Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал  (Прочитано 126668 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ

Ну що дівчата, поговоримо про них любимих і не тільки?!
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #1 : 09 Січня 2008, 14:25:17 »

Напевне кожна з дівчат мріє про "лицаря на білому коні", та яким має бути той лицар для вас?


Особисто у мене є такий лицар на білому коні, на щастя він майже такий якого б я хотіла бачити поруч з собою.
Ніжний, люблючий, трошки впертий, розумний і що саме головне він любить мене, звісно і у мого лицаря є недоліки, але без недоліків він б не був "моїм лицарем". :-*

Ото розхвалила, щоб незазнався ;)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #2 : 09 Січня 2008, 14:54:18 »

Цікава і повчальна стаття


Чого бояться чоловіки?

Сильна стать? Ні в якому разі! Ми завжди думаємо, що чоловіки нічого не бояться, легко і просто відносяться до відносин з жінками, тоді як ми повні двозначних роздумів, комплексів і всіляких заморочок. Але насправді чоловіки – це такі ж живі люди, як і ми, з своїм внутрішнім світом, переживаннями, думками. Вони так само можуть чогось побоюватися, про щось довго роздумувати, боятися зробити які-небудь дії. Тому, знаючи хоч би приблизно про те, як багато твориться в чоловічій душі, коли він спілкується з жіночою статтю, ви зможете відчувати себе упевненіше і іноді навіть управляти ситуацією в свою користь.

З чого починаються чоловічі заморочки?


1. ВОНИ, як і ми, бояться зробити перший крок. Ви думаєте, що познайомитися з дівчиною для них так вже просто? На вечірці, в інституті, на роботі ви помічаєте, що якийсь кавалер наполегливо на вас дивиться, і ви вже другий тиждень раз по раз повертаєтеся в думках до його образу – він вам сподобався. Але біда – чому ж він до вас дотепер ще не підійшов і не познайомився? Невже так складно було знайти який-небудь привід? Виявляється, що буває складно і навіть страшно.

Як бути

Якщо ви відчуваєте, що між вами і якимсь чоловіком явно пробігла хоч маленька іскра, якщо вам дійсно цікавий це суб'єкт, не розгубіться. Придумайте самі ненав'язливий привід звернутися до нього абсолютно «просто так». Наприклад, на роботі попросіть полагодити що-небудь (принтер, ксерокс, ваш комп'ютер), зайдіть під приводом дізнатися що-небудь чисто по роботі (інформацією повинен володіти тільки він). На вечірці попросіть підлити соку або запитайте щось з серії «в скільки це почалося?», «а ви не знаєте, коли почнеться сама презентація?» і т.п. У інституті поставте питання про розклад, розпитайте про викладача, який викладає тільки в їх групі.

2. ВОНИ бояться не сподобатися і бути знехтуваними. Щоб добитися вашої прихильності, чоловіча стать повинна постійно привертати до себе увагу, а потім бурхливо залицятися. На першому етапі він щосили повинен жартувати, розповідати всякі цікавості, ненав'язливо хвалитися своїми досягненнями, показувати свої кращі чоловічі якості. На другому - дарувати вам квіти і маленькі подаруночки, запрошувати в цікаві місця, відкривати двері, подавати руку, допомагати знімати і надягати пальто, і ще ціла купа всяких різних правил. Але від всього цього у нього, бідного, може і голова обертом піти. Отже, якщо чоловік вам дорогий – треба йому допомагати!

Як бути

Заохочуйте його своєю увагою, посміхайтеся, розмовляйте з ним, смійтеся над його жартами, дивуйтеся з його розповідей, цікавтеся його захопленнями. А далі захоплюйтеся ним, радійте сумісним походам по «його» місцях, хай він бачить, що старається не дарма і вам все це дуже і дуже подобається.

3. ВОНИ бояться переступити через грань інтимного. Як він повинен по-вашому визначити, чи можна вже починати переходити з вами до більш інтимних дотиків, ласк і чим це повинно закінчитися на перший раз? Ми чомусь завжди знаємо, що так або інакше це відбудеться, але у будь-якому випадку, коли ми цього захочемо. Зрозуміло, практично всякий чоловік захоче цього раніше, ніж ви. Припустимо, він вирішив, що пора діяти – але як, яким чином, до яких пір – в його голові мільйон питань (якщо, звичайно, це нормальна і вихована людина).

Як бути

Постарайтеся наперед визначити для себе, коли і як ви «цього» хочете, і в розмовах, ненав'язливо (з гумором і побіжно або з прикладом - «а ось у мене така позиція...») про своє рішення натякнути. Наприклад, «я така скромна, що тільки після весілля», «в такій обстановці, як ця поїздка, нам буде так романтично і добре в нашому номері», «може, зараз вимкнемо світло, а то я соромитимуся продовження».


