Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: Порушення ПДР, зразки позовних заяв  (Прочитано 42469 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

WikTor

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +161/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 931
  • Останні відвідини:
    27 Лютого 2016, 15:01:32

    Звідки: Одеса - Калуш, Калуш - Одеса

Частенько почали звертатись люди та знайомі оскаржити Постанови працівників ДАІ, ну що сказати, все поки що получається, але необхідно чітко висловити в поясненні з чим саме ви не згідні. Ось і мене особисто штрафанули за зупинку в неположеному місці. Суд першої інстанції я програв, причини відомі, але не хотілось би висловлювати прізвища. Працівник ДАІ попрощався з суддею за руку, посміхнувся, і мені все стало ззрозуміло, "мая тут не ПРАЙДЁТ", не шкодуючи нервів та коштів за бензин, (тут вже діло більше принципу, а штраф 255 грн.) написав Апеляційну скаргу до Львова, чекаємо продовження. Оскільки я не з свого компа пишу зразки заяв буду скидувати з якими я мав справу.

Ще таке питання, п.п. "ґ" (тверда буква ґ ) п. 15.9 ПДР, ну до чого можна причипитись чому саме я зупинився з виїзду другорядної дороги на "Т" образному перехресті? одна причина - поломка авто, може ще які є думки з цього приводу?
Записаний

swer

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    02 Листопада 2018, 18:34:09

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #1 : 13 Травня 2010, 17:38:07 »

п.15.9 п. ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзноїчастини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга - ЗУПИНКА ТА СТОЯНКА ЗАБОРОНЕНА
Відповідь від: 13 Травня 2010, 17:35:26
Поломка яка? Аварійна сигналізація була включена? Аварійний знак, був викладений на дорозі?
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3240
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 19:31:38

    Звідки: korotka
Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #2 : 13 Травня 2010, 17:55:53 »

Ще таке питання, п.п. "ґ" (тверда буква ґ ) п. 15.9 ПДР, ну до чого можна причипитись чому саме я зупинився з виїзду другорядної дороги на "Т" образному перехресті? одна причина - поломка авто, може ще які є думки з цього приводу?
А де то було часом не біля Електрону?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #3 : 13 Травня 2010, 21:01:25 »

Давай,давай,Віктор,викладай зразки позовних заяв.  :drink+100 в карму!!! Залишимо адвокатів без роботи! А то за одну позовну заяву беруть від 250грн.! :o 
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #4 : 13 Травня 2010, 21:07:38 »

Залишимо адвокатів без роботи
 :-D :-D :-D
Тобто іншими словами то так: Давай вікторе, викладай! Лишиш себе без грошей  :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


swer

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    02 Листопада 2018, 18:34:09

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #5 : 13 Травня 2010, 21:17:27 »

Залишимо адвокатів без роботи
 :-D :-D :-D
Тобто іншими словами то так: Давай вікторе, викладай! Лишиш себе без грошей  :-D

Може гроші і нелише. А от нерви підуть! Лиши ту справу, більше "зекономиш"!!! І здоров'я - "неспортиш" !!!


Наша міліція береже, але гроші за то бере!
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #6 : 13 Травня 2010, 23:25:35 »

Залишимо адвокатів без роботи! А то за одну позовну заяву беруть від 250грн.!

та бог з ними з цими 250 гривнями - для правди не жалко. але з 3трьох адвокатів з якими мені доводилось мати справу один кинув на гроші (взяв і гонорар і на те щоб прискорити розгляд справи, а в результаті нічого) інша (викладачка в калуському технікумі) кинула по срокам - взялась за справу, взяла гроші, а потім зникла, а термін подачі позову спливав.. після значних зусиль знайшли її і забрали гроші.. сказала, що не мала часу...
 ну і третій раз до адвоката ніяких претензій немаю, крім того що він програв справу, правда через те що судей підмазали, але я з таким самим успіхом і сам міг програти цю справу і зекономити гроші потрачені на адвоката.

