Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 8 місяців 27 днів

Автор Тема: БОЙОВИЙ ГОПАК  (Прочитано 36883 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #40 : 25 Січня 2011, 17:26:42 »

Я тому і зупинилась на бойовому гопаку, бо дуже вже енергійна в мене дитина і є всі предпосилки для того, щоб скеровувати її у вірному напрямку :)
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #41 : 25 Січня 2011, 17:40:39 »

"мені ні холодно ні тепло від того що якийсь українець візьме десь якусь медаль".
а я дура, мабуть :-D. бо горджуся! і плачу! от тільки таких уродів, як Волков і Со, які були великими спортсменами. а зараз - великі політики - б"ють нещасних депутатів у ВР - зневажаю
« Останнє редагування: 25 Січня 2011, 17:46:30 від Sunny »
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #42 : 25 Січня 2011, 17:42:45 »

Ви вважаєте, що 17000 грн достатньо для того, щоб якась частина з цих коштів дочекалась 6-річного віку дитини?

ну, тут йшлося про те щоб держава оплачувала заняття по бойовому гопаку. вважаю що 17000 на ці заняття вистачить.
а от якщо вимагати від держави щоб вона дитиниу одягала, годувала, бавила в дитсадочку, вчила,  забезпечувала дахом над головою, теплом, лікуванням (якщо потрібно то і закордоном) то звичайно не вистачить.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #43 : 25 Січня 2011, 17:43:57 »

"І якщо в місті говорять про "безкоштовну" медицину, то може хтось задумається над "безкоштовним" дозвіллям для дітей і молоді, може хтось зверне увагу на мистецькі колективи і тд."
не задумається і не зверне увагу. невигідно. діти - електорат, але у віддаленому майбутньому. мистецькі колективи - це кілька десятків людей... тому тільки влада "бачить" медиків та освітян: їх - кілька тисяч, і "соціально незахищених" - нате вам бурячок з хріном :-D. решта - ніякої перспективи
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #44 : 25 Січня 2011, 17:44:58 »

а я дура, мабуть

ну, Вам видніше, тому сперечатись не стану  :-D
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #45 : 25 Січня 2011, 17:45:55 »

"ну, тут йшлося про те щоб держава оплачувала заняття по бойовому гопаку. вважаю що 17000 на ці заняття вистачить".
повірте, ці гроші "зникнуть" за два роки максимум. досвід - сумна штука. знання примножують смуток, так?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #46 : 25 Січня 2011, 17:47:15 »

знання бойового гопака корисніші за знання якихось економічних теорій
Бойовий Гопак  - це не знання а перш за все виховання здорового тіла і ще бульше духу, це історія і просто здоровий патріотизм.
за гопак кожен бажаючий може сам заплатити. якщо роздавати гопак безкоштовно, чому тоді і хліб не роздавати безкоштовно?
Йдеться про підтримку спорту і програму виховання дітей.  Гроші платників податків мали б йти на оплату роботи вчителів, які б займались їх вихованням. Гуртки, секції і тому подібне...
Такої програми немає, навіть фізкультура толком у школах не проводиться
не говорячи вщзагалі про якісь заохочення молоді до заннять спорту і створення умов до того щоб вони ним займались
чемпіони отримали славу, достаток, повагу за чужий рахунок
Ви чим далі в ліс тим страшніший сі джі ар...
Мені цікаво, як це за чужий рахунок вони отримали славу?
За них хтось тренувався 5 разів на добу?
А отримали славу не лише вони, а й країна. Зазвичай авторитет країни допомагає їй у спілкуванні на міжнародному рівні. Наприклад ЄВРО 2012 до якого ми "типу рухаємось" принесе досить велкий заробіток країні - туризм, дороги інфраструктура і частина цього всього за влиті у чемпіонат кошти не наші а організаторів.
Думаю слава наприклад Андрія Шевченка чи Віталія Кличко чи старого Бубки не в останню чергу вплинула на думку міжнародної спільноти про те що Україну можна розглядати як притомну країну...Яка може приймати гостей на спортивний чемпіонат, якщо вона готує чемпіонів...
Це якраз через ту славу, яку вони здобули "за ваш рахунок".
Одне лише Євро 2012 може компенсувати  "платнику податків" усе те що у нього "Відібрала" держава на виховання чемпіонів...
хіба держава мало платить батькам за дітей? мені здається достатньо щоб оплатити гопак. більш ніж достатньо.
Цих грошей можливо і вистачить щоб тих 3 роки що жінка не працює, вона змогла купити просто елементарне для дитини..
Візочок , кроватку, одежу, памперси, їжу ...
Ви вважаєте що це більш ніж достатньо?
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #47 : 25 Січня 2011, 17:47:32 »

