Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 25 днів

Автор Тема: Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал  (Прочитано 127596 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #60 : 10 Березня 2008, 12:27:59 »

і ще одна цікавинка :D  :D :D :D :D

ЯК ЗРОЗУМІТИ ЧОЛОВІКІВ? 
Милі чоловіки некрасиві.
Красиві чоловіки не милі.
Милі Й красиві чоловіки Геї.
Красиві, милі й гетеросексуальні чоловіки одружені.
ТІ чоловіки, які є дуже красиві, але досить милі, як правило, бідні.
Ті чоловіки, які не дуже красиві, але досить милі й при грошах, думають, що ми любимо не їх, а їхні гроші.
Красиві бідні чоловіки люблять нас тільки за наші гроші.
Красиві чоловіки, які не дуже милі, але досить гетеросексуальні, думають, що ми
недостатньо красиві
Чоловіки, які думають, що ми красиві, і які при цьому гетеросексуальні, зазвичай
милі й при грошах, як правило, боягузи.   
Чоловіки, які більш-менш красиві, досить милі й  слава Богові  гетеросексуальні як правило, боягузи й ніколи не можуть зробити перший крок!!!
Ті чоловіки, які ніколи не роблять перший крок, автоматично втрачають всякий інтерес до нас, якщо ми беремо ініціативу у свої руки. 
 То чи може хто-небудь у цьому світі зрозуміти цих чоловіків?

 :D :D :D
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #61 : 10 Березня 2008, 12:40:42 »

і ще одна цікавинка :D  :D :D :D :D

ЯК ЗРОЗУМІТИ ЧОЛОВІКІВ? 
Милі чоловіки некрасиві.
Красиві чоловіки не милі.
Милі Й красиві чоловіки Геї.
Красиві, милі й гетеросексуальні чоловіки одружені.
ТІ чоловіки, які є дуже красиві, але досить милі, як правило, бідні.
Ті чоловіки, які не дуже красиві, але досить милі й при грошах, думають, що ми любимо не їх, а їхні гроші.
Красиві бідні чоловіки люблять нас тільки за наші гроші.
Красиві чоловіки, які не дуже милі, але досить гетеросексуальні, думають, що ми
недостатньо красиві
Чоловіки, які думають, що ми красиві, і які при цьому гетеросексуальні, зазвичай
милі й при грошах, як правило, боягузи.   
Чоловіки, які більш-менш красиві, досить милі й  слава Богові  гетеросексуальні як правило, боягузи й ніколи не можуть зробити перший крок!!!
Ті чоловіки, які ніколи не роблять перший крок, автоматично втрачають всякий інтерес до нас, якщо ми беремо ініціативу у свої руки. 
 То чи може хто-небудь у цьому світі зрозуміти цих чоловіків?

 :D :D :D

назва теми підібрана ідеально :)
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #62 : 10 Березня 2008, 12:58:02 »

То чи може хто-небудь у цьому світі зрозуміти цих чоловіків?
Для того, щоб чоловік не був боягузом, йому необхідно усвідомлювати своє призначення, призначення жінки, призначення шлюбу і сім'ї. І не треба ходити до психологів! І не треба наводити подібні цитати! Відповідь на ці питання, і взагалі на всі життєві питання, дає християнство
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #63 : 10 Березня 2008, 13:02:08 »

Цитувати (вибране)
Відповідь на ці питання, і взагалі на всі життєві питання, дає християнство

ну ти Макс не можеш щось написати щоб не згадати християнство і церкву.
Це ж всього навсього кумедна стаття, а ти так уже категорично відповідаєш.
попустись трошки, не будь таким серйозним ;)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #64 : 10 Березня 2008, 13:04:30 »

Дійсно, стаття кумедна  :)  Навіть дві статті  :)  :)
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #65 : 17 Березня 2008, 20:10:37 »

сьогодні натрапила на цю статтю :)

http://topnews.ru/media_id_4046.html
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

beauty

  • Модератор
  • *
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #66 : 20 Березня 2008, 17:53:09 »

