Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 28 днів

Автор Тема: Порушення ПДР, зразки позовних заяв  (Прочитано 42474 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #20 : 26 Жовтня 2010, 11:11:00 »

Маю вже два штрафи і не збираюсь платити , як вони заставлять мене це зробити ? хотів би я знати , дома мене ніколи нема. Пройшло вже два місяці і нічого
Дуже просто :) - накладуть арешт на ваше майно, а легше за все то зробити на те майно про яке вони точно знають що Вам належить :)Тобто  - автомобіль.
Через пару років, коли Ви прийдете знімати його з обліку, щоб продати, Вам скажуть а НЄТУШКІ :!!
А ВИ: - та яааак? :o
А вони: Ваш автомобіль арештовано  :P
А ВИ: Ну добре - я заплачу Вам ті штрафи в 17-300 грн. то вже зніміть мене з реєстрації  ;)
А вони: Вибачте, але:
Зняти арешт має право лише державний виконацець, тому мусите йти в державну виконавчу службу ( міську наприклад), знайти вашу справу :), віддати державному виконавцю квитанції про сплату штрафів ( в вашому випадку двох), тоді він мусить дати Вам рахунок на сплату 10% виконавчого збору, Ви мусите піти до банку і ще сплатити виконавчий збір, повернутись віддати державному виконавцю квитанцію про сплату виконавчого збору і лише тоді, протягом 3-7 днів, виконавець закриє виконавче провадження і дасть Вам постанову де серед іншого буде зняття арешту.
Цю Постанову, державний виконавець поштою (бо Вам на руки ( теоретично) не має права давати, лише Вашу копію ;)), направить у відділ ДАІ де накладено арешт (де я база АІЦ), вони протягом місяця мають право цей арешт знімати, Ви звісно в цей час будете бігати і дізнаватись чи зняли арешт чи ні :) і лише поооотім, коли знімуть арешт, Ви зможете зняти авто з реєстрації :)
Ну і остання партія - ВИ:
Отаке  :=) :unknow :bouquet:
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #21 : 26 Жовтня 2010, 12:25:35 »

А чи є якісь строки давності штрафів? Ну от у мене було кілька штрафів неоплачених, та я нормально пройшов ТО ніхто навіть не згадував!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #22 : 26 Жовтня 2010, 12:37:09 »

не згадували швидше за все через недосконалість цієї системи/лінь/відсутність технічних можливостей перевірити.
строки давності адмін штрафів три роки здається, але не факт що цим вдасться скористатися - упруться плати і все і або таки платити,або в суд рішення якого непередбачуване...
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #23 : 29 Жовтня 2010, 17:19:47 »

дуже просто - не дадуть ТО поки не заплатите. чи з обліку не знімуть, ну що завгодно Вам треба буде в гаі вони не зроблять поки не заплатите.
Попередній власник мого автомобіля теж не платив штрафи і легко продав мені його по генеральній довіреності , хоча штрафи і були та це не завадило мені купити готовий талон техогляду.
Відповідь від: 29 Жовтня 2010, 17:12:41
Через пару років, коли Ви прийдете знімати його з обліку, щоб продати, Вам скажуть а НЄТУШКІ
А ВИ: - та яааак?
А вони: Ваш автомобіль арештовано 
А ВИ: Ну добре - я заплачу Вам ті штрафи в 17-300 грн. то вже зніміть мене з реєстраці
Не заплачу їм жоднлї копійки чого б це мені не коштувало , я їх зовсім не уважію.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #24 : 29 Жовтня 2010, 17:30:11 »

ну, я вже два рази брав довідку що в мене нема неоплачених штрафів...

Цитувати (вибране)
Не заплачу їм жоднлї копійки чого б це мені не коштувало , я їх зовсім не уважію.

 :good :good :good я теж!  :prapor:
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Hawaets

  • Старожил
  • ****
  • Карма +72/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 344
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2020, 01:11:36

    Звідки: Хотінь
Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #25 : 22 Грудня 2010, 21:12:14 »

                                                                               Калуський міськрайонний суд,
                                                                               вул. Молодіжна, 10, м. Калуш
                                                                               Івано-Франківська область, 77300
                    ПОЗИВАЧ:       -------------------------------------------------
                                                                               вул. --------------- б.- кв.-, м. Калуш,
                                                                               Івано-Франківська область, 77300
                                                  ВІДПОВІДАЧ:        Інспектор ДПС  Калуського взводу ДПС 
                                                                               Лизень Б.Я.
                                                                               вул. Тихого 10, м. Калуш,
                                                                               Івано-Франківська обл. 77300
 


