозе, но что с ней потом делать?

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Тепер картина зрозуміла і що до "віри" і що до спілкування з тобою надалі... ;)



Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


А знаєте за що Каїн убив Авеля?а знаєте скільки війн було через "віру".Не треба сваритись,здається це якось не по християнськи :)
Записаний

Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

Проблема у тому, що кожна церква і секта стверджує,що народитися згори можна лише будучи її вірним.
Хочу зазначити що в моїх висловах такої варзи не звучало, стосовно будучи її вірним...У мене є друзі і з Католицької і з Православної церкви які є також народженими згори християнами...Тому це вислін НЕПРАВЕЛЬНИЙ....
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

от про це попрошу
У мене є друзі і з Католицької і з Православної церкви які є також народженими згори християнами...
От про це попрошу більш докладно.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

Сьогодні був у церкві. Там була "Хресна дорога".
Таки якщо туди ХОДИТИ, то можна потрапити не лише на казання Бігуна, а і на службу з іншими молодшими отцями, і тоді може статися, що проповідь буде цікавою.
Ціль проповіді не щоб вона просто була цікавою, в такому випадку церква перетворюється на клуб по інтересам, а не на стовп і ствердження Істини, як пише Біблія. Ціль проповіді щоб вона ЗМІНЮВАЛА ЖИТТЯ ЛЮДИНИ згідно ВОЛІ БОЖОЇ...
Відповідь від: 19 Березня 2009, 11:10:28
от про це попрошу
Цитата: Propoved-nik від Сьогодні в 11:53:00
У мене є друзі і з Католицької і з Православної церкви які є також народженими згори християнами...
От про це попрошу більш докладно.
У мене є багато друзів які відвідують католицьку церкву, які навіть служать. Я нормально спілкуюся з священниками з Катерди, я їм дуже вдячний був час коли вони мені допомоголи...Але я знову ж говорю мені того рівня було замало...
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Будучи нудною і невиразною вона не може нічого змінити. Якраз протестантські проповідники про це добре знають!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

Перестаньте будь ласка осуджувати духовенство, це великий гріх, їм багато дано та багато з них запитають
Брат відколи це ти так заховорив, А хто тобі дає право людей сектантами називати....- Це хіба не ОСУД???  :duvno
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

На рахунок народжених. Я так і не зрозумів, якими є зовнішні ознаки, що дозволяють зробити відбір на народжених і ненароджених.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

Вірую в Єдиного Бога, Отця Вседержителя, Творця неба і землі і всього видимого і невидимого. І в єдиноГо Господа Ісуса Христа, Сина Божого, єдинороДного, від Отця родженного перЕд всіма віками. <...>

В єдину, святу, соборну й апостольську церкву. Ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів. ЧекАю воскрЕсіння мертвих і життя будучого віку.
Юля скажи будь-ласкава, як ці слова відображаються практично в твоєму житті???
Відповідь від: 19 Березня 2009, 11:26:09
зовнішні ознаки
На рахунок народжених. Я так і не зрозумів, якими є зовнішні ознаки, що дозволяють зробити відбір на народжених і ненароджених.
Якраі зовні людина не міняється, змінюється її внутрішня людина тобто її (дух). Слово покаяння означає поворот на 180 градусі. Тобто людина змінює свій образ життя...
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Тобто є народжені з гори навіть серед тих хто ніколи ні до якої церкви чи громади не належав?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Тут часто вживають слово  секта,а між інших перших християн також називали сектою:Дії святих апостолів 28/22 можна прочитати всю 28,щоб переконатися що це про християн. Напевно не правильно коли одні одних називають сектантами. 
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Мабуть. Діяльність Посольства не заборонена в Україні, будь воно сектою чи чимось іншим.

А от цікавий факт про те, як Сандея не пустили у Росію підтверджує мої слова, про те, що там держава дбає про свою безпеку.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

А от цікавий факт про те, як Сандея не пустили у Росію підтверджує мої слова, про те, що там держава дбає про свою безпеку.
Цікаво Юрко ти ж так ненавидиш росіян, слухаєш все українське дивишся все українське...Як же ти приклад Росії приводиш? Ще питання чи відомо тобі що певна кількість наших політиків яких також не пускають в Росію. Це Піклування про народ - це іншими словами можна назвати диктатурою....певний режим...
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А, я , яй!!!!


От тут ти не доростаєш до Джулі.

1. Я ніколи і ніде не писав що негативно ставлюся до росіян. Ні як до громадян Росії ні як до нацменшини в Україні! Не писав, бо такого нема. Я взагалі не можу підібрати якоїсь національності, до якої я б ставився вороже чи з ненавистю.!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

Діяльність Посольства не заборонена в Україні, будь воно сектою чи чимось іншим.
Що саме тобі відомо про діяльність Посольства Божого...що ти Юрко можеш робити хочаб якісь висновки....
Відповідь від: 19 Березня 2009, 13:15:02
Правда Юрко до Посольства Божого ти якось не рівно дихаєш..і це можна проглянути по твоїм повідомленням на форумі... :-D
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Вчора в 15:06:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

2. Приклад Росії я наводжу до того, що там спецслужби займаються своєю роботою. Не спецслужби не пускають когось туди чи сюди, а керівники держави, але те, що таки не пускають - означає, що працюють. Наші ж в основному лише спрацьовують у відповідь.

