Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 25 днів

Автор Тема: Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал  (Прочитано 127595 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #80 : 15 Травня 2008, 16:40:12 »


1. Попа - це єдине, що об'єднує чоловіків і жінок, оскільки і ті та інші оцінюють саме цей об'єкт ретельніше за інших
Якось я на роботі опинилася в суто чоловічій компанії. Двоє приблизно 50-річного віку та один близько 30-и років. Професор(50р), який викладає біологію і ще бог зна що трошки піддавши собі завів дуже цікаву тему про те що привертає нашу увагу у протилежній статі. Почав з мене, так як я була єдина представниця прекрасної статі. Запитав на що ми жінки в першу чергу звертаєм увагу так би мовити оцінюючи чоловіків. Я справді задумалась, бо нічого конкретного відповісти не могла ( якось на все в комплексі:). Тоді він конкретизував, сказавши що на підсвідомому рівні всі ми оцінюєм партнера з точки зору його репродуктивної здатності. І на що я в такому разі повинна в першу чергу звертати увагу? Цим питанням взагалі мене ввів в ступор, навіть стидно було думати:)))))) виявилось, що на сідниці. Тому що чим вони округліші і пружніші тим   результативнішим буде процес зачаття. Далі пішли пояснення суто з точки зору біології, так що даруйте за відсутність детальнішого пояснення :D
Відповідь від: 15 Травня 2008, 16:30:21
Стосовно жінок, то він сказав, що саме пропорційність - те на що чоловіки звертають увагу. На округлість грудей і бедер( що взагалі не є новиною:))))) і на різницю між талією і бедрами( а відповідно і грудьми та талією) 30 см:) Прочитав мені цікаву лекцію і на завершення нашого чудесного спілкування попросив мене підбити підсумки усьго раніше сказаного та виголосити тост на їх честь:))))))))))))))
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #81 : 15 Травня 2008, 16:45:57 »

Провів тобі пізнавальний урок. У нас на роботі все в кабінеті навпаки. Один інколи два хлопця і чотири дівчини. Ми як починаєм обговорювати наші симпатії до чоловіків і як ми ставимся до волосатих чи не сильно волосатих мужиків. То наші хлопці починають червоніти :-[ :-[ :-[ :-[
А одного разу взагалі почали один одному радити як краще заставити чоловіка ревнувати, то вони так вуха нашорошили, кажуть що ми їх повчаємо. :=)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #82 : 15 Травня 2008, 16:55:17 »

Я взагалі була несказанно рада тому що опинилася на роботі в чоловічому товаристві. Як би там не було, а жінці з чоловіками набагато легше працюється. Якщо вона звісно нарівні з ними може підтримати відповідні розмови ділові і не тільки та коли її вважають рівноцінним колегою. Про кращі умови для праці годі і мріяти :good Але так продовжувалось не довго, двох хлопців звільнили і натомість прийшла на роботу ще одна дівчинка. Нащастя все склалось добре і ми з нею у чудових стосунках завжди приємно спілкуємось. нашому начальнику дійсно повезло, бо він в оточенні двох прекрасних дівчат працює. А всього нас аж троє працівників, бо це філіал від київської фірми. Чекаємо коли ще одного хлопця візьмуть на роботу для рівноваги так сказати :)
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #83 : 15 Травня 2008, 17:03:29 »

У нас теж було більше хлопців, а рік назад додали дівчат. Я так возмущалась, але головне що дівчатка молодці, веселі і дружелюбні. І тепер ми даємо жизні тим хлопцям які ще є. :frend :frend :frend 8) 8) 8) 8) :P :P :P
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #84 : 15 Травня 2008, 17:17:49 »

Сподіваюсь"ще є" не означає що ви з ними справляєтесь поодинці з кожним і їх стане ще менше :D А так, в принципі, нема різниці у процентному співвідношенні, головне щоб дійсно легко весело і невимушено працювалось, щоб була душевна атмосфера, яка сприяє продуктивній праці! :)
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #85 : 15 Травня 2008, 17:55:07 »

Що ми все про роботу, для роботи уже Віктор створив нову тему. А тут ми і дальше продовжуємо "мити кісточки" нашим "неідеальним ідеалам"
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #86 : 29 Травня 2008, 21:52:29 »