"А психиатры утверждают, что чем девушка болтливее, тем она психически здоровее. Молчаливая женщина - неисполнимая мечта  мужчин. Но от таких психиатры предостерегают. Мол, если она много молчит, то, скорее всего, у нее потаенная склонность к шизофрении. Вон оно как! Так что теперь, когда ваша дама засиделась с телефоном или заболталась с подружкой, не мешайте ей, пусть отведет душу. Радуйтесь, она у вас нормальная. А если женщине не давать болтать и закрывать ей рот без конца, она начнет сходить с ума. Оно вам надо?"

Думаю, чоловікам слід прислухатись до цієї поради  :P
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #67 : 20 Березня 2008, 19:18:39 »

я така базікалка, на роботі писок мені не закривається, а вдома теж багато говорю. Інколи Юра вже каже, що я його жужалка :D :D :D
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #68 : 21 Березня 2008, 09:08:58 »

И кто Вас таких придумал,  :pardon Молчит - шизанутая, говорит - так самому можно сойти с ума, замкнутый круг получается  :D!
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #69 : 27 Березня 2008, 13:27:31 »


Відповідь на ці питання, і взагалі на всі життєві питання, дає християнство

ну ти Макс не можеш щось написати щоб не згадати християнство і церкву.

Він абсолютно правий! Просто ви не знаєте, що вчать в церкві. Люди думають, що віруючі - це якісь зомбі, а насправді, вони знають відповідь на питання "Що робити, щоб бути щасливим?"  Якби весь форум зібрався і прийшов послухати те, що слухає Макс кожної неділі, то ваше ставлення до церкви і Слова Божого повністю змінилося б.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #70 : 27 Березня 2008, 13:33:13 »

вас ніхто ні в чому не звинувачує
попереджаю, подібні заклики у непрофільних темах будуть сприйматись, як флуд і видалятимуться без попередження.  :!!
все добре в міру. 
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #71 : 27 Березня 2008, 13:41:07 »

Я також дуже багато говорю, як і всі жінки! Та коли починає говорити мій чоловік, я замовкаю - слухаю його і вчуся! Він для мене найбільший авторитет і приклад у всьому. Ніколи не приймаю рішення без його порад, бо як відомо, чоловіки логічні створіння і їх рішення завжди виважені. Ми з чоловіком дуже різні. Саме те, що він відрізняється я ціную найбільше - його сильні сторони там, де в мене є слабкості. Ми використовуємо наші відмінності, щоб зміцнювати один одного!
Відповідь від: 27 Березня 2008, 13:36:20
вас ніхто ні в чому не звинувачує
попереджаю, подібні заклики у непрофільних темах будуть сприйматись, як флуд і видалятимуться без попередження. 
все добре в міру.

Всі десь відхиляються від теми, а зауваження чомусь роблять, в основному, мені :duvno :unknow
Відповідь від: 27 Березня 2008, 13:38:26
бачу, Рибка серйозно взялася за ідеалів
дівчата, а чи булоо у вас таке що вам ну дуже викладач ваш подобався в школі чи універі?
От наприклад моя подружка таки вийшла заміж за нашого вчителя з англійської

Коли я вчилася в школі, то була в нас теж подібна історія: вчитель малювання почав зустрічатися із своєю ученицею, а коли вона закінчила 11 класів, вони одружилися!
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #72 : 27 Березня 2008, 23:33:10 »

Цитувати (вибране)
Я також дуже багато говорю, як і всі жінки! Та коли починає говорити мій чоловік, я замовкаю - слухаю його і вчуся! Він для мене найбільший авторитет і приклад у всьому. Ніколи не приймаю рішення без його порад, бо як відомо, чоловіки логічні створіння і їх рішення завжди виважені

невже ніколи сама не приймаєш рішення, я часто приймаю рішення сама, якщо вони не є дуже важливими, а коли незнаю то питаю чоловіка, а ще ти що хоч сказати що жінки не логічні створіння? :o
особисто в мене логіка працює так що оляля  :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    24 Квітня 2024, 13:02:37

