Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 18 днів

Автор Тема: Справжня жінка, які якості їй властиві?, чому жінки та чоловіки міняються ролями  (Прочитано 88674 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ

Але коли жінка стає об'єктом домагань або навіть насильства, тоді вже не смішно
Через одяг? А як же минулі століття? Жінки були одягнуті дуже скромно, а згвалтування мали місце. Це просто виправдання нездорової психіки і поведінки.

Cаме тому, що гвалтування мають місце навіть тоді, коли одяг скромний, потрібно не надівати на себе речі, які ще більше підвищують статевий потяг, щоб не збільшувати кількість гвалтувань.
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

KALINA

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 16
  • Телеграфный столб бьет машину только в порядке сам
  • Останні відвідини:
    09 Січня 2009, 22:18:00

    Звідки: z clobitku

Мабуть скількість там 10-тків років жінки такі народжуються,що вних заккладено багато генів-ЧОЛОВІЧИХ,а може просто дурні,бо цим втрачають свою жіночність,а ще он скіко педиків розвелось,того і міняються ролями.
Записаний

DykAnya

  • Новачoк
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 14
  • ось так от;)
  • Останні відвідини:
    27 Січня 2011, 13:22:21

    Звідки: Калуш

пінятися ролями це розширенний вислів...
звичайно якщо вона починає вести себе як мужик це типу мати,алкоголь іт.д і т.п то це бридко,але якщо подивитись в сімейному плані
якщо якусь дівку угараздило ЖЕНИТИСЯ,так саме женитися,я не помилилась,на тюхтію і обовтусу,який лиш сидить вдома з пивом перед телевізором і вже енний тиждень втирає шо він шукає роботу,але нічого підходящого немає,то що лишається жінці????в кращому випадку лишати дітей на чоловіку,а самій йти їшачити на 2-3 роботах щоб прогодувати того лобуряку,діте і себе...в ше гіршому випадку прийдеться заробляти ще й на няню,томущо її найдорожчий неможе залишитися з дітьми бо це бабське діло,а провернувшись з роботи вона стає на кухні і готовить їсти і займається хатньою роботою.
звичайно бувають й такі випадки що жінки забивають на все і лиш сидять перед серіалами з пилочкою в руха,а чоловіки заробляють,готують прибирають.....
такщо таке наше прекрасне життя що їнколи просто необхідно щоб чоловіки і жінки помінялись місцями,інакше від цього можуть постраждати і інші
Записаний
шалене чудо,яке рідко сумує

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш

10 признаков женской измены

1. Жена стала слишком много внимания уделять своей внешности. Каждый день носит юбку, хотя до этого, сколько вы ее ни просили, не вылезала из брюк.

2. Придирается по мелочам и ужасно раздражается на ваши мелкие недостатки: «Ты плохо выбрит, пахнешь дешевым пивом, ходишь в мятых штанах».

3. Не отвечает на ваши телефонные звонки или вовсе выключает мобильник, ссылаясь на то, что «была на важной встрече» или «неожиданно села батарейка».

4. Категорически против того, чтоб вы встречали ее после работы или учебы, хотя раньше, наоборот, уговаривала заехать за ней.

5. У нее появилась новая закадычная подружка, с которой она готова проводить дни и ночи напролет. Вы знаете об этой даме только по рассказам: «Подружка жутко стеснительная и никогда не ходит к чужим людям в гости».

6. Уходя на «опостылевшую работу», делает маникюр, педикюр и эпиляцию. А раньше просыпалась за полчаса до выхода и никогда не красилась: «В комнате со мной сидят одни старые тетки».

7. «Старые тетки» стали ей по поводу и без повода преподносить цветы: на 8 Марта, на день Святого Валентина и даже на День гаишника.

8. Всю ночь сидит в интернете, хотя до этого страдала «техническим кретинизмом». Вздрагивает, когда вы неожиданно возникаете за спиной, и поспешно сворачивает страничку своей электронной почты.

9. Каждые выходные куда-то отпрашивается, где вам «точно будет скучно»: на встречу выпускников, на девичник, на курсы кройки и шитья.

10. Стала проявлять особое рвение в работе или учебе. Готова задерживаться в офисе допоздна («Милый, если я буду стараться, меня могут повысить».
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03


  "....быть честной,
                      недоступной для света
                                         и куртизанкой для мужа - значит быть
                                                                                               ЖЕНЩИНОЙ ИДЕАЛЬНОЙ !!!"