так що тепер зарікся користуватися адвокатською допомогою. написав сьогодні позовну про відміну ухвали ідпс про не предяву полісу державного страхування.
десь дві години зайняло зробити все самому. завтра піду подавати.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #7 : 30 Травня 2010, 00:36:26 »

одержав сьогодні повістку в суд  по своїй справі - вже добре, що не відхили.
подивимось чим закінчиться
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

swer

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 22
  • Останні відвідини:
    02 Листопада 2018, 18:34:09

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #8 : 01 Червня 2010, 21:49:07 »

одержав сьогодні повістку в суд  по своїй справі - вже добре, що не відхили.
подивимось чим закінчиться
Чим закінчилось?
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #9 : 01 Червня 2010, 22:25:52 »

4ого червня засідання. про результат обов'язково повідомлю )

та чим би не закінчилось, зараз треба оскаржувати навіть найбезнадійніші протоколи даішників. вони озвіріли. деруть за що можна і за що не можна. знайома в києві щодня їздить однією і тією ж дорогою вчора її зупинили і оштрафували за поворот після знаку рух тільки прямо який повісили позавчора і одразу за ним стали і всіх підряд штрафують.

педерасти.

а оскаржити рішення - це трішки ускладнити життя цим презервативам, хай не напряму гаішнику але системі на яку працює гаішник. не кажучи вже про те що є шанси скасувати постанову про штраф при грамотному захисті і при сприятливому положенні зірок.
Відповідь від: 01 Червня 2010, 22:23:55
а знак це у них один з прийомів.
я бачив як встановлювали знак, ставали за ним і штрафували, а потім знак забирали. ось так у :censore ки виконують план.
« Останнє редагування: 02 Червня 2010, 09:39:47 від yurko »
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #10 : 04 Червня 2010, 13:24:02 »

ну що, результат якого слід було очікувати - в задоволені позовних вимог відмовити.

Суддя Бойко М. Я.

позовна заява прикріплена. текст рішення буде через 5 днів тоді дам коментарі, точно знаю що буду оскаржувати до останнього - просто щоб зробити якомога дорожчим україні цей висосаний з пальця штраф.
Відповідь від: 04 Червня 2010, 13:17:41
в мене також питання до юристів щодо термінів.

зараз термін притягнення до відповідальнсті за це порушення - 2 місяці.

один місяць вже пройшов - якщо до кінця наступного місяця не буде прийнято остаточно рішення с суді (яке оскарженню не підлягає), чи можна вимагати закриття справи та скасування штрафу за термінами давності?
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #11 : 16 Червня 2010, 14:54:40 »

в мене також питання до юристів щодо термінів.

зараз термін притягнення до відповідальнсті за це порушення - 2 місяці.

один місяць вже пройшов - якщо до кінця наступного місяця не буде прийнято остаточно рішення с суді (яке оскарженню не підлягає), чи можна вимагати закриття справи та скасування штрафу за термінами давності?
cgr, у Твоєму випадку не потрібно рахувати терміну притягнення до відповідальнсті (ст.38 КУпАП "Строки накладення адміністративного стягнення"), оскільки винесення даішником постанови і являється тим самим притягненням Тебе до відповідальності, тобто Ти вже оштрафований і тепер тільки оскаржуєш рішення інспектора, а сам факт подання адмінпозову не скасовує постанову інспектора. ;)
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #12 : 16 Червня 2010, 15:26:46 »

дякую за роз'яснення. в принципі логічно. я сподівався що постанова ідпс набирає чинності не одразу, а через деякий термін, якщо вона не була до того часу оскаржена. а якщо оскаржена - значить вона чинності не набуває, принаймні до завершення процедури оскарження. ясно що так можна було б взагалі не платити штрафи, хоча в адмін кодексі термін розгляду скарги на постанову ідпс - 10 днів з дня надходження, такщо по адмін кодексу процедура оскарження в 2 місяці в теорії б вклалася.

я сьогодні забрав з суду постанову по своїй справі.
Перше що неприємно здивувало - видали саме постанову а не рішення. Історія така - суддя під час проголошення постанови заявив що рішення буде через 5 днів. через 5 днів я прийшов за рішенням з відповідною заявою про видачу рішення - мені сказали що рішення видають по середам, тобто треба чекати було ще 6 днів. Сьогодні прийшов за рішенням - видали постанову і сказали що в разі відмови в задоволенні позовних вимог вони рішення не пишуть а тільки постанова. Прикол в тому що 10 днів з моменту проголошення постанови вже пройшли, тобто формально тепер я не вклався в термін подачі заяви про апеляційне оскарження  :)

В самій же постанові по головному аргументу зазначено наступне:

Покликання позивача на те, що інспектор порушив його права, а також безпідставно вимагав у нього поліс (договір) обов'язкового страхування-цивільно правової відповідальності власників наземних транспортних засобів позивачем не доведено в судовому засіданні і судом не здобуто.
  Позивачем безпідставно зазначено у протоколі те, що страховий поліс він пред'явить у суді, оскільки інспектор ДПС вправі превіряти наявніть всіх необхідних документів у позивача, і у разі виявлення адміністративного правопорушення - скласти протокол, а також, винести відповідну постанову, що він і зробив у межах своєї компетенції.