    Звідки: пр. Л.Українки
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальни
« Прочитано #73 : 28 Березня 2008, 20:05:46 »

гг, а я чув сьогодні випадково по ТВ таке цікаве логічне заключення.  :)
Під час створення світу, Бог створював .....
і чим далі, тим його творіння були досконалішими. Оскільки останньою була створена жінка, то виходить, вона найдосконаліше створіння і найближче до Бога.  ;) ;)
то що ви у нас можете хотіти, як ми за визначенням не можемо бути досконалішими  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #74 : 28 Березня 2008, 21:43:02 »


невже ніколи сама не приймаєш рішення, я часто приймаю рішення сама, якщо вони не є дуже важливими, а коли незнаю то питаю чоловіка, а ще ти що хоч сказати що жінки не логічні створіння?
особисто в мене логіка працює так що оляля 

У нас вже виробилася звичка - завжди радитись один з одним. Тому, навіть у дрібничках ми звикли приходити до спільної думки. Наше життя побудоване так, щоб всі наші справи ми робили разом: бізнес, робота з громадськістю, виховання дитини - будь-що. Кожен з нас абсолютно вільний і може справилятися самостійно зі всіма напрямками нашої діяльності в разі відсутності іншого. Також кожен з нас вільний в прийнятті будь-яких рішень незалежно від того наскільки вони важливі. Але я вважаю, що чоловік має займати ведучу позицію. Тим, що я приймаю його думку, я доводжу своє ставлення до нього не на словах, а на ділі. Він поважає і шанує мене за таку поведінку. Це підвищує мою цінність в його очах і він поважає мою думку і дослухається до неї. Коли ми єдині - це цілісність, повнота! Для нас це дуже важливо.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

beauty

  • Модератор
  • *
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #75 : 04 Квітня 2008, 13:06:50 »

А все ж таки, дівчата, напишіть про відомих людей - чоловіків яким ви симпатизуєте і чому?

Щось хлопці і чоловіки так активно почали обговорювати і виставляти фото в темі Ваш Ідеал...(фото дівчат), а наша тема чомусь заглохла трохи :( Дівчата, активізуймося! :) Вам же ж, мабуть, подобається зовнішність когось зі знаменитостей.


 8)
Ось мені, наприклад, подобається Бред Піт і Джоні Деп, а вам вони як?  ;)
« Останнє редагування: 05 Квітня 2008, 09:49:00 від beauty »
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #76 : 30 Квітня 2008, 20:46:47 »

10 особливо важливих деталей чоловіків для жінки 26 квітня 2008





1. Попа - це єдине, що об'єднує чоловіків і жінок, оскільки і ті та інші оцінюють саме цей об'єкт ретельніше за інших при виборі передбачуваного статевого партнера. Так закладено природою. Півень привертає шикарним хвостом. Собачка... теж чимось привертає. У цьому питанні еволюція не сильно торкнулася людини.


2. Знак Зодіаку, рік народження за східним календарем, збіг імен і інші питання, які можна задати по SМS. Неможливо передбачити, з якої причини можна не підійти вподобаній дівчині. Знаки Зодіаку співпадають тільки на 67% або ж твоє ім'я починається на «І» — залишається тільки сподіватися.


3. Вік — предмет особливого толку і суперечок. Генетично в жінках закладено, що чоловік повинен бути старший. Нинішнє століття диктує інші реалії. Одним подобаються молоденькі, з рожевою попкою. Іншим — старенькі і страждаючі серцевими хворобами, а також схильністю підносити дорогі подарунки.


4. Волосистість на обличчі! Тут без варіантів — борода, вуса і бакенбарди повинні бути відсутніми або їх кількість повинна бути обмежена. Виняток становить Михайло Боярський — у нього «заяча губа». Отже: хочеш носити бороду — зроби собі пару страшних шрамів через всю фізіономію.


5. Автомобіль. Може, у тебе боязнь аварій, до роботи рукою подати, ти накопичуєш гроші на яхту і мрієш про невідкриті острови, а їй потрібна машина. А знаєте навіщо? Не виграти ралі, не проїхати всю Євразію вздовж і поперек, не нагодувати пилом придорожніх роззяв, а тільки перевезти половину магазинів собі додому.


6. Манера спілкування повинна бути легкою, містити гумор. Філософським трактатом дівчину не зачепиш. Розмова не повинна бути однотипною або однотонною. Необхідно кожного разу вносити різноманітність. Читайте вірші, бийте чечітку, жонглюйте кошенятами. Ну і що, що клоун - дівчатам-то подобається.


7. Колишня дівчина або дружина викликає величезну кількість питань у нової пасії. Мета одна - дізнатися, чому вона пішла. У чоловіка мета інша - приховати, що попередня його кинула тільки через те, що не могла терпіти шкарпетки в раковині, яєчню з салом і цибулею вранці і зубну щітку, лежачу не в.., а поряд із стаканчиком.


8. Охайність. Парадокс, але на забруднену машинним маслом пику з тижневою щетиною і щербатою усмішкою дівчата не ведуться. Прасовані комірці, дорога парфюмерія, доглянуте тіло — так вони хочуть зробити нас собі подібними! Може, метросексуали гордяться своєю привабливістю, але чоловік цим гордитися не повинен.


9. Колеги по роботі, товариші по службі, однокласники — погано, якщо серед них багато баболюбів, алкоголіків і зеків. Якщо вони вчилися в європейських коледжах, особисто знайомі із зірками шоу-бізнесу або просто зразкові сім'янини — добре. Скільки б дівчата не говорили, що для них важлива душа, дивляться тільки на матеріальну оболонку.


10. Яппі — класичний пафосний офісмен. По-американськи приносить цілодобовий успіх, навіть коли сидить в запорошеному офісі під табличкою «помічник клерка». Образ молодої людини з портфелем в руках і усмішкою на обличчі завжди привертає дівчат. Їм плювати, що ти винайшов ліки від чуми, створив нову модель космічної ракети або знайшов синонім слову «синонім». Вони хочуть офісмена.

 

Відповідь від: 30 Квітня 2008, 20:42:11
Мудреці Сходу дійшли висновку, що не останню роль на тілі чоловіка грає пупок. По його формі можна визначити, наскільки ваш партнер темпераментний в любовних утіхах.
Якщо форма пупка вашого чоловіка у вигляді кульки, то вам дістався не хто інший, як синок, матусі. Це людина, яка, як вам вже відомо, не уміє самостійно ухвалювати рішення, постійно «ховається» за мамину спідницю і прислухається тільки до її порад.
Хоча в ліжку він на щось здатний. І не просто на «щось», а дуже навіть все у нього відмінно виходить, адже, нереалізовані фантазії даються взнаки. І ви можете цим скористатися. Ваше завдання: стати для нього спокусливо чарівною і привабливо цікавою, деколи, навіть, владною.
Пупок у вигляді дуги (підкови) свідчить про те, що такій людині море по коліно і гори по плечу (мається на увазі побутове життя і життя взагалі). Це вольова, цілеспрямована і відкрита людина.
У ліжку він просто диво! Такий ніжний і ласкавий, чутливий і захоплюючий. Ваше завдання: більше сексапільності у вашому образі — білизна, збудливі ігри і він ваш.
Арка (пупок утворений безліччю арок). Ця людина — лідер у всьому. Він одержує задоволення від своєї переваги і завжди прагне бути першим. Це і полум'яні емоції, і яскравий темперамент, і просто вибуховий характер: пристрасний і ненаситний.
Ваше завдання: бути завжди в повній бойовій готовності, у будь-який момент, незалежно від того, де і коли його нестримне бажання вас наздожене. Такий чоловік ніколи не виходитиме у вас з голови.
Знак питання. Романтик при грошах — це велика рідкість. Романтика завжди і у всьому, та ще і всесвітній успіх — ось, що потрібне для тих, хто любить емоції і авантюри.
У ліжку він — вигадник і фантазер: з ним можна переграти всі п'єси, які ви пам'ятаєте. Експериментувати — ось його коник. Ваше завдання: візьміть Камасутру і вивчайте її до останнього, можете разом і експериментуйте на здоров'я. А ще краще, якщо ви будете для нього «музою».
Кома (тоненька складочка шкіри, що нагадує кому). Чоловік з таким пупком, звичайно, урівноважений і добрий. М'який і поступливий, але не підкаблучник. Дуже комунікабельний і в діловій сфері добивається прихильності багатьох людей, так що кар'єрне зростання йому забезпечене.