                                                   Оноре де Бальзак
Записаний

Lana

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2016, 22:26:57

    Звідки: Б.Хмельницького

І якщо чоловік є чоловіком він поставить її
на місце. А коли в нього це не виходить то....може впасти в депресію
наприклад, почати пити.
Прямо який бідний чоловік… Судячи зі Старого Заповіту місце жінки десь на рівні верблюда, може і ще нижче. Це я говорю на прикладі Лота , який не вагаючись віддав своїх дочок, тільки щоб гостей не чіпали. (Кн.Буття 19-8).Фемінізм виникає від багато вікового гноблення жінок. Можливо просто зі страху, щоб жінки самі не  усвідомилили своєї сили. Чомусь у природі завжди самка сильніша , а самець красивіший ( лев, павлін, півень і.тд.) А в людей  вимагається щоб жінка працювала як кінь ( на роботі , в дома і т.д. ) і при цьому ще й виглядала як прекрасний лебідь (бо ж назвали «прекрасна стать» і жінки готові землю носом рити, тільки б не підкачати … Релігія добре старається , щоб жінки «знали своє місце», щоб не збунтувались….
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

А в людей  вимагається щоб жінка працювала як кінь
В людей і по Біблійному у жінки вимагалось бути берегинею сімейного затишку і продовжувати рід. А працювати і створювати матеріальний комфорт і захист мусів чоловік. Та зараз багато чоловіків не справляються із цією чоловічою функцією. Тому жінки хоч не хоч мусять їм у цьому допомагати. Ба, навіть більшість чоловіків зараз вважає, що працювати треба на роботі по душі, а не на тій, що дає змогу прогодувати сім"ю. У жінок більш розвинено почуття відповідальності за когось, особливо за дітей. Тому вона і впрягається і не думає - любима справа, важка чи небезпечна - у неї мета сім"я. У чоловіків часто таке поняття приходить запізніло. Або, завдяки жінці-коню, не приходить взагалі, бо йому вигідно кататись на спині.
звичайно якщо вона починає вести себе як мужик це типу мати,алкоголь іт.д
А що чоловік повинен матюкатись, бути алкоголіком і т.д.?! :o
В такому типі, по-моєму, чоловічого уже мало залишилось.


Відповідь від: 27 Квітня 2011, 14:33:58
Давайте поговоримо про жінкомужиків які палять цигарки випивають літрами пиво, вживають нецензурну лексику. Таких зараз дуже багато, а як же покликання жінки бути ніжною, лагідною так красивою ?
О, вибачте, прочитала лише останні повідомленя з цієї теми. А зараз глянула "з чого все починалось" :).
І саме незрозуміле, що вони це роблять, ЩОБ СПОДОБАТИСЬ ХЛОПЦЯМ. Значить, все-таки хлопцям такі дівчата подобаються :=). Раз саме вони привчають (навчають) дівчат палити, пити і бути "крутою" у висловах.
Хоча - можна, наприклад, пити літрами пиво і при цьому бути лагідною, ніжною і красивою.
Записаний

Lana

  • Користувач
  • **
  • Карма +30/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 86
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2016, 22:26:57

    Звідки: Б.Хмельницького

doktor-maks
Такий відкритий "одяг" викликає в мужчині виключно безконтрольний статевий потяг і, позираючи на таку напівроздягнену дівчину, чоловік не може думати ні про що, крім сексу
це ж його проблеми, хіба не так? Головне щоб до криміналу не доходило.Особисто я ніколи не одягалася кричуще, вважаю це не потрібним і це не має для мене важливого значення. Але мене зовсім не роздражає кричущий  одяг молодих дівчат, це їхня справа… Я їх ставлю на один рівень з тими хто неакуратний, нетактовний… Вважаю що даний вигляд нервує чоловіків, яким хочеться , а зась!!! не можна (а привикли завжди отримувати бажане), ще тих чоловіків які вважають себе дуже порядними, а тут раптом думки грішні… І ще жінок, які  замучились від життя і проблем ( може десь підсвідомо завидують безпосередності і легковажності молоді). Може давайте тоді для справедливості заборонимо чоловікам їздити на дорогих машинах, коли бачу гарну машину- собі таку хочу, але ж любуюсь здалека, не нападаю……….
А на рахунок жінок , які займають чоловіче місце – ніхто ж зі зброєю в руках його не захоплював- значить воно було вільне….

Записаний

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

А на рахунок жінок , які займають чоловіче місце – ніхто ж зі зброєю в руках його не захоплював- значить воно було вільне

ха ха ха . хвемінізм звільнив це місце :) 
уже майже у всьому світі говорять про таке цікаве явище як позитивна дискримінація ( напевне вираз абсолютно тотожній іншому - так сильно любив що вбив ) . це значить що хвірма ЗОБОВЯЗАНА набрати в штат жінок , негрів , індусів , мусульман , інвалідів , тупих , пенціонерів ЩОБИ НІХТО НЕ ВВАЖАВСЯ ОБРАЖЕНИМ чи типу дискримінованим :) так що якщо нема мозгів - то говориш що ти мусуль чи інвалід чи тупий і подаєш в суд за те що тобі не дали роботу :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

Сладкая притча
В давние-давние времена Господь слепил десять Адамов. Один из них пахал землю, другой пас овец, третий - ловил рыбу ... Спустя некоторое время пришли они к Отцу своему с просьбой:
- Всe есть, но чего-то не хватает. Скучно нам.
Господь дал им тесто и сказал:
- Пусть каждый слепит по своему подобию женщину , кому какая нравится
- полная, худая, высокая, маленькая... А я вдохну в них жизнь.
После этого Господь вынес на блюде сахар и сказал:
- Здесь десять кусочков. Пусть каждый возьмeт по одному и даст жене, чтобы жизнь с ней была сладкой. Все так и сделали.
А потом Господь сказал:
- Среди вас есть плут, ибо на блюде было одиннадцать кусков сахара.
Кто взял два куска?
Все молчали. Господь забрал у них жeн, перемешал их, а потом раздал, кому какая попалась.
С тех пор девять мужчин из десяти думают, что чужая жена слаще, потому что она съела лишний кусок сахара. И только один из Адамов знает, что все женщины одинаковы, ибо лишний кусок сахара съел он сам...
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Часто в нас на форумі зустрічаю думки, що дівчатам потрібні лише гроші. От натрапила на таку відповідь.