Тепер зверніть увагу - в позовній заяві я чітко, по пунктам, з посиланням на відповідні статті виклав чому ІДПС не мав права вимагати в мене поліс.

У відповідь суд зазначає - ІДПС вправі перевіряти всі необхідні документи і складати протокол. Жодного посилання на якусь статтю де було б написано, чи пояснення  чому ті статті які навів я, і в яких написано що поліс перевіряється тільки в випадку порушення правил чи дтп, суд до уваги не взяв - немає.

це типова практика при винесенні рішень нашими судами - пишуть що хочуть при  нульовій аргументації.
завтра з таким же успіхом інспектор винесе постанову що я йому винен сто баксів а суддя напише "інспектор ДПС вправі вимагати 100 баксів у водія, що він і зробив у межах своєї компетенції.", звичайно ніяких посилань на закони не буде, а якщо і будуть навіть на неіснуючі - вищестоящий суд скаже що "не було порушень матеріально і процесуального права"  :)

саме таке рішення і таку відповідь верховного суду україни маю на руках по іншій справі  :)
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #13 : 21 Липня 2010, 11:18:12 »

це типова практика при винесенні рішень нашими судами - пишуть що хочуть при  нульовій аргументації.
cgr, зрозумій, що якщо судді будуть ще й по адмінках розписувати рішення з максимальною аргументацією, то саме судочинство в державі просто посипиться через перенагрузку. Як на то пішло, то майже кожну постанову ДАІ треба було б касувати через неправильність її склададання і оформлення. Тому, першочергово проблема криється у некомпетентності і халатності інспекторів ДАІ. Як би в людей до них було більше довіри, то не було б потреби так часто звертатись в суди.

тобто формально тепер я не вклався в термін подачі заяви про апеляційне оскарження
У такому випадку можна ставити питання про відновлення пропущеного строку з поважних причин. Але чи варто звертатись у Львівський адміністративний апеляційний суд, це ж могильник всіх адмінсправ!!!
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #14 : 21 Липня 2010, 12:23:08 »

ще й по адмінках розписувати рішення з максимальною аргументацією, то саме судочинство в державі просто посипиться через перенагрузку.

що значить "ще й". По чомусь іншому вони розписують?  :o По цивільних точно ні.
по-друге  я не прошу максимально розписувати, я прошу лише аргументувати твердження - просто дати номер статті, де таке написано. Саме тому і прошу, щоб суд не писав брєд типу "ідпс вправі вимагати та перевіряти всі необхідні документи". Погодься що це твердження - маячня.

Як на то пішло, то майже кожну постанову ДАІ треба було б касувати через неправильність її склададання і оформлення.

правильно, так і треба робити, тому що зараз інспектору нічого не заважає людині яка проїхала на зелене виписати штраф на проїзд на червоне.
так інспектори це рідко роблять, але інспектори часто допускають такі порушення через які гинуть люди.

Ось приклад:

http://roadcontrol.org.ua/node/692

Цитувати (вибране)
К несчастью, пилот был без какой-либо защитной экипировки и скончался в машине скорой помощи. Почему двигавшийся за Yamaha инспектор ГАИ не остановился после ДТП и не оказал первую помощь пострадавшему - остается загадкой.

Гаішникам рідко дозволено переслідувати вазагалі і категорично заборонено переслідувати водіїв мопедів та мотоциклів без шоломів. Тут гаішник переслідував (це вони часто роблять - їм по барабану закони), його переслідування призвело до дтп, а гаішнік що уникнути проблем просто втік, хоча міг допомогти...

так от гаішники порушують закони, при цьому вбиваючи людей, а судді їх покривають, при цьому стаючи співучасниками.



далі - от я писав що рішення суду по моїй справі було не аргументоване, це не зовсім так, в кінці рішення таки є посилання на кілька статей серед яких ст. 122 купап.