4. ВОНИ часто бояться свого матеріального положення. А раптом він не зможе дозволити собі зводити вас в цей дорогий ресторан, а раптом він зробить вам на день народження не достатньо дорогий подарунок, не зможе подарувати поїздку до Парижу і забезпечити мільйон яскраво-червоних троянд? Сумісне проживання не збавляє страху: раптом ви попросите дорогу пральну машину або кухонний комбайн, захочете ноутбук або новий телефон, а ще гірше шубу або машину.

Як бути

Постежте дуже уважно, скільки у вашого залицяльника грошей і як він їх витрачає. Можливо, він робить все можливе для вас, а сам відмовляється навіть від обіду або не дозволяє купити зайвої краватки. Подивіться на його одяг, побутову техніку, на те, які подарунки він купує рідним і друзям, скільки витрачає на себе. Якщо вам важлива людина, то постарайтеся якомога м'якше віднестися до його фінансових можливостей: проходячи мимо красивих вітрин, не зітхайте «ох, яка красива прикраса», «ех, як же я мрію про цей телефон», «ось здорово одержати такий величезний букет».

Звичайно, якщо у вашого обранця все гаразд з фінансовими питаннями, то можна і не соромитися, але якщо щось не так, то краще не виховувати в ньому комплекс неповноцінності. І пам'ятайте, що всі більш або менш спроможні чоловіки бояться, що вам потрібні їх гроші. Тому, менше просячи і натякаючи, нехай навіть у переносному розумінні, ви заробите його довіру і пошану.

5. ВОНИ бояться, як ви віднесетеся до складових їх життя. Чоловік, як і ви, теж замислюється про те, як ви сприймете його квартиру і машину, його одяг і зовнішній вигляд, його батьків і друзів, його захоплення і спосіб життя.

Як бути

Коли ви зіткнетеся з його особистою і побутовою реальністю, не критикуйте і не робіть неприємно здивованого обличчя. Краще сказати, що вам сподобалася його квартира. Навіть якщо вона дуже маленька, ви можете сказати, що «зате вона шалено затишна», «зате хороший район», врешті-решт «зате своя». Відзивайтеся по-доброму про його батьків, родичів і друзів. Похваліть за його цікаве і дуже захоплююче хобі, навіть якщо весь його будинок заставлений фігурками маленьких ослів.

6. ВОНИ бояться брати на себе відповідальність. Причому від найменшої – проводити вас після вечірки до будинку і попросити телефончик - до найбільшої – узяти вас в дружини.

Як бути

Ніколи не поводьтеся так, як ніби від чоловіка залежать ваш завтрашній день, ваші заняття, ваше найближче життя, ваша доля – не схиляйте його до ухвалення конкретних рішень. Хай все йде своєю чергою. Тоді він не переживатиме, що тепер ви можете понадіятися тільки на нього або що хочете підпорядкувати його своїм планам на життя, і напевно сам захоче скоріше ухвалити мужнє рішення і стати господарем вашого загального життя.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #3 : 09 Січня 2008, 19:49:25 »

Для мене моїм ідеальним мужчиною є мій неідеальний чоловік. Ідеальний в першу чергу тому, що любимий. Звісно є недостатки які б хотілося в ньому змінити: щоб був уважніший, щоб пам*ятав важливі дати, щоб був поступливіший і начитаніший,,,Але всі ці недостатки він компенсує своїми позитивними рисами, які на порядок вище від недостатків - і тому з цим можна змиритися ;)Ми ж, жінки, теж не ідеальні :frend
Відповідь від: 09 Січня 2008, 19:23:00
Ексклюзив! Ідеальний чоловік не п'є, не палить, не лається, не грає на гроші і .. не існує.


Відповідь від: 09 Січня 2008, 19:26:17
Ніжний, люблючий, трошки впертий, розумний і що саме головне він любить мене, звісно і у мого лицаря є недоліки, але без недоліків він б не був "моїм лицарем".

Рибка, розкажи нам більше про недоліки, а то ти дійсно так нахвалила :)

А в кого які "ідеали" (мається на увазі в першу чергу зовнішність) з відомих людей? кидайте фото!!!
Відповідь від: 09 Січня 2008, 19:36:35
Ніколи не поводьтеся так, як ніби від чоловіка залежать ваш завтрашній день, ваші заняття, ваше найближче життя, ваша доля – не схиляйте його до ухвалення конкретних рішень. Хай все йде своєю чергою. Тоді він не переживатиме, що тепер ви можете понадіятися тільки на нього або що хочете підпорядкувати його своїм планам на життя, і напевно сам захоче скоріше ухвалити мужнє рішення і стати господарем вашого загального життя.