може і не в тему, проте мені здалось....
 :=)
Цитувати (вибране)
Но! Одним погожим вечером на прошлой неделе я и моя подруга легли в постель.
Итак, мои желания постепенно набирают температуру, но тут она говорит мне:
«Кажется, мне не хочется! Я хочу, чтобы мы просто лежали рядом, и ты нежно меня держал».
Я спросил: «Что??!! Милая, что за фигня?»
И тут она говорит мне то, чего боится услышать каждый парень на планете:
«Ты со мной просто удовлетворяешь свои мужские физиологические потребности.
А то, что происходит у меня в душе, какие у меня, как у женщины, существуют эмоциональные потребности – тебя не интересует».

Она посмотрела на мое озадаченное лицо и добавила: «Ну, разве ты не можешь любить меня просто за то, какая я есть, независимо от того, что у нас с тобой происходит в спальне»?
Я промолчал, но понял, что этой ночью толку не дождешься, отвернулся и заснул.
Однако на следующий день я решил взять на работе отгул, чтобы провести это время с ней.
Мы хорошо позавтракали и пошли в какой-то большой-большой –неважно, как называется – супермаркет с большим количеством отделов.
Она переходила из одного отдела в другой, примеряла разную дорогую одежду, а я все время был рядом с ней. Она не могла никак определиться, что именно ей выбрать, а я сказал ей: «Бери все»…
Она захотела купить обувь к каждому новому наряду, я сказал: «Конечно, возьми все, что тебе подойдет»…

Потом мы пошли в ювелирный отдел, она выбрала там пару сережек с бриллиантами.
Хочу сказать… ну, короче, она была весьма взволнована тем, что происходит.
Наверное, она решила, что вчерашний разговор повлиял на меня так, что я почувствовал себя фактически накануне кораблекрушения и отчаянно не хотел портить наши отношения.

Кажется, она даже начала это проверять, потому что захотела купить теннисную ракетку, хотя даже не знает, как в этот теннис играть. Она просто затрепетала, когда услышала, как я сказал: «Это классная вещь, бери, дорогая»! Выглядела она так, как будто была уже близка к пику сексуального удовлетворения. Улыбаясь, она произнесла: «Мне кажется, что это все… Дорогой, мы можем идти в кассу»…

Я еле дождался этого момента и, едва сдерживая свое нетерпение, произнес: «Нет, милая, не думаю, что мне этого хочется»! После этих слов она переменилась в лице, и с полуотвисшей челюстью сдавленным голосом спросила: «ЧТО»??!!!

Тогда я сказал: «Милая! Я только хочу, чтобы ты просто подержала все это в руках. И все. Но мне почему-то кажется, что в этой ситуации тебя не волнуют мои мужские финансовые возможности, тебя волнуют только твои женские потребности»! И в тот самый момент, когда мне показалось, что она готова меня убить – и не только взглядом, я ласково добавил: «Почему ты не можешь любить меня просто за то, какой я есть, а не за то, какие вещи я тебе покупаю»?

Почему-то мне кажется, что и сегодня ночью у меня не будет секса".
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Irene

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1
  • Останні відвідини:
    30 Травня 2008, 11:45:51

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #87 : 30 Травня 2008, 10:35:07 »

Чоловіки мене бояться.Що робити? :unknow
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #88 : 30 Травня 2008, 11:31:22 »

тобто???
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #89 : 30 Травня 2008, 11:43:56 »

Чоловіки мене бояться.Що робити?

Якщо бояться зовнішнього вигляду, то тяжко відповісти. На хорошу пластику треба багато грошей :D    А чим саме ти їх відлякуєш???
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #90 : 30 Травня 2008, 15:34:28 »

Просто ти ще не зустріла чоловіка, який би відповідав твоїм стандартам!!! Якщо бояться, значить їм нема що тобі дати! Тому, не розгублюйся! Цінуй себе високо!!!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #91 : 01 Червня 2008, 16:57:10 »

Цитувати (вибране)
Чоловіки мене бояться.Що робити?
головне не комплексувати.
А чому вони тебе бояться? може ти зла? або виглядаєш не доступною і вони бояться до тебе підходити? :unknow
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Націоналіст

  • Користувач
  • **
  • Карма +29/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 79
  • Україна понад усе!
  • Останні відвідини:
    12 Жовтня 2008, 15:46:44

    Звідки: Славне місто Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #92 : 01 Червня 2008, 17:06:15 »

тьху) мене теж колись боялись... я ходила страшна і напряжна...  :-[
зараз в принципі нічого осбливо не змінилось... просто я вдіваюсь інакше) і тепер я всіх починаю боятись) хто там знає шо від вас  хлопців чекати... ;) :-[
так що ти особливо не переживай)все буде пучечком) ;)
Записаний
Кожен вибрав свою віру - хто бандуру ,хто сокиру..