Тобто в рішенні написано що на підставі ст. 122 купап (проїзд на червоне світло, не зупинка на вимогу ідпс і т.п.) мене слід оштрафувати за непред"явлення полісу страхування.  =)) Ось така залізна аргументація.

У такому випадку можна ставити питання про відновлення пропущеного строку з поважних причин.

так, я так і зробив. принаймні апеляційну скаргу вже відправили у львів.

Але чи варто звертатись у Львівський адміністративний апеляційний суд, це ж могильник всіх адмінсправ!!!

Тобто могильник? А можна хіба було з апеляцією звернутись в інший суд?
я взагалі-то і не сподіваюсь на справедливе рішення, апеляцію подав саме щоб сприяти перезагруженню  цієї сатанинської машини під назвою "судова система україни".  Поки вони займаються відписками по моїй справі вони не будуть займатися іншою, хабарною справою, відповідно менше накрадуть, менше людей буде несправедливо ошукано, от і відповідь на питання що я корисного роблю для суспільства  ;)


Відповідь від: 21 Липня 2010, 11:55:47
ще й по адмінках

між іншим дтп теж адмінки. а суму можуть фігурувати дуже і дуже значні. а те що судді щоб не перегружатися не утруждають себе вникненням в суті справи і призводить до того що дознавателі прямим текстом кажуть що винним в дтп буде той хто менше заплатить, тому що суд прийме те рішення, яке порекомендує дознаватель.

навіть якщо в дтп явно видно що ти потерпілий (і свідки є і все інше), дознаватель скаже що якщо не заплатиш, то буде обоюдка.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

syddia

  • Модератор
  • *
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #15 : 21 Липня 2010, 16:51:47 »

Поки вони займаються відписками по моїй справі вони не будуть займатися іншою, хабарною справою, відповідно менше накрадуть, менше людей буде несправедливо ошукано, от і відповідь на питання що я корисного роблю для суспільства
Більше роздувається штат судів і відповідно більше з бюджету витрачається на його утримання!!!

між іншим дтп теж адмінки. а суму можуть фігурувати дуже і дуже значні. а те що судді щоб не перегружатися не утруждають себе вникненням в суті справи і призводить до того що дознавателі прямим текстом кажуть що винним в дтп буде той хто менше заплатить, тому що суд прийме те рішення, яке порекомендує дознаватель.

навіть якщо в дтп явно видно що ти потерпілий (і свідки є і все інше), дознаватель скаже що якщо не заплатиш, то буде обоюдка.
Щодо ДТП, то тут окреме питання. Найбільша загвоздка полягає в тому, що часто складають протоколи на обох водіїв і окремо направляють їх в суд (часто буває в різні суди). І може бути така ситуація, що обох одразу зроблять винним, а може бути і навпаки - коли обох виправдають. Тобто в даному випадку в законодавстві немає вимоги розглядати всі матеріали одного ДТП одним провадженням. :fool
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #16 : 21 Липня 2010, 17:14:59 »

Більше роздувається штат судів і відповідно більше з бюджету витрачається на його утримання!!!

правильно, може через це чиновники почнуть чухатись (адже бюджет це їхня кормушка, а ділитись чиновник не любить) і наступного разу суддя Бойко винесе законне рішення.

навіть ГАІ визнає що провірка поліса незаконна

http://roadcontrol.org.ua/node/600

але що  судді Бойко закони? він же суддя!  =))
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #17 : 25 Жовтня 2010, 21:15:13 »

сьогодні нарешті одержав ухвалу львівського апеляційного суду про відкриття провадження по моїй справі.
довго одначе, але краще пізно ніж ніколи)
дуже хочеться добитись справедливості )
Відповідь від: 25 Жовтня 2010, 21:09:24
що незрозуміло так це чому копію ухвали прийняту 6 липня відіслали 23 жовтня  :=)
канцелярія не встигає за суддями?  :D
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #18 : 26 Жовтня 2010, 01:14:10 »

Маю вже два штрафи і не збираюсь платити , як вони заставлять мене це зробити ? хотів би я знати , дома мене ніколи нема. Пройшло вже два місяці і нічого
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #19 : 26 Жовтня 2010, 09:25:14 »

дуже просто - не дадуть ТО поки не заплатите. чи з обліку не знімуть, ну що завгодно Вам треба буде в гаі вони не зроблять поки не заплатите.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов