Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 9 місяців 23 дні

Голосування

Форумець року

Рибка
Juli
Лалія
doktor-maks
Medved
bornslippy
syddia
Хорс
MasTeR_Wish
walkman
~*PuVo*~
WikTor
Ігор_О
advokat

Автор Тема: Форумець року 2007 та 2008  (Прочитано 50668 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Форумець року
« Прочитано #40 : 29 Листопада 2008, 22:57:53 »

та ні, написано ж "наразі"
на той момент Віктор мав набагато менше голосів. це "агітація" так "вплинула" на його рейтинг.  :!!
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Форумець року
« Прочитано #41 : 30 Листопада 2008, 14:13:16 »

romashkin , невже моя думка настільки авторитетна, що всі ті, хто проголосував за Віктора зробили це виключно завдяки мому повідомленню. Тим більше прямої агітації конкретно за Віктора там нема :!! Я лише пояснила свій вибір :duvno  І аж ніяк не схиляла всіх голосувати за нього. Здається я нікого не образила та не порушила правила форуму. А своїми словами  пропоную всім ще раз добре подумати, хто справді достойний цього звання лише закликала всіх голосуючих прийняти зважене рішення :) Форумці - дорослі люди і кожен має свою думку з приводу пререможця в даній номінації. По голосуванню бачу, що ніхто не забрав свої голоси від лалії, Рибки чи судді, ще й віддавши їх Віктору. Доречі, голосуючи за Віктора, я не керувалась виключно його відданністю. Трошки "перегнула" назвавши НАЙвідданішим:))) Проти Дока немаю нічого , але і так проголусавала за нього у інших двох номінаціях (думаю, що достатньо, бо ще зазнається :-D ) До того ж Док був форумцем року 2007 ;) Цілком згідна, всі активні форумці є відданими:) Достатньо коротко і ясно охарактеризував Віктора  bornslippy і я з його словами погоджуюсь :drink
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:52:31

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Форумець року
« Прочитано #42 : 30 Листопада 2008, 14:17:58 »

Тим більше прямої агітації конкретно за Віктора там нема но-но Я лише пояснила свій вибір
Та ніхто і не наїжджає  :)
А про Віктора гарно і мудро написала!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Форумець року
« Прочитано #43 : 30 Листопада 2008, 14:38:58 »

ачу, що ніхто не забрав свої голоси від лалії, Рибки чи судді, ще й віддавши їх Віктору.
ти не можеш того бачити, а я бачу.
і ще раз пропоную форумцям думати своєю головою.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Форумець року
« Прочитано #44 : 30 Листопада 2008, 14:51:05 »

Знову виправдовуюсь :evil  в них яка була кількість голосів така і лишилась :unknow  маніпулювати я ніким не могла по тій причині, що особисто знаю тільки двох людей зареєстрованих на форумі (до того ж вони цілком свідомі і самотійні у прийняті рішень). З них тільки моя сестра проголосувала так само як і я. Це єдина моя прогрішність в цьому плані.  :-[ Думка решти цілком об"єктивна ;)
Відповідь від: 30 Листопада 2008, 14:45:31
Пора вже закінчувати ці баталії з приводу об"єктивності чи відсутності такої. Пропоную перемир"я :drink
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:52:31

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Форумець року
« Прочитано #45 : 30 Листопада 2008, 15:16:29 »

Через то я і був проти такої номінації та і інших теж. Бо ми одною рукою робимо для форуму добре, а іншою зле. Але якщо форумцям вистачить мудрості і толерантності, то не буде непотрібних сварок і суперечок, а кожен з нас буде тішитися з успіху іншого. ми ж бо всі форумці - всі одна сім'я!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Форумець року
« Прочитано #46 : 30 Листопада 2008, 16:16:25 »

 "Спокойствие и только спокойствие" як казав, любимий мною Карлсон.  :drink Бігом всі сердиті в "Позитив" , там всім добре 
« Останнє редагування: 30 Листопада 2008, 17:35:40 від лалія »
Записаний

Fox

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2011, 22:28:17

    Звідки: Винниченка
Форумець року
« Прочитано #47 : 01 Грудня 2008, 15:00:41 »

Прикольно спостерігати за Вами всіма.Як у Верховній Раді, аж смішно.  :D Проголосували і закрили тему, а то починається: людина захворіла (треба пожаліти), може прейменуйте з "Форумець року" у "Моральна підтримка"?


« Останнє редагування: 01 Грудня 2008, 16:46:03 від Fox »
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Форумець року
« Прочитано #48 : 01 Грудня 2008, 16:47:59 »

Прикольно спостерігати за Вами всіма.Як у Верховній Раді, аж смішно.   Проголосували і закрили тему, а то починається: людина захворіла (треба пожаліти), може прейменуйте з "Форумець року" у "Моральна підтримка"? Чому не дотримуватись елементарних правил голосування?

