Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 18 днів

Автор Тема: Фен-Шуй  (Прочитано 8857 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Фен-Шуй
« : 03 Березня 2011, 12:23:17 »

Цікаво, може, хтось захоплююється?
Які в кого думки з цього приводу?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Фен-Шуй
« Прочитано #1 : 03 Березня 2011, 12:40:19 »

о прикольна тема :)
До мене цьогго року приїжджла землячка, тобто не до мене а на семінар по Фен Шуй ( а у мене зупинялась), то ми з малою після її приїзду порозставляли різні символи по кутках :)
Думаю що як і багато чого у східній філософії у фен-шуй є  своє зерно правди :)
Відношусь як до однієї з філософій позитивного мислення чи гармонії :), а до цього ніколи не пізно і не зашкодить йти ;)
Не дивлячись на легкий скепсис з мого боку, баночку з морсьокю сіллю біля дверей поставила :)
Вони у мене на сході і це вважається у цей рік просто дуууууже погано  :o там по Фен-Шуй дуже поганий і злий божок... тому від нього порібно у цьому році захищатись і поставити баночку з морскою сіллю, а також піяо, а ще пагоду з землею :) ;))
Не питайте що це означає але щось хороше :)
Піяо, це такі чудернацькі дракончики, їх потрібно завжди брати по два і вони захищають...розказувала ще купу всього :) Ми з малою. записали :)
В цьому році розказувала після семінару, потрібно носити одяг і кристалики блакитного кольору (синього, чорного) тобто усі кольори води :) гарно купувати гаманці цього колору :) Вони ( кольори) будуть активізувати усі сфери життя в яких Вам не вистачає гармонії ( ну припустимо гаманець який я назвала Ви зрозуміли що за сферу активізує ;) )...
Кольори води, бо символ цього року дерево і найкраща для нього стихія  - вода яка його живить..ну і таке інше ;)...
Цікава штука - як хоббі певне ;)
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Фен-Шуй
« Прочитано #2 : 03 Березня 2011, 12:46:46 »

Я чула по ТБ, що треба мати в хаті щось типу штучного фонтанчика, щоб весь вода текла...щось таке...
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Фен-Шуй
« Прочитано #3 : 03 Березня 2011, 13:11:12 »

Так  - бо вода... і звісно, що фонтанчик, то найбільш вдалий спосіб активізувати свій сектор ;)
У мене стоїть фотографія що мені подарував Мирончик ;)  :bouquet: з річкою :)
Вона діє ;) З початку роки зрушення у тому секторі є :) ;)
Тре певне, ще фонтанчик паставити  ( ну і мождиво більше працювати ;) ) але з водою потрібно бути обережним, бо вона може як активізувати так і втопити ;)...
Мусить бути золота середина :) - рівновага.
Знаю що кожен сектор (за сторонами світу) відповідає за відповідний сектор у житі людини :) сімя, здоровя, богатство і тому подібне...
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Фен-Шуй
« Прочитано #4 : 03 Березня 2011, 16:29:29 »

Фонтанчик чи водолій добре мати як з точки зору активізаціі позитивних життєвих процесів, так і для зволоження приміщення. Особливо корисно в опалювальний сезон :). У мене "зонування" по ФЕН-ШУЙ відіграло певну роль. У старому офісі я сиділа у зоні "друзі, відношення". То мій телефон не замовкав від приятельських дзвінків, особисте життя вирувало. Директор сидів в зоні "слава, карьера" - він з усього лише з 2 дорожними машинами, 2 катками і 2 фрезами виграв тендер на будівництво міжнародних магістралей. Склад знаходився в зоні "Багатство" - як по замовленню...І так далі. А коли ми втретє поміняли робоче місце, то все пішло не так. Директор опинився в зоні "Діти", крім того, що його і справді знайшла і почала доїти названа дочка, то він і сам вів себе якось по-дитячому невиважено. Моє місце опинилось в зоні "Знання". То і справді почалась навала інформації. Але погіршилось особисте життя. Бухгалтерія сиділа в "шлюб, відносини" і справді 2 одружилось, а третя розвелась і готувалась до нового заміжжя. Юрист попала в зону "слава". Спершу, правда, пішла недобра слава і гучна. Але згодом людина себе проявила як хороший спеціаліст. І перейшла працювати в банк.
Я, сидячи, у зоні "знання" якраз і познайомилась вперше з поняттям Фен-шуй. І ще багатьма іншими практичними філософіями. Я не вникала як саме змінюються і діють всі життєві потоки. Але зміни були. І так весь час співпадало, що, коли міняла лише кілька деталей, як змінювалась і сама ситуація у тій області, за яку відповідала зона чи річ.
Ще добре запам"ятала, що зона Удачі (знаходиться посередині кімнати, стола тощо) повинна завжди мати незахламлений простір.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Фен-Шуй
« Прочитано #5 : 03 Березня 2011, 23:08:14 »