                                                                             ПОЗОВНА  ЗАЯВА

                  про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення і закриття справи
   
   Постановою (серія АТ № 142060) по справі про адміністративне правопорушення від 28 жовтня 2010 року інспектора ДПС  Лизень Б.Я. мене визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.122 КУпАП України та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 255 грн.
   Як вказано в постанові, я 28.10.2010 року о 17 год. 16хв. в м. Калуш по вул. Львівська, керуючи автомобілем рухався з швидкістю 83 км/год. Швидкість вимірювалась приладом «Беркут» 05-10178.
   Накладення адміністративного стягнення вважаю незаконним, а постанову такою, що підлягає до скасування, виходячи із наступних міркувань.   
            Дійсно 28 жовтня 2010 року близько 17.16 год я керував мікроавтобусом «Мерседес-Бенц» в м. Калуші. На ділянці дороги по вул. Львівська від перехрестя з вул.Добрівлянська  рухаючись в напрямку с.Пійло був зупинений працівником ДАІ, який вийшов з-за кущів поблизу будинку №35б, що по вул.Долинській. Даний працівник ДАІ нерозбірливо представившись показав мені прилад, схожий на фен на екрані якого було видно цифри – «083». Пояснивши мені, що це радар «Беркут», і цифри «083» - це моя швидкість працівник ДАІ запропонував пройти з ним в машину для складення протоколу. На мої заперечення що це не моя швидкість, що я рухався в щільному потоці автомобілів, і з показів радара «Беркут» неможливо встановити  якому транспортному засобу належить дана швидкість він не реагував і, забравши в мене документи на право керування транспортним засобом пішов до службового автомобіля. Після чого мені були надані на ознайомлення та підпис протокол про адміністративне правопорушення  серії АТ1 № 074282 та постанова серії АТ № 142060. З даних документів я взнав, що працівника ДАІ, який їх виніс звати Лизень Богдан Ярославович.   
          Беручи до уваги те, що покази радара «Беркут» доказом в справі про адміністративне правопорушення вважати не можна, оскільки він не являється пристроєм що має функції фото- і кінозйомки,  відеозапису як цього вимагає ст.251 КУпАП,  я  рухався в щільному потоці транспортних засобів, і свідків на місці події не було, що зазначено в протоколі – у ІДПС Лизень Б.Я. не було правових підстав для притягнення мене до адміністративної відповідальності.



На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 2, 19 КАС України, ст.ст. 287, 288, 289, п. 3 ч. 1 ст.293 КпАП України –

                                                                                             П Р О Ш У:

1.   Скасувати постанову (серія АТ № 142060) по справі про адміністративне правопорушення від 28.10.2010 року  ІДПС Лизень Б.Я і закрити справу.

   Додаток:

1.   Копія постанови по справі про адміністративне правопорушення (серія АТ № 142060)  від 28.10.2010 року.
2.   Копія протоколу про адміністративне правопорушення (серія АТ1 № 074282) від 28 жовтня 2010 року.
3.   Копії позовної заяви та копії додатків - відповідачу.

          ___.___ 2010 року                                                           __________   

СПРАВУ ВИГРАНО


Відповідь від: 22 Грудня 2010, 21:02:02
                                                                               Калуський міськрайонний суд,
                                                                               вул. Молодіжна, 10, м. Калуш
                                                                               Івано-Франківська область, 77300
                   ПОЗИВАЧ:       ---------------------------------------------
                                                                               вул. Л.Українки б.24 кв --,
                                                                               Калуський р-н
                                                                               Івано-Франківська область, 77334
                                                 ВІДПОВІДАЧ:         Інспектор Роменського взводу ДПС                             
                                                                               прапорщик міліції 
                                                                               Прядко С.В.
                                                                               вул. К.Маркса 107, м. Ромни,
                                                                               Сумська обл. 42000


                                                                            ПОЗОВНА  ЗАЯВА

                   про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення і закриття справи
   
   Постановою (серія ВМ № 130274) по справі про адміністративне правопорушення від 17 травня 2010 року  інспектора Роменського взводу ДПС Прядко Сергія Володимировича мене визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.2 ст.122 КпАП України та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 440 грн.
   Як вказано в постанові, я 17.05.2010 року о 13 год. 50хв. в м. Ромни по вул. Полтавська керував автобусом Мерседес н.з. ----------, на перехресті перед зміною напрямку руху праворуч з вул.Полтавська на вул.Київську, не подав сигнал повороту відповідного напрямку.
   Накладення адміністративного стягнення вважаю незаконним, а постанову такою, що підлягає до скасування, виходячи із наступних міркувань.   
            Дійсно 17 травня 2010 року близько 13.50 год я керував мікроавтобусом «Мерседес-Бенц» в м.Ромни по вул. Полтавській в напрямку вул. Київська. Перед поворотом вправо – на вул.Київську я влючив покажчик повороту вправо. Звернувши на вул.Київську був зупинений працівником ДАІ Прядко С.В.  Хочу додати, що перед з’їздом з вул. Полтавска на вул. Київську спереду мене рухався евакуатор, який також звернув на вул.Київську. Тому прапорщик Прядко С.В. не міг бачити мого сигналу правого покажчика повороту, оскільки знаходився зліва від мене, і мій правий покажчик повороту йому заступав евакуатор. На дані аргументи, наведені мною, та підтвердження свідків, які разом зі мною знаходились в мікроавтобусі прапорщик Прядко С.В. не реагував і склав протокол про адміністративне правопорушення та виніс вищевказану постанову.
           Наведені мною аргументи можуть підтвердити свідки –– житель м.Калуш в.Залізнична 3, та Бенько В.В – житель с.Підмихайля Калуського р-ну, які 17 березня 2010 року о 13 год. 50 хв. знаходились в мікроавтобусі «Мерседес-Бенц» разом зі мною.
          Таким чином, вчинення мною адміністративного правопорушення не підтверджується  доказами. Оскільки  ІДПС Прядко С.В. знаходився ліворуч, а спереду мене рухався евакуатор, який заступав мій правий покажчик повороту, то ІДПС Прядко С.В. фізично не міг бачити , що він включений не міг. Більше того - дане підтверджується свідками --------. та --------------. тому у  інспектора ДПС Прядко С.В. не було правових підстав для притягнення мене до адміністративної відповідальності. Крім того на мою думку ІДПС Прядко С.В. при складенні протоколу та винесенні постанови серії ВМ № 130274 порушив вимоги ст.256 КУпАП, оскільки не вніс і небажав внести в графу «Свідки чи потерпілі»  адмінпротоколу дані свідків ---------------. та ------------., які знаходились разом зі мною в мікроавтобусі. Інших свідків на місці складення протоколу не було, а також грубо порушив вимоги п 1.6. Розпорядження МВС України 21.05.2009 № 466., який вимагає  виключити випадки складання відносно водіїв транспортних засобів адміністративних протоколів без доведення їхньої вини чи достатніх доказів допущення ними порушень ПДР (фото-, відеоматеріалів, показів свідків тощо).

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 2, 19 КАС України, ст.ст. 287, 288, 289, п. 3 ч. 1 ст.293 КпАП України –

                                                                                        П Р О Ш У:

1.   Скасувати постанову (серії ВМ № 130274) по справі про адміністративне правопорушення від 17.05.2010 року інспектора ДПС Прядко С.В. і закрити справу.
2.   Допитати свідків -----------. та --------.


   Додаток:

1.  Копія постанови по справі про адміністративне правопорушення (серії ВМ № 130274)  від 17 травня 2010 року.
2.   Копія протоколу про адміністративне правопорушення (серія ВМ №154515) від 17 травня 2010 року.
3.   Копія позовної заяви та копія додатків - відповідачу.


          ___.___ 2010 року                                                           _________

СПРАВУ ВИГРАНО
Відповідь від: 22 Грудня 2010, 21:05:29
                                                                                    Калуський міськрайонний суд,
                                                                                    вул. Молодіжна, 10, м. Калуш
                                                                                    Івано-Франківська область, 77300
               ПОЗИВАЧ:   --------------------------------------------,
                                                                                    вул. ----------------------8, м. Калуш,
                                                                                    Івано-Франківська область, 77300
                                                          ВІДПОВІДАЧ:    інспектор ДПС  ВДАІ  Козівського РВ
                                                                                    УМВС України в Тернопільській обл.
                                                                                    Вох Т.М.
                                                                                    Вул. Січ. Стрільців, 2. М. Козова,
                                                                                    47600


                                                                         ПОЗОВНА  ЗАЯВА

                             про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення і закриття справи
   
   Постановою (серія ВО1 № 000339) по справі про адміністративне правопорушення від 21 листопада 2010 року інспектора ДПС ВДАІ Козівського РВ УМВСУ Вох Т.М. мене визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.2 ст.122 КУпАП  та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 425 грн.
   Як вказано в постанові, я 21.11.2010 року в 12.48 годин, керуючи автомобілем «IVEKO» д.н.з. –------------ по автодорозі «Стрий-Тернопіль» на 106 км де обмежена видимість через погодні умови не увімкнув світла фар ближнього чи дальнього режиму.
   Накладення адміністративного стягнення вважаю незаконним, а постанову такою, що підлягає до скасування, виходячи із наступних міркувань.   
            Дійсно 21 листопада 2010 року я керував транспортним засобом марки «IVECO» д.н. -------------по автодорозі «Стрий - Тернопіль». На 106-му км мене зупинив працівник ДАІ, який  нерозбірливо представившись запропонував пройти з ним в машину для складення протоколу. Ніяк не зреагувавши на мої запитання чому він мене зупинив, і що я порушив, взявши мої документи працівник ДАІ пішов в службовий автомобіль. Через деякий час він приніс мені протокол серії ВО1 від 21.11.2010 року та постанову серії ВО1 за тією ж датою. З даних документів я взнав, що даного працівника ДАІ звати Вох Тарас Михайлович і що я  нібито порушив вимоги ч.2 ст 122 КУпАП. На мої заперечення, що видимість на даній ділянці дороги добра, і що мені прекрасно видно дорогу на 300 і більше метрів Вох  Т.М. відповів , що він  бачить не дальше ніж 100 метрів. Чим виміряв того дня довжину свого погляду Вох Т.М залишилось не зрозуміло, як і те чому він не бачить дальше ніж 100 метрів. Фото- відео доказів того, що видимість на 106-му кілометрі автодороги «Стрий-Тернопіль» на момент складення протоколу та винесення постанови була недостатня не тільки для нього ІДПС Вох Т.М. представити не зміг.
            Хочу додати, що свідок – Кушнір В.Д., вказаний в вищевказаному протоколі являється працівником ДАІ, щодо неупередженості якого є сумніви, оскільки останній являється напарником  ІДПС Вох Т.М. і зацікавлений в результатах їх спільної роботи.
   Таким чином, вчинення мною адміністративного правопорушення не підтверджується  доказами. Недостатня видимість — видимість дороги в напрямку руху менше 300 м у сутінках, в умовах туману, дощу, снігопаду тощо. Те, що ІДПС Вох Т.М., з його слів не бачить дальше 100 метрів не означає, що й в інших учасників дорожнього руху того дня був поганий зір. Так само залишається не зрозуміло в який спосіб ІДПС Вох. Т.М. визначив і чим виміряв довжину видимості того дня. І оскільки свідок – Кушнір В.Д., вказаний в вищевказаному протоколі являється працівником ДАІ, щодо неупередженості якого є сумніви, то у інспектора ДПС Вох Т.М. не було правових підстав для притягнення мене до адміністративної відповідальності.
          
   
   На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 2, 19 КАС України, ст.ст. 287, 288, 289, п. 3 ч. 1 ст.293 КпАП України –

П Р О Ш У:

1.   Скасувати постанову (серії ВО1 № 000339 ) по справі про адміністративне правопорушення від 21 листопада 2010 року інспектора ДПС Козівського ВДАІ  Вох Т.М. і закрити справу.


   Додаток:

1.  Копія постанови по справі про адміністративне правопорушення (серія   
         ВО1 № 000339 )  від 21 листопада 2010 року.
2.Копія протоколу про адміністративне правопорушення (серія ВО1 № 060146)  від  21 листопада 2010 року.
     3.   Копії позовної заяви та копії додатків – відповідачу.


29 листопада 2010 року                                                                              __________                                          


   
АНАЛОГІЧНО

Відповідь від: 22 Грудня 2010, 21:08:36
А взагалі давайте не будемо забирати хліб у адвокатів. Скласти позовну заяву тепер можна за 50 чи 100 грн. Дешевше ніж штраф, і деколи треба піти на принцип.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:33:39

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Порушення ПДР, зразки позовних заяв
« Прочитано #26 : 25 Грудня 2010, 10:18:27 »

Молодець!

А адвокати і так зароблять.
Викладе ні ж заяви показують, що для людини котру часто звинувачують у порушеннях навіть без допомоги адвоката є світло в кінці тунеля.

Хай ДАЙці вчаться троха працювати, а не бабки збивати. ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.