У вас склалось хибне враження :!! Ніхто на жалість і не збирався пробивати. Я в любому випадку так би і проголосувала. Прочитайте ще раз моє повідомлення, там і натяку нема на те, що ви написали:)))
Вперше чую, щоб у Верховній Раді щось робили з жалості :D
Записаний

Fox

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2011, 22:28:17

    Звідки: Винниченка
Форумець року
« Прочитано #49 : 01 Грудня 2008, 17:04:57 »

Взагалі не розумію якими критеріями керуватись при голосуванні. :unknow  Якими б не були результати голосування, я вважатиму переможцем в даній категорії виключно Віктора, як найвідданішого форумця. Він, навіть перебуваючи у лікарні, далеко не в найкращому стані, не втрачав з нами зв"язок. А всі ті чесноти, які приписують лалії у Віктора присутні не в меншій мірі. Лалії я симпатизую не менше, але думаю більш доречним буде присудити їй звання новачка року за її ентузіазм :) Обираючи між лалією та суддею так само розгублюсь, оскільки суддя проявляє не меншу активність на форумі та є не менш розважливим та впевненим у собі ;) Взагалі ці чесноти притаманні всім нашим форумцям. Тому не розумію чому лише суддя та лалія  вийшли в фінал :pardon  Однозначно Віктор :drink Не знаю чи доречна тут агітація, але пропоную всім ще раз добре подумати, хто справді достойний цього звання :)

Вам ніхто не забороняє вважати Віктора переможцем, просто не треба свої думки в "ефірі" виголошувати, а то це справді виглядає, як агітація. Я нічого не маю проти Віктора, оскільки сам новачок, я "как говорится, за консенсус"  : :=)
Записаний

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Форумець року
« Прочитано #50 : 01 Грудня 2008, 17:08:53 »

Для цього і надана можливість писати тут повідомлення  :duvno  Кожен пояснив чому зробив саме такий вибір. Що ж в цьому поганого ;) просто мене "прорвало" більше, ніж інших :-D
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Форумець року
« Прочитано #51 : 01 Грудня 2008, 17:24:57 »

знову повертаємось до свого?
кожен сказав за кого проголосував, але ніхто собі не дозволив порівнювати учасників і висловлювати незрозуміле здивування у виборі інших.
звичайно ніяких правил ви не порушили, бо і правил ми не обговорювали, але давайте дотримуватись правил толерантності та взаємоповаги до конкурсантів і поважати вибір наших форумців.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Форумець року
« Прочитано #52 : 01 Грудня 2008, 18:07:10 »

Ні до чого не вертаємось:))) Просто я занадто імпульсивна,  :-[ а ви це сприймаєте як неповагу до інших :pardon Нікого образити не хотіла :drink
Записаний

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Форумець року
« Прочитано #53 : 02 Грудня 2008, 12:08:09 »

Чесно кажучи я навідь в цей розділ дуже давно не заходив, так як проголосував і просто очікую результатів, а тут таке! Я просто в невеликому шоці але ще й приємно вражений. Говорити гучні промови вважаю непотрібними оскільки я особисто відношусь з доволі суттєвою частинкою юмору до всіх голосувань, так конкретика за людину є звичайно але це ж не саме головне! От наприклад в номінації самій розумніший форумець, чому я так там відповів, та тому ж Юрко правильно висловився що прикольнувся, ну і дійсно я хотів щоб ще одна людина була серед кандидатів, але я промовчав і проголосував за існуючих кандидатів! Так що я дуже вдячний за сказані слова в мою сторону, але ж давайте будемо з посмішкою робити подібні речі!

Так Адвокат ;), підставляй щічку зараз будемо обмінюватись поцілунками!  :-[  :-D
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30264
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:52:31

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Форумець року
« Прочитано #54 : 02 Грудня 2008, 12:24:32 »

 :frend :-* :-*

Оголошуємо взаємне перецільовування, з попереднім вживанням атигрипових засобів (цибуля, часник і т.п.)  :-D :-D :-D
Відповідь від: 02 Грудня 2008, 12:22:10
А якщо майже серйозно, то Віктор достойний ще і тому, що завдяки йому (тобто через те, що він попросив) відбулося 2 зустрічі форуму.  :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Форумець року
« Прочитано #55 : 02 Грудня 2008, 12:30:46 »

А якщо майже серйозно, то Віктор достойний ще і тому, що завдяки йому (тобто через те, що він попросив) відбулося 2 зустрічі форуму
Ну звичайно :good, але Рибка всіх обдзвонювала і організовувала. І здається не перший раз. Тай форумом вона теж переймається, і з усіма знається до всіх доброзичлива  :drink. І вона теж віддана, давно вже тут, фото багато виставляла.  :good Активна в майже всіх темах. 8)
 
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Форумець року
« Прочитано #56 : 02 Грудня 2008, 12:35:10 »

Ну звичайно , але Рибка всіх обдзвонювала і організовувала. І здається не перший раз. Тай форумом вона теж переймається, і з усіма знається до всіх доброзичлива  . І вона теж віддана, давно вже тут, фото багато виставляла.   Активна в майже всіх темах.
ой, як приємно, дякую Лаліє. Але ще хочу сказати що Лалія "оживила" наш форум. Весела, кмітлива і просто розумничка. +1
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2024, 11:31:18

    Звідки: пр. Л.Українки
Форумець року
« Прочитано #57 : 02 Грудня 2008, 13:08:32 »

зараз буду плакати  :'(
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса
Форумець року
« Прочитано #58 : 02 Грудня 2008, 13:24:04 »

А якщо майже серйозно, то Віктор достойний ще і тому, що завдяки йому (тобто через те, що він попросив) відбулося 2 зустрічі форуму.
Юра, ще трошки залишилось, скоро зіп"ємось від отіх зустрічей  :frend :D Тільки Рібці нчого некажи  ;) :D

зараз буду плакати  :'(
 :D
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Форумець року
« Прочитано #59 : 02 Грудня 2008, 13:34:26 »

Без мене пити не цікаво.  :drink
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.