Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Як боротись з бардаком навколо озер, річок та лісів....  (Прочитано 50320 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Ви думаєте, що пацан робить це бо бачив як цю кнопку палив його тато?
ну невже не понятно,я утрірую,пишу в загальному :)причому тут кнопка :=)
цей пацан бачить через день свого бухого папашу,
як той кричить що все його достало,і пішли всі нах,
чув як  говорять порядні з виду батьки свому чаду на вимогу
заправити мобілку - ти вже дорослий,натягуй металу і здай,
а на ці гроші заправ мобілку :)
фігу він заправить мобілку,він ці гроші пропьє,бо так поступають старші зборщики металу
а як напється то буде палити кнопки,ссяти в підьїзді,а як підросте піде на большую дорогу
закон і штрафи у нас діють виборочно,і сінгапур нам не приклад
я написав для прикладу що і таке в світі є :)


Відповідь від: 19 Травня 2010, 15:35:38
....є ж справді сім"ї де батьки хороші адекватні люди...а от той чи інший пуцвіренок виростає чомусь бидлом....і коли таких бидлюків збирається не один а пару штук...тварятца такі дива...шо гранату в ту талпу кінути хочєццо...
фігня це,ти знаєшь шо в цих сімях твориться,не знаєш, :unknow
чикатіло виглядав вполне хорошим і адекватним.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


ну невже не понятно,я утрірую,пишу в загальному причому тут кнопка
Ні, та я зрозумів. І кажу про те саме - починати треба з себе, навіть не з себе, а з дітей своїх.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Ігор :frend,в мене мала несе фантік від цукерок,морозива додому,
як нема де викинути :)
не тому шо я ії сварив, чи сварю,
ні,я ій пояснив шо про неї подумають люди коли вона буде мусорити де будь,
і ще добавив що скажуть про ії тата,який не займався ії вихованням :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Гарні приклади наведені, але як вже було сказано "Україна не Сінгапур". Хоча з двох шляхів Сінгапурський для нас все ж більш реальний.
Одне але. Щоб збирачі штрафів діяли у "аверсному режимі" вони і всі решта мають відчути, що в державі все змінилося і то не пробні побори, а таки ВСЕ, халява закінчилася!
При теперішній системі влади і при теперішній владі (білоголубій) такого не станеться. Це взагалі мабуть ніколи не станеться. І тут я сам собі не суперечу.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ігор ,в мене мала несе фантік від цукерок,морозива додому,
як нема де викинути
А у моєї в сумці є спеціальна кишеня під назвою "сміттярка"  :=)

в державі все змінилося і то не пробні побори, а таки ВСЕ, халява закінчилася!
Прілєтіт вдруг волшебнік, в голубом вєртольотє і бєсплатно покажет стріптіз...
Чудес не буває, Юра!
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

пох влада,раз тема про сміття,
дави з себе совок :)
знімай ярмо,і в рило смотрящему :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Бувають. І Ленін із Сталіном це вже довели. Гітлер також.

Коли настає владний вакуум - він заповнюється диктатором. Просто ще не доріс видно такий у нас.

Я зразу даю дані соцопитування ще за лютий 2009 правда, але думаю на краще не змінилося.
Цитувати (вибране)
Опитування: Україні необхідна «сильна рука» і нова політична сила
4 лютого 2009, 19:27   
 

Українці чекають на "сильну руку"
Більшість українців вважають, що країні необхідна "сильна рука" і якісно нова політична сила.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного компанією Research & Branding group.

Як повідомив у середу на прес-конференції соціолог холдингу R&В group Євген Копатько, оприлюднюючи результати опитування, 80,2% респондентів погодилися з думкою про те, що Україні необхідна "сильна рука".

Водночас, в цілому не згодні з такою тезою 12,8% опитаних.

62% мешканців усіх регіонів України згодні з тим, що на сьогоднішній день в Україні необхідна поява якісно нової політичної сили.

Близько половини - 49% опитаних у цілому готові проголосувати за таку політичну силу на майбутніх виборах до Верховної Ради.

При цьому, як підкреслив Копатько, в західній частині країни потреба в новій політичній силі є більшою - 54%, аніж на південному сході - 49% і в центрі України - 45%.

Копатько також підкреслив, що це може бути як загальнонаціональна політична сила, так і політична сила, сформована на рівні регіонів.

Відповідаючи на питання про готовність голосувати за нові політичні партії і блоки на майбутніх виборах, 16,6% сказали, що вони точно голосуватимуть, 32,1% зазначили - швидше за все будуть. Між тим 14,2% респондентів категорично не мають наміру голосувати за нові політичні сили.

Опитування проводилося з 20 по 30 січня 2009 року фахівцями компанії R&В group методом особистого інтерв’ю в 24 областях України і в Криму, опитано 2077 людей, середня похибка вибірки складає 2,2%.

Як повідомлялося, більше половини українців вважають, що країна лише входить у кризу, і близько третини заявляють про готовність взяти участь у масових акціях протесту.
За матерiалами: Интерфакс-Украина
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

близько третини заявляють про готовність взяти участь у масових акціях протесту.
 звідки вони це взяли? я чомусь не чула жодного готового на такі акції. все більше - та ну його, вже раз протестували..... А про те, що свої досягнення захищати треба, то вже ніхто і не думав. І так мають бути вдячні, що "раз стояли"
І дійсно - тема про сміття. І не така вона проста, як здається. І не підходить нам рецепт німців, бо у нас ніїхто штраф платити не буде, а скорше дасть "п"єтку" контролеру. А підходить нам єдиний рецепт. Треба боротись, щоб яскрава активна меншість, яка не хоче жити в срачі, кількісно наближалася до сірої більшості. Тоді сіра більшість, як маса аморфна, схильна до копіювання (тому вона і більшість, бо всі намагаються бути "як всіі") стане поповнювати ряди активної колишньої меншості.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

ну насправді соціологи пояснюють, що коли людей потім ще запитують "Чи згідні ви щоб ота сильна влада ще й свободи демократичні обмежила?" то лише 10 % відповідають "Так".
Але сама по собі ситуація є показовою.
ПР і її технологи вже вправно скористалася бардаком в рядах помаранчевих і далі ще користується.
Скільки набрав кривоногий Тігіпко їдучи на одному лише гаслі про сильного керівника.
Не вводіть себе в оману. Цей лозунг не застарів.
Як я вже писав, я сам мало вірю, що така людина знайдеться, але якщо знайдеться то буде нам буба.
То краще дійсно може самі почнемо не гадити і не давати іншим?
Ніж приведемо до влади "Доброго" дядю? який потім нам вже розкаже що насправді нам було треба.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 00:44:43

    Звідки: korotka

ну насправді соціологи пояснюють, що коли людей потім ще запитують "Чи згідні ви щоб ота сильна влада ще й свободи демократичні обмежила?" то лише 10 % відповідають "Так".
Ну чому зразу свободи ЗАРАЗ є штрафи скільки іх зібрали?з продавців шутру,"сайгаків" на Украінки,......
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Васька

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • ВАСЬКА
  • Останні відвідини:
    26 Лютого 2012, 14:14:06

    Звідки: леніна

 :kulturno А може вчити,показувати,підказувати,себе заставляти.Такот іноді йдеш,замріявся,закігнувся і викинув.Підняв голову-а там Тато в вишиванці каже-не гоже так робити.Ну напевно перед ріднею соромно б стало-повернувся б і поставив куди потрібно.Авзагалі то я до того,що має бути як рефлекс/як у пса-лямпа світить-слина тиче/.Але то треба вчити і не один рік,і не тільки молодших,і про себе не забувати.Якось я був на південному березі Лімниці,бачив як хлопці бавились-назбирали в мішокпорожніх пляшок
Записаний

Васька

  • Новачок
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2
  • ВАСЬКА
  • Останні відвідини:
    26 Лютого 2012, 14:14:06

    Звідки: леніна

 :duvnoВибачаясь-гроза.Так от-назбирали пластикових пляшок в мішок,і гайда плавати на них.А як би зорганізувати на годинку і від Добрівлян до Вістової все сміття в мішки разом з пластиком/аби плавало/тай в ту ріку.А десь в Вістовій бригада з грузовиками виловила і на смітник.І за 2 години беріг чистий.
Записаний

Arlam

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    09 Липня 2011, 15:10:31

    Звідки: Kalush City

О це круть назбирати фляшки в мішок....даречі можна собі зробити матрац і пливати по Лімниці...)))
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03


Прийдуть зміни. Є надія. Почнеться виховання несвідомих забруднювачів наших земель.  :)

http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=37183
Записаний

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09


Правильно написав Ігор про 15 пунктів нашої поведінки. Так воно, на жаль, і є. І влада тут справді ні при чому, окрім якщо не враховувати те, що влада - ті ж самі люди, що й ми з вами, не з іншої країни, і не з іншої планети.
Колись, ще будучи в школі я і моя однокласниця у вихідні дні ходили на берег Лімниці (біля Добровлян), збирали і палили сміття... Тоді нам здавалося, що це єдиний нормальний вихід. Але... Як виявилося того сміття багато не тільки на берегах річок чи в лісах, а ще й у головах наших громадян :'(
Я завжди думала, що все ще може змінитися на краще. Однак з коджним роком я все більше розумію, що українська нація просто деградує і впевно йде до фінішу =( Це стосується не тільки даної теми.
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Як боротись з бардаком навколо озер, річок та лісів....
« Прочитано #35 : 25 Березня 2012, 16:39:47 »

[smg id=2915][smg id=2916] [smg id=2917] [smg id=2918] [smg id=2919]
в лісі хтось вирізав дуби  [smg id=2920] і зовсім несподівано на пеньку побачив   напис зроблений ручкою, його не дуже добре видно і фоткав мобільним  [smg id=2921] коментувати вже чомусь зовсім не хочеться. :(
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Як боротись з бардаком навколо озер, річок та лісів....
« Прочитано #36 : 25 Березня 2012, 18:23:59 »

Руки треба обрубувати !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28

Як боротись з бардаком навколо озер, річок та лісів....
« Прочитано #37 : 25 Березня 2012, 19:59:39 »

шкода я сьогодні не сфоткала, але ми були в лісі коло цвинтаря -  там суцільна сміттярка, навіть не знала, як пояснити дитині, чому люди так свинять!
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Як боротись з бардаком навколо озер, річок та лісів....
« Прочитано #38 : 25 Березня 2012, 20:43:05 »

Таких місць сплошь і рядом,європейці  шо казати.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 16:39:25

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Як боротись з бардаком навколо озер, річок та лісів....
« Прочитано #39 : 25 Березня 2012, 20:50:40 »

Смітимо - бо так легше. Рубаємо дерева - бо можна.

Немає у головах порядку. Є байдужість до безпорядку.
А коли навіть є хтось небайдужий, що пробує перешкодити свавіллю - то ми лиш пальчиком біля виска покрутимо...
Воно йому (їй), мовляв треба?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.