3. Щодо Сандея, і недопрацювання спецслужб, тут я дивлюся суто з світського боку. Державі не вигідно мати велику кількість церков україні. Державі не вигідно допускати до того, щоб громадянин іншої держави створював у столиці релігійно-фінансове утворення, яке до того ж успішно втілилося у владу і не лише столичну.
Відповідь від: 19 Березня 2009, 13:20:14
Цитата: yurko від Сьогодні в 13:57:56
Діяльність Посольства не заборонена в Україні, будь воно сектою чи чимось іншим.

Може ти неуважно прочитав але тут нічого поганого про ПБ не пише.

Відповідь від: 19 Березня 2009, 13:21:36
Дихаю не рівно. То правда.
Так само нерівно дихатиму і до свідків, якщо будуть вчиняти спроби агітації і вербування. Але наразі у жоден з них ні з знайомих ні з незнайомих ні мене ні родичів не донімає і не учить жити. То ж і залишається мирне співіснування.
Відповідь від: 19 Березня 2009, 13:25:29
Ну і щодо діяльності.
Мені не подобається,коли приїздять молодики-волонтери із корпусу миру( США ) і вчать нас жити по їхньому. Мені не подобається, що приїздить африканець, створює організацію і переконує, що слова про те, що багатому важче увійти у Царство були нами не правильно сприйняті. І що Ісус пив сік. Взагалі все то було б подібне на фарс, якби не відбувалося насправді чи бодай діялося десь у далекій Новій Зеландії.
Ну не подобається мені. От така моя позиція, як громадянина держави.

Але доки його діяльність залишається законною,я мушу з цим миритися і можу лише висловлювати свою думку, чи писати листи у кабмін, чи президенту (благо він щось останнім часом розлюбив Черновецького).

А вас дорогі брати і сестри у Христі, прошу мене вибачити, за всі невміло сказані на вашу адресу слова і за всі образливо написані букви. Надалі старатимуся бути подібним до Джулі, як дійсно як ніхто інший вміє мудро відповідати на гострі випади.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Propoved-nik

  • Користувач
  • **
  • Карма +9/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2016, 14:40:43

    Звідки: Івано-Франківськ- КАЛУШ

не учить жити
Т
Державі не вигідно допускати до того, щоб громадянин іншої держави створював у столиці релігійно-фінансове утворення, яке до того ж успішно втілилося у владу і не лише столичну.
Знаєш Юрко я не буду з тобою спорити в тебе є своя думка...Я знаєш я ще більше переконуюсь в вірності вислову про Українців  "Моя хата з краю.." Пастор Сандей правду сказав в українців є дві проблеми: перша це заздрість а друга це моя хата з краю...От коли ми як нація зможемо подолати всередині себе кожний ці дві проблеми тоді почнеться дійсно формування нашої державності і нації повноцінно не тільки на сторінках підручників історії .... :dopovid
Записаний
Оставляйте время для размышлений; но когда приходит время действовать, прекращайте размышлять и начинайте действовать.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Він ж здається ні разу цитат не наводив, з вказанням глави і вірша. Не замислювалися чому?

А ви, навпаки, погано знайомі із Біблією, нажаль, бо тоді ви б розуміли мене.

"И приступил к Нему искуситель и сказал: если Ты Сын Божий, скажи, чтобы камни сии сделались хлебами.
Он же сказал ему в ответ: написано: не хлебом одним будет жить человек, но всяким словом, исходящим из уст Божиих.
Потом берет Его диавол в святой город и поставляет Его на крыле храма,
и говорит Ему: если Ты Сын Божий, бросься вниз, ибо написано: Ангелам Своим заповедает о Тебе, и на руках понесут Тебя, да не преткнешься о камень ногою Твоею.
Иисус сказал ему: написано также: не искушай Господа Бога твоего.
Опять берет Его диавол на весьма высокую гору и показывает Ему все царства мира и славу их,
и говорит Ему: все это дам Тебе, если, пав, поклонишься мне.
огда Иисус говорит ему: отойди от Меня, сатана, ибо написано: Господу Богу твоему поклоняйся и Ему одному служи".
(Матф.4:3-10)

"Тогда говорит им Иисус: все вы соблазнитесь о Мне в эту ночь, ибо написано: поражу пастыря, и рассеются овцы стада"
(Матф.26:31)

І так далі - багато є місць, де Христос спираєтьс яна Слово Боже, бо Його ніхто не відміняв. Біблія - найвагоміший аргумент. Чи не так? Мої ж аргументи - все решта.

Хочете експеримент? Почніть вивчати Біблію вдома, не відвідуючи, навіть служіння, самі порозмірковуйте над написаним (щоб інші не говорили у ваші вуха і ви б мали змогу у всьому розібратися самі, але спершу помоліться і попросіть Духа Святого дати вам розуміння написаного) зпівставте ваше розуміння з тим, що пишу я, і ви побачите, що я правильно використовую цитати з Біблії.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