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #93 : 02 Червня 2008, 17:43:09 »


тьху) мене теж колись боялись... я ходила страшна і напряжна... 
зараз в принципі нічого осбливо не змінилось... просто я вдіваюсь інакше) і тепер я всіх починаю боятись) хто там знає шо від вас  хлопців чекати... 
так що ти особливо не переживай)все буде пучечком)

Не дивно, за тебе ж посадити можуть :-D
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #94 : 02 Червня 2008, 17:52:17 »


А чому вони тебе бояться? може ти зла? або виглядаєш не доступною і вони бояться до тебе підходити?

Уяви, якщо вона буде виглядати доступною, хто до неї буде підходити і з якими мотивами?!!! До красивих і дорого вдягнених теж не всі підходять, бо на них купу грошей потрібно. А якщо дівчина молода і дорого виглядає, то хлопці її віку, частіше за все, ще не досягли такого рівня достатку, щоб отак вільно до неї підрулити. От і виходить, треба чекати! Та у Бога на все свій час! Не втрачай впевненості в собі і своїй позиції - це обов`язково оцінить той, хто стане твоїм чоловіком!!!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #95 : 02 Червня 2008, 17:57:35 »

Не доступною, я мала на увазі не в сексуальному плані. А в тому що можливо дівчинка виглядає дуже серйозна і хлопці бояться до неї підходити, бо думають що не знатимуть про що з нею говорити.
Як то кажуть, буть простіша - і до тебе потягнуться люди!!!!!
Цитувати (вибране)
Не втрачай впевненості в собі і своїй позиції - це обов`язково оцінить той, хто стане твоїм чоловіком!!!
Правда!!!! :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #96 : 02 Червня 2008, 18:05:49 »

Так, я тебе зрозуміла, Рибка. Навіть, якщо серйозна. Навіщо їй ставати легковажною? Щоб чіплялися незрілі малолітки? Не думаю, що їй потрібний "недалекий хлопчик" на роль чоловіка. Просто її наміри серйозні, а як відомо, більшість не бажають брати відповідальність і мати серйозні стосунки, тому і обходять стороною.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #97 : 24 Червня 2008, 08:58:56 »

  Схоже Irene до єдного місця, шо їй тут нарадили, бо як видно вона написала один пост і на тому її подорож форумум завершилась. Та я не про те. На днях зрозумів, що хлопці бояться не обовязково страшних (негарних ззовні) чи несексапільних дівчат, вони (ну ми всі) бояться занадто самовпевнених дівчат (таких собі феміністок). Аж ніяк не хочу принизити чарівну половину людства чи якось применшети їхню роль в суспільстві, але ж не марно в книзі книг Біблії сказано "жінці голова чоловік". Тобто в любому випадку краще коли дівчина гарна, чарівна, розумна і впевнена в собі, але коли вона з надмірним напором починає щось доказувати хлопцеві, то саме це останнього і лякає. :(

  Такі висновки я зробив із недавньої живої ситуації, коли одна гарна дівчина багато посміхалась і просто вела себе приємно розмовляючи на різні теми, водночас вона не являється дурочкою, бо працює викладачем в універі, а друга, нічим не гірша за першу, вперто доказувала хлопцеві щось про футбол. Так от, двоє хлопців потяглись до тієї першої, а друга видалась їм якоюсь нецікавою і неприємною.

  Короче є над чим задуматись. ;)
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #98 : 24 Червня 2008, 13:20:08 »

Мудро!!! +1 і приємно, що юристи цитують Біблію ;)
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

beauty

  • Модератор
  • *
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #99 : 25 Червня 2008, 14:42:42 »

Я цю дівчину знаю особисто. Вона завжди така була, завжди намагається всім доказати, що лише вона права, а до думки інших ніколи не прислуховується.
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has