100% згідна, а ще я думаю, що потрібно завжди показувати чоловікові/хлопцю що ви бачите в ньому мужнього захисника, і ніколи як би ви сильно людину не кохали  не показувати свою слабкість через почуття, тобто  "умру за тебя лишь бы тебе хорошо было" - не доходити до цього
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #4 : 09 Січня 2008, 19:57:59 »

ось таким відомим мужчинам я симпатизую :-[

Жерард Батлер( знімався в 300), Діма Коляденко(танцюрист, екс іри білик),  Жан Рено ( леон-кіллер, код да вінчі), Шон Пенн( екс мадонни, "я раян", "mystic river"...), Шуфрич (без коментаріїв :-[)








« Останнє редагування: 09 Січня 2008, 20:03:02 від Romana »
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #5 : 10 Січня 2008, 13:32:30 »

у мене як такого "ідеала" серед акторів нема.
А з вище перерахованих Romanою мені тільки подобається Жан Рено, а ще хочу вам зізнатись що найбільше мене дратує Віталій Козловський :=)

Треба ще згадати хто мені подобається, точніше вибрати з усіх :-[
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #6 : 10 Січня 2008, 23:01:09 »

щось і я козловського непереношу :o
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #7 : 10 Січня 2008, 23:21:50 »


щось і я козловського непереношу
А Діму Білана??? :)  =))
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #8 : 10 Січня 2008, 23:25:34 »

діма білан якось по барабану :pardon
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #9 : 11 Січня 2008, 08:55:25 »

 одна з наших чарівних форумчанок написала, що вона до своїх ідеалів відносить Дмитра Коляденка. Я не хочу аби вважали, що я обсуджую чиїсь уподобання, просто висловлю свою думку. :)

Так от, для мене Коляденко то повна пародія на мужика. Нє ну тіло в нього ніби накачане тай на лице він не урод (мабуть за це в першу чергу і подобається дівчатам), але одягається і поводить він себе як повний ідіот і та підтанцовка в нього якась долбанута - таке враження, що всі псіхушки закрили на карантин, а псіхів відпустили додому. :evil
Звичайно я не навязую всім свій офіційний стиль, адже комусь і джинси пасують, а комусь і футболка в сіточку. Але так як одягається Дмитрик Ко то повний піпєц. :fool Тут я повністю підтримую І.Білик, адже Дікусар набагато краще виглядає і поводить себе ніж Коляденко. Останньому мабуть бракує фантазії щоб якось себе виразити, тому і робить із себе чучело. :unknow

переніс, шоб не обговорювати одне і те ж у двох темах
« Останнє редагування: 12 Січня 2008, 10:05:10 від romashkin »
Записаний

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #10 : 11 Січня 2008, 13:54:10 »

На мою думку, Коляденко то справжній ідіот, який вдягається, як дал :censore б. А підтанцовка мабуть така дебільна лише через нього
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #11 : 11 Січня 2008, 23:25:56 »


Мужики (хлопці і чоловіки)! Ось в суміжній темі одна з наших чарівних форумчанок написала, що вона до своїх ідеалів відносить Дмитра Коляденка.
Ну привіт. Дозволю собі повідомити, що я і є та чарівна форумчанка яка віднесла до своїх ідеалів Коляденка. Чому Коляденко? В першу чергу тому що він - талант, обожнюю його танці і балет, а по-друге - мені дійсно імпонує його стиль одягатися. Зовнішність менібайдуже, але він як на мене досить симпатичний.

Відповідь від: 11 Січня 2008, 23:20:00
На мою думку, Коляденко то справжній ідіот, який вдягається, як дал  б. А підтанцовка мабуть така дебільна лише через нього
Як можна обзивати людину ідіотом і далб...ом не знаючи її особисто?! Якщо не знаєш особисто, то як на мене можна просто симпатизувати людині чи ні.
Мій стиль одягу та мого чоловіка час від часу може бути десь подібний на Коляденковий, то що ми теж ідіоти!? :unknow :!!

Відповідь від: 11 Січня 2008, 23:24:16
Я не хочу аби вважали, що я обсуджую чиїсь уподобання, просто висловлю свою думку.