Ваше завдання: узяти «бика за роги», тобто узяти все в свої руки: ініціатива в ліжку повинна виходити від вас, в першу чергу. А він відповість вам ласкавими дотиками і любов'ю з масою ніжних слів.
Левова паща. Широкий втягнутий пупок видасть уперту, вольову натуру, схильну до боротьби і наділену життєвою силою. Проте у такого «володаря» цілком можливо, що може бути і величезна любов до пригод, в основному, любовних.
Ваше завдання: по-перше, якщо ви не хочете виявитися однією з численних його коханок, то будьте з ним обережні. По-друге, якщо ви не представляєте життя без нього, то прагніть не наскучити йому.
Тунель (глибокий і трохи довгастий пупок). Цей чоловік пихатий і заздрісний. Зустрічаються жадібні і дріб'язкові люди. Йому необхідно просто, щоб всі дивилися «йому в рот», щоб постійно хвалили і піднімали на п'єдестал.
У ліжку — це педант і скрупульозний «працівник». Він виконає все ретельно і в той же час витончено. Це егоїст, завжди бере ініціативу в свої руки. Ваше завдання: будьте напоготові, якщо хочете бути з цим задавакою, оскільки ви повинні прийняти всі правила його гри.
Пам'ятайте, милі пані, який би не був пупок вашого чоловіка, не обов'язково, що темперамент відповідає вищепереліченому. Можливо, пупок зазнав деякі фізичні зміни, і він абсолютно не підходить під опис.
 :) :) :) :) :) :) :) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)


Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #77 : 30 Квітня 2008, 23:32:52 »

1. Попа - це єдине, що об'єднує чоловіків і жінок, оскільки і ті та інші оцінюють саме цей об'єкт ретельніше за інших при виборі передбачуваного статевого партнера. Так закладено природою. Півень привертає шикарним хвостом. Собачка... теж чимось привертає. У цьому питанні еволюція не сильно торкнулася людини.
Я то думаю, шо моя кохана норовиться час від часу вдарити мене по дупі, а то вона мабуть випробовує її на упругість. :D

Вони хочуть офісмена.
О, шо хочуть то хочуть, ну може і не зовсім "кабінетного щура" хочуть, але шем не здибав дівчат, які б хотіли вийти заміж за того, що буде по пів року жаритись під сонцем Іспанії, або валити дерева в Сибірі.
Записаний

beauty

  • Модератор
  • *
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #78 : 06 Травня 2008, 09:43:08 »

але шем не здибав дівчат, які б хотіли вийти заміж за того, що буде по пів року жаритись під сонцем Іспанії, або валити дерева в Сибірі.
А я здибала, дівчата з села, які все своє життя звідти далеко не виїжджали, можливо, ніде не вчились, бо не мали можливлсті не мають великого вибору. І ніде їм від того не дітись :( Хочуть, не хочуть, а мусять, щоб самим не лишитись.
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #79 : 15 Травня 2008, 15:54:13 »


Відповідь на ці питання, і взагалі на всі життєві питання, дає християнство
Сто бед один ответ можна сказати :) В християнстві звісно нічого поганого бути не може. Але не варто так зациклюватися і посилатися виключно на релігію ;)
Записаний