дивно, тут мене меркантильним називають, а я від держави ні копійки не хочу.
тільки щоб моє не забирала, хай вже без правосуддя, бог з ним.
а у всіх запроси више криши і все одно меркантильний я =))
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30256
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 17:13:43

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #48 : 25 Січня 2011, 18:35:54 »

Такої програми немає

А взагалі якась є???

Команда реформаторів  :censore
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #49 : 25 Січня 2011, 19:24:48 »

Мені цікаво, як це за чужий рахунок вони отримали славу?
За них хтось тренувався 5 разів на добу?

вони робили те, що їм подобається. ще й за чужий рахунок.
краще закупити нормальну навчальну лабораторію і найняти нормального вчителя з дидактичними матеріалами різними і дати дітям яким це подобається займатись там.
це потім принаймні теоретично може окупитись, адже 1 зі 100 не втече за кордон, а спортсмени не окупляться ніяк.
А отримали славу не лише вони, а й країна. Зазвичай авторитет країни допомагає їй у спілкуванні на міжнародному рівні. Наприклад ЄВРО 2012 до якого ми "типу рухаємось" принесе досить велкий заробіток країні - туризм, дороги інфраструктура і частина цього всього за влиті у чемпіонат кошти не наші а організаторів.
Думаю слава наприклад Андрія Шевченка чи Віталія Кличко чи старого Бубки не в останню чергу вплинула на думку міжнародної спільноти про те що Україну можна розглядати як притомну країну...Яка може приймати гостей на спортивний чемпіонат, якщо вона готує чемпіонів...
Це якраз через ту славу, яку вони здобули "за ваш рахунок".

ой, ну самі кажете що я чим далі тим страшніший а мені ці байки травите. от японію взяти - взагалі в спорті її майже не видно, і що від цього страждає її авторитет?

в 10 раз менша по площі за україну в 5 раз більше людей і в 100 раз авторитетніша. ще б не була в кабалі у америки була б могутньою військово. ну може ще стане.

Одне лише Євро 2012 може компенсувати  "платнику податків" усе те що у нього "Відібрала" держава на виховання чемпіонів...

комусь компенсує звичайно, комусь вже компенсувало )) але не мені чи іншим калушанам. та й до бойового гопака чи хокею воно відношення не має.
сподіваюсь ви не хочете сказати що держава повинна оплачувати покупки кращих гравців у клубах щоб підтримувати свій імідж на світовій арені високим рівнем футболу?
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #50 : 25 Січня 2011, 21:21:58 »

сподіваюсь ви не хочете сказати що держава повинна оплачувати покупки кращих гравців у клубах щоб підтримувати свій імідж на світовій арені високим рівнем футболу?
не плутайте грішне з праведним будь-ласка..Але держава повина звертати увагу і не просто зхвертати увагу а заохочувати до заннять спортом, навіть більше вона мусить мати програму ...
краще закупити нормальну навчальну лабораторію і найняти нормального вчителя з дидактичними матеріалами різними і дати дітям яким це подобається займатись там.

Так, звісно, давайте дітей заженемо в лабораторії, бо вони окуплять вдібрані державою податки на їх утримання...ще не вистачало щоб вони вештались по вулицям і в футбол грали...а хто ж окупить 350 гривень що Ви заплатили державі  на їх утримання?
До речі, що робити з тими, кому працювати у лабораторіях не подобається? На які роботи їм піти для окупності?