я рада що не осуджуєш, а просто висловлюєш свою думку. кожен має на неї право ;)
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #12 : 11 Січня 2008, 23:32:01 »

та нормальний Коляденко чоловік, розумний, талановитий, а його балет просто супер, кожного разу щось нове і цікаве, не таке як всіх. Балет просто супер 8)
Стиль одягу, людина кожного разу різна, на нього цікаво дивитись і головне він не боїться експерементувати :)
Відповідь від: 11 Січня 2008, 23:27:22
а і ще тут згадували про Ірину Білик, то вона хочете сказати краща за Коляденка, та ніколи в світі, понатягувала собі писок, тай думає що красуня, ніц в ній гарного нема, а головне як вона випендрюється :=)
Думає що як знайшла молодого Дігусара, то сама зразу помолодшала :=)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #13 : 12 Січня 2008, 11:42:10 »


Як можна обзивати людину ідіотом і далб...ом не знаючи її особисто?! Якщо не знаєш особисто, то як на мене можна просто симпатизувати людині чи ні.
Мій стиль одягу та мого чоловіка час від часу може бути десь подібний на Коляденковий, то що ми теж ідіоти!?
Мені не подобається, як він вдягається, але не поважаю я його не через це! Мені не подобається його поведінка. І веде він себе не як мужик, а як якись гомик.
Вибач, Романо, я не хотів тебе образити просто висловив свою думку


а і ще тут згадували про Ірину Білик, то вона хочете сказати краща за Коляденка, та ніколи в світі, понатягувала собі писок, тай думає що красуня, ніц в ній гарного нема, а головне як вона випендрюється Крейзі
Думає що як знайшла молодого Дігусара, то сама зразу помолодшала

Знаєш, Рибко, я колись думав, що Білик манірна тітка з зірковою хворобою. Але я кілька разів подивився "Танці" з її участю і змінив свою думку. Вона не викабелюється на відміну від Коляденка, який вважає себе геніальним, хоч він звичайний хореограф, просто більше відомий від інших  :pardon
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #14 : 14 Січня 2008, 12:52:07 »

Нравиться мне как зачастую съезжают с сути темы  :D Начал читать за одно закончил вообще не понятно о чём!  :o :unknow

Девушки не отвлекаемся пишем пишем, очень интересно как вы оценивая-сравниваете и что думаете о своих мужчинах!  8)
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #15 : 14 Січня 2008, 14:43:39 »

Повертаємось до теми "ідеалів" ;)

Особисто в мене дуже великі забаганки що до ідеалів, мені постійно мало уваги, я як маленька дитина, хочу завжди побільше ласки, турботи, уваги, тепла і любові. Хоч мій коханий це все мені дає, але мені завжди мало :unknow, а ще я страшенно ревную свого ідеала до комп"ютера, особливо коли він багато часу з ним проводить, а я в той час немаю що робити.

Отже, робимо висновок, "ідеал" має бути: Уважним, дбайливим, вірним, терплячим, і має виконувати забаганки своєї коханої( але не завжди), має мати свою думку і не бути підкаблучником. ;) Напевне таких не існує :D
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8367
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2024, 10:48:00

    Звідки: пр. Л.Українки
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #16 : 14 Січня 2008, 14:47:57 »

ви пишіть тут, пишіть, а раптом хтось, що підходить усім забаганкам прочитає і зголоситься....
ото радості буде. тільки як ви його ділити будете.  :P
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #17 : 14 Січня 2008, 20:50:50 »

Ідеальний чоловік, що проїжджає на вулиці в шикарному автомобілі, не завжди чоловік, з яким можна бути єдиною і улюбленою, якого можна назвати справжнім чоловіком. Ідеальність не завжди гарант стабільності, а саме про це мріють 90% дівчат. Невизначеність відносин з таким чоловіком нагадує ранній ранок в ліжку - і встати з під теплої ковдри небажання, і спати вже теж не можеш після дзвінка будильника. Може «простій укр. хлопець» не повинен бути суперменом на західний зразок? А може дівчата настільки змінилися, що для них хлопці не хочуть бути суперменами?
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

beauty

  • Модератор
  • *
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #18 : 14 Січня 2008, 22:23:04 »


хочу завжди побільше ласки, турботи, уваги, тепла і любові
тут цілком і повністю погоджуюсь з Рибкою. Не знаю чи то ми такі сентиментальні і романтичні, чи перечитались романтичних романів і передивились мелодрам, але чомусь дійсно уваги хочеться завжди і багато :)
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

CLINT

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4
  • Останні відвідини:
    30 Грудня 2008, 23:44:42

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #19 : 14 Січня 2008, 23:36:27 »


А може дівчата настільки змінилися, що для них хлопці не хочуть бути суперменами?
з одного боку ти права :)
Записаний