Думаю "Фен-Шуй" нам не підходить. Ми добре не розуміючись може переплутати всі ці зони і наробити ще більшої шкоди.  :=) "Восток дело тонкое..." (с)

Не дуже вірю в усі ці різні статуетки, фонтани і т.д.  :prapor:
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Фен-Шуй
« Прочитано #6 : 04 Березня 2011, 17:35:20 »

Нічого, що не віриш. Вони і так діють :) без віри.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Фен-Шуй
« Прочитано #7 : 04 Березня 2011, 18:08:15 »

ми не можемо поняти іхній світогляд,
ми інші, і тому феншуй для нас не більш чим просто прикольне слово :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Фен-Шуй
« Прочитано #8 : 05 Березня 2011, 00:52:47 »

У нас також є їхні закони, якими ми користуємось. Наприклад, мені постійно нагадували, що ніж не повинен бути направлений на когось (у нас це - щоб не було сварки, а у них - щоб негативна енергія ша не шкодила), у нас також не прийнято сідати за гострий кут стола, підкови ми вішаємо також по законам фен-шуя, віник ставимо широкою поверхнею догори і т.д. Таких правил вистачає, просто ми до них привикли.
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Фен-Шуй
« Прочитано #9 : 05 Березня 2011, 01:01:56 »

 :=) А еще Фен-Шуй зависит от количества кв.м. 
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Фен-Шуй
« Прочитано #10 : 05 Березня 2011, 01:28:47 »

А еще Фен-Шуй зависит от количества кв.м.
Від квадратних метрів залежить щось інше і то не у всіх. Частіше залежить від довжини звивин.
Якщо говорити про площу, то тут не так метраж відіграє роль, як розташування дверей і вікон. Грамотна розстановка меблів і організація простору. А також акценти "дрібничками".
А я саме перед новим роком пригадала і повісила на ручку дверей монетки щасття. Мені за тиждень моя роботодавець підняла зарплату у 2 рази майже, знайшовся ще один щедрий замовник, а майже зовсім чужа людина зробила дорогий подарунок просто так  :hot . Я ним тішусь 8) кожен день.
От купила нову орхідею, може кохання ще знайдеться   ;) . От тільки зона, яка за це відповідає захламлена. Потрібно зробити перестановочку  :) .
Записаний

Salam

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 50
  • Радуемся жизни как дети
  • Останні відвідини:
    03 Червня 2012, 12:03:41

    Звідки: Калуш
Фен-Шуй
« Прочитано #11 : 06 Березня 2011, 14:54:30 »

А як визначити в квартирі де які зони знаходяться?
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:14:23

    Звідки: korotka
Фен-Шуй
« Прочитано #12 : 06 Березня 2011, 17:03:36 »

А як визначити в квартирі де які зони знаходяться?
Трохи пошукав і найшов  http://yandex.ru/yandsearch?text=%D0%BA%D0%B0%D0%BA%20%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%82%D1%8C%20%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D1%83%20%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F%20%D0%BF%D0%BE%20%D1%84%D0%B5%D0%BD%20%D1%88%D1%83%D0%B9&lr=113&noreask=1&msp=1 мовою оригіналу здається більше є -прочитати неможна
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Фен-Шуй
« Прочитано #13 : 27 Грудня 2011, 09:40:18 »

Ялина як елемент вогненної стихії
Серед усіх дерев ялинки - єдині, що мають крону у формі трикутника. Фен-шуй вважає трикутник елементом вогненної стихії. Вогню здавна приписуються містичні властивості, здатні матеріалізувати думки людини. Доповнює чарівні властивості їли її пухнаста хвоя - голки, які, з точки зору езотерики, є провідниками небесної енергії Марса.
Бажання, висловлені в новорічну ніч біля красуні-ялинки, обов'язково матеріалізуються, особливо якщо в приміщенні горять свічки. Потрібно тільки дуже сильно бажати і як слід попросити ошатну ялинку. Вона стане тим каналом, який проведе ваші бажання туди, де приймаються рішення про їх виконання.
Може тому, вбираючи справжні чи штучні ялинки на Новий Рік, їх прикрашають ніжними фігурками янголят. Нехай вони зберігають і бережуть всіх, хто доріг, хто зібрався за святковим столом. Цукерки, горіхи в золотою і срібною папері, фігурне печиво, якими традиційно прикрашали новорічні ялинки наші прабабусі, це стилізована прохання, спрямована небес, зробити життя ситої та солодкої.
Розвиваючи цю традицію в сучасній інтерпретації, вішайте на ялинки іграшки, які розкажуть Всесвіту про ваших сокровенних мріях. Хочете будинок - повісьте забавну іграшку-хатинку, мрієте про автомобіль - прикрасьте ялинові гілки забавними автомобільчиками, не вистачає грошей - нехай купюри прикрасять новорічну ялинку. І ялинка буде виглядати неординарно, і бажання свої в небесну канцелярію відправите. Посилити вогняну стихію допоможуть червоні ниточки, за допомогою яких вішаються оригінальні ялинкові прикраси на ялинку.

Новорічна ялинка і фен-шуй
Приховано: Показати
Теорія фен-шуй стверджує, що організація внутрішнього простору житлового приміщення здатна перенаправляти потоки енергії і впливати на наше життя і успіх.
І новорічні ялинки - не виняток. Якщо ви хочете, щоб наступний рік приніс нам успіх в якійсь сфері діяльності або особистого життя, ялинку потрібно поставити в правильне місце.
Якщо ви мрієте про приємні зміни в особистому житті, про любов, ялинку потрібно поставити в дальній від входу правий кут. Ідеальні ялинкові прикраси в цьому випадку - сердечка, стрічки, парні іграшки червоного і рожевого кольору. Для посилення ефекту з'єднайте висять поруч шишки або бурульки золотистими нитками.
Тим, хто чекає багатства і істотного збільшення доходів, рекомендується ставити натуральні або штучні новорічні ялинки в дальній від входу в приміщення лівий кут. Ваша ялинка повинна виблискувати золотими і срібними прикрасами, монетами, справжніми купюрами.
Для просування по кар'єрних сходах ялинки ставляться навпроти входу. Ялинкові прикраси слід вибирати відповідно до тієї сферою діяльності, в якій ви жадаєте добитися успіху і визнання.
Якщо ви хочете поповнення в сімействі і мрієте про малюка, поставте ялинку в правий ближній кут від входу. І прикраси вибирайте відповідні - смішні яскраві іграшки, звірятка, яскраві ялинкові кулі, які так подобаються дітям. Лівий ближній кут уособлює дружбу. Ставте туди свою новорічну красуню, і ваш будинок забарвиться теплою і щирою дружбою. Для цього прикрасьте її іграшками і дрібничками, які подарували вам друзі. Можна навіть спеціально попросити у них по одному ялинкових прикрас.
Хочете вирішити відразу всі проблеми? Поставте ялинку в центрі кімнати, повісьте на неї електрогірлянди, а «потрібні» ялинкові іграшки повісьте на гілочки, звернені до відповідних кутах. І наступний рік принесе вам успіхи та удачу в усьому й одразу. Хитра все-таки ця наука, фен-шуй! Не вірите? Новий рік вже скоро. Є можливість самим переконатися в новорічній магії фен-шуй.

Відповідь від: 27-12-2011, 09:30:28
У грудні «хороших» днів напередодні Нового року буде всього три: це 19, 23 і 27 грудня. Інших обмежень немає - ви можете встановити ялинку в будь-який час у зазначені дні. Також, щоб не нашкодити собі, необхідно ретельно вибирати місце установки новорічного дерева: це має бути найбільш західне місце в квартирі
Це звідси:  http://ua.for-ua.com/analytics/2011/12/09/082732.html
П.С. Все, сьогодні розкладаю ялинку ;)
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Фен-Шуй
« Прочитано #14 : 27 Грудня 2011, 10:13:03 »

не вистачає грошей - нехай купюри прикрасять новорічну ялинку.
Ксюш :) там в канцелярії бажань не знають шо то за паперці,
але знають шо з ними пов"язані якись клопоти :)
хочеш клопотів :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Фен-Шуй
« Прочитано #15 : 27 Грудня 2011, 10:17:17 »

Та скільки ж можна  :unknow (це я про клопоти) Але прикрашати купюрами і не думала (навіть уваги, якщо чесно, на це не звернула)  :-[ Найцікавіше з цього тексту для мене це коли прикрашати і де ставити :)
П.С. Клопотів хочу лише приємних  :-[
« Останнє редагування: 27 Грудня 2011, 10:23:25 від ksenya »
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Фен-Шуй
« Прочитано #16 : 27 Грудня 2011, 10:25:18 »

(навіть уваги, якщо чесно, на це не звернула)
от Ксеня, Ксеня :) зкопипастила і навідь не читала :)
Найцікавіше з цього тексту для мене це коли прикрашати і де ставити
прикрашати перед Новим Роком :) за день. ставити там де новорічний стіл :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Фен-Шуй
« Прочитано #17 : 27 Грудня 2011, 10:34:38 »

от Ксеня, Ксеня  зкопипастила і навідь не читала
Просто моя мрія-не гроші. Тому і увагу зосередила на іншому ;)  :P
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Фен-Шуй
« Прочитано #18 : 27 Грудня 2011, 10:51:02 »

Просто моя мрія-не гроші. Тому і увагу зосередила на іншому
 :) самий феншуйний феншуй, - це хороший настрій і гармонія ;)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Фен-Шуй
« Прочитано #19 : 27 Грудня 2011, 11:04:53 »

 :drink
Записаний