Абсолютное большинство мужиков в своих блогах, в комментариях на форумах, пишут, что женщинам нужны деньги, что они - меркантильны и расчетливы. Только вот что скажу я вам, мужчины, по опыту своему и своих подружек: эти же 80% на свидание не принесут девушке цветов, не сводят ее не то чтобы в ресторан, а хотя бы в полузадохлое кафе.О чем вы, мужики, говорите, если многие из вас желание девушки выпить чашку кофе за 100 рублей уже считают меркантильностью? И абсолютное большинство мужчин, приходя к девушке в гости, будут, в лучшем случае, с 1 розой или дешевой шоколадкой. А ну-ка расскажите мне, кто из вас хочет видеть рядом с собой неухоженную девку с отросшими корнями, шелушащейся кожей, облезлыми ногтями, в дешевых китайских джинсах, резиновых шлепках и хэбэшных трусах?! Так нет же, вы желаете хорошеньких, смазливеньких, красиво одетых феечек. При том, что абсолютное большинство из вас выглядят довольно стремно и неухоженно! Вы считаете, что женщины ничего не вкладывают. А вы хоть понимаете, сколько стоит женщине быть красивой?! Задумывались о том, сколько стоит нормальное нижнее белье? Я даже не заикаюсь о шикарном, просто красивое! Вы когда-нибудь смотрели цены на косметику? Сколько стоит приличная тушь, пудра, флакон духов? Тени? Помада? Украшения? Вы орете о том, что женщины меркантильны, но ни одному не пришло в голову, что они уже вложили в свою красоту столько, что вам и не снилось! Поинтересуйтесь, сколько стоит в салоне покрасить волосы? Вы обалдеете. А маникюр? Педикюр? Косметолог? Вы знаете, сколько стоит хороший крем, от которого кожа такая гладкая? А шампунь, от которого волосы блестят? И НЕ ГОВОРИТЕ, ЧТО ВАМ НЕ ВАЖНО, КАК ОНА ВЫГЛЯДИТ - ЭТО ЧУШЬ СОБАЧЬЯ! Так вот с чего вдруг она, вложившая в себя столько денег и сил, должна дарить себя какому-то неудачнику, не способному даже в кино ее отвести? А многие из вас способны прокормить семью? Чтобы она могла спокойно жить дома, вынашивая ВАШЕГО ребенка, и не помереть с голоду? Нет, это не меркантильность! Это нормальный инстинкт - оценивать мужчину по его возможностям. В конце концов, основная функция мужчины - добывать и уметь защитить, быть сильным. Вы предлагаете секс без обязательств и, якобы, удовольствие? Очнитесь, мальчики! Вы-то кончаете практически всегда, а женщина - нет! Потому что вообще женщине сложно получить удовольствие с малознакомым мужчиной. Мы так устроены. Вы все считаете себя хорошими любовниками и думаете, что вас должны разбирать всех, включая убогих, страшных, безденежных, а главное, понятия не имеющих, что такое хоть чуть-чуть ухаживать? А вы это заслужили?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А несправжня то яка? Гумова, чи що?  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Несправжня -- то трансвестит ))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30260
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:08:11

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Іноді допомагають простіщі засоби 
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Іноді допомагають простіщі засоби
допомогають, але не надовго :) це штучний підхід, і жінка це перша відчує :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58


Мені треба було добавити   додати що це стосується не кожної жінки  :)
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

взагалі :) взаімовідносини, фундаментом яких є матеріальні цінності - руйнуються :)
виключенням є переосмислення :) і буває так, шо люди проживши разом 25-30 років -
починають жити так, як щойно поженилися (я знаю таки пари) :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

починають жити так, як щойно поженилися (я знаю таки пари)

 Напевно коли поженилися,то жерли одне одного  :=) :butcher а тут вже йде до фінішу,то хоч на старість поживуть  :frend
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Напевно коли поженилися,то жерли одне одного    а тут вже йде до фінішу,то хоч на старість поживуть
не так KATRIN :) я не знаю статистику по Україні, но є дослідження, в тому шо багато пар розводяться проживши 20, і більше років :=)
розводяться для оточуючих і рідних якось зненацька :) мотивуючи різними причинами, - діти виросли, достав вже козел, хочу пожити для себе :=)
все життя мене пиляла :=) причина банальна - поступки :)
За період життя ми набираємо не тільки мудрість, но і дурість. Приблизно в рівних пропорціях :)
і тут шо переважить, так і буде :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..