Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Справжня жінка, які якості їй властиві?, чому жінки та чоловіки міняються ролями  (Прочитано 88672 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

Мій ідеал!!!  =))
Ти вже знайшов таке чудіще чи ше ні?
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

walkman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +182/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 768
  • Останні відвідини:
    10 Січня 2014, 14:55:26

    Звідки: C:\Ukraine\Kalush


Ти вже знайшов таке чудіще чи ше ні?
Не,ще не знайшов  =))

Як то кажуть,жінка повинна вміти зробити 3 речі з нічого:салат,зачіску і скандал  :-D
Записаний

Не издевайтесь да неиздёваны будете !!!!  ...

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав

зачіску і скандал ше нічо, а салат як?
а якшо вона лиса? =))
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

Цитувати (вибране)
а якшо вона лиса?
де лиса?

Зачіску на голові :-[
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


То виходить, Ти Рибко забула додати що дівчина повинна ще щось із собою, а точніше із своїм волосяним покривом, робити щоб виглядати гарно і жіночно. :-D
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

В першу чергу жінка має мати внутрішню красу, а її зовнішність має бути відображенням внутрішього стану. Сьогодні зовнішня краса доступна кожній жінці, та часто під гарною зовнішністю криється багато вад. Не достатньо гарно виглядати - гарною потрібно бути! Як часто дівчата намагаються своєю зовнішністю відвернути увагу від свого нестерпного характеру. Якщо жінка красива, але щовечора викрикає на свого чоловіка, часто ображається, завжди невдоволена, і як би не намагався чоловік догодити їй - нічого не змінюється. Хто з чоловіків довго її витримає? Вона змінить купу партнерів, та в решті решт лишиться в глибокій депресії.
Кожна жінка, яка прагне досягти максиму, повинна любити працювати (в першу чергу над собою). Старанність, вірність, простота, сильний вольовий харакер, репутація, самодисципліна, організованість, твердість, впевненість - ось ключові цінності та принципи справжньої успішної жінки.
Радість, чуйність, співчуття, милосердність, розуміння, дружелюбність - все це якості доброчесності, які мають бути притаманні жінці, котра дасягає максиму.
В Біблії написано: "...ибо у всех ворот народа моего знают, что ты женщина добродетельная" Рут3:11. Бог навчає нас скрізь бути образом прекрасної та доброчесної жінки. Скрізь нам потрібно тримати форму, говорити одне й те саме біля кожної брами - тобто бути однаковою в усіх обставинах. Ми не маємо дозволити обставиним впливати на нас. Ми маємо зберегти свою прекрасну доброчесність і бути впливовими там, де Бог ставить нас.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

хмммм якби всі жінки думали так ;)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ

Дійсно, bornslippy!
А Juli +1  :present_box: . Добре сказано. І сказано жінкою, між іншим, а не чоловіком
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ

В першу чергу жінка має мати внутрішню красу, а її зовнішність має бути відображенням внутрішього стану. Сьогодні зовнішня краса доступна кожній жінці, та часто під гарною зовнішністю криється багато вад. Не достатньо гарно виглядати - гарною потрібно бути! Як часто дівчата намагаються своєю зовнішністю відвернути увагу від свого нестерпного характеру. Якщо жінка красива, але щовечора викрикає на свого чоловіка, часто ображається, завжди невдоволена, і як би не намагався чоловік догодити їй - нічого не змінюється. Хто з чоловіків довго її витримає? Вона змінить купу партнерів, та в решті решт лишиться в глибокій депресії.
Кожна жінка, яка прагне досягти максиму, повинна любити працювати (в першу чергу над собою). Старанність, вірність, простота, сильний вольовий харакер, репутація, самодисципліна, організованість, твердість, впевненість - ось ключові цінності та принципи справжньої успішної жінки.
Радість, чуйність, співчуття, милосердність, розуміння, дружелюбність - все це якості доброчесності, які мають бути притаманні жінці, котра дасягає максиму.
В Біблії написано: "...ибо у всех ворот народа моего знают, что ты женщина добродетельная" Рут3:11. Бог навчає нас скрізь бути образом прекрасної та доброчесної жінки. Скрізь нам потрібно тримати форму, говорити одне й те саме біля кожної брами - тобто бути однаковою в усіх обставинах. Ми не маємо дозволити обставиним впливати на нас. Ми маємо зберегти свою прекрасну доброчесність і бути впливовими там, де Бог ставить нас.

хммм...не думаю, що дівчинка сама це написала,... бо я вже читала цю статтю десь. :duvno Пишіть посилання кого ви цитуєте, а то дуже розумними виглядаєте
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Я не така вже й дівчинка.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Romana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +71/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 204
  • Жизнь надо мешать чаще, чтобы она не закисала.
  • Останні відвідини:
    24 Січня 2014, 17:00:33

    Звідки: київ


Я не така вже й дівчинка.
тоді сприйми це слово як комплімент ;) образити я тебе не хотіла
Записаний
...grant us the serenity to accept the things
we cannot change
the courage to change the things we can...
and the wisdom to know the difference...

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

Цитувати (вибране)
хммм...не думаю, що дівчинка сама це написала,... бо я вже читала цю статтю десь.  Пишіть посилання кого ви цитуєте, а то дуже розумними виглядаєте

а я думала що то мені тільки так здалося :-[, тай мовчала.
особисто я все пишу своїми словами і так як це розумію я, а коли цитую то пишу хто, ;) але добре що Juli написала таке гарне повідомлення.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ


...
Однако почти всюду в мире роли женщины и мужчины в жизни человеческого сообщества, в результате попыток превратить женщину в мужчину, смешиваются. Это - насилие над природой, предопределившей, что каждому - и мужчине, и женщине - принадлежит своя особая роль, иначе это - регресс. Эта тенденция противна природе, она сокрушает правило свободы, обращена против жизни и законов существования. Мужчина и женщина должны неукоснительно выполнять предназначенную им роль, ради которой они появились на свет.
...

Муаммар Каддафі. Зелена книга
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Справжня жінка – це справжня мати. Призначення жінки – бути дружиною і матір`ю, тобто бути надійною помічницею в становленні та вихованні дітей ( адже ключову роль у вихованні дітей відіграє саме батько).

Ибо и я был сын у отца моего, нежно любимый и единственный у матери моей,
и он учил меня и говорил мне: да удержит сердце твое слова мои; храни заповеди мои, и живи.
(Прит.4:3,4)


Саме мати може дати дитині ніжність і ласку. Без них дитина буде страждати комплексами неповноцінності і завжди буде прагнути до самоствердження. Відсутність материнської ласки призводить до озлоблення і жорстокості. Мати, яка наділена  Богом особливим тактом і інтуїцією, зможе докоряти і наставляти дитину м`яко. Але без Бога важко бути справжньою матір`ю. В такому випадку жінка або буде мало часу приділяти вихованню дітей або, навпаки, зосередить всю свою увагу на них і перетворить їх у «ідолів».  Думаю, кожен знає таких матерів, для яких все життя – це їх діти. Вони «душать» дітей своїм контролем, і незабаром бунт відводить цих дітей у світ вулиць. Справжній матері має бути притаманна покора Богу, тоді вона зможе правильно виховувати своїх дітей.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Жінка справжня тоді коли біля неї справжній чоловік :-*. Так що хочете справжню жінку - мусите бути справжнім чоловіком.  8)
Записаний

fiona

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    22 Грудня 2009, 21:39:22

    Звідки: kalush

от що можна говорити про справжніх жінок як чоловіки справжні майже повимирали  :( . Найпростіший приклад: їду я в бусіку, сиджу я і купа хлопців, чоловіків, заходить в бус бабуся .... і я сиджу і думаю собі " от ніфіга, най хтось з чоловіків встане і уступить місце" , ага, не тут то було, всі як сиділи з кінськими мордами, так і сидять, з того всього таки я і оступила місце бабусі , а чоловіки "морду кірпічом" і сидять собі далі  :)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Так навіть вагітним не вступають! :evil Сама їхала купу раз  не вступили жодного разу.  :stop: Переважно в бусі сидять чоловіки або молоді хлопці, але це мабуть самі мами так і навчили - дитина сидить, а мама стоїть збоку - чому  хоча б на коліна не взяти. Починати виховання треба з маленького хлопчика щоб він став  Великим Чоловіком. А ті що сидять в бусі- вже мабуть нічого не зміниш, психологія вже сформована - вони перш за все не поважають себе, як чоловіка- сильну стать. Проте бувають приємні виключення :)
Записаний

beauty

  • Модератор
  • *
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш


Проте бувають приємні виключення
Якось мені ще на такі виключення не доводилось потрапляти, то, мабуть, таки дійсно вимираючий вид :unknow
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

 :) Та це так, на майбутнє, може хтось з чоловіків прочитає і захоче ввійти в цю категорію.           
Записаний