Відповідь від: 25 Січня 2011, 21:19:44
Ну і так, про всяк випадок, вчителя гарного наняти - то підуть ваші податки...як і в випадку з гопаком...
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #51 : 25 Січня 2011, 21:43:43 »

Ну і так, про всяк випадок, вчителя гарного наняти - то підуть ваші податки...як і в випадку з гопаком...

я сказав краще. не сказав що це потрібно.
До речі, що робити з тими, кому працювати у лабораторіях не подобається? На які роботи їм піти для окупності?

ну од бачити про них Ви піклуєтесь, а ті кому не подобається грушу товкти і таксістами під шансон їздити Вам байдужі.  :prapor:
Так, звісно, давайте дітей заженемо в лабораторії,

заганяти хочете ви. я кажу дати можливість тим хто сам хоче. де пограти футбол в калуші проблеми немає.
а от познайомитись з природою їм так ніде.
ну хіба на ютубі  =))

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Zi4kXgDBFhw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Zi4kXgDBFhw</a>
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #52 : 27 Січня 2011, 18:43:46 »

Ось сьогодні був у Станиці Луганській, в їхньму музеї і центрі козацтва...
Одяг, їжа, шаблі, пісні, традиції і звичаї - купа врежень!

Просто бомба! РФ взагалі козацтво "просуває" під своїми коругвами!!!... значить росіянам козаки із московським світоглядом їм окупляться, а нам бойовий гопак і здорові українці ні???
Змаліли ми...

Нація здеградувала, спилася і скололася за якихось 20 років, добрий шмат золотих рук та інтелекту вже за парканом. А ми далі факт свого існування міряємо чи нам це вигідно. Звучить так, а чи вигідно усім нам аби за наш рахунок ми та наші діти залишились взагалі живі, не те щоб мати навіть свою державність!!!
Тут згадували Японію... хороший приклад, - ніде цінності народу, принципи служіння і самурайства так не цінуються як в цій країні...
І суть не тільки в високих технологіях - до них вони прийшли не зразу, - та нація глибоко духовна. Культ духів предків "камі" і Аматерасу, принципи служіння - ось їхній стартовий майданчик!

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #53 : 27 Січня 2011, 19:28:42 »

Просто бомба! РФ взагалі козацтво "просуває" під своїми коругвами!!!... значить росіянам козаки із московським світоглядом їм окупляться, а нам бойовий гопак і здорові українці ні???

кремлю, путіну і ведмедєву окупляться. і здорові трудолюбиві росіяни які готові життя віддати за родіну мать (насправді за путіна мать і самого путіна, але цсс їм це знати не обов"язково) теж окупляться. так само козаки які готові життя віддати за януковича окупляться януковичу. тільки весь прикол в том що янукович на них не свої гроші буде тратити а мої. а мені вони ніяк не окупляться, більш того крім грошей коли треба від мене ще захочить і життя заради них.


Звучить так, а чи вигідно усім нам аби за наш рахунок ми та наші діти залишились взагалі живі

за мій рахунок я готовий спонсорувати тільки своє життя і життя своїх дітей. не ваше і не ваших дітей. хто хоче спонсорувати життя інших - дам в приват свій банківський рахунок - спонсоруйте скільки завгодно, я нічого проти не маю.

совка уже 20 років нема а совкочєпуха "ми" "наша" "ура" все ще живе.

Цитувати (вибране)
Тут згадували Японію... хороший приклад, - ніде цінності народу, принципи служіння і самурайства так не цінуються як в цій країні...
І суть не тільки в високих технологіях - до них вони прийшли не зразу, - та нація глибоко духовна.

Ви які принципи маєте на увазі? той принцип по якому  старші самураї вечором пускали по кругу молодших? висока духовність нічого не скажеш )))

Відповідь від: 27 Січня 2011, 19:14:14
краще задумайтесь як позбавити своїх дітей необхідності віддававати 50 млрд. доларів зовнішнього боргу, який щороку зростає.
думаю вони коли виростуть будуть за це більш вдячні ніж за бойовий гопак яким ви тільки ще більш збільшете цей борг.

Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Довбуш

  • Початківець
  • *
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Той, хто в обороні Вітчизни меч піднімає, святе ді
  • Останні відвідини:
    18 Січня 2017, 19:09:16

    Звідки: Шептицького
БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #54 : 04 Березня 2011, 23:00:41 »

Калуський міський осередок міжнародної федерації бойового гопака
www.hopak.if.ua
вул. Б. Хмельницького, 31 (центр здоров"я "СОК")
тел.: (03472) 5-13-13
Записаний

Довбуш

  • Початківець
  • *
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Той, хто в обороні Вітчизни меч піднімає, святе ді
  • Останні відвідини:
    18 Січня 2017, 19:09:16

    Звідки: Шептицького
БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #55 : 06 Березня 2011, 11:54:09 »

Так тема є у спорті. Але гопак набрав маштаб міста!  :prapor:
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #56 : 08 Березня 2011, 12:54:38 »

Шановний Довбуше! Те,що Ви розвиваєте в нашому регіоні цей вид бойового мистецтва та виховуєте в наших дітях міць козацького духу - за це Вам ЧЕСТЬ та ХВАЛА. Мій син ,фізично та духовно підготовлений ,як на свій вік (16) ,виявив величезне бажання вчитись у Вас. Так і друзі сина (один з них Ваш вихованець) теж аналогічно бажають вчитись мистецтву бойового Гопака. (2-3 старанних учнів)
Єдине ,що стримує їх та насторожує батьків - це те,що заняття проводяться в приміщенні СОКу , де стіни та стелі суцільно покриті цвіллю та грибком.
Подам тільки деякі вибрані посилання по темі небезпеки для здоровя -

http://news.if.ua/tag/%D1%86%D0%B2%D1%96%D0%BB%D1%8C

http://remont.6te.net/index.php/2009-12-23-09-59-42/36-2010-05-04-08-40-58

Хочу добавити,що  вплив на здоровя людини цвілі та грибка ще не досліджений остаточно. Як мінімум - суттєве зниження імунітету.

Запитання до Вас - Чи варто здобувати знання та вправності по бойовому Гопаку в стінах СОКу ??? Чи зможете в майбутньому (швидкому-надіюсь) замінити місце тренувань на більш підходяще по санітарним нормам???( школи,інші СК )
ЧИ ВАРТО ЗДОБУВАТИ ЗДОРОВЯ ЧАСТКОВО ВТРАЧАЮЧИ ЙОГО ?

  З повагою,Реал. :drink
Записаний

Довбуш

  • Початківець
  • *
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Той, хто в обороні Вітчизни меч піднімає, святе ді
  • Останні відвідини:
    18 Січня 2017, 19:09:16

    Звідки: Шептицького
БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #57 : 08 Березня 2011, 14:40:52 »

Санітарний стан СОКу і мене хвилює. Скажіть де є вільний зал (приміщеня) щоб можна було переїхати з Гопаком в те приміщення.

Дякую.
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

БОЙОВИЙ ГОПАК
« Прочитано #58 : 08 Березня 2011, 17:43:21 »

 Ви тільки закиньте клич в форум окремою темою,щоб допомогли знайти приміщення. Впевнений,що багато форумців відгукнуться  і допоможуть. Може бути і "запит депутатський". Я теж прийму участь в пошуку приміщення.
 ІНІЦІАТИВА від ВАС. ,  а ми допоможемо.
Записаний

Довбуш

  • Початківець
  • *
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Той, хто в обороні Вітчизни меч піднімає, святе ді
  • Останні відвідини:
    18 Січня 2017, 19:09:16

    Звідки: Шептицького
БОЙОВИЙ ГОПАК - літньо-оздоровчі табори
« Прочитано #59 : 10 Березня 2011, 22:15:09 »

Цього літа Бойовий Гопак готує наметовий спортивно-оздоровчий табір
з  Бойового Гопака «Чорний Ліс